Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Niuszka
Gościu z daleka, w pierwszej ciąży miałam krwawienie przez prawie 3 tygodnie!! I to bardzo intensywne wiec wtedy w życiu bym nie podejrzewała ze jestem w ciąży. Test zrobiłam jak byłam w 5 tc i kreka pojawiła sie dopiero po kilku godzinach- cień cienia. A teraz ten cień kreski sie do mnie uśmiecha i mówi mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
Dziękuję dziewczyny, dodajecie mi otuchy :) U mnie w pierwszej ciąży 4 dni po spodziewanym dniu @ który się nie pojawił zrobiłam test i tez była bardzo słaba kreska. Teraz ma już kilka lat, a jego buziaki sa najslodsze na swiecie :) Czytałam trochę o tym, czy wczorajszy test mógł fałszywie pokazać pozytywny wynik czy jednak dzisiejszy fałszywie negatywny i większe prawdopodobieństwo jest, ze zafałszuje się negatywny. Ahhh gdybam, gdzieś się tli nadzieja, bo bóli brak (ale jednocześnie oprócz przybicia psychicznego czuję się bardzo dobrze, nic mi nie dolega). Trzeba się uzbroic w cieprliwość, ale to dla mnie ciężkie. Mąż mi mowił, ze musze się nauczyć tak mniej entuzjastycznie podchodzić do tego, ale - nie da się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dobrze ze jest ten temacik mozna sie duzo tu dowiedziec bo naprawde pokrecone sa te dni zanim sie dowiemy ze jest ciaza gosc z daleka czekaj cierpliwie i tescik z rana zrob buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Glowa do gory gosciu z daleka:-)bedzie dobrze!:-)to prawda,ta stronka jest b.pomocna.Milego wieczorku Dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, do wczoraj byłam jeszcze w temacie mamy na maj 2016... wczoraj test pozytywny i okres, dzis okres jest nadal ale test juz negatywny. xxxx mam 33 lata, mam juz 2,5 letnie dziecko i raz poroniłam. W obie ciąże zaszłam w 1 cyklu starań. W lipcu okazało się, że nie mam owulacji więc brałam clo i byłam na monitoringu ale niestety sie nie udało, dlatego teraz pojade do ginki zobaczyc tylko czy owulacja w ogole jest ale bedziemy sie starać bez wspomagania i monitoringu. tak więc dziś jest mój 2dc i zaczynam drugie cykl starań Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Anka_32 to dziwne,ze wczoraj test pozyt a dzis negatyw tez tak moze byc?jestesmy w tym samym wieku.3mam za Ciebie kciuki,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość321 no wczoraj była bardzo jasna kreska ale była, tez się zdziwiłam że tak wyszło. Mam małego mięśniaka i może on też fałszować test. Za tydzien w sobote podjade do ginki zeby sprawdzila czy wszystko jest ok. Tobie również zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! tez staram się na czerwiec, to mój drugi cykl staran, @ mam dostać 26 wiec zobaczymy, mam już syna 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że zostanę na tym forum a wam kobietki życzę powodzenia i dwóch kresek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
Dziewczyny, odpadłam. Dostałam krwawienia mocnego. I teraz pytanie - czy w nast cyklu moge się normalnie starać? Właściwie gdybym nie zrobiła wczoraj testu (a miałam nie robić!!!) to bym nie wiedziała i uznała, ze miesiączka przyszła wczesniej (w 28 dniu a nie w 33 jak ostatnio miewałam). powiem wam, że czuję się dziś generalnie swietnie fizycznie, pełna sił - wzięłam dziecko na długi spacer i posprzątałam w domu, bo od kilku dni ledwo z łozka się zwlekałam... chyab jeszcze zaraz zrobie trening chodakowskiej :D Psychicznie o dziwo też ok, trzymam się przyszłośc****atrzę tam w dal - kiedyś uda mi się w końcu powiększyć rodzinkę :) A za wszystkie testujące wkrótce trzymam kciuki! Jesteście wspaniałe dziewczyny, dziękuję wszystkim za wsparcie :) Całuję i mam nadzieję, że jak wkrótcr tu zajrzę, to będą same pozytywne wiadomości :) Ściskam wszystkie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Gosc z daleka tak mi przykro :( wiem co to znaczy.. Kolejne rozczarowanie. Nie przejmuj sie kochana, następnym razem sie uda! Trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki!!! :) Justynkaaa1986 jest jeszcze nadzieja dopóty nie ma okresu... Moze poprostu było za wcześnie na test??? Trzymam kciuczki .... ja dziewczyny jeszcze 9 dni do daty @, zobaczymy co to będzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dziewczyny, u mnie niestety test też negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mozecie miec racje na tesciku pisało ze 3 dni lub 4 przed okresem test ma 56 procent skutecznosci 2 dni przed 88 a dzien przed 97 narazie musze czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Ja