Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gośćCzerwiec27
Widze ze forum nam lezy i kwiczy znowu... Ja dzis gdzies szybko dzien zaczelam... Tak jak postanowilam ribue tylko fasolke po bretonsku, właściwie sama sie robi :) oczywiscie przy podsmazaniu kielbachy az mnie cofalo... Zdazylam juz pofastrygowac pare rzeczy. Zostal mi jeden zasuwak. Jak sie ogarne to sprobuje w końcu Wam to jakos pokazac w linkach bo laptop juz dziala jak zyleta! Tyle ze ja go nie ogarnelam jeszcze bo windows10,a ja do tej pory mialam 7..:) U mnie dzis piękna pogoda!!! Ciezko w domu lezec ale przy takiej pogodzie jakos zyje mi sie lepiej! Oszukalam dzisiaj wlasne dziecko! Haha. Obudzilam sie w nocy i bardzo powolu przewraxalam na drugi bok:D udalo mi sie go nie rozbudzic!! I dospalam tym sposobem do 6! Za to teraz nadrabia gimnastykę na calego :) Gosc1987 - i jak u Ciebie??? mam nadzieje ze bez niespodzianek! Ninus-lepiej dzis samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 18 bardzo mi przykro ;-( My juz czekamy z niecierpliwoscia choc prawie nic nie mamy :d Maly ostatnio pokazal klase bylismy w gosciach i byl tam chlopiec taki 7 miesiecy wzielam go na rece i nosilam a moj lobuz go skopal smialam sie z tego ale nikomu nie mowilam dopiero jak wrocilismy do domu stwierdzilismy ze albo zazdrosny albo chce sie bawic :D ale kto go tam wie co on sobie mysli :D za tydzien na badania a za dwa do lekarza zobaczymy jak bardzo urósł :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
zjadlo mi posta..gr.. Wyrazy wspolczucia dla dziewczyny po stracie. Nie wyobrazam sobie,jaki to bol...i bardzo Ci wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny az mi sie lezka polała gosc 18 czerwiec tak mi przykro kochana trzymaj sie dzielnie napewno twoj kacperek jest w niebie i sie usmiecha do ciebie nigdy nie wiadomo co sie wydarzy niemamy pewnosci ach a widze dzxiewczyny ze wy juz sie przygotowujecie zakupy i mebelki a ja narazie torbe kompletuje reszta bedzie gotowa na poczatek maja oby heheh czyli miesiac przed porodem kochane uwazajcie na siebie ja czekam na telefon kiedy mam wizytke znow i na wizyte u lekarza o znieczulenie wybrałam klinikie ok 8 km odemnie cena juz uzgodniona takze jestem spokojniejsza ale jesli beda komplikaacje odpukac w niemalowane to mnie czka szpital moja corcia juz nie moze sie doczekac siostrzyczki ja tez kurcze byle ten porod jakos dac rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninus1101
Dzięki Czerwiec już trochę lepiej z samopoczuciem wyryczałam się wczoraj , to dzisisaj już dałam spokój. Byłam powtórzyć te badania, wyniki będą jutro po południu więc pozostaje mi czekać. Z łożyskiem to nie wiem co jest dokładnie, bo jak zapytałam lekarza to powiedział żebym go nie przepytywała czaicie , no ku/rwaaa moja ciąża moje dziecko i mam nie pytać , więc mu mówię to on do mnie ze od tego jest lekarz od obserwacji i zaleceń a ja mam się nie denerwować tylko mężem w domu zajmować . I nie czytać w internecie na koniec dodał. Tak to jest jak się idzie na fundusz nic ci nie powiedzą bo po co. Uświadomił mnie tylko ze to zatrucie ciążowe może się rozwinąć w ciągu 3 dni , dziś go pani nie a a za parę dni już jest i od tego jest lekarz ktoy mnie prowadzi i ma to kontrolować. A moja doktorska nawet nic mi nie powiedziała o tym zatruciu tylko kazała mi powtórzyć badania popatrzyła na ciśnienie bo jak sobie mierzyłam to notowałam i tyle. I na dodatek wizytę mi wyznaczyła dopiero za miesiąc. No chyba że wynik dalej będzie zły . To mam sama dzwonić i się dowiadywać . Masakra. Pierwsza ciąża 30-Arka minęła a traktuje mnie jakby już 3 urodziła co najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Gosc czerwiec super te pufki, zazdroszcze talentu :-) O i mam identyczne panele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Ja tez strasznie wspominam pierwsze prawie 2 tyg karmienia. Gorzej od samego porodu. Nakladki i laktator kupie jak faktycznie będą potrzebne. Szkoda mi zagracac mieszkanie. Nie mam gdzie kazda dodatkową rzecz upchnąć. U nas kiepsko z pogodą niestety. Jutro 33 tydzien i 10kg strzelił :P Ale wczoraj tak sie objadlam ze to bylo przegięcie. Bylam pewna ze kilo więcej dzisiaj będzie. Mam nadzieje ze jedna wieksza kupa to załatwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam termin na końcówkę czerwca, więc przez całe lato będę mieć noworodka usmiech.gif Mam do Was pytanie czy takie małe dziecko smaruje się kremem z filtrem jak wychodzimy na spacer? Jakie UV? Wiadomo będę unikać spacerów w największym słońcu. Jeżeli tak, to jakie kremy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninus1101
