Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość justynkaa1986
witam nowe dziewczyny jest nas coraz wiecej i fajnie bo razniej jest z kims moc popisac dziekuje za kciukasy dziewczyny i czekamy na wiesci ja bym juz chciała weekendzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam nowe staraczki fajnie ze jest nas coraz wiecej razniej nam mija kazdy dzien oczekiwania dzieki za miłe słowka i byle do dnia testowanka piszcie kiedy bedziecie testowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_z_daleka
Mi wg kalkulatora wychodzi końcówka maja, ale wg tego jak moja matka mi mówiła, jak "przepowiadała" sobie date porodu i co mi sie tez sprawdziło, jesli zaciązyłam, to będę rodzić 8 czerwca :D Szczerze mówiąc, jakoś sceptycznie podchodzę już do tego. Z pierwszym dzieckiem staralismy sie rok, teraz "dopiero" 4 miesiące. piszę tutaj chyba tylko dlatego, że lężę chora i lubię czytać takie wątki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
gosc_z_daleka moze zbadaj hormony? Prolaktyna. Prolaktyna w 3 dniu cyklu na czczo z samego rana. Mojego kuzyna żona miała takie objawy co miesiac jakby w ciaży była i miała podwyższony progesteron. Brała leki i jak sie obniżyła prolaktyna zaszła w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jeśli mogę to się dołączę. To mój 3 cykl starań po ciąży pozamacicznej, a licząc od początku starań z przerwą to już rok. Cykle mam regularne- około 26-28dni. Od jakiegoś czasu okres jest jednak mniej obfity. Testów owulacyjnych używam, ale jakoś mi na razie nie pomogły. Robiłam te normalne, a zastanawiałam się jeszcze nad kupnem Afrodyty http://www.tester-owulacyjny-afrodyta.pl/zalety-afrodyta-testu-owulacyjnego lub też żelu http://www.apteka-melissa.pl/apteka/produkt/13083/conceive-plus-aplikatory-z-lubrykantem-8-szt.html, bo wydaje mi się że nie mam śluzu płodnego. Używała któraś? Oczywiście kiedy śluz nie był potrzebny to miałam go aż nadto. Robię teraz badania hormonalne. Jeśli wszystko będzie w porządku to zastanawiam się nad HSG. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Ja mam termin @ 28.09. Test pierwszy zrobię 24.09. Mam nakupowane testy z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
U Nas badania wszystkie wyszły super. A od ponad 2 lat jedna ciąża biochemiczna w lutym tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Alex35 ja niestety będę testowała później od Was , chyba najpóźniej bo ok. 8października... póki co kińczy mi się okres... Promyczkowa fajny termin byś miała :)) 6.06.2016 :))) To testy próbowałaś, ale nie udało się zajść w ciążę?:( Gość_z_daleka to fajnie ,że masz już dziecko :)) ile ma ?? chłopiec , dziewczynka? :)) Witaj Gościu ,ja nie używałam żadnych testów , tylko teraz kupiłam te paskowe LH co na you tube jest pokazana instrukcja obsługi. Niestety nie mam jak testować w ciągu dnia:(( ,bo pracuję często do 19 ,więc będęrobiła chyba o 21.30 , a gdzieś czytałam że nawet o 22 dobrze jest robić...zobaczymy... Pozdrawiam Was dziewczyny, miłego wieczoru, do jutra :)!!buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 321 trzymam kciuki za ciebie mam nadzieje ze ten czas ucieknie szybko i poczatkiem pazdziernika beda same tesciki pozytywne dziewczyny do jutra zycze wam duzo pozytywnego myslenia bedzie dobrze ja dzis jestem mega zmeczona ide sie wyspac buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulek123
Witam rowniez dolacze do tematu.to nasz drugi cykl stran po poronieniu moze sie uda na czerwiec:-) nie moge sie doczekac 2 kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo widzę ze dołączyło do nas wiecej znajomych juz pań: alex35, promyczkowa24 juz gdzieś sie spotkałyśmy :) Witam wszystkie panie i za wszystkie trzymam mocno, bardzo mocno kciuki!!! :) Promyczkowa24 jestes w takiej samej sytuacji jak ja. U mnie tez @ " ma sie pojawić" 28.09 więc tak jak u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, staramy sie o dziecko od tego cyklu, wspolzylam w 8 11 i 12, 13 dniu cyklu przy cyklach 26 dniowych. Spodziewany termin miesiaczki 26 wrzesien. Od weekendu caly czas czuje chyba jajniki, nigdy wczesniej czegos takiego nie czulam, do tego lekki bol w pachwinach, bardziej po prawej stronie. I tak mysle ze moze byc to ciaza, a jesli nie to jakies zapalenie orzydatkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny ja juz wstałam jak tam sie czujecie ja jak narazie zero objawów normalnie a zostało 6 dni do @ temperatura 36.8 chciałabym zeby była 37.0 cały czas to juz by była oznaka ze moze akurat ciaza piszcie ile wam zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja czekam na @ jutro mam ją dostać, ale nie czuję się okresowo, od pt bolał mnie brzuch jak na @, a dzisiaj cisza w sumie nie wiem, ponieważ żadnych objawów ciążowych nie mam brak bólu piersi i śluzu, zazdroszczę dziewczynom, które zachodzą w 1 lub 2 cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Witajcie dziewczyny :) U mnie jak na razie zero objawów - niestety nie czuję się w ciąży :( Zobaczymy - ja testuję 20-21.09. Gracjana090515 - witaj ponownie :) oby tym razem nam się udało :) Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie dziewczyny oby nam się udało, staram się nie nastawiać za bardzo bo później rozczarowanie większe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze w dodatku od wczoraj jestem przeziębiona, katar i głowa mnie boli, a boję się wziąć czegokolwiek więc ratuje się wdychając gorącą wodę z czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
