Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gość
Justek tez usiluje sobie wmowic roxne rzeczty ale uspokoi mniedopiero lekarz po poludniu jak powie ze wszystko dobrze bo inaczej nie bede ,ogla spokojnie spac. Ja mam jednego i mnieto martei bo czasem potrafil i reka i noga na raz a tu cicho Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
No niestety tacy sa ludzie. Chyba najbardziej jednak takie sytuacje irytuja mnie w kościele. Mohery dają najlepszy przyklad jak w domu bozym okazac miłosierdzie bliźniemu w potrzebie nie ma co. Ja szczerze to raczej nie korzystam z przywilejów ciezarnej bo w miare dobrze sie czuje i uwazam ze nie ma takiej potrzeby ale skoro jestem w ciazy a ktos ode mnie wymagałaby np przepuszczenia w kolejce to mialabym juz nerwy. Choc np. gdy chodze do diabetologa to jest kilka stolkow na 2 gabinety. W jednym sa przyjmowane kobiety ciezarne z cukrzyca a w drugim okulista przyjmuje wiec w kolejce wiecej starszych osob. I juz kilka razy zdarzylo mi sie ze jakas starsza babulinka co ledwo sie rusza proponowala mi swoje miejsce a faceci lub zdrowe babki ni chu... sie nie ruszą. Co do mojej figury to szalu nie ma z racji tego ze mam az 156cm wzrostu:) Odkad jestem ponad 1.5miesiaca na diecie przytylam tylko 0.5kg a 1.5 to sa kilogramy sprzed diety. Ale w pasie juz 91 cm wiec jak mówię szalu z brzuchem nie ma :) Moze gdybym przed ciążą nie miala troche zapasu tluszczu na zime byloby mniej widac:) Za 2 tyg mam usg genetyczne. Zaczynam sie juz stresować bo nie widzialam bobaska juz 8 tyg. Nie moge sie juz doczekac bo strasznie jestem ciekawa jak moje cukry i dieta wplynely na mojego synka. Mam nadzieje ze wszystko jest jak najbardziej w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Mila - jak maluch bedzie dalej Was tak straszyl to moze pomuslcie o kunie, chociażby uzywanego tego detektora czy jak to die nazywa, co mozna malucha podsluchac serduszko... Kolezanka miala tak z cora ze przez 2dni mala nie kopala, albo kumpela tego nie czula... Cala rodzina w stresie, kolezanka znalazla sie w szpitalu a córa duża i zdrowa. (teraz juz od tyg.na swiecie:) ) Po tym ile im strachu napedzila kupili to "cos". Nie chce Cie nazwa zmylic... Moze pogadaj z lekarzem czy warto itp. Koniec niedaleko ale jak masz sie stresowac to lepiej kupic albo wypozyczyc gdzieś... Justek- moj maluch tez rosnie skokowo.. Pamietam jak juz nabralam brzucha i bylo 85...bo przed ciaza ok 75 ale nie mierzylam sie, po 85pare dni i 87, potem 92, 95,teraz z 2tyg 97 a tu bęc 99:) smieszne jest to ze ja to czuje tzn zauwazam ze cos sie zmienilo ide po metr i kuku... U Ciebie chlopaki sie aktywnoscia podzielily..chociaz jeden grzeczny moze Ci sie trafi:) Nikita - bidulko.. Trzymaj sie tam jakos.. Bierzesz cos z lekow? Powiem Ci ze ja tez bym chetnie polatala po sklepach ale szans nie ma... Czekajac na wyniki meza poszlam tylko kupilam bulke i weszlam do pepco bo jest w tym samym budynku, dorwalam butrlke 150ml i kapcie za5zl do szpitala ktore wywale zaraz po wyjsciu raczej.. No i juz mialam dosc zakupow. Fizycznie nie jestem w stanie nic zrobic... Wszelkie zakupy czekaja mnie na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscczerwiec dzieki za pomysl zaraz wezme go dopytam najpierw cxemu tak jest czy to wina lozyska jego wielkosci i wgl a pozniej o ta kune czy jak bo pare razy byl malo *****iwy ale wieczorem albo na drugi dzien do poludnia go xnowu bralo a teraz cisza jeszcxe teraz zaczal mnie brzuch pobolewac po prawej strtonie Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Mam nadzieje - to Ty drobniutka