Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość andzia30czerwiec
Gosc czerwiec masz talent ! cos pieknego zrobilas ! :D szumisia mamy dostac w prezencie zobaczymy jak sie sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćCzerwiec piękne te Twoje dzieła! Zazdroszczę talentu :) Ja mam często dużo pomysłów co bym mogła zrobić tylko umiejętności brakuje. Poduszki najpiękniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Gosc czerwiec moje dzisiejsze wylazenie na dwor polega na otwarciu drzwi balkonowych i wylezieniu na taras gdzie i tak sadzam tylek :-) Pewnie ze dobrze ze poszlas na zwolnienie zdrowie dziecka najważniejsze. Nikita rozumiem Cie to straszne kiedy chcesz czegos słodkiego a nic nie ma. Jezor lata slinka cieknie i nie mozna myslec o niczym innym :-) Ja zawsze w torebce mam kilka cukierkow albo batonika, przezorny zawsze ubezpieczony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja mieszkam za granica tak jak pisałyscie we francji wiec wole prywatnie bo tutaj szpitale sa przepełnione tu robia duzo dzieci ze wzgledu na dopłaty i pieniazki u nas tez pomału sie to zmienia a w klinice jest mniej tłumu i wogule mniej kobiet w jednej sali takze zpłace nie duzo a mam wygode a opieka super staraja sie sa na kazde zawołanie a znieczulenie tu nie jest drogie 300zł na polskie wiec spoko to jest niecały dzien pracy tutaj kochane ja prawie spakowana jescze pare rzeczy przyjdzie z polski co zamowiłam i juz bedzie ok co do wagi u mnie 13 kg z corcia przytyłam 18 wiec mam nadzieje ze juz nie wiecej jak 5 kilo do konca nie przytyje uf buzki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Dzieki dziewczyny:) mi szycie i krzyzowki ratuja zycie od choroby psychicznej.. Inaczej bym nie ulezala... Bezka-pilka fajna sprawa, pozniej dla malenstwa tez fajna zabawa :) tyle ze jak nauczysz na niej hustania to sie niw uwolnisz:) Gaja-u mnie pierwsza ciaza, pojekuje sobie często bo ciagle dolegliwosci albo to lezenie... Ale ciagle mam nadzieje ze z druga bedzie lepiej... I mam nadzieje uda sie jak najszybciej z drugim maluchem, bo chcemy dwojke i powiem szczerze ze chce miec juz za soba prokreacje... A wole za ciosem i potem juz tylko liczyc ze zabezpieczenie nigdy nie nawali... Zazdroszcze jak kobiety przechodza ciaze z uśmiechem na twarzy, w spokoju i szczesliwie do konca... Nikita-ja to jak słyszę to tylko ze jak to dobrze w tej ciazy wygladam... Tzn widze to ze twarz mam jak mialam, d/upe i uda tez, jedynie cycki i brzuch.. Ale czy ja wiem czy jest sie z czego cieszyc... Ciagle sie poce, tyle ze protex znacznie pomaga, plecy cale w syfach, jakbym miala znow 13lat! No i kregoslup juz mi siadac zaczyna... Szukaj u ridzicow mize maja platki do mleka, miod albo kakao puchatka :D ewentualnie lody!!! Ja zawszw rodzicom pruciam i zawsze cos sie znajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Andzia-Ty jutro masz wizyte?? Gosc1987 - ja w wekend powdycham powietrza u rodzicow.. :) wiec czekam do soboty :))) Justynka - o to fajnie:) no napewno opieke bedziesz miala lepsza jak tutaj.. Przynajmniej niektore z nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Gosciuczerwiec ja tez po cichu miałam nadzieje ze druga ciąża bedzie lzejsza od pierwszej (choc ostatnie 3 miesiące w pierwszej czułam się dobrze) to jest gorzej. Takze jestem przykładem ze to bzdura ze na chłopca kobieta czuje i wygląda lepiej. Laski od nocy z Sb na niedziele tak mnie zebra bola z lewej strony ze leżeć nie mogę ani sie skręcać. To możliwe żeby młody tak mnie skopaal żeby tyle dni cholernie bolalo? A może za Malo wapnia w diecie i mi pękły? Dotknąć tego miejsca nie idzie. Macie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ledwie chwilę mnie nie było,a jak zawsze stron przybyło ,że hoho :) Musialam dziś wyjść na przymusowy spacer do banku i pracy ,powiedzcie mi czy któraś z was musiała sama w zusie podawać numer konta? Powinnam dostać pierwsze pieniazki za zwolnienie ,a wcześniej pensje miałam na reke. I się tak właśnie zastanawiam - pewnie się tam jutro pofatyguje. Dziś