Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gość 1987
Nikita mi te plamki raz sie pojawily i.więcej juz nie. A jak u Ciebie? Mam nadzieję ze wszystko ok. Andzia odezwij sie po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Bezka-przypuszczam ze u Ciebie wlasnie ta rwa kulszowa... Ja to mialam duuuzo wcześniej i wlasnie rwalo przez posladek. Po 2tyg przeszlo... Kolezanka za to miala pod koniec ciazy i jak ja zlapalo tak puscilo dopiero po porodzie. Poza piłka i lezeniem w dogodnej pozycji nic z tym nie zrobisz, samo musi przejsc. Justek chyba tez to miala! Ale ostatnio nie pisala o tym wiec chyba jej przeszlo:) Nikita-i jak Kochana? Jest ok??? Pewnie sie przemeczylas... Czas zwolnic, tyle ze przy Twojej biegajacej krolewnie to pewnie niezbyt mozliwe. Andzia-powodzenia dzisiaj!!! Daj znac po wizycie! Najgorsze to czekanie niestety .. Ja wszystkie prena dlatego na rano ustalalam, bo jak mialam 1na 18.30to psychicznie sie zameczylam:) Dziewczyny - czy stosowala ktoras z Was Bielenda-Sexy mama-krem na pekajace naczynka, przeciw przebarwieniom? Ja sie zastanawiam czy nie isc do rossmana po ten krem bo jest pogoda jaka jest, coraz cieplej, ten ma filtr 20,ja mam cere jasna i byle slonce i juz po mnie, a mama po ciazy miala straszne problemy z cera, zastanawiam sie czy to cos da.. Moze ktoras miala z tym stycznosc? Widzialam opinie i raczej dobre.. A on teraz w promo jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Czesc dziewczyny! :) Gosc1987, Goscczerwiec27- heh no na szczescie juz jej przybyło :) a tak sie bałam tej wizyty ze znowu lekarz powie ze jest za mała... Hehe nawet nie wiecie jaka ulga słyszeć ze mieści sie w normie.. :) u mnie juz 32. W sobotę zaczynamy 33. :) Goscczerwiec27 a jakie masz badania teraz do robienia? Mi lekarz zlecił jak zawsze w standardzie morfologie, mocz i teraz jeszcze wymaz z pochwy. Bede musiała na dniach zrobic :/ Bezzka- od ok 2 tygodni strasznie boli mnie w połowie lewego pośladka. Tam jest taka kość. Ona uciska tak mocno ze czasem nie moge wogóle wstać z łóżka albo mocno i widocznie kuśtykam. Ona promienieje na kość miedzy posladkami i na plecy. Podobno to normalne pod koniec ciazy. To dobry znak ze macica sie dobrze rozrasta i przygotowuje do porodu naturalnego. Tylko czemu tak boli? :/ doktorka kazała mi smarować mascia z sadla swistaka i masowac w ciagu dnia. Mówi ze jak to nie pomoże, to trzeba bedzie sie przejsc na masarz do fizjoterapeuty lub poprostu poczekać do porodu. Czasem jest tak ze cały dzien nic a znów na drugi dzien nie moge sie z łóżka podnieść, ale wiadomo wstaje na sile zeby sie nie zastac. Np. Dzisiaj w nocy musiałam położyć " tyłek" na twardej poduszce bo tak mi ból dokuczal, ale za to teraz jest ok. Gość- plamke będziemy badać na następnej wizycie. Pani doktor przenosi sie do nowego gabinetu i tam ma podobno lepszy sprzęt. Wczoraj powiedziala tylko ze jakby miała zostać ta plamka to było by ja widać a ona nic nie widzi, ale napewno powie na następnej wizycie. Andzia30czerwiec trzymamy za was kciuki! Odezwij sie po wizycie! :) Dzisiaj wybieram sie na dalsze zakupy. Postanowiłam sobie ze do środy uzupelnie cała torbę moja i dziecka do szpitala zeby spokojnie sobie juz czekała na odpowiedni moment. Wybieram sie dzis obejrzeć biustonosze i do drogerii po zakupy kosmetyczne. Mam nadzieje ze uda mi sie coś kupic. Dziewczyny powiem wam ze ostatnio zastanawiałam sie czy nie za wcześnie o tym myśle. Tzn o pakowaniu torby i praniu dziecięcych Ciuszkow. Ale teraz widzę ze dobrze ze to juz prawie mam za sobą. Zostało mi jeszcze jedno pranie dla małej i trochę prasowania. Sił,coraz mniej przy desce do prasowania stać także nie wiem co było by dalej, a ja lubię byc przygotowana. A jak tam wasze przygotowania? Torby juz gotowe? Pranie wyprane, wyprasowane? Miłego dnia kochane! