Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987 - moze lepiej ze meza nie ma, bo nie wiem czy stare mieso to takie zdrowe by bylo i smaczne :P hehe :)) fajnie masz ze udaje Ci sie spac jak wstaje.. Ja od 5tej lipa ze snem... Ale juz zaczynam do tego sie przyzwyczajac. Bezka - mnie w ksiazce przerazalo co widzialam w zwiazku z porodem, może na szkole mialas to milej przedstawione:) wiec ja ide na żywioł totalny. Zreszta jak slyszalam u kolezanek to co polozna to inna technika, wiec zacznie sie to wtedy sie bede martwic:) pomoc mi musza, od tego sa... O obsludze dzieciatka musze ogarnąć bo tu juz nie chce na żywioł, pewne rzeczy warto wyczytac:) Justek-wiadomo u Ciebie wyprawka fortuna ale za to 2 jeszcze wieksze skarby przed Toba:)) ja tez kupilam sportowe. Teraz tylko w takich chodze i mi wygodnie, same sie do rozmiaru biustu dopasuja a nie trzeba zgadywac jaka miseczka:) pozniej sie o jakims wyjsciowym pomysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Co do stanikow to ja kupuje usztywniany. Sportowe sa wygodne ale karmienie naprawde niszczy biust a one mu to ułatwiają niestety. Justek 31 a ja w czwartek 33 cieszy mnie to i jednocześnie przeraza bo tak dużo do zrobienia jeszcze. Powolutku wkraczamy w okres tykającej bomby zegarowej :D Najadlam sie i oczywiście nie mogę usnac choc córa jeszcze spi bo ciężko mi na żołądku. Musze w końcu skończyć z tym obzarstwem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Bazka mój mąż miał kilka lat temu pęknięty dysk w odcinku lędźwiowymi. Teraz jak się przeforsuje i zbytnio obciąży kręgosłup to go boli od krzyża i promieniuje wzdłuż nogi. Jeździ do Warszawy do fizjoterapeuty nadal, ale jak coś takiego odczuwa to znak, że musi jechać szybciej. Wtedy on go pomasuje, ponastawia i na jakiś czas jest dobrze. Może rosnący brzuszek sprawił przesuniecie dysku i naciska na nerw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
A tu dalej lipa ze strona... Ja leze cala obolala. Maly mnie skopal jak szalony... Fakt ze to troche moja wina bo wierce sie w lozku i pewnie jemu przeszkadzam, bo co sie ulozy to znow ma za chwile niewygodnie... No i bidule czkawka teraz meczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja w czwartek mam wizyte i zaczynam 3p tydzien :) moje pytanie ile wasze dzieciaczki wazyly w tym tyg ? Strasznie sie boje ze lekarz powie ze za malo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów wisi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninus1101
Hej dziewczyny No Justek was to faktycznie dzieciaki będą kosztować, ale powiem Ci ze to fajnie jak sobie tak o was myślę . Za jednym zamachem dwójka, urodzone , odchowane tylko wydatki od razu na raz Ale i tego można znaleźć plusy. Wczoraj siostra przywiozła ciuszki o o swoich dzieciakach, wyczekały się sporo bo 12 lat. Miałam się wziąć za pranie Ale pogoda Kijowa więc dałam spokój. Za to polazłam na szmaty . Najpierw z zamiarem kupienia dla siebie bluzek bo te z lata to wszystkie małe, albo się nie mieszcze albo brzuch wyłazi. No i wróciłam z dwoma worami dla małej. Ale jestem zadowolona , jak to mówi Czerwiec znalazłam parę perełek. Spiworek dla małej za 1 zł z welurku nic nie zniszczony aż sama w szoku byłam ze się uchował jak dziś było -50% . I w końcu dorwałam sukienki dla małej i rampery na następne lato będą jak znalazł. Znalzalam też coś dla siebie także zakupy udane . Mojemu żeby się nie rzucał ze łażę po szmatach zrobiłam niezdrowe placki ziemniaczane. Teraz siedzę i odpoczywam , bo brzuch twardy. A jutro wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