Czerwiec to twoja ta Pucka zasłonka i zwierzaki???? Bo dodałaś jako sam gość posta. No rewelacja jestem pod wrażeniem jakie cudeńka stworzyłaś no coś pięknego. Masz talent dziewczyno i najważniejsze ze go nie marnujesz . Aż mi się ciepło na sercu zrobiło jak je zobaczyłam też chce takie dla mojej niunki. Ale na razie dałam spokój przez to wszytko ciuszki miałam prac bo pogoda ładna ale coś mi nie daje, nic nie mam do porodu do szpitala dla małej przez te wyniki boję się teraz cokolwiek kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Mam nadzieje-dobrze powiedzialas kolesiowi!!!! Dolegliwości mizna znieść, przymus lezenia tez.. Ale najgorsze sa wszystkie leki i strach i ciągła niepewnosc czy wszystko jest ok... Ale co go to, koles w d/upie byl i gowno widzial... Facet nigdy nie zrozumie co czuje kobieta... Tu by pasowalo zebys powiedziala to co pani Wałęsowa do pana prezesa... Ze co on wie o pszczolach jak w ulu nie mieszka! :) Gosc1987 - nie wyswietlilo Ci linka bo go rozwalilo... :) ale powiem Ci tyle-slone jak czują dzieci to nie lykaja wod za to slodkie lubią pociumkac i sie delektuja:) Gracjana-powodzenia! Daj znac jak wrocisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Justynka-to bedziesz prywatnie rodzic? Na nfz jest za free znieczulenie od chyba sierpnia 2015... A z tymi wyprawkami to wiesz jak jest, albo nasunela sie oferta na olx, albo promocja... Zreszta przt wizji skracajacej sie szyjki trzeba bylo sie tym zajac... A co ma byc to będzie... Ninus- no tak, co kraj to obyczaj... Powiem Ci ze czasem z tymi lekarzami ciezko dojść ladu i skladu.. A czy prywatnie czy nfz to nic nie zmienia... Bo kazdy moze postawić zla diagnoze... Widzisz ja cisnienie mierzone mam co 3tyg,na wizytach, w domu nie mierze... Usg ostatnie mialam po 20.02...a ktoras dziewczyna tu pisala ze malucha 3miesiace nie widziala... Wiec kazdy lekarz ma inne taktyki... Grunt zeby szczesliwie nas do konca doprowadzili nie wazne jakimi drogami!!! Jeden bedzoe Ci tlumaczyl a inny nie bedzue sie wdawal w szczególy poki nie ma pewności no i niepotrzebnie stresu Ci nie zrobi... Jak dla mnie to wagowo masz dzieciątko jak tralala. Bedzie dobrze zobaczysz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Dzieki dziewczyny:) tak moje fotki... Nawet nicku nie wpisalam bo nawkurzalam sie juz przy kompie wiec chcialam jak najszybciej odstawic :) Ninus... Bedzie dobrze, nie martw sie, zobaczysz... Moze niepotrzebnego stresu Ci napedzil... Ja popralam od razu, zeby bylo gotowe no i okres grzewczy byl tu tez istotny... A juz coraz slabiej grzeja... Mam nadzieje ze jeszcze do konca kwietnia pogrzeja, zebym po prenatalnych zdazyla kupic pościele i poprac. Przy ogrzewaniu szybciej mi wyschnie a tak to bieda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Nikita - to wage masz fajna :) na 33tc 10kg to jak w ksiazce :)) to juz niewiele przybierzesz do konca:) Kurde ale mi teraz ta fasola pachnieeee!!!! Zaraz wbije w nią swoje kły :D może do obiadu coś zostanie hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćCzerwiec bardzo ładne zasłony, pufy i narzuta :-) masz talent :-) Gość - ja mam krem z Ziaja, z córką wieszalam jeszcze pieluche tetrowa na budzie od wózka żeby zrobić cień a jak zmieniłam na spacerowke to kupiłam parasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana ooo ciekawa jestem jak ten Szumiś. Moja siostra już zapowiedziała nam, że kupi Malutkiej szumisia:) Aż jestem ciekawa bo przy starszej na początku używaliśmy suszarkę, to ją uspokajało...a tutaj akurat jednym z dzwięków jest właśnie suszara ;) Ja chyba wreszcie muszę zabrać się za pakowanie torby do szpitala...bo czas leci a nigdy nic nie wiadomo... Czerwiec27 szacun!!! :) Ty może pomyśl o