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gracjana - to widac plamki juz nie ma:) super! :) ja w srode mam prenatalne 3D,4D. I w koncu po 10tyg zobacze urwisa! A potem w kolejny wtorek - cisnienie, ważenie i palec grzebalec:) tym razem gin mi odpuscil badania laboratoryjne, bo ostatnio mialam ich sporo i wszystko ok. Pewnie 26.04mi zleci laboratorium. Z wyprawka u mnie tak, ze ciuszki wyprane, wyprasowane, ulozone rodzajami i rozmiarami, do porodu rzexzy w szufladach no i jeszcze brakuje paru.. Ja mialam to samo, pewno obaw przed kupowaniem wyprawki ale jak sie juz zacznie to dalej leci... Z drugiej strony nie wiem jakby to wygladalo jakbym miala teraz zajac sie ciuszkami skoro mam nakaz wypoczywania ile wlezie.. Juz mezowi powiedzialam ze wszelkie posciele i tetry niestety ale on bedzie prasowal bo ja sie nie nadaje juz do stania przy desce.. Przy odrobinie szczęścia nie popali rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Gracjana u mnie torba spakowana wszystko poprane i poprasowane mimo ze to dopiero 30 tydzień. Spokojniejsza jestem jak wiem ze wszystko przygotowane :-) To dzis zapowiada sie u Ciebie aktywny dzien :-) Gosc czerwiec ja Ci nie doradze bo mam sniada cere, teraz bylo troche slonca za duzo po dworzu nie chodzilam a juz twarz i rece mam brazowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987 - ni nic, zaryzykuje, kupie a najwyzej efekt bedzie zaden... Ja tu o pogodzie, podnosze rolety a za oknem dramat... Szaro, deszcz... By to diabli... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za objaśnienie ;) jestem w sumie zielona w tych sprawach ,a teraz wypada właśnie pierwszy raz ,że powinnam dostać pieniazki nie od szefa,chyba cierpliwie poczekam,a po otrzymaniu pierwszych na rękę pofatyguje się i podam numer konta. Andzia bólem krocza się nie martw to najnormalniejsze co może być :) ostatnio sama o to pytalam ,bo właśnie jak gdzieś pochodzilam to jeszcze gorzej bolało - dzidzia rośnie to i bardziej napiera ;) Gracjana Mia pięknie rośnie,wszystko przebiega książkowo także gratuluję ,bo jest czego :) Goscczerwiec27 ja też mam wizytę za tydzień i czuje radość i jednocześnie jakiś wewnętrzny niepokój :/ Nikita mam nadzieję że już więcej takich plamek nie było? Moja gin mówiła że jasnobrązowe i mało to nie powód do paniki ale do obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gracjana, poczytalam w necie i dzwonilam do mojej gin no i niestety najprawdopodobniej mam to samo. Najgorzej ze trzeba się meczyc, bo dziecko naciska na nerw i to powoduje bol. Moja Zuzia lezy od początku w ten sam sposob, glowka w dol po lewej stronie i ciągle jakies bole mnie lapia właśnie po lewej.. nie słyszałam tylko o tej masci, daj znać czy pomaga. Gin mowila o rehabilitacji i masazach ale drogo :/ no zobaczymy, nz razie kuśtykam na lewą noge, jak