Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gość89
Kurcze nie umiem wrzucac zdjec tutaj. Najlepsze ze rozmawialam wtedy z moim chlopakiem przez telefon bo byl w pracy i mowie mu tak dla zartu: a jeszcze spojrze sobie na ten test, moze cos sie zmienilo;p i patrze druga kreska ale bardzo slaba, hah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Gościu89, prawdopodobnie jesteś w ciąży. Ja dwa dni przed okresem miałam na teście bardzo bladą kreskę. Dzisiaj 4 dni po terminie kreska jest mocna. Powtórz test innego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pomozcie nie wiem co mam myslec do @ zostało mi 2 dni piersi mam nabrzmiałe bola bardziej jak zwykle temperatura od 3 dni 37.1 mam takie dziwne bóle brzucha od 2 dni czy to moze byc zagniezdzenie sie zarodka test robiłam wczoraj rano i był negatywny czy to mozliwe jednak ze moge byc w ciazy normalnie 3 dni przed okresem mam 36.8 i spada co jeden stopien az do 36.5 musze poczekac do dnia miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temperaturach sie nie znam, nigdy sobie nie mierzylam wiec nie pomoge. Xxxxx Cos mi sie dzieje ostatnio x moimi paznokciami, a mianowicie schodzi mi od góry paznokiec a pod spodem jest kolejny. Juz z dwoch mi zszedl do polowy (wyglada okropnie! ) i wczoraj zmylam lakier i schodzą mi z kolejnych! !! Musze isc z tym do lekarza ale za bardzo nie mam kiedy. Spotkalyscie sie z czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaa1986
hej Ankara 32 nie mialam n8gdy takiego czegos musisz isc do lekarza nie ma co bagatelizowac tak ich rzeczy a co tam u resztydziewczyn pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w lipcu strasznie zachorowalam na gardło, aż skończyło sie okrutną anginą ropną. Miałam 4 antybiotyki pod rząd aż dostałam uczulenia od antybiotyków (miałam straszne pęcherze na dłoniach i stopach) wziełam kolejne i było ok. Ostatnio zeszła mi skóra z rąk i ze stóp i nie wiem czy przypadkiem te paznokcie to nie jest po tych antybiotykach. Moze w tygodniu uda mi sie podskoczyc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny ,ja dopiero teraz mogłam tu zajrzeć :)Szkoda, że już mija weekend ,ale co zrobić... :( Witaj Dziki gon :) i gratuluję, to już tyle objawów można czuć w tak krótkim czasie ??? Alex35 szkoda, że nie udało się :( pozdrawiam Cię i ściskam mocno,fajnie , że z nami byłaś :*** Gość 89 - cykle masz jak ja 26dniowe , to super , że blada kreska :))GRATULACJE!!!!! Justynka1986 może to ciąża ??:) oby!!! Anka_32 nie wiem co to takiego z paznokciami, nie miałam nigdy nic takiego, może rzeczywiście to ma związek z antybiotykami...,chyba lepiej skonsultować to z lekarzem. Gracjana a co tam u Ciebie??? Ja dziś robię test owu ,ale chyba negatywny dziś wyjdzie.. Pozdrawiam Was Dziewczyny do jutra, 3majcie się Ciepło :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirti
Witajcie my również stwierdziliśmy ze w tym miesiącu probujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka 32 myślę, że może to być związek z antybiotykami córce mojej koleżanki po lekach też schodziły paznokcie, a co szła z nią do lekarza to ta przepisywała antybiotyk, i mała chodziła w plasterkach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Witajcie. My byliśmy dziś w lesie. Lasy zasypane grzybami. Miałam dziś trochę roboty przy grzybach, czas jakoś zleciał a tak bym przesiedziała niedziele i rozmyślała czy udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dxieki gosc 321 mam cicha nadzieje promyczkowa my dzis tez bylismy na grzybach ale tlumy w lesie ale grzyby sa czekam do work jak nie przyjdzcie robie test buziaczki a jak moze my pisac table ktorej dziewczyny juz za szly I w ktortm cyklu co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madsza86
U nas na zachodzie mało grzybów. Ja czekam do czwartku i test chyba ze nie wytrzymam i zrobię szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
U Nas jest pełno grzybów na Pomorzu. Ja pierwszy test zrobię w czwartek 4 dni przed@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracajana090515
