Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość promyczkowa24
A jak tam pogoda u Was? U nas pieknie slonecznie i cieplo. Zapomnialam dopisac, ze mam 24 lata. Wlasnie sie dowiedzialam, ze kolezanka ktora starala sie o dziecko 4 lata jest w ciazy. Takie wiadomosci dawaja ogromna nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Miamaaaa no to super,gratuluje:-)Tak,zgadza sie,rozumiesz mnie doskonale..A pracujesz?czy mozesz sobie pozwolic na drzemke w domu?Najwazniejsze,ze Ci sie udalo i ze wszystko jest ok:-)B.milo dr.powiedzial,ze to dobry wiek na dziecko:-).Zgadzam sie z justynka1986 mnie tez b.podnioslas na duchu:-*.Pozdrawiam Was dziewczyny,fajnie ze tu jestescie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
U mnie na ślasku pogoda w sam raz:-)cieplo,sloneczko wychodzi od czasu do czasu:-). 4lata to dlugo Twoja kolezanka Promyczkowa24sie starala.,ale najwazn.ze sie udalo!!Trzeba zawsze miec nadzieje.,a Ty jestes mlodziudka to tymbardziej:-)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miamaaaa
Mogę poleżeć w domku i odpocząć. Pracuję na własny rachunek więc mam ten komfort na szczęście:) Cieszę się, że dzieląc się własnym doświadczeniem, mogę Was wesprzeć:) Teraz tylko pozytywnie i do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamaa jestes pierwsza ktorej sie udało na kiedy masz mnie wiecej termin porodu kiedy idziesz do lekarza napisz jak sie czujesz pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Dziewczyny ja mam 26 lat i to moj pierwszy cykl ale choruje na niedoczynnosc tarczycy hashimoto wluec tez nie mam tak latwo, bo przy hashomoto sa czesciej poronienia i problemy z zajsciem w ciaze,chociaz mam przeczucie ze sie udalo bo ciagle czuje lekki bol w podbrzuszu I TEZ jak zrobie gleboki wdech to boli mnie podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc89 witamy cie serdecznie a kiedy masz miec @ robiłas juz tescik badz dobrej mysli ze sie uda my tez cierpliwie czekamy niestety niektore dziewczyny dłuzej a niektore krocej ale najwazniejsze zeby sie udało a potem znow trzeba myslec zeby było wszystko ok zapraszamy do kontynuacjii naszego temaciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
kurcze, plamię :/ Teoretycznie okres powinien przyjść 23 września (33 dniowy cykl). Po sluzie wydaje mi się, ze około 6-9 miałam płodne. Może implantacja? Tylko ze jak zobaczyłam brązowa plamę to zaczął mnie boleć brzuch :( Trzymajcie kciuki dziewczyny, zeby było pozytywnie. Ja jestem przerazona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu 321 niestety nie udało się dzisiaj popołudniu dostałam brązowych plamień, staram się od początku roku, w 1 ciąże zaszłam w 1 cyklu w styczniu, a w lutym dostałam plamień i znów zaczęłam się starać się od maja i na razie cisza w przyszłym tyg idę do gin bo niepokoją mnie te brązowe plamienia pod koniec cyklu, ale jakby się udało to załapię się na końcówkę czerwca, trzymak kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczkowa24 a ile płaciłaś za te testy z allegro też się nad nimi zastanawiałam, wczoraj w aptece dałam 20 zł za dwa, przedwczoraj 10, nie mówiąc wcześniej ile wydałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc z daleka kasiula nie łamcie sie trzymam kciuki za was wtedy jak sie chce dzidziusia to jak na złosc a jak nie myslisz to wychodzi iod razu nie rozumiem czemu tak jest organizm nas wogule nie słucha robi co chce a my sie meczymy badzcie dzielne buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
u mnie się nie rozkręca, zobaczymy wieczorem. Wręcz zanika... nadzieja wróciła :) Wyliczam, ze mam 7-8 dpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
37,3 st C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
Tylko że od 3 dni jestem przeziębiona i łączyłam to z tym. Z innej strony dziś juz całkiem dobrze się czuję, lekko osłabiona, katar mam, ale nie czuję się goraczkowo. Czas pokaże, nie ma co gdybać, choc to bardzo lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