A mnie zlapalo zapalenie pecgerza bylam u lekarza zrobilam bad moczu i w piatek dopiero ide nastepny raz a meczy mnie to. Powoedzialam ze moge byc w ciazy zeby dala mi jakies antybiotyki ktore mizna brac w ciazy, ale barazie tylko kazala zrobic bad moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witajcie Dziewczyny,ale nas juz duzo:-)to super! Justynka1986dziekuje za kciuki,oby ten czas mi szybko zlecial jak napisalas:-)i by w pazdzierniku test byl pozytywny. WItaj Agulek1230:-)a Ty kiedy testujesz? WITAJ gosc(00:47) to masz cykle takie jak ja 26dniowe.Objawy masz jakby na ciaze,oby sie udalo:-).Witaj Kasiula2015 mam nadzieje,ze i Tobie sie uda,a to Twoj 1wszy cykl? Alex35to juz niedlugo testujesz,oby wynik byl pozytywny!pozdrawiam,milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
Witam nowe :) Kasiula, ja tez przeziębiona. W dole brzucha boli, ale mówię sobie że to infekcja i stąd bóle, a nie że ciąża. Chyba nie chcę się nastawiac i nie chcę kolejnego rozczarowania... Temp 37,3. Ale też łączą z przeziębieniem i infekcją, mimo że pod pachą temp raczej w normie. Dziś jestem znowu w fazie zaprzeczania, że na pewno nie udało się. zobaczymy za kilka dni, gdy będzie sens testowania, choc znając życie jutro juz zrobię z nadzieją na blady cień drugiej kreski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Hej, pozdrawiam i sie dolaczam. Mam 34 lata, 2 lata starań. Podwyzszona prolaktyna i bardzo slabe nasienie. 21.09 termin@, pewnie znowu przyjdzie, ale milo spotkac inne staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Pytanie do Nowych Dziewczyn,czy stosowalyscie testy owulacyjne? A CO u Ciebie Gracjana?:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Ja stosuje juz kilka od kilku cykli, owulacje 11 lub 12 dc, ale ciazy brak, az zbadalismy meza, bierzemy witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj gośćz,mam nadzieje ze tym razem Ci sie uda i tego życze.To jestesmy w podobnym wieku,ja 33lata.3cykl staran..a moze Ty probowalas testy owulacyjne?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miamaaaa
Gość321 XXX Nie martw się! Będzie dobrze! Ja zaczęłam starania w marcu, 32 lata, naczytałam, nasłuchałam się itd, spina była konkretna. Bałam się, że jestem bezpłodna:(Pięć cykli i nic ciągłe oczekiwanie na ciąże, w lipcu byłam już pewna, że tak łatwo nie pójdzie;( Odpuściłam, stwierdziłam no trudno, we wrześniu odwiedzę lekarza i zrobię badania. Sierpień kompletnie odpuściłam starania, nie liczyłam dni płodnych. Kochaliśmy się normalnie, kiedy przyszła na to ochota:) I wyobraźcie sobie, że nie dostałam okresu, jakieś małe plamienie, ale stwierdziłam, na pewno się spóźni;o po pięciu dniach zrobiłam test- dwie kreseczki:))))) W szóstym cyklu się udało, gdzie kompletnie odpuściłam, bo stwierdziłam, że z pewnością konieczne będzie leczenie i takie tam! Oczywiście jestem już po wizycie, maleństwo wielkości ziarenka ciężko było odnaleźć- pierwsze usg dwa tyg temu! Dziś piąty tydzień. Moja droga 33 latko, wcale nie musisz mieć problemów, na spokojnie się uda:)))) jestem tylko rok młodsza i to pierwsze maleństwo:))) Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Kochana Miamaaaa,ale mnie pocieszylas:-)dziekuje:-):-*,super,ze sie udalo!gratuluje!a jak sie czujesz?pozdrawiam i dziekuje za kciuki:-)od razu humor mi sie poprawil!:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miamaaaa
Wiem co czujesz, gdy kolejny okres przychodzi;/ Ale spokojnie, na luzie spróbujcie podejść:) Wszystko się zmienia, jestem bardzo śpiąca, ale to bardzo:) mdłości nie mam, wymiotów brak, piersi stały się bardzooo duże i bolesne. Zdarzają sie skurcze jak przy okresie, ale lekarz pow ze wszystko ok. Lekarz mi powiedział, że to bardzo dobry wiek na dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miaamaaa ciesze sie ze jestes z nami i ze napisałas jak uciebie przebiegało zanim zaszłas naprawde duzo daje jak ktos napisze i duzo masz racji wtedy kiedy sie chce to nie zajdziesz najlepiej nie myslec na luzie i wtedy zaskakuje gratuluje ci ciazy mam nadzieje ze niedługo dołaczymy do ciebie naprawde podniosłas przynajmniej mnie na duchu to ttrzymajcie sie wszytskie staraczki cieplutko i zycze kazdej braku okresu i 2 kreseczek jak najszybciej buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×