Alex35 bardzo mi przykro kochana, ze sie nie udało... :( całuje cie gorąco!!! Gosc321 dziękuje za zainteresowanie :) u mnie bez zmian.. Nadal nic... Czekam niecierpliwie. Od czasu do czasu mnie jajniki zaklują, ale to normalne. Daj znać kochana jaki wynik twojego testu owulacyjnego. :) Promyczkowa24 tez bym sie na grzyby przeszła, chyba wyciągnie brata. Jak tam u ciebie? Madsza86 a kiedy masz termin @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Promyczkowa24 termin @ mam tak jak ty więc jeśli ty zrobisz w czwartek i będzie test pozytywny to ja zrobię w piątek.!!! Trzymam kciuki kochana!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Ja mam cykle 27-28 dni, więc spróbuję już w czwartek sprawdzić. Mi doszły lekkie bóle na @ ale to tydzień przed @ wiec może troche boleć. Jak zacznie już bardzo boleć w czwartek to odpuszcze robienie testu, bo 4 dni przed bardzo już boli i jestem nie dożycia i będzie pewność, że nadejdzie na sto procent @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Wlasnie nie wiem czy to nie jest po prostu jakis przebarwiony test bo ta driuga kreska blizej jednego boku ciemniejsza hest , a nie rowmomiernie, wiec pojde jeszcze na bhcg jutro albo pojutrze. Kurcze moi rodzice wrocili wczoraj z grzybow i naorawde duzo nazbuerali, ja tez z chlopakiem nuedlugo sie wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis ma temperature 37.2 wiec sie podniosla a jutro mam dostac jest nadzieja w pierwszej ciazy mialam w dzien @ 37.2 ale I tak testuje najwczesniej 2 dni po oby nie przyszla sikam 4 raz w nocy pisze dziewczyny trzymajcie sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,witaj Mirti:-),powodzenia fajnie,ze do nas dolaczylas. PROMYCZKOWA24ja tez wczoraj bylam na grzybach,ale tylko 2maslaki znalazlam...Fajnie tak sie zrelaksowac i pochodzic po lasku..:-) Madsza 86 i Promyczkowa24to niedlugo czwartek ,mam nadzieje ze Wam sie uda,zycze pozytywnych testow:-)!!Gracjana pozdrawiam serdecznie,mam nadzieje ze klujace jajniki cos zapowiadaja;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziewczyny ja wczoraj robilam 1wszy test owulacyjny w 9dc i..wyszedl negatywny..,dzis robie kolejny o 21.30 po M jak Milosc:-).Pozdrawiam Was ,milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość321 a jakie masz cykle? ja to nie za bardzo wiem o testach owulacyjnych ale moja przyjaciołka przerabiała je kilka miesiecy no i ona robiła je w godzinach 6-20 nie później, a moja ginka poradziła mi żeby robić w szczycie (czyli u mnie to 15-17dc) nawet dwa razy dziennie (rano i wieczorem) A 9dc to nie za wcześnie tak w ogóle na test owu? Ja chyba też w tym miesiacu zaczne ich uzywac bo chce sprawdzic czy bez clo mam owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ania 32 gosc321 jak tam staranka mi został 1 dzien do @ za 2 dni bede testowac bo 2 dni temu mi wyszedł negatywnie ja nigdy nie uzywałam testów owulacyjnych .po temperaturze i sluzie wyliczalam sobie dni płodne i miałam je od 4 do 11 12 mniej wiecej tylko trzeba miec regularne cykle bo ciezko trafic jak sie zmieniaja cykle piszcie dziewczyny a tak pozatym gdzie nasze udane czerwcówki nic sie nie odzywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Anka_32 ja mam cykle regularne zawsze 26lub 27dniowe,wiec zaczelam wczesniej,jak mi braknie,najwyzej dokupie kolejne opakowanie,kosztuja 22zl. MYSle,ze pozytywny test moze wyjsc w 12lub 13dniu,wiec 23lub 24wrzesnia..zobaczymy..Ja czytalam.,ze najlepiej robic wieczorem te testy nawet o 22. Justynka1986 3mam mocno kciuki,a jak sie czujesz?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 321 piersi mnie bardzo bolą i od czasu do czasu brzuch boli jak by miała przyjsc @ ale nie przychodzi juz tak czekam do tej daty do jutra zeby sie nie rozczarowac jak wyjdzie negatywny a ty jak sie czujesz ktory u ciebie dzien cyklu u mnie 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Justynkaa1986 te objawy u Ciebie tez moga ozn.ciaze i tego Ci zycze:-)! U mnie dzis dopiero 10dc...wiec nadal jestem przed owu,dzis robie drugi test...,ale spodziewam sie,ze tez bedzie negatywny jeszcze..Jasne ,poczekaj z testem do dnia @,tez tak bym zrobila,a nawet dzien dluzej,wiem ze ciezko jest wytrzymac,ale im pozniej tym bardziej wiarygodny wynik,takie jest moje zdanie:-).Dziekuje za kciuki!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×