jestes :) ja cale 173cm. A jeszcze w szpilach latam (tzn teraz nie, teraz nie mam wlasciwie w czym chodzic bo jedyne plaskie to kozaki i kalosze a tu coraz cieplej). Po porodzie okaze sie ze jeszcze schudlas :) Ja do kosciola nie chodze, wiec tyle ze na to nie patrze... Ja raczej mam mile nastawienie do ludzi, usmiecham sie, odpoeiadam jak o cos pytaja, nie jestem chamska jak zagaduja tylko rozmawiam zeby nikt nie poczul sie urazony... No ale dzis sie wkurzylam... Tymbardziej ze babki jak babki ale kobiety wiekiem podobne do rodzicow... Szczerze to nie wyobrazam sobie np swojej mamy ktora siedzi i patrzy jak ciezarna stoi i zdycha... A z kosciolem nic nie zrobisz, po co one tam laza? Ze strachu bo juz grób na zakrecie widza i zeby poogladac "jaka nowa kreacje Staśka zalozyla" :) spytaj je o cos z bibli to zobaczysz... Ale one uwazaja sie za wzor bo co tydzien posadzke wycieraja, a ze poza kosciolem chamstwo az z daleka wali to co zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Mila pewnie boli Cie ze stresu... Poloz sie na lozku... Odpocznij troche.. Mnie tez czasem zaboli ale polozenie sie pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscczerwiec27 od kad wrocilam do domu to leze zaraz ide sie myc iwyjazd Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
To pewnie stres... Ale juz 16 niedlugo. Daj znac jak wyjdziesz.. Bedzie dobrze! Zapomnialam Wam napisac... Maz ma rh - wiec wyglada ze konfliktu nie ma... Tyle ze gdzies wyczutalam ze moze byc konflikt miedzy grupami.. Ja mam 0 a on ma A. Zamota z tym jest, grunt ze nie mam przeciwcial to jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Cześć Kochane, witam po świętach :) wczoraj po południu dopiero wróciliśmy, troche mi dzis zeszlo z przeczytaniem wszystkich postow ;) Święta bardzo miłe, nie moglam za duzo pojesc niestety bo niestrawność wciaz mnie męczy.. ale nie moglam odmówić sobie serniczka mojej mamy mmm pychota :) dlatego po świętach na wadze -0,5 kg hehe. Mała chyba czula ze nie jest u siebie bo siedziala w swieta cichutko, raz tylko dala mocniejszego kopniaka mojej siostrze, az sie przestraszyla! ;p A dzis znow harcuj****ardziej sie rozpycha na rozne strony. Widze ze niektóre z Was chorują ale juz wiosne dzis widac wyraznie, piekna pogoda. Jesli chodzi o wózek tez zastanawiamy się nad Tako tylko ze Timber, wczesniej mial byc Riko nano i juz sama nie wiem, musimy jeszcze przemyslec. Wczoraj odebrane łóżeczko:) juz malo rzeczy zostalo do kupienia i coraz blizej do czerwca! A wizyta za tydzień, juz nie mogr się doczekac :) A z ustepowaniem miejsca GoscCzerwiec to widze ze najwiekszy problem maja faceci, kij im w oko! Takich to za jaja wieszac, siedza i w komorki sie lampia tylko, mi ustapily 2x mlode kobiety i w kościele moher sie przesunal i mnie wpuscil do ławki ;) mamy juz co dzwigac i troche empatii by sie przydalo od ludzi wrrr Piszcie jak po wizytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwiec tez wybraliśmy białe matowe, ale uchwyty srebrne, bo i kuchnię planuje biało-szarą a "kolorowac" ja będę dodatkami. Co do golenia to ja tam korzystam z kremu do depilacji (nie żyletą) i ostatnio ten krem mnie trochę podraznil, właśnie przez to, że już człowiek taki niegramotny... Mój obwód brzucha 96 cm po najedzeniu wieczorem był wczoraj... musze go zmierzyć rano, będzie bardziej miarodajne. .. ale generalnie każdy się dziwi, że w tak zaawansowanej ciąży mam tak mały brzuch. Waga 4 kg do góry. .. wiec pewnie na 6 -7 się skończy. To dobrze :) akurat dla mnie to było istotne... Mam ostatnio niskie ciśnienie, nawet po kawie było 107 na 70, podczas kiedy normalnie mam książkowe 120 na 80 i tak też najlepiej się czuje. Kiedy mam takie niskie jestem mega ospala. .. nie wiem czym mogę się jeszcze budzić, nie chce mi się leżeć. .. a jak drzemne się w dzień to potem jest tylko gorzej... :/ Może wiecie jak się wspomóc? Aaa no i pochwalę się udanym łowami na ciuchach, co prawda zostawiłam 60 zł, ale siata ubranek dla Malej i do tego dla Szymona spodnie i sweter..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi85