będzie gorzej to moze się wybiore. Na razie zostaje piłka i masaze męża ;) U mnie tez mówią ze za wcześnie sie pakuje, a ja tak jak Wy lubie miec wszystko przygotowane i tsk w szafie lezy wiec jak wloze do torby to nie będzie roznicy a glowa spokojniejsza. Tez ciesze się ze wcześniej zajelam sie wyprawka bo teraz zadna przyjemność chodzić po sklepach. Chociaz ja jeszvze w tyle za Wami bo dzieciet rzeczy nietkniete czekaja na slonce :) GoscCzerwiec tego kremu nie uzywalam ale ogólnie na codzien stosuje ktem kasztan z Bielendy juz od kilku lat. Wyprobowalam mnostwo roznych ale ten jest dla mnie najlepszy. Generalnie bardzo mi paduja kosmetyki Bielendy. Z tymi przebarwieniami tez się troche obawiam bo moja mama tez w ciazach miala plamy przy nosie i na brodzie. Kremy do twarzy, pudry czy podklady tez mają filtry wiec zawsze jakies zabezpieczenie przed promieniami jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscczerwiec27 chyba juz nie ma :) ale pewność 100% bede miała po następnej wizycie. :) kochana to koniecznie po środzie musisz dać znać co i jak :) my mieliśmy powtarzać teraz 01.04 4d ale ze względu na to ze ostatnie zupełnie nie wyszło i ze względu na ta moja gruba blonę zdecydowaliśmy że poczekamy juz do narodzin małej a pieniadze przeznaczymy na jej konto :) wlasnie o tym mówię. Nie wiem jak niektóre kobiety mogą zostawić kupywanie wszystkiego na sam koniec? Ja sobie zupełnie nie wyobrażam teraz biegania po sklepach... No wiadomo mam jeszcze kilka drobiazgów do kupienia ale cała resztę juz mam. Dzis zamówiłam w końcu łożeczko :) he he he mąż i prasowanie? :) daj znać jak mu poszło he he :) Gosc1987 no wlasnie kochana. Ale na szczescie dzisiaj tyłek mnie nie boli więc wykorzystam ten czas na małe zakupy. Jak to mówią: co masz zrobic jutro zrób dzisiaj. I to wlasnie mam na myśli myśląc o torbie. Masz juz wszystko gotowe więc teraz spokojnie możesz czekać na poród. A nie stresowac sie ze jeszcze mi tego, tego i tego brakuje i czasu tez mi brakuje... :) ja trochę żałuje ze wlasnie tak jak ty przy 30tyg tego nie zrobiłam... ROZEFI, dziękuje kochana ale pukam stuk puk w niemalowane zeby nie zapeszyc.... :) ja wlasnie pierwsze pieniadze z ZUS dostałam listonoszem do domu. A następnego dnia pojechałam do ZUS i zgłosiłem zeby wysyłali mi na konto i co? Teraz 2 raz dostałam na konto i przyszły 10 dni wczesniej niż te co przyniósł listonosz. Także warto zgłosić zeby przychodziły na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezzka czyli nie jestem z tym sama? Współczuje ci bo sama na swojej skórze codziennie sie przekonuje o tym niezbyt przyjemnym i uciążliwych bólu. Masakra jakaś.... Heh mnie mąż tez lekko masuje ale żartuje przy tym ze nie bedzie mnie po tyłku smarowal :) ja ta maść uwywalam juz na poczatku ciazy jak mnie poszczykło. (Ok 7-8tyg) i pomogła. Trochę śmierdzi jak Vick ale ogólnie jest ok i jest bezpieczna w ciazy. Ciekawe czy i teraz sie sprawdzi? Tak jak mówiłam ja dzisiaj np. Spalam tyłkiem na twardej poduszce i z rana wstałam i jest lepiej. Moge chodzić. No masaże to droga sprawa, dlatego musze sobie radzić w inny sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Nic więcej sie nie pojawilo wiec panikować nie będę ale chyba napisze ginowi żeby wiedział. Nad ranem bolał mnie mocno brzuch ale dwie nospy naraz pomogly choc juz zaczynałam się bardzo denerwowac. Dzisiaj zaczynam 33 tydzien :-) Andzia czekamy na wieści! :-) Ja miałam rwe w 1 ciąży pod sam koniec. Nic przyjemnego ale gwarantuje ze z chwila porodu od razu przejdzie. Wczoraj mama widziała mnie w bieliźnie i dziwila sie ze taki wielki podkład noszę a Ja na to ze to nie podkład..tylko mój zylak taki wielki... Ohyda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29czerwiec