jakimś biznesie w tym temacie :) Malutki na pewno będzie zachwycony :) Wszystko jest super ale ja się zakochałam w Twoich poduszkach z kotami :D ❤️ Ninus1101 będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Dzieki :)) na zywo duzo lepiej to wyglada ale komorka bylo najszybciej zrobic foty. Jaga - ja się do biznesow nie nadaje :D abjuz napewno nie w tym kraju, gdzie ogarnac podatki i ksuegowosc to można by wyłysiec;) czasem dla znajomych ribie torty. Dużo rzeczy bym mogla robic ale wez ogarnij prawo w tym kraju:) Leże kolejny dzień ukopana... Te szumisie to chyba dosc drogi gadżet?? Ja raczej obstaje przy tym ze Mlodemu bedzie się muzyke zapodawalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ją wczoraj wyprałam pierwsza partię ciuszkow. Dziś na wieczór wstawię następną. W sumie to całość udało mi się podzielić na 4 partię. Jasne kolory x2, białe i ciemne. Do tego jeszcze pościel, kocyki, ręczniki , pieluchy. Ech. Maj stanie pod znakiem prania i prasowania. Wozek jeszcze muszę przygotować. Jeju jeszcze tyle roboty! U mnie dziś piękna pogoda. Jak tylko otworzyłam oczy poleciałam wstawić koc do prania który leżał z 2 miesiące i czekał na ładną pogodę. Nie lubię suszyć takich dużych rzeczy w domu bo to później schnie bardzo długo i śmierdzi :/ Kupiłam dziś płyn do baniek i będę z córką puszczać na podwórku. Cieszy się jak szalona! Wczoraj dostała od kolegi męża domek dla lalek po jego córce! Jeju jaki był pisk!!! I dwie godziny spokoju :) Aż później nie chciała się położyć spać! Wczoraj poszlam też na łowy do ciucha i upolowalam sukienkę w moim rozmiarze sprzed ciąży czyli 34. Czarna bez ramiączek mega obcisłą. No ekstra! Za 2 zł :D I dla koleżanki synka kupiłam reklamówkę ciuchów za 12 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Ta zaslonka super i kocyk i podusie super :-).Tez slyszalam o szumisiach i zastanawiam sie czy nie zainwestować. Jakos mi sie dzisiaj ciezko oddycha co chwila wylaze na dwor zeby powdychac świeżego powietrza. Ninus spokojnie nie mysl tak moze ten lekarz niepotrzebnie strachu Ci narobil, porob badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Gościu czerwiec nie ma co zdolna jesteś naprawdę. A te zaslonki to juz cuuudo! Lekarze niestety z reguły na nfz tacy sa :-\ chyba troche mijają sie z powołaniem wg mnie. A facet który wypowiada sie ze ciąża to nie choroba to nie ma się mu co dziwić....bo znam kobiety które tak twierdza a sa po porodzie. Te co tak mówią sa po jednym tylko. A cala ciążę nie czuly ze są w ciąży. Takie osoby mnie najbardziej irytują. Tez chciałabym tryskać energią itd itp. Justynka chyba mieszka w UK wiec tam troche inaczej. Kurde jestem po obiedzie i standardowo jęzor wisi mi do pasa na myśl o czyms slodkim. Najlepiej czekoladowym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Na tekst ze ciaza to nie choroba to az warcze i za kazdym razem jak ktos mi to mowi robie awanture, wiem ze od tego pewnie nie zmadrzeje ale mi jest lżej :-) Mam nadzieję... dobrze dziadowi powiedzialas :-) Nikita nie zaluj sobie i jedz :-) Ja od jakiegoś czasu mam faze na pawelki, musze codziennie jednego zezrec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Mala Mi-gratki łowów :))) takie zakupy to od razu humor poprawiają... :) ja za tydz w czwartek chce poczlapac, ale wszystko oczywiscie zalezy od mojego samopoczucia i od środowych prenatalnych. Gosc1987 - i gdzie Ty z tym du/pskiem lazisz! Lezec a nie:) zartuje... Fajnie masz, u mnie pogoda tez piekna ale nie mam sily zeby wyjsc. Mega spac mi sie chce a sasiad u góry remont łazienki chyba robi wiec raczej mnie nie ulula do snu:) Nikita- masz chęć to wciągaj śmiało czekolade! Ja mam to samo, ciągle morda miele:P chociaż mam takie godziny zastoju, jak bardzo Maly mi flaki wyginięcie to potem nie mam ochoty ani na jedzenie ani na życie :) hehe. Mam nadzieje ze gin nie kaze mi liczyc tego wiercenia i kopania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninus co za lekarz, przecież on powinien byc dla Ciebie wsparciem i wszystko tlumaczyc! Nie rozumiem:/ ja swoją męczę mnostwem pytan, zreszta sama mowi ze jesli cos mnie niepokoi to mam do niej dzwonić. GoscCzerwiec wow jestes niesamