Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Miamaaa
Jestem po badaniach wszystko super:)slyszalam bicie serducha przez krotka chwile.... Fantastyczne:) zycze Wam wszystkim tego z calego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
Dziewczyny, nie wytrzymałam i zatestowałam... i wyszła baaaardzo słaba kreseczka. pokazałam mężowi, pytam: "widzisz?" a on, że tak (bo myslałam, ze juz tak bardzo chcę, ze mi sie przewidziało). Jutro rano powtórzę. W takim razie wczorajsze plamienie to nie mogła być implantacja, może sobie krzywdę zrobiłam termometrem podczas mierzenia temp? w sumie nie ważne. jest druga kreska. Moja radość nie ma końca :) Dziękuję za wszystkie, które trzymały kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
23 wrzesnia. ale ja mam cykle 33 dniowe. Wg moich obliczen i obserwacji około 6-9 wrzesnia mialam owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Ja biorę Folik już od marca. Też bym niedługo rodziła, gdybym nie poroniła w kwietniu - miałam termin na 1 grudnia. W tamtą ciążę zaszłam za pierwszym razem (zresztą w każdą tak zachodziłam), ale teraz po tym poronieniu nie mogę zajść - to mój 3 cykl starań :( gość z daleka - gratulacje :) to bardzo dobre wiadomości :) Teraz kolej na kolejne pozytywne testy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc z daleka ja tez miałam od 6 do 10 owulacje podobnie mamy a napisz mi prosze masz jakies inne objawy i jaka temperatura jest u ciebie ale fajnie ze jest coraz wiecej udanych staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
Inne objawy, które mam zawsze przed okresem i teraz - kłucie w jajniku i dole brzucha, bolesne piersi, humory, zmęczenie, wrażliwość na zapachy. Tyle że tym razem nieco bardziej zmęczona i niektóre zapachy mnie drażnią mocniej. Do tego boli mnie głowa dziś i jestem strasznie rozkojarzona. Własciwie gdyby nie to wczorajsze plamienie, to bym w ogóle nie pomyślała i nie domyśliła się, ze jestem w ciąży. bo ciągle nie dowierzam :/ Ale z pierwszym dzieckiem miałam tak samo, doszło do mnie po tygodniu ze jestem w ciąży. Powodzenia dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
Dodam jeszcze jeden nietypowy objaw :D czasem w tajemnicy przed mężem popałam sobie papierosy. a jak mam takie humory, to tym bardziej się znajdzie powód, by pójśc na dymek. I w dzień plamienia zapaliłam i zrobiło mi się bardzo niedobrze. Miałam zawroty głowy, myślałam, ze będę wymiotować, było mi słabo, czułam to w ustach, nosie, na calym ciele. I to też dalo mi bardzo do myslenia, bo nigdy wczesniej, nawet na kacu po imprezie za czasów studenckich, nie miałam takiego czegoś. Z pierwszym dzieckiem palenie rzuciłam przed ciążą, więc nie miałam porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Gosc z daleka, ale super:D a ktory to cykl staran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam sie czujecie ja kupiłam wczoraj testy 2 i jutro bede testowac jak narazie zero objawów temperaturka podskoczyła tylko 37.0 zobaczymy zostało mi 3 dni do okresiku nie moge sie juz doczekac wyniku chce juz chociaz wiedziec czy jestem czy nie piszcie jak tam u was mamy coraz wiecej udanych staran wiec mysle ze bedzie nas coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
justynkaa1986 - to testujemy podobnie :) ja mam plan zaczekać do niedzieli :) oby tylko @ nie przyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
ja za Ciebie też :) koniecznie daj znać co wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Mi zostało 6 dni do testowania a 10 dni do terminu @. Mam zapas testów to sprawdzę pierwszy test 4 dni przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