No i ruszyłam do przodu w końcu z wyprawka, czyli ogarnelam ja w głowie i zrobiłam listę. W zasadzie brakuje mi tylko rzeczy higieniczno - kosmetycznych, a z "grubych" zakupów laktatora. Moja siostra ciotczena pracuje w sklepie dzieć dlatego wiem, że ogarnę te zakupy za jednym zamachem, wiec planuje się tam wybrać juz bliżej wyznaczonego terminu, czy tam jakoś pod koniec maja. Ubranka gotowe poprasowane czekaja (oczywiście ciągle jeszcze zbieram skarby i kilka pajaców by się przydało. "pościele" też są tylko wyprać, ale to juz po przeprowadzce. No ja tak liczę ze ok 1,5 mies mi zostało, wiec to tuż tuż !!! Czuję się dalej bardzo dobrze, radnych dolegliwości, jest mi też nawet lekko, czasami na schodach okolice pachwin mnie zatrzymają. Teraz "tylko" wykonczyc dom i urządzić dzieciom pokoje, prace trwają. .. Dziś mam dzień kinowy... nie dość, że umówiłem się z kolezanka na Niewinne to dziś ostatni dzień grają kuno fu pandę a obiecałam to Szymonowi. .. Ech dalej mam zaległości, ale dziś pozwalam sobie na parę godzin leni/ucho/wania wiec mam nadzieje w końcu doczytać co u Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćCzerwiec mi ostatnio te bóle krocza i miednicy odpuściły, ale wczoraj znowu mnie bolało. Dzisiaj jest w miarę ok. Wcześniej jak się zaczęło około 20-21 tygodnia tak odpuściło koło 26 tyg - po tym jak jeden synek się przekręcił. Dziś z rana robiłam badania - mocz, morfologia i hbs. Już mam wyniki morfologii i o dziwo wszystkie wyniki poza ilością płytek krwi mi się poprawiły. Tylko płytki spadły pierwszy raz poniżej 300 czegośtam ;) Z samego rana mnie znów złapał twardy brzuch bo się jakoś za bardzo wygięłam jak pobierałam próbkę moczu :/ To zaczyna być trudne. Mam już problem nawet z zakładaniem skarpetek :( Gracjana u mnie torba dla mnie gotowa, a dla dzieci wszystko przygotowane żeby mąż dowiózł jak będzie taka potrzeba. Dziś odwiedziłam aptekę i kupiłam krem ochronny dla dzieci, sól fizjologiczną i gaziki jałowe. Chyba brakuje mi tylko witamin dla nich, ale nie bardzo wiem od kiedy to się podaje, czy już kupować czy poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jednak mam we krwi to pilnowanie się z jedzeniem, dla mnie szaleństwem są 4 kawałki czekolady do kawy i późna kolacja... także nawet w ciąży nie folguje, już mój mózg tak ma, co zrobić. .. Mało tego... Mój 6 letni syn nie pcha w siebie co popadnie tylko jest już odpowiednio uswiadomiony... Wydaje mi się ze uspokajacze typu szumisie lepiej kupić jak już się okaże czy rzeczywiście będzie potrzebne, bo po co zakładać, że będzie niespokojne, kolkowe... ja miałam egzemplarz, który do ok 3 mies tylko jadł i spał, wiec wszelkie czasoumilacze byłyby stratą kasy. Dziś jedna z Pań z przedszkola, która widzi mnie co dzien dopiero się zorientowała, że jestem w ciąży, bo byłam w obcisłej bluzcę, były w szoku, że w tak zaawansowanej ciazy... ogólnie tez mówią ze