Hej. My wrocilismy od tesciow w poniedzialek. I prosto z samochodu poszlismy na spacer bo pogoda byla przepiekna. Wczoraj mielismy w planach sadzic bratki na ogrodzie, pojezdzic na rowerze i rysowac kreda na chodniku ale nagle zrobilo sie ciemnoni zaczal padaccnaprawde ulewny deszcz. I nici z naszych planow :/ Jeśli chodzi o ustępowanie miejsca... Tez mi nigdy nikt miejsca nie ustapil. A ostatnio to nawet baba wtryniła mi sie w kolejkę na poczcie. Tak na oko ok 40, z dzieckiem ok 10 lat. Zrypalam ja od gory do dolu ze po pierwsze to nie kulturalne wciskac sie w kolejke i to jeszcze przed kobiete w zaawansowanej ciazy. A po drugie to piekny przyklad kultury daje synowi. A jeszcze innym razem mialam taka sytuacje w sklepie ze z corka na rekach, z tym brzuchem stalam w kolejce, gdy doszlam do kasy podszedl zul z puszka piwa czy go przepuszcze. Spieszyl sie biedaczek. Nikita na przeziebienie polecam dla corki Neosine w syropie. Bardzo dobry lek przeciwwirusowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Bezka masz racje z tymi facetami... No ale co zrobimy - nic... Moj mały tak jak Twoja przy obcych udaje ze go nie ma, nie reaguje na glaskanie obcych, taki cwaniaczek:) Chyba cisnienie jest dziwne, bo padlam i spalam z 3h..obudzilam sie i czulam jakbym chora byla tak slaba... Milaaaaa - pisz co po wizycie!!!! Martwimy sie i czekamy na dobre wiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila - GośćCzerwiec mówiła o detektorze tętna płodu. Sama myślałam o zakupie na początku ciąży, ale w końcu nie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Juz trzeci raz probuje dodac post:-( No niestety tak jest z tymi ludzmi zero empatii.Bezzka, mam nadzieje. .. to skandal ze tak malo przytylyscie;-) U mnie juz 8 kg na plusie. Gosc czerwiec27 napisz jak wyniki glukozy. I jak oszczedzilas męża czy bylo lanie?;-) Juz w sobote mam wizyte z usg zobacze ile maly lobuz przytyl;-) noi znowu mierzenie szyjki:-( Dobrze ze do czerwca coraz blizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc czerwiec27 maly sie rusza tylko sa tak delikatne ruchy ze ich nie czulam tak to wszystko dobrze szyjka u mnie zamiast bynajmniej stac w miejscu to lekarz powiedzial ze ma ponad 5 cm na wadze tylko 1 kg na plusie a ja juz myslalam ze z 5 bedzie bo tyle jadlam . Mam liczyc ruchy albo 10 przez caly dzien albo 6 ruchow w ciagu dwoch godzin wieczorem i kolejna wizyta w kwietniu 27 wtedy zrobi usg znow to jedno z dokladniejszych no i wgl moj Wojtek nic sie nie przekreca i jest ulozony nijak bo ani nie ma nog na dole a ni glowy bo jest w poprzek kregoslupem do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis mialam miec wizyte ale nie pojechalam bo maly mi sie znow rozchorowal a nie mialam z kim go zostawic ehhh... dzwonilam od rsna do przychodni i babkavmi mowi ze nie moze mi wizyty przelozyc bo nie ma kalendarza, dzwonie do doktora a on ze mam dzwonic na recepcje, mowie mu ze one kazaly dzwonic do niego ... on mowi ze mam powiedziec ze on kazal przesunac wizyte .. dzwoniee... ba ka mowi ze mam dzwonic po 18... czekam, dzwonie a jakas inna juz