już nie dałam rady krocze mnie boli ,kregoslup tez całe nogi aż ciężkie jak wrocilam to tak się średnio czułam że zjadlam tabliczkę czekolady i usnelam , teraz mi tak kiepsko na żołądku ,czuje jakbym go zakitowala :P przydaloby się zjeść obiad ale nie da rady,piję wodę z cytryną ;) Pogoda jest u mnie piękna także koniec marudzenia na dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Nikita mnie czesto po nocy zebra bola... Ale przechodzi z czasem.. Za to brzuch mam stratowany tak ze czasem piszcze.. Mysle ze polamac to raczej by sie nie połamaly.. Pewnie lezysz w jednej pozycji i dostajesz w nocy wpiernicz... No nic, ja będę liczyć ze w drugiej bedzie lepiej.. A jak nie to bede prosic mame i tesciowa o pomoc i jakos przetrwam... Ja dalej leze... Bujam sie na boki i wielkie g...to niestety daje, Mały pojadl ze mna fasolki i nie odpuszcza gimnastyki... Nie wiem jak to bedzie jak on zacznie wazyc np 3kg i jego wyczyny beda jeszcze micniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Rozefi Kochana... Juz Ci mowie... Na stronie zusu jest wniosek o przekazywanie swiadczen na konto... Pewnie jak pojdziesz kaza Ci wypelnic... I tak, za pierwsze 33dni placi pracodawca... Kolejne zus... I u mnie przynajmniej jest tak ze np jak mam powiedzmy L4 od 1 do 21..to kasa za to L4 dostaje ok 28... Czyli tydzień po zakonczeniu L4... Ten wniosek sobie poszukaj on chyba ma z 3-4str...bo tam jest ze jaki powod zmian czy konto, adres, nazwisko.. I bla bla, pelno pytan jak to w zus... Ja od razu zaznaczylam ze chodzi o swiadczenie z tytulu zasilku chorobowego i zasilku macierzynskiego.. Jak nie zlozysz w miare szybko to Ci na adres kase wysla, bedzie szlo tyle czasu. niczym z Chin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozefi moje znajome dostawaly pieniądze do ręki i na zwolnieniu ZUS wysyłał przez pocztę i listonosz dostarczał, więc jeśli nie mają nr konta to powinni pocztą wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozefi u mnie jest troche inaczej z kasą za zwolnienie, zdziwilam sie ale mi to pasuje. Kasę dostaje normalnie z firmy jako wynagrodzenie, a firma juz sama rozlicza sie z zusem. Przrczytalam ze jesli firma liczy ponad 20 osób to w ten sposob płacą za l4. Plus jest taki ze dostaje wcześniej jak normalna pensje, tylko troche wyższą bo liczy sie jako srednia z ostatnich 12mies. po drodze jakies premie wpadly wiec bardziej oplacalne niz bym normalnie pracowala ;) A ja tez dzis poslodzilam sobie lodami, w zamrazarce 4 wielkie opakowania katuje az mi teraz slooodko :) GoscCzerwiec pilka rzeczywiście genialna, super sprawa dla kregoslupa az milo, a później szaleństwo dla dziecka :) Musze tylko poszukac jakichs lekkich ćwiczeń na pilce dla ciezarnych. U mnie mala tez ma duuzo sily, wije sie w brzuchu jak osmiornica z mackami! hehe. Uwielbiam jej nozki ktorymi drepta po moim boku ;) ale jak uderzy w pecherz to milo nie jest, na razie żebra mi oszczedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscCzerwiec tak jutro mam wizyte :) mnie ciagle to krocze boli najbardziej jak np wstaje :/ jutro spytam o to lekarza... co do jedzenia ja codziennie wieczorem jem lody haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Widac lody to chyba jak narazie jedyne takie danie ktorym zadna z nas tutaj nie gardzi :D ja jem kazdy jaki wpadnie ale jakbym miala pomarzyc to bym zjadla jagodowyyyy!!!! Mmmmm :D Andzia - to powodzenia jutro! Bedzie dobrze!!! Ja od poczatku ciazy mam lozysko z tylu i nisko osadzone. Bolu na krocze nie czuje ale także pewnie dlatego ze leze wiec nie obciazam krocza. Za to czasem czuje jak mały by mi noge chciał wystawic przez krocze... Nie wiem jak on funkcjonuje, czasem mi zdzieli tak nisko a czasem w zebra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wiele z Was pisze ze przytyly 5-6kg w ciąży a jesteście szczuplutkie. Nie opiernicza Was gin za to? Na mnie wskoczył ostatnio ze tak schudlam a jak spojrzał w kartę ze normalnie przybieram to cofnal słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć kochane! :) To