dobrze wyglądam ale ja czuję się ... hmmm...inna. jakoś uczesac się ie mogę, włosy mi się pusza i w ogóle czuje się brzydsza... Bezzka mam podobne odczucia ruchów jak Ty, ja też uwielbiam jak mi tak drepce po boku, albo delikatnie wypycha pupę. Generalnie ma spokojne ruchy i tylko jak na pęcherz naciśnie to jest mniej przyjemnie... A lody jadlam obowiązkowo co dzień w poprzedniej ciazy, teraz raczej rzadko. Wczoraj byliśmy na włoskich :) Gość ja przytyłam póki co 5 kg, ale dziecko przybiera normalnie i wszystko inne tez jest ok, wiec za co bym miała dostać ochrzan, że mi du/pa nie rośnie? ;) w poprzedniej ciaby przybyło mi 7 kg, dziecko miało ponad 3,5 kg, pod koniec tylko miałam trochę za mało wód płodowych, a poza tym cała ciąża książkowo. .. Gracjana super Mia rośnie, 42 cm i prawie 2kg to już kawał ciałka :) U mnie to coś czuje ze za tydzień będzie przedostatnia normalna wizyta u gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Zezarlo mi posta :) Rozefi - na ktora masz wizyte ta za tydz? Ja na 9.40,potem dwa sklepy dzieciowe do zaliczenia. Bezka - no to przetestuje ten krem i zobaczymy :) w sobote po niego poczlapie:) Nikita-uwazaj na siebie z tym zylakiem.. To musisz go miec faktycznie wielkiego:/ ehhh Sylwia-no Ty to chyba tu najbardziej w formie z nas, bo latasz, robisz, obys z rych sil nie opadla:) a koniec bliski:) ja tez czasem slysze ze mam maly brzuch.. Spoko, 99cm mały... To jaki mam kuzwa miec 150?rośne sobie jak rosne, zre bez limitów... Zreszta dziwia mnie komentarze, jak ja się o nie nie prosze bo mi opinia innych kolo d/upy lata:) Sylwia to remont juz ku koncowi? :) Justek-bo to z ta rwa tak jest ze kilka tyg i odpuszcza... W kazdym razie wiemy co czuje teraz Bezka i Gracjana.. Wspolczucie Kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde juz tyle o tych plackach. .. Namówiłyscie mnie :) jutro będą! We środę na wizycie pewnie będę miała to ważne usg na 3 trymestr to sobie trochę dłużej na Małą popatrzę :) Ja tez juz bym chciała w półkach te ciuszki układać, a tak wszystko w siatach, pudłach. .. Najgorsze jest to, że teraz to poza zakupami to nic więcej do roboty przy domu nie ma, a kiedy będzie? Na końcówe ciąży! Obym dala rade, bo nikt za mnie tego nie zrobi ( i nie chce żeby robil) wiecie... rozpakowanie, ukladanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Czerwiec widać światełko w tunelu, płytki w kuchni juz są, meble się robią, łazienka prawie w płytkach. .. liczę, ze do końca mies to ogarniemy. Ekipa jest sprawna, efekty co dzień nowe widać. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Ooo to grunt Sylwia ze ekipa zapiernicza!!! No ja na placki do soboty czekam:D no czyli w srode mamy w 3wizyte! Ty, Rozefi i ja... No to sadny dzien:) oby tylko ok bylo... Jak mi sie dzis przez ta pogode zyc nie chce!!! Tragedia, mowie Wam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninus1101