byla i do mnie z japa ze szybciej moglam dzwonic bo by ktos inny przyszedl na moje miejsce wiec tlumacze ze dzwonilam bla bla wkoncu mowi do mnie ze mam rano dzwonic bo ona nie ma kalendarza o.O jestem mega zla !!!! isc na kase chorych ! nie wiem po co place podatki ! zeby chociaz milsze byly ale nie one tam za kare siedza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz troche lepiej 1.5 kg na plus :D wszyscy mowia ze wkoncu widac ze ciaza ! ;) Mam nadzieje ze mala przybrala za 2 tyg wazenie :) mam nadzieje uda mi sie ak ta wizyte przelozyc ale czarno to widze i bede musiala isc prywatnie.... a no i ciagle te spojenie lonowe mnie boli ktos tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata1991
Hej dziewczyny. Daaaaaawno mnie tu nie było. Mam do Was takie pytanie. Aktualnie jestem w 27 tyg ciąży wstając dzisiaj rano z łóżka zauważyłam brązowa plamke na bieliźnie. Dzisiaj cały dzień obserwuje się, sprawdzam wkładkę po każdej wizycie w WC. I za każdym razem jest ten brązowy śluz. Nie ma go dużo ale jest. Miała któraś z Was coś takiego? Mam powody do niepokoju? Strasznie się boję. Poczekam do jutra a jak nie minie to spróbuję dostać się do ginekologa prywatnie bo dzisiaj już nigdzie nie dam rady. Dodam jeszcze dziewczyny że wczoraj byłam w mojego gina na kontroli i mówił że ciąża rozwija się prawidłowo. A dzisiaj rano ta brązowa plamka. Czy jest możliwość że ta plamka to skutek badania? Nigdy tak nie miałam. Od początku ciąży wszystko było ok, a tu takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
I znow odpisze Wam na raty bo moja pamiec dalej kuleje.. Sylwia - tez mam mat, jakis mdf czy cos, nawet nie wiem.. A uchwyty czarne robil maz w pracy bo ciezko bylo dostac.. Ja mam czarne plytki na podlodze,czarne blaty, szary lakobel miedzy szafkami i czerwone sciany no i dodatki:) stolarze jak skonczyli to stwierdzili ze nie spodziewali sie efektu "wow" bo ja sie uparlam ze fronty maja byc czysta biel nie jakies takie kremowe czy cos i czern blatów mat kruczoczarny a nie szarawy czy z drobinkami.. Oni tej wizji nie widzieli ale jak skonczyli przyznali mi racje ze to byl dobry pomysl ktory ich zaskoczyl. Z frontów na bank bedziesz zadowolona!!! :) ja swoje czyszcze plynem do szyb i wciaz jak noweczki:) Gratulacje łowów!!! :)) ja niestety chyba najblizsze łowy dopiero po pologu :( Mala Mi - popieram, neosine swietny lek! Jeden z niewielu na wirusy... Od znajomej slyszalam ze syrop dobry dla dzieci, a sama bralam tabletki (oczywiscie przed ciaza kiedys), teraz jak maz mial wirusa to tez bral i chwila moment i byl zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987 - ochrzanilam juz wczesniej przez tel... :) jego wyniki ok, tylko cholesterol ma kiepski ale wprowadzimy diete i zobaczymy.. Bylby w ciazy, nie jadlby miecha to nie byloby problemu:) wyniki glukozy poznam we wtorek, z tym ze nie wiem czy w ogole bede wiedziec ilosciowo, no chyba ze gin w karte wposze, bo zwykle on analizuje i mi moei czy jest ok czy cos nie tak a ilosciowo to wpisuje w kartę ciazy:) Mila-superrr ze malutki ok!!! To troche Cie uspokoil. A pytalas o ten detektor tetna??? Mowil cos na ten temat? Andzia-no to chamstwo w przychodni piękne... No widzisz, waga Ci ruszyła to malutka pewnie juz kawał baby:) bedzie dobrze! Najwyżej faktycznie skocz do innego gin tylko na usg i niech zajrzy co w trawie piszczy zawsze dodatkowa opinia innego specjalisty:) Agata- mysle ze mize gdzies przy badaniu Cie naruszyl ginek, no ale wiadomo lepiej to skonsultuj dla wlasnego spokojnego snu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widze mojej wypowiedzi zeby sie dodala ... Gosc czerwiec no wiec wszystko w porządku mały się rusza tylko delikatnie i za to nie czuje na usg nawet sie cały czas ruszał ale łobuz nie leży a ni głowkowo a ni posladkowo bo sie polozyl na samym poczatku w poprzek kregoslupem w gore i tak jest caly czas raz tylko byl glowka w dol my mamy tylko 1 kg na plus az szok bo tyle jadlam . Nastepna wizyta 27 kwietnia maly caly zdrowy tylko stracha nam napedzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie super dziewczynki z ta waga, ze tak malo tyjecie. Ja przytylam juz 16kg. Fakt, ze w ciagu pol roku ladnie wracalam do sylwetki no ale pomimo tego...pozdrawiam Roxy0106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Mila jest Twoja wypowiedz tyle ze duzo wyzej :)) super ze z Maluchem wszystko ok:)) zaczynam doceniac ze moj kopie az do bólu czasem... Bo na Twoim miejscu to bym chyba osiwiala jak on taki delikatny i spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej przegladalam i nie widzialam juz mi na oczy z tego strachu padlo ... Mi tez ulzylo ze wszystko dobrze ze nawet lekarz sie zdziwil ze mnie tak wystraszyl i sie smial jak mu opowiadalam ze spie z poducha miedzy nogami bo jak jej nie mam to zaraz lece na brzuch i bym na nim spala a tak to lece na poduche i brzucha nie gniote ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiWi85
Dziewczynki ja już po wizycie, nasz synuś waży 1200 g i duży na 50 cm, lekarz badał mnie dosyć długo, wszystko chciał zobaczyć i wszystko w porządku zdrowo rośnie, była z mężem w gabinecie, jesteśmy tacy happy :) tylko trochę nieduży jak na 30 tc ale lekarz powiedział że to genetyczne bo jak rodzice są drobni to i dziecko nie będzie duże więc nie ma się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiWi85
Gość ja też się dziwię że tak mało przybieracie na wadze, ja przytyłam 14 kg od początku ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój łobuz jeden się teraz tak kręci, że aż boli... Chyba mi nogę wciska tak na siłę w jedno miejsce... Drugi dla odmiany tylko czasem popuka do mamy i siedzi spokojnie. Ciekawe czy po porodzie też tacy będą - jeden jak tornado po tacie, drugi spokojny po mamusi. Nie wiem jak Wy to robicie że tak mało przybywa Wam na wadze. Ja już mam +11 kg. Ostatnie parę dni ciągle bym jadła. Zamęczam męża tymi burgerami :D Kiwi synuś ma już 50 cm? To dużo :) Mila fajnie, że na wizycie wszystko ok. Ja na swoją jeszcze muszę tydzień poczekać. Mój jeden łobuz też na ostatniej wizycie leżał jakoś dziwnie pod ukosem, ale dzisiaj miałam wrażenie że kopie w innym miejscu więc albo zrobił fikołka, albo tak przebierał rączkami mocno ;) Andzia tak to jest w naszym pięknym kraju z leczeniem na nfz. Łaskę Ci robią o wszystko. Mnie to strasznie wkurza. Ostatnio po takim zachowaniu lekarki wyszłam trzaskając drzwiami. Co do przepuszczania czy ustępowania miejsca to mi się raz zdarzyło, że w sklepie kobieta mnie przepuściła jak zobaczyła brzuch. Sama kupowała pampersy, więc pewnie pamiętała jeszcze jak to jest. Poza tą sytuacją to ludzie udają, że nie widzą. Ja jak si dobrze czuję to mogę stać, ale są takie dni, że 5 minut w kolejce to dla mnie sport ekstremalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex, przywołuję Cię myslami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Znów boli mnie brzuch jak na miesiączkę. Napina sie strasznie. Ja naprawde zwariuje. Nie mam nawet z kim zostawić córki żeby jechać sprawdzić czy wsio ok. A mąż bedzie baaaardzo późno. Nic tylko ostatnio tutaj narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×