Hej dziewczyny. U mnie niestety nie jest pozytywnie. Zaczęłam plamić., zrobiłam test i jedna kreska niestety :( Jestem zrozpaczona, już tak się cieszyłam. Nie przypuszczałam, ze takie coś może mnie spotkać, zawsze wydawało mi się, że u mnie w rodzinie to jak kobieta zajdzie w ciążę to juz na bank urodzi i tyle... Ahhh rozbita jestem. Zastanawiam się, po co ja w ogóle testowałam? Wolałabym nie wiedzieć. To był 4 cykl starań. Życzę wam powodzenia. Ja się musze pozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny:-)! Miamaaa gratuluje!ciesze sie razem z Toba:-):-)!to musi byc super uczucie slyszec serduszko swojego dziecka:-)Gosc z daleka gratuluje!!ale super!wierze,ze Twoja radosc nie ma konca!super,ze kciuki sie przydaly:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gosc z daleka,ale poczekaj moze nie wszystko stracone:-*nie martw sie Kochana:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
gość z daleka - spokojnie, jeszcze nic nie jest przesądzone - plamienia na początku ciąży się zdarzają, szczególnie w terminie kiedy powinien wystąpić okres. Jakie to są plamienia - dużo, czy kilka kropel, ciemne, czy żywa czerwona krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Alex35 nie martw sie,mam nadzieje,ze tym razem nam sie uda to tez moj 3cykl staran..wczoraj zaczelismy;-)ale testy jak pisalam w niedziele zrobie.A folik nam sie przyda.Justynkaa1986 i Alex35 3mam mocno!!!Milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agulek900 jak Ty masz owu 26.09 to ja bede miala chyba 2lub3 dni wczesniej:-)wiec b.podobnie:-)oby sie udalo,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc z daleka nie załamuj sie na twoim miejscu wyjechałabym z mezem gdzies musisz odpoczac od tego testowania tak normalnie bez oczekiwania wiem po kolezankach wtedy zajdziesz jak nie myslisz o tym a jak myslisz ciagle organizm sie broni i sa przeszkody ja tez sie nie nastawiam na test nie lubie rozczarowan nie bedzie pozytywny to nie trudno innym razem nie mysle o tym buziaczki dziewczyny trzymam dalej kciukasy za starrajace sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Kasiula2015:-)zgadza sie Ty ,Agulek900 i ja prawie w tym samym czasie owu.,oby sie udalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
Brązowe plamienia, w sumie znowu zanikają. ja zwariuję :( Nie boli mnie brzuch w ogóle, to wczoraj miałam kilka skurczy nieregularnych i krótkich plus kłucia w jajnikach, ale wszystko delikatnie. Jak się plamienie nie rozkręci w krwawienie to wieczorem znowu testuję. Gdzieś się jeszcze łudzę, ale szczerze mówiąc nie daję sobie szans większych w tym cyklu :/ Wczoraj cały dzień bolała mnie okropnie głowa, wieczorem mąż mnie rpzekonał, ze lepiej się nie meczyć, bo nie wiadomo jak to na zarodek oddziałowuje i wzięłam 2 tabletki paracetamol. A dziś to krwawieni z rana. Dziękuję kochane za dodawanie otuchy, bardzo dużo mi dalo :) Jesteście wspaniałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
A czy np jak plamiłam i w tym czasie zebrałam mocz do testu to mógł się zanieczyścić i przez to zafałszować wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Mocz musi byc czysty do testowania. Najlepiej pierwszy strumien oddać do toalety a reszte w jakis kubeczek wtedy pewnosc ze mocz czysty i omijac pochwę. Rano zrob jeszcze raz test. Ja tak pozatym od rana mam bóle w piersiach dosyć mocne i 2 razy takie ćmienie poczułam w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gosc z daleka,a ja czuje ze jednak to ciaza u Ciebie,jeszcze jak napisalas o tym papierosu,ze Cie odrzucilo..nie wiem,tak mi sie wydaje.wiec ja dalej 3mam kciuki:-*3maj sie cieplo.Fajnie dziewczyny juz prawie weekend:-):-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×