No wreszcie sie odblokowalo. Andzia napisz jeszcze raz ktory tydzien zaczynasz bo wyszlo 3p :-) moj maly pod koniec 28 mial 1200 gram. Gosc czerwiec masz rację z tym starym miesem :-) Chodze spac kolo 1 w nocy a maz wstaje przed 4 wiec jeszcze spie. Spimy na górze wiec maz po cichutku schodzi na dol i tam sie szykuje do pracy zeby mnie nie budzic. Nikita zazdroszczę tej restauracji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez te nowe strony denerwuja moze da sie gdzies to zglosic..? Nikita dopisalam oliwke do listy :) Kawusia sama nie wiem co mi jest i do jakiego lekarza się udac, moze na poczatek do internisty? Tylko najgorzej ze rtg mi teraz nie zrobią. To na pewno przez ucisk macicy tylko nie wiem jak mam to wytrzymac do czerwca :( i ciagle cos.. ech ten cudowny blogoslawiony stan.. A co do biustonoszy to tez głównie teraz nosze sportwoe (jak polecala GoscCzerwiec :) i sa super wygodne. A na wyjscia mam 2 sztywniejsze w ktore się mieszcze ;) w maju trzeba sie wybrac na zakup conajmniej 2 do karmienia. A dzis wyprobowalam Rennie na zgage, pomaga bardziej niz mleko ale tez na jakis czas. No coz raz mleko raz rennie i damy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Nikita - hmm ja do konca nue wiem na ile te moje beda sportowe bo jak teraz patrze to chyba maja ten fiszbin na dole. Nic, przyjdą to sie okaze, a jak beda zle to kupie jakies inne. Ja teraz latam w sportowych ale nie znieksztalcily mi biustu, sa dosc dopasowane no i maja wkladki i dobrze trzymaja biust. No nic pozyjemy zobaczymy :) o pomadce pisalas juz zanotowalam w glowie zeby wziac:) Aaaa dziewczyny... Wy uzywacie tych pasow ciazowych??? Dla mnie to sensu nie mialo... Ale coraz czesciej łapie sie ma tym ze bluzka jak jesr dobra, w miare rozciągliwa to przez brzuch jest za krotka i zastanawiam sie czy nie kupic 1pasa zeby po prostu okrywal brzuch no i bluzki nie wygladaly jak po młodszej siostrze hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninus1101
Ja o porodzie to się osłuchałam ostatnio dosyć sporo, bo 1,5 roku temu jedna szwagierka rodziła a tydzień temu druga. Ale powiem wam ze co tu gadać każda kobieta inaczej przechodzi i tak to już jest na to nie ma schematu sposobu. One obydwie siostry jedna mówiła ze to było jak rzeź, że myślała żeby stamtąd uciekać, a ta druga co teraz rodziła mówiła ze nie było tak strasznie, dało się przeżyć tylko trzeba słuchać i robić to co położne każą. Więc jak wiadac i my to jakoś przejdziemy jedna lepiej druga gorzej. Ja na razie nie czytam i gadam że nie będę bo po co się mam już teraz denerwować przyjdzie na to czas. Ale znam siebie sama i wiem, że za miesiąc już będę siedzieć z nosem w necie i czytać bo mi nie da. Nam zostało planowo 7 tyg , ale zawsze może być szybciej. Jedna z was pisała ze ma 120 km do szpitala, podziwiam ja to już bym teraz rozmyślała jak to będzie kto mnie odwiezie czy mąż będzie. Jednak niektórym opanowanym spokojnym ludziom to jest trochę łatwiej w życiu. Ja to straszna panikara jestem i to do tego wrzeszczaca. Mój się śmieje ze jak zaczną się skurcze to on na pewno zdąży z pracy wyjść bo mnie do niego będzie słychać , a jakby co to na pewno jakiś sąsiad przybiegnie z pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Ninus- kobietoooo placki ziemniaczaneeee kruuuca!!! Wczoraj w nocy tak mi sie chcialo ich, a teraz mi o nich przypomnialas! Oszaleje teraz! Jutro sobie zrobie, nie ma bata:) gratki łowów!!! Ja tez tak spiworek wyczailam o rożek :D ja jak ide na ciucb to swojemu tez cos zawsze znajduje bo jego tez cieszy nowy ciuch, zwlaszcza jak nie musi na zakupy iść, wiec zawsze jakas koszulke czy koszule wyszukam:) Gosc1987 - powiem Ci ze ja prawie jak z restauracji teraz.. Tesciowa z mama mi żarła nawiozly, wiec dzis slaskie, a ze zupy nie mialam to w lidlu kupilam mrozonke "zupa zimowa" czy cos takiego, ugotowalam doprawilam, wsypalam troche manny. No i na jutro zostalo jeszcze, da sie zjeść no i zdrowe bo same warzywa. Przy naszej opcji lezenia to chyba dobre rozwiazanie. Moje "stare mieso" nawet mnie budzic nie mysi, bo ja juz nie spie zanim jego budzik zadzwoni... Bezka-ja na Twoim miejscu spytalabym gina, moze to byc to co Nikita mowi... Ale najlepiej spytaj gina, on Ci doradzi najlepiej... Internisci to wielkie g... Ci pomoga... Albo moze Mala Mi niech meza spyta:P chirurg to i na kosciach pewnie sie zna:) ;P Xxx Mała Mi halooooo odezwij sie, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Ninus- kobietoooo placki ziemniaczaneeee kruuuca!!! Wczoraj w nocy tak mi sie chcialo ich, a teraz mi o nich przypomnialas! Oszaleje teraz! Jutro sobie zrobie, nie ma bata:) gratki łowów!!! Ja tez tak spiworek wyczailam o rożek :D ja jak ide na ciucb to swojemu tez cos zawsze znajduje bo jego tez cieszy nowy ciuch, zwlaszcza jak nie musi na zakupy iść, wiec zawsze jakas koszulke czy koszule wyszukam:) Gosc1987 - powiem Ci ze ja prawie jak z restauracji teraz.. Tesciowa z mama mi żarła nawiozly, wiec dzis slaskie, a ze zupy nie mialam to w lidlu kupilam mrozonke "zupa zimowa" czy cos takiego, ugotowalam doprawilam, wsypalam troche manny. No i na jutro zostalo jeszcze, da sie zjeść no i zdrowe bo same warzywa. Przy naszej opcji lezenia to chyba dobre rozwiazanie. Moje "stare mieso" nawet mnie budzic nie mysi, bo ja juz nie spie zanim jego budzik zadzwoni... Bezka-ja na Twoim miejscu spytalabym gina, moze to byc to co Nikita mowi... Ale najlepiej spytaj gina, on Ci doradzi najlepiej... Internisci to wielkie g... Ci pomoga... Albo moze Mala Mi niech meza spyta:P chirurg to i na kosciach pewnie sie zna:) ;P Xxx Mała Mi halooooo odezwij sie, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Gosc czerwiec ale Ci sie powodzi :-) Ja od swojej teściowej jakos na początku ciazy dostalam uwaga ; jednego pomarancza :-) Dba kobita zebym sie nie roztyla :-) Andzia jak moj synek pod koniec 28 tygodnia mial 1200'to mysle ze w 30 cos okolo 1500 gram. Oj na porodowce to i ja bede sie darla, caly szpital na nogi postawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Ja już jestem jak niepełnosprytny wieloryb! Prosty wyjazd do lidla, a mnie oczywiście na środku lidla złapał ten twardy brzuch znowu. Całe szczęście jak wróciłam do samochodu i usiadłam to przeszło :/ GośćCzerwiec kupiłam torbę, ale czarnych już nie było. Zostały same białe i 2 sztuki takich szaro-beżowo-błękitnych. Wzięłam tą z błękitnym, będzie bardziej praktyczna niż biała. No i dorwałam klapki, będą w sam raz pod prysznic do szpitala. Od razu to co miałam naszykowane wrzuciłam do torby i już jest prawie pełna. Muszę dorzucić pomadkę - o tym nie pomyślałam, a nie wyobrażam sobie być bez pomadki. Ninuś ja też mam sporo ciuszków które się wyczekały 14 lat :) Uprałam je dwa razy - raz w normalnym proszku, drugi raz w dzidziusiowym. Niektóre są wcale nie zniszczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987 - to mogłaś obrac i pomrozic po kawalku i podzielic na cala ciaze:P ciesz sie ze sie nie pochorowalas od tej pomaranczy... Masakra niezla, ale co zrobic... Wspolczuje Ci naprawdę i ciesze sie ze mnie taka w pakiecie z mezem nie spotkala:) Andzia - dokladnie tak jak Gosc1987 pisala, na 30tc ok 1500g:)plus minus podaja. Bedzie dobrze, bedziemy trzymac kciuki!!! Gracjana-Ty dzisiaj ta wizyte mialas? I jak??? Wszystko git? Obejrzalam "fakty" i tylko krwi sobie napsulam... Chory kraj... Pomniki beda stawiac, Smoleńsk w podrecznikach, ksiadz molestowal dziewczyne i po rocznej odsiadce osrodek kolonijny dla dzieci prowadzi, a w legnicy cud bo im sie zabarwil krwia oplatek. Nie wiem czy to mialy byc rzetelne informacje czy mnie jakis wehikul czasu w sredniowiecze podczas snu przetransportowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Ile Wy dziewczyny bierzecie do torby np tych bella mama? Ile pampersow dla malucha? Ile majtek wielorazowych?? Nie wiem ile tego pakować. Hmm... Justek rano jak bylam u mnie to tez duzo bylo tych z bialym... Madakra bo to biale dali w torbie jako spod, idealne miejsce haha, dlatego wzielam czarna. A z niebieskim byly takie kanciaste to ta a mi ta zaokraglona bardziej do gustu przypadla... Ojjj to Cie zlapalo.. Mnie zwykle to twardnienie w czasie lezenia łapie. Dobrze sie czuje jak chodze a jak stoje juz nie.. obzarlam sie lodów i znow konam... Jestem czlowiek bez umiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ta moja nie jest kanciasta :) Też jest z tych zaokrąglonych. Ja narazie zapakowałam 1 paczkę bella mama, drugą mąż dowiezie jak mu zlecę :) Co do pampersów dowiedziałam się, że u mnie w szpitalu dają 5 na dzień i sobie radź, więc wezmę paczkę i też najwyżej mąż dowiezie. No chyba, ze chłopcy będą w inkubatorach to wtedy jest jakoś inaczej. Majtek siateczkowych wielorazowych mam 4 pary zapakowane. Dorzuciłam jeszcze podkłady jednorazowe takie na łóżko. Dobre i żeby przewinąć dziecko i pod mój własny tyłek na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle, ze to wszystko co dla dzieci to ja tak naprawdę mam naszykowane w jednej szufladzie żeby mąż dowiózł jak się urodzą. No chyba, że pojadę na planowany termin cc to wezmę od razu. Jeszcze znajoma, która rodziła miesiąc temu poradziła mi żeby wziąć pampersy "0" bo te "1" były sporo za duże na jej córeczkę (waga urodzniowa 2700 g ). Jeszcze takich nie kupowałam, ale podobno są dostępne w rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Justek dzieki:) no ja wlasnue myslalam bo chyba sensu nie ma na raz brac 2-3paczek tych bella.. Bo to pol torby haha. Tez tak zrobie jak Ty, najwyzej bedzie jezdzil.. A te podklady na łóżko musze kupic bo zapomnialam zamowic i zauwazylam jak juz paczka doszla. To u mnie nie bylo niebieskich zaokraglonych.. Oni rzucaja chyba tak jak im pasuje... Tak jak i te buty, na stronie 4modele a w sklepie 2..i to tylko rozmiary 38 i39 a niby w ofercie 37-40. A pampersy to wezme w sumie ta paczke bo 24szt. I opakowanie male w miare:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Hej:) Ja na szybko po wizycie. wszystko ok :) 3x potwierdzony synek. Jego jajka zajmowaly caly ekran wiec raczej nie ma wątpliwości Przeplywy i cala reszta ok. Łożysko II stopien. 