my :) Juz po wizycie. Z Mia jest wszystko wporządku. Rozwija sie bardzo dobrze. :) ma juz 42cm i waży 1750g :) Na badaniu spała. Moja szyjka jest wysoko, wyniki bardzo dobre :) następna wizyta juz 04.05 :) czyli za 3 tygodnie. Malutka odwróciła sie ładnie i p.doktor powiedziała ze bedzie prod naturalny. Chyba ze sie coś nie daj Boziu zmieni. Tak ze czeka nas poród rodzinny. :) mąż zadowolony a ja co raz bardziej zestresowana. :/ po za tym od kilku dni boli mnie w lewym poldupku i okazało sie ze to rwa kluszowa. Po doktorze pojechałam na zakupki. Kupiłam sobie wkłady, majtki poporodowe, wkładki laktacyjne, płyn do higieny intymnej po porodzie, podkłady na łóżko,szczoteczke do zebow tak ze juz jestem prawie obkupiona. Dla małej tez oczywiście coś kupiłam :) za to ze jest taka dzielna. :) kupiłam jej geterki na 68 rozmiar, gryzaczek z hallo kitty i herbatę po 1 tyg. :) nie za wiele ale zawsze coś :) heh Jaga2016 sama jestem ciekawa jak sie szumis sprawdzi :) mam nadzieje ze sie sprzyda. My zamowilismy sama główkę i powiem ze jest malutka. Dużo mniejsza niż myśleliśmy. Ale szumi fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Andzia mi tez dokuczaja bole krocza, dziecko glowka naciska a ze jest coraz wieksze to i boli bardziej. W nocy jak sie przekrecam z boku na bok to sie budze bo boli. Od tego zarcia slodyczy pojawil sie celulit a do tej pory nie wiedziałam nawet co to takiego. Mam nadzieję ze po ciazy mi to dziadostwo zniknie. Znowu chodza za mna placki ziemniaczane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc - ja w 29tc mialam plus 6.5kg. Gin absolutnie nie ma z tym problemu.. Zreszta wie ze jem jak wsciekla, a przybieranie jest kwestia indywidualna... Kolezanka chodzi do tego samego gin, duzo przybrala w 1ciazy, w tej tez i absolutnie gin nie zwraca jej uwagi.. Puchnie i tyle.. Dziewczyny na diecie cukrzycowej maja bardzo malutki przyrost i tez jest ok, póki z maluchami jest ok, to nie ma co sie czepiac:) zreszta niektore ciezarne maja czeste wymioty wiec ciezko by bylo im tyc... Dziwnego masz tego gina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Gracjana to super :-) Mala ladnie rosnie i jaka dluga, lada chwila bedzie 2 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gracjana - duża ta Twoja pannica!!! Ktory Ty masz tydzien teraz?? Super ze wszystko jest jak nalezy, juz tylko czekac! Ja zaczynam juz sie stresowac badaniami za tydzien... A jednoczesnie doczekać sie nie moge:) Gosc1987 - wezzz ja sobie o plackach przypomnialam wczoraj jak fasole zamoczylam! Ale juz obiecalam sobie ze w sobote obiore pyry, zetre robotem i wezme w pojemniku do rodzicow i tata usmazy:D a jak bedzie niechetny to zrobie go na blasze ;D ale juz nie moge tak mi sie chce!!! Jeszcze chcice mam na zapiekanke gyros...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana, to dobrze ze z dzieciatkiem wszystko ok :) Napisz mi proszę jak odczuwasz tę rwę kulszowa? To gin stwierdzil ze to rwa? I co dalej, co zalecal? Bo mnie tez boli z boku kosci ogonowej i promieniuje na lewy posladek, nie moge sie schylic, przekrecic, najgorzej chodzic i stawac na tej nodze.. obawiam sie ze moge miec to samo :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gracjana a jak z ta plamka na serduszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćc
Gracjana a jak z plamka na serduszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
To i u mnie pojawiły sie na bieliźnie 3 jasnobrązowe plamki. Na papierze toaletowym nic nie ma wiec czekam do rana zobaczyć jak to będzie. Może jakas infekcja siw przypałętała. Sama niw wiem.ale schiz jest.tym bardziej że snilo mi się ze rodze i mam bolesne skurcze. Może faktycznie byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz dzis ! wkoncu ja zobacze :D mam na 15.15 wiec sie bedzie dzien dluzyl i jade do mamy :) moj symek kaszlal w nocy :/ mam madzieje ze sie nie pogorszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Ale wkurza mnie to kafe swoją zawiecha wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×