Dziewczyny a dla mnie dziś to może nawet oberwanie chmury być śnieg może zacząć sobie sypać jak chce nic mi dzisiaj radości nie zabierze, wyniki mamy dobre zero białka zero cukru w moczu, więc coś w laboratorium było nie tak albo pojemnik , no nic najważniejsze ze wyszły dobrze. Te dwa dni były dla mnie masakra, teraz już wiem przez co Różefi przechodziła z tym passerem . Nie życzę nikomu najgorszemu wrogowi takiego niepokoju o swoje nienarodzone jeszcze malenstwo. Ciąża to co prawda nie choroba ale co może wiedzic o tym facet , co przeżywa kobieta ile niepokoju stresu i poświęcenia. Co oni ku?rwaaa mogą wiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to malutko Cie przybylo, u mnie powoli ale waga ciagle rosnie. Obecnie 8,5kg do przodu ale nie czuje tego bo brzuchol rosnie, w brzuchu mam 92cm. Uwazaj Kochana tylko żeby sie za mocno nie angazowac w te remonty, zeby się nie przemeczyc. Co najwyżej mozesz kierowac ekipą ;) GoscCzerwiec narobilas naprawdę ochoty na placki ziemnieczane, od dawna juz za mna chodza ale smażone odpada.. moze tez sprobuje w piekarniku upiec, dobre sa takie? Dzis znow mnie pognalo w strone sklepow dzieciecych ech ochota pokonala bol posladka :D zakustykalam i wzielam pare d**etelkow (pudeleczko na smoczek, łańcuszek i butelke chicco), chcialabym jeszcze znalezc jakas fajna zabawke do powieszenia w wózku tylko te ktore ogladalam byly albo bardzo drogie albo grzechotaly przy kazdym ruchu a chyba by mnie to irytowalo na spacerach. Obiadek odgrzany z wczoraj i odpoczynek :) pozniej prasowanie koszul i zaczynam w koncu pakowac torbe uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Nikita dobrze ze nic wiecej sie nie pojawilo wiec nie ma powodu do nerwow. Kurcze współczuje Ci tego zylaka:-( Po ciazy Ci zniknie? Gracjana udanych zakupow i pochwal sie co upolowalas :-) Gosc czerwiec. ja te placki musze dzisiaj zjesc bo juz mi sie w nocy snily :-) A na razie gotuje gar zupy gulaszowej zeby bylo na 2 dni. Sylwia to super ze remont sie posuwa :-) Podziwiam ze dajesz rade tak latac. Ja mam w pasie 94 cm i jak zaloze luzna bluzke to nawet nie widac ze jestem w ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Ninus!!! I widzisz!!! Mowilam ze bedzie dobrze!!! Tak myslalam, jak wagowo masz maluszka podobnie jak reszta dziewczyn! Tylko Ci glupi piernik w glowie namacil!!! Widzisz i wszystko jest ok! Pewnie z lozyskiem tez jest wporzo, tylko bezsensu Cię bidulko nastraszyl! :***super! Bardzo sie ciesze! Takie informacje to az morda sie smieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o przebarwienia to polecam serie ZiajaMed kuracja wybielająca. Krem na dzien, na noc i krem punktowy. Za całość placilam ok 40 zł. Bardzo dobry. Na naczynka nigdy nic nie stosowalam bo nie miałam takiej potrzeby. Mogę się bardziej wypowiedzieć w temacie cery tradzikowej niż naczynkowej. Uprasowalam wczoraj pierwsza partię ciuszkow. Następna musi swoje odlezec :P Ja mam wizytę w poniedziałek ale na USG pewnie dopiero się umowie. Mój gin robi mi USG na każdej wizycie tym zwykłym aparatem który ma w gabinecie, mierzy mała i zerka czy ok. Ale na te prenatalne zawsze chodzę do niego na oddział i tam mi robi 4d i nagrywa na płytkę. Jutro muszę iść rano na pobranie krwi żeby na wizytę miec świeże wyniki. Moja starsza córka nie daje się przekonać że w brzuszku jest dzidzia. Ilekroć mowie jej że w brzuszku jest dzidzia to mówi "nie, nie, nie, nie ma dzidzi". Klasyczne wyparcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Aaa Kochane... Mam info... Rozmawialam z kolezanka i z kremow z filtrem 50,ona poleca ten z babydream... Jest bardzo zadowolona z ich linii kosmetykow i ten krem tez jest bardzo dobry, drugi ma na wiatr... No i cena tego z filtrem to 19.99 wiec