31 tydzien i maly wazy 1500g . Lekarz mowi ze waga idealna jak na ten tydzien a mnie sie wydaje ze jakiś duzy mkj chlopak :) Chociaz ja wazylam 3300 chyba a moj maz 4900 wiec chyba nie najgorzej:) na szczescie to ze schudlam na diecie a teraz waga stoi w miejscu nie ma wplywu na bobaska:) Po badaniach pojechalismy na zakupy i na nożyczki, reczniczki, pampersy na poczatek poszlo 250zl. Jednak na synunia mi nie szkoda:) Na niego przyjemnie sie wydaje:) Najbardziej nie moge ogarnac co będzie mk potrzebne z rzeczy kosmetyczno higienicznych i jakie maści i te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Justek ja kupilam te w lidl... Dobre opinue maja i 24szt za 9.99. I to sa te "0" waga od 2 do 5kg! :) wiec na bank na maluchy beda dobre. No i maja wyciecie na pepuszek i zabezpieczone diateczka zeby oddychalo. Przynajmniej tak na opakowaniu jest. Wzielam i jak mlodemu beda pasowaly to wtedy meza wysle do lidla po kilka paczek. Na start to 24to az swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Mam nadzieje - co znaczy "łożysko, 2gi stopien??? :)) i widzisz!!! Tak sie martwilas, mowilysmy Ci ze bedzie wszystko ok!!! Urodzisz to Ci na wyjscie maz dzieciece ubrania bedzie musial przywiezc tak schudniesz! :) super ze mauch juz taka kluseczka:) coraz blizej konca! :) no to pokazal mamie swoj interes! Oby tylko ojciec kompleksow nie dostał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Gosc czerwiec wyrzuciłam ja jeszcze bym.sie zatrula bo pewnie pozalowana :-) Ja zapakowalam paczke podkladow bella paczke super chlonnych podpasek 4 podklady na lozko i paczke pampersow jak mi sie wyczerpia zapasy maz dowiezie :-) Justek w moim szpitalu nic nie daja nawet 1 pampersa o wszystkim trzeba pomyslec. Ja juz nawet wode do torby zapakowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję - duży chłopak już :) Fajnie, że wszystko ok. U mnie też ostatnio w karcie gin napisała, że łożysko II stopień. GośćCzerwiec ja też kupiłam paczkę tych z lidla, ale ten rozmiar 2-5 kg jest taki sam jak pampers "1". Naszykowałam mężowi pampersy do dowiezienia, ale w sumie mam zapas w domu i z biedry i zlidla i tych orginalnych. Metodą prób i błędów zobaczymy które się sprawdzą. gość1987 ja wody jeszcze nie zapakowałam. Muszę kupić. No i chyba zrobię porządek w teczce z wynikami badań bo mam wszystko wrzucone razem, a przecież wszystko od początku ciaży mi nie będzie potrzebne. Przy porodzie nie można mieć pomalowanych paznokci, a ja cały czas maluję. Ale pakowanie zmywacza na wszelki wypadek to chyba już przegięcie co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justek dzięki za linka, właśnie stronę dodałam do zakładek. Odnośnie tego co i ile zabrać do szpitala to zapytam szwagierkę bo ona rodziła w tamtym tyg to jest najbardziej na czasie. Z tym, że każdy szpital różnie, u nas np dawali paczkę pampersów, paczkę chusteczek dla malucha i takie tam próbki kremów, maści, balsamów zarówna dla matki jak i dla dziecka. Z tym że ja się raczej nie będę nastawiać że dostanę choć to ten sam szpital, ale wiecie jak to jest dziś dają jutro nie. Lepiej mieć nawet naszykowane i tak jak mówicie najwyżej mąż przywiezie. Ale co do ilości czego to zapytam i dam znać. U mnie na razie jest sama torba, pusta nic się nie zmieniło dalej czekam nie wiem na co. Nawet mój ostatnio gada, że może by jakie pampersy kupić i aż się zdziwiłam, że ja jeszcze nie myślę a on już. Chyba się muszę opamiętać i w końcu za to zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Gość czerwiec stopien dojrzałości lozyska z tego co czytam na opisie :) I najważniejsze zw obrócił sie główką w dol czyli wizja cc narazie odchodzi daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×