Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Alex35
Witam dziewczyny, trzymajcie się - jeśli nie ma dużego krwawienia tylko plamienia, to nadzieja jeszcze jest :) Czasem tak bywa w ciąży :) Mnie dziś brzuch boli jak na okres, ale liczę, że to jednak nie to - dziś mój 29dc. Czekam do 20.09 i testuję - cykle mam 31-32 dniowe. Ja też już kilka razy się rozczarowałam, a ile razy myślałam, że jestem w ciąży, to już nie wspomnę. Podobno najłatwiej zachodzi się w ciążę, gdy się odpuści wszystkie starania :) Także dziewczyny dajemy na luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Alex35 trzymam za ciebie kciuczki!!! Napewno tym razem sie uda!!!! :) Justynka1986 a kiedy testujesz??? Za ciebie tez trzymam kciuki, Za wszystkie was trzymam! :) zeby każda z nas miała słodkiego, tlusciutkiego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej dziewczyny:-)piekny dzis mamy dzien,od razu humor sie poprawiaB-). ALEX35 to dluzsze masz cykle,ja mam 26dniowe przewaznie.,mam nadzieje ze tym razem nam sie uda:-). TAK podobno jest jak mowisz,ze jak sie odpusci to wtedy udaje sie zajsc w ciaze..:-)Sprobuje dac na luz jak mowisz i od dzis moze zaczne starania;-),choc to za wczesnie..,a testy owu zaczne od niedzieli.Pozdrawiam Was dziewczyny,milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gracjana 090515,mam nadzieje,ze wystarczy tyle ile daliscie rade zadzialac;-)i ze tym razem sie udalo:-).Dziekuje,u mnie ok okres sie skonczyl:-),od niedzieli zaczynamy z testami owu,a swoja droga zaczniemy dzialac z mezem;-).U mnie okres trwa 4dni,cykle mam 26,27dniowe zawsze regularne. Justynka1986powodzenia,juz niedlugo testujesz,3mam mocno!oby sie udalo!Miamaaaa ,ale masz fajnie:-),powodzenia na badaniach.Jestes fajna osoba,fajnie ze tu jestes z nami:-)Pozdrawiam Cie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dzięki dziewczyny za kciuki :) Tym razem musi się udać - nie ma innej opcji :) U mnie dziś piękne słońce :) Ale dobija mnie brak ciepłej wody już 3 dzień :( Marzę o ciepłym prysznicu - normalnie średniowiecze :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za kciuki tu jest z wami tak pozytywnie ze nie da sie nie usmiechac czytajac wasze wpisiki mysle ze jak ktoraas z nas bedzie miec pierwszy pozytywny tescik ciazowy to juz sie wszystkie sie posypia i bedziemy szczesliwe przyszłe mamusie trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za kciuki tu jest z wami tak pozytywnie ze nie da sie nie usmiechac czytajac wasze wpisiki mysle ze jak ktoraas z nas bedzie miec pierwszy pozytywny tescik ciazowy to juz sie wszystkie sie posypia i bedziemy szczesliwe przyszłe mamusie trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Alex35 jasne,ze nie ma innej opcji,uda sie! U mnie tez slonecznieB-).Mam nadzieje,ze woda ciepla u Ciebie jak najszybciej sie pojawi.Justynkaa 1986 tak czekamy na 1pozytywny tescik,choc juz mamy jedna przyszla mamusie:-)Miamaaa ,teraz czekamy na nastepne..Zgadza sie same mile dziewczyny u nas na kafé :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
U mnie @ trwa do 6 dni, 2 ostatnie to takie plamienia i koniec. U mnie jeszcze śluz płodny, więc działamy z Moim R.:) Gracjana my staramy się ponad 2 lata, więc co miesiac zawsze nadzieja jest. Ale narazie nic nowego nie zaobserwowałam u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na dobre się rozkręciło, szkoda, ale za kilka dni działamy z mężem znowu, może wtedy się uda trzymam kciuki za was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczkowa24 bedzie dobrze pozytywne myslenie czasem jest tak ze psychika blokuje i nie zjadziesz podobno najlepsze na to jest zwierzak moja kolezanka nie mogła 2 lata zajsc a jak kupiła pieska 3 miesiace pozniej ciaza czasami psychika blokuje buzki trzymaj sie dzielnie a faktycznie miaamaaa jest juz pierwsza wiec po koleji bedzie wiecej nas w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Ja mam 3 koty. Rok temu 2 małe wzieliśmy. Raczej to nie blokada. Może to nie mój czas jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
Hej! :) Do dziewczyn przed owu - wyluzujcie i rozkoszujcie się być może ostatnimi przytuleniami "w dwójkę" ;) Któraś pisała, ze trzeba wyluzowac i ja to potwierdzam. Z doświadczenia :D Z pierwszym dzieckiem zaszłam w ciążę po blisko roku starań, gdy przestałam myśleć o ciąży, bo uznałam, że chyba jestem bezpłodna. i nagle ciach, coś zaskoczyło :) w tym cyklu tez mniej myslałam o ciązy, właściwie to uznałam, ze lepiej przełożyć to na grudzień, bo w listopadzie lecę do Polski odwiedzić rodzinę i wolałabym nie byc w ciązy wówczas, zwłaszcza że pierwszy trymestr ciężko znosiłam. ale nie zabezpieczałam się, bo pomyslalam - i tak niemożliwe. A teraz siedzę na kafe z wami i wyczekuję terminu dobrego do testowania :D Mam nadzieję, ze wkrótce wszystkie pochwalimy się dwoma kreseczkami na teście :) przyszłej pewnej mamuśce gratuluję z całego serca i... ohhh jakbym chciała dołączyć do tego grona :) jeśli chodzi o moje plamienie, to zanikło zupełnie, właściwie to trwało chyba z 4 godziny. Było brązowe, zero swieżej krwi. To daje mi nadzieję, że jednak była to implantacja, zwłaszcza że było to tydzień przed spodziewaną @. Dzis czuję się fatalnie, ale to chyba przez to przeziębienie. Trzymam kciuki za wszystkie :) Jakies testują w tym tyg? Bo ja nie wytrzymam i za 2 dni będę już testować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Kasiula 2015 to podobnie bedziemy mialy termin w razie czego;-)bo ja w przyszlym tygodniu intensywne starania:-). Justynkaa1986 ja tez mam pieska,tzn.suczke potwierdzam,b.dobrze dziala na psychike zawsze pocieszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gosc z daleka ja przed owu!:-)postaram sie na LUZIE byc:-).A u Ciebie,chyba jednak implantacja,na to wyglada:-)a zmeczenie,tez by to potwierdzalo:-)3mam dalej:-)super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ale fajnie na dworze:-)super pogoda,szkoda ze w weekend ochlodzenie:-(Miamaaa co u Ciebie?jak sie czujesz?pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Ja testuje w niedziele chociaz i tak pewnie nie wykaze nic bo dopiero w tygodniu mam termin miesiaczki. Bylam dzisiaj na zakupach i zabolal mnie jajnik, ze az sie zlapalam za to miejsce. Jutro ide do lekarza bo mam nieorawidlowy mocz , bakterie i leukocyty, oewnue d mi jakis antybiotyk ktory mozna brac w ciazy. Z drugiej strony wolalabym nie brac bo nigdy nie wiadomo jaki moze miec wplyw jeski juz doszlo do zaplodnienia ale tez nie wyobrazam sobie zebym miala sie meczyc z zapsleniem pecgerza bedac w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki;)ja testuje dopiero w pazdzierniku jestem pare dni po @...w przyszłym tygodniu dalej probujemy mysle ze moze tym razem sie uda.bje sie troche ze po poronieniu moge miec problemy z zajsciem w ciązę...szczerzemiałam nadzieje ze uda sie za pierwszym razem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Agulek900 przykro mi z powodu twojego poronienia. :( Ale trzymam mocno kciuki zeby tym razem sie udało i było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc321 dziękuje oby sie udało!!! :) U mnie @ trwa zawsze 7 pełnych dni, natomiast ten co był ostatnio to nie dość ze był wcześniej to jeszcze trwał 9. Promyczkowa24 no ja sie staram 5 miesiący i za każdym razem mam milion objawów a ciazy brak :(. He he teraz sama sie z tego śmieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agulek900 to tak jak ja..:-)tez na poczatku pazdziernika bym testowala tzn.8go jakby nie przyszla.@..Gracjana090515 to dlugo 7 i 9dni,moze to spowodowane bylo stresem? JA wyczytalam,ze owu w 26dniowych cyklach moze wystapic juz w 7dniu az do 16go..sama nie wiem w co wierzyc..u mnie poza malym sluzem w dniu 9przewaznie nie mam zadnych objawow owu..wiec cala nadzieja w testach..i luz..tzn postaram sie dac na luz;-). A FOLIK bierzecie dziewczyny?ja juz od stycznia biore:-),ale to witamina,wiec nie zaszkodzi jakby nie bylo.No ja zaraz koncze pracke:-)milego wieczoru,buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana090515 ja tez juz wmiawiam sobie objawy...mam juz coreczke 3letnią (mamy jednego dnia urodziny)zanim dowiedziałam się że jestem w ciązy bolał mnie brzuch,prawy jajnik,miałam bóle głowy i piersi mnie pobolewały dokładnie wszystko jak na @ potem okazało się że jestem w ciązy;) w drugiej ciązy było tak samo bole brzucha piersi a potem dwie kreseczki ...teraz jak pare dni przed @ bolał mnie brzuch tez zaczełam testowac no i nici..wystarczy ze jest dzien ze słabiej sie czuje i juz lece do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie jak to jest z tymi witaminami, bierzecie jakieś witaminki czy tylko kwas foliowy, ja wcześniej brałam symnatal pro baby, ale jak byłam u ogólnej na badaniach to kwas foliowy wyszedł 2 razy ponad normę i kazała mi przestać na razie cokolwiek brać, w dodatku wyszła mi nadczynność tarczycy, byłam u dwóch endokrynologów, 1 przepisał mi leki drugi zabronił brać bo ft3 i ft4 miałam w normie, masakra jakaś z tymi lekarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ja dziewczyny biorę tylko kwas foliowy FOLIK , tylko to mi kazała moja gin, nic więcej nie biorę. Brałam trochę olejek z wiesiołka tzn. przez parę dni, niby miał śluz zwiększyć, ale nie zauważyłam różnicy.Więc teraz tylko Folik biorę i staram się zdrowo odżywiać :) Agulek 26 już niedaleko :) mam nadzieję, że Ci się uda :) 3majcie się ciepło dziewczyny , do jutra miłego wieczorku:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka miesięcy na początku roku byłam w ciąży wtedy udało mi się za pierwszym razem ale dostałam plamień, później znów zaczęliśmy w maju,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×