a temp jest w kazdym cyklu taka sama? Tzn ze jezeli 2 mies temu mierzyłam po owu i miałam 36,8-37 i nie byłam w ciąży, to mogę przyjąć, ze tamta temp jest moją normalną? Bo czytałam, że jak się nie mierzy regularnie cały cykl, to jest to niemiarodajne, bo różne kobiety mają różne temp i niektóre miały 36,7 i były w ciąży, a inne prawie 38. Więc generalnie nie ma co się tą temp stresować. W pierwszej ciązy w ogóle nie wiedziałam o temp i ani razu nie mierzyłam i nie pamiętam, bym czuła się gorączkowo jakoś. Ciążę rozpoznałam po ogromnych bolesnych piersiach i braku @. No i humorach, że miałam ochotę zabić swojego męża :D potem w drugim miesiącu doszła ospałość i pozostała ze mną już do końca ciąży. Ale kazda ciąża inna, nawet u tej samej kobiety, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno kazdy organizm jest inny i kazda ma inna temperature ale normalnie w dzien miesiaczki temperatura ci spada najnizej czyli tyle co masz w owulacji a jesli ci nie spada tylko nawet podnosi i sie utrzymuje to jestes w ciazy łatwo to zauwazyc jesli sie zna swoja temperature w cyklu ja z pierwszym dzieckiem miała 37.2 i utrzymywała sie tak od dnia okresu dlatego tak pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
A gdyby moje plamienie miało sie pojawić znowu i stac sie okresem, to kiedy temp powinna mi spaść? Bo kilka dni trzyma się sztywno 37,3... oj kochana, nadzieje mi robisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli plamisz to nie znaczy ze nie jestes w ciazy jesli masz temperature 37.3 obserwuj jak nie bedzie spadac rób kochana test!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Kasiula2015a moze to plamienie implantac?Gosc z daleka 3mam mocno kciuki:-)milego wieczoru dziewczyny,ja jeszcze w pracy..pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Na allegro paskowe po 1zł sztuka, lub kasetowe po 1.20zł. Opłaca sie kupić z allegro bo z apteki to zadrogi interes. A test to test zawsze wynik z prawdą. Nigdy fałszywie te testy nie wychodzą nawet te owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex36 oby sie udało kochana!!!! W kupie siła!!!! :) Gosc321 kochana, bez zmian. Męża nadal nie ma a dni płodne dobiegly końca. Moze wystarczy tyle ile daliśmy radę zadziałać :) @ ma przyjść 28 ale mam nadzieje ze juz nieprzyjdzie! Zero objawów, tylko wczoraj nie mogłam zasnąć bo było mi mega gorąco. Myślałam że sie palę.. Masakra. A jak u ciebie kochana??? Miamaaaa gratuluje!!! :) Gość z daleka- zobaczysz będzie dobrze! Trzymam kciuki za ciebie!! Moze to implantacja zarodka??? Wszystkie dziewczyny gorąco pozdrawiam i za wszystkie trzymam kciuki!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Gracjana to tak jak ja @ na 28, oby nie pojawila sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczkowa24 właśnie! Proszę o to!!! Nie mam juz siły co miesiąc sie rozczarowywac. :( trzymam za ciebie kciuki!!!! Masz jakies przypuszczenia, objawy ze sie tym razem udało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Dziewczyny mam jedno pytanie do was: ile dni trwa u was krwawienie??? (Okres)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
U mnie 5. Czasem do 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam sie czujecie u mnie bez zmian zadnych dolegliwosci normalnie 6 dni przed @ bola mnie piersi a tu narazie cisza zblizamy sie nieuchronnie do testowania piszcie jak u was cos sie zmieniło pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miamaaaa
justynkaa1986 XX Poród 7 maj 2016:)Dziś kolejna wizyta u lekarza i zaczną się wszystkie badania:) Powiem Wam, że ja przed ostatnim okresem, którego nie dostałam, miałam wszystkie objawy, byłam pewna, że dostanę. Bóle brzucha, wrażliwe piersi, drażliwość itd, a jednak nie przyszedł;) Takim pierwszym sygnałem po zapłodnieniu był dzień, gdy nie byłam w stanie funkcjonować, byłam potwornie słaba, oczy same mi się zamykały, na niczym nie umiałam się skupić, nie potrafiłam rozmawiać z ludźmi. Poszłam nawet do apteki po witaminy z kofeiną, bo myślałam, że to jakieś przemęczenie. Potem było już ok. Początek ciąży jest przyjemny, czuje się te zmiany:) Pozdrawiam Was ciepło i bardzo bardzo bardzo Wam dopinguję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×