sporo mniej w porownaniu z innymi o takim filtrze. To tak gdyby ktoras z Was jeszcze zastanawiala sie jaki:) ja raczej ten kupie i ten na wiatr z tej linii a pozostałe z tego Skarb Matki, bo opinie w necie mnie przekonaly no i to ze polska marka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Ja szybciej usłyszę od mężczyzny ze kobieta w ciąż powinna sie oszczędzać. A w pierwszej ciąż to juz naprawde z ich strony wiele życzliwości. Częściej znajome tak powiedzą ze ciąża to nie choroba i to te co juz rodzily. Ale one pelne energii i zero jakichkolwiek dolegliwości. Jak ja zaczelabym spisywac na kartce ile tego wszystkiego miałam w obu ciazach to książkę byloby można napisać :D Sylwia widzisz ja mam 33tc i 10kg na plus- ale apetyt mam niesamowity. Pewnie gdybym za każdym razem sobie pozwolilana to co mam ochotę to bankowo juz 20kg by bylo minimum. Ograniczam sie. Ale u mnie dodatkowy problem to gigantyczne zaparcia które na pewno na wagę tez maja wpływ. Owoce warzywa woda nie pomagają wiec pozostaje mi czekać na rozwiązanie. Mam nadzieje ze ta przypadłość po ciazy mi nie zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że ciąża to nie choroba, ale nie jest to też absolutnie normalny stan, który można olewać. -_- każda inaczej go przechodzi i moim zdaniem tego typu uwagi "ja do 8. miesiąca zapieprzałam w pracy.." są nie na miejscu. Ja np. jestem chronicznie przemęczona, takie dni, że tryskam energią zdarzają się rzadko. Dzisiaj mi sie nie chcialo uczyć, to złozyłam pranie, posegregowałam i nastawiłam nastepne, odkurzyłam mieszkanie, rozłożyłam to pranie i zabrałam sie za obiad. Teraz leżę i ledwo mam siłę się ruszyć, a brzuch mam twardy. za to chałupa nareszcie ogarnięta, coś za coś. -_- wgl zalicyzłam już wszystkie ćw., zostały mi już "tylko" egzaminy. pierwszy za tydzień ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów zawiecha?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Bezka - z piekarnika minplacek smakuje. Na blache wlewam olej i wylewem mase tak jakby to ciasto bylo. A jak sie upiecze to posypuje cukrem i wpitalam :D wiem ze w Pl sa regiony gdzie jest to popularne.. Robert a tez jakies kielbasy z tym farszem (w tv to widzialam)... U mnie nie wiem skad w domu ten placek z blachy sie wzial... Po prostu to wersja dla leniwych co z patelnia stac nie chca:) Gosc1987 - ja mam 5cm wiecej ale powiem Ci ze ukryc by ciezko mi bylo bęca :)) i to 99 poki co stoi w miejscu, pewnie lada dzien bombnie nagle 2cm..bo tak do tej pory mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninus1101
No najadłam się strachu powiem wam bardzo, jeszcze wczoraj jak byłam powtarzać te badania to zaglądnęłam do lekarza żeby ciśnienie sprawdzić i był tam całkiem inny lekarz niż ten do którego ja chodzę Ale w porządku bo wszystko mi wyjaśnił jak zapytałam i stwierdził że jak wyniki będą nadal złe to on by mnie na oddział położył, bo z zatruciem nie da ma żartów. I teraz tak myślę czy nie przenieść się do niego. Tylko że już troche późno na zmianę lekarza prowadzącego. Ale powiedział mi ze jakbym tylko chciała coś zapytać miała problemy to mogę przyjść . I powiem Wam ze jestem teraz zła sama na siebie ze chodzę do tej mojej doktorki. Ale najważniejsze ze z niunka wszystko ok, oby do samego końca tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×