oprócz bolesnych piersi od wczoraj nic nowego nie zaobserwowałam. Śluz płodny juz zniknał, pojawił się biały. Tylko dziwne, że na 10 dni przed @ bolą mnie te piersi zawsze bolą 5-4 dni przed. Przez to robię sobie nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Witam nowe staraczki! Powodzenia i 2 kresek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :-) wlasnie zaczynam sie starać o dzidzie..:) do tej pory miałam spirale i chciałam was zapytać, czy któraś z was ja miała i próbowała pozniej sie starać o dzidzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Anka_32dziekuje:-*Witaj Magsza86 mam nadzieje,ze 2cykl bedzie szczesliwy dla Ciebie:-)! GOSC Z DALEKA najwazniejsze,ze samopoczucie dobre.Ja również sciskam Cie mocno:-)Justynkaa86moze za wczesnie test robilas?poczekaj do dnia:-)@.,mam nadzieje,ze Ci sie uda:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Alex35moze za wczesnie test?Promyczkowa24 moze sie uda:-)!Gosc witaj!ja nie mialam nigdy spirali,a tabletki antykoncepc.bralam chyba tylko przez pol roku zaraz po slubie,wiec 6lat temu..jak ten czas leci..pozdrawiam Was wszystkie Dziewczyny!:-):-*milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze no to krótko, ja brałam tabletki gdzieś przez 3 lata, później starałam sie o dziecko ale poronilam... Bardzo przeżywałam takze nie chciałam wtedy sie znowu starać wiec lekarz powiedział ze nie da mi tabletek żebym znowu następnym razem nie poroniła, i mówił ze ma spirale bez hormonowa i od razu po wyciągnięciu bede mogła sie starać... Tylko teraz sie zastanawiam jak to bedzie z zajściem, za pierwszym razem po odstawieniu tabletek używaliśmy kondomów przez pierwszy miesiąc, a zaraz po 1 okresie bez tabletek jak przestaliśmy sie zabezpieczać to od razu zaszłam... Az sie zdziwiłam ze tak szybko... I ciekawe jak to jest po spirali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Opowiem Wam historię sąsiadów. Starali się o dziecko 12 lat. Mają pieniądze, więc próbowali wszystkiego. Kilkanaście inseminacji, kilka in vitro i nic. Wkońcu się z tym pogodzili, że dziecka mieć nie będą. Adoptowali dwie małe dziewczynki siostry. Po nie całych 2 miesiącach odkąd małe u nich zamieszkały, sasiadka zaszła w ciążę. Urodziła zdrowego synka. Ja myślę, że przy dziewczynkach się poczuła spełniona i odblokowała się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gość może po spirali też będziesz mogła zajść szybko w upragnioną ciążę- oby się udało. współczuję , że poroniłaś :( widzę,że wiele dziewczyn to spotyka :((( Dziewczyny Miłego wieczorku, pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Promyczkowa24 jest tak nieraz ,że ludzie adoptują a potem udaje się zajść w ciążę :) , właśnie to tak jak napisałaś chyba człowiek się odblokowuje wtedy .. Musi teraz być szczęśliwa ta sąsiadka :) 3majcie się Dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam z mężem kochałam się bez zabezpieczenia 10 września. Bardzo boli mnie macica i lewy jajnik, szczególnie jak chodzę. Mam brak apetytu i poranne mdłości. Co chwile siusiam. Parę dni temu robiłam test ciążowy wyszedł negatywnie, dziś beta hcg wyszła 2. Dodam że do miesiączki mam jeszcze 8-10 dni, mam nie regularne cykle. Czy to może być ciąża? Czy raczej na tym etapie mogę ją wykluczyć? Trzy miesiące temu poroniłam, to była ciąża pozamaciczna. Teraz się boje że znowu coś nie tak będzie. Ból się coraz bardziej nasila. Zwłaszcza przy chodzeniu, jak leżę to nie czuję nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś jeżeli kochałas sie 10 wrzesnia a miesiaczke masz miec 29 wrzesnia to owulacje powinnas miec 15 września a dzis jest 19 wrzesnia wiec nawet najlepsze testy nie pokaże Ci czy jesteś w ciązy, nawet beta jeszcze nic nie pokaże. wstrzymaj sie chwilke z testowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Cześć dziewczyny, dołączam do Was. U mnie dwa dni przed okresem blada druga kreska na teście, dzisiaj trzy dni po okresie już coraz bardziej czerwona :-) okresu brak, ból piersi, skurcze brzucha i ból jajników. Do tego wzmożony apetyt i ochota na słone :-) chyba będę mamusią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Ja niestety odpadam - wieczorem dostałam okres :( To koniec moich marzeń o 3 dziecku :( Trzymajcie się ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Dziewczynt a ja zrobilam dzisiaj test, to moj 19 dzien cyklu(owulacja tydzien temu, cykle 26 dniowe) , najpierw negatywny, pozniej jakby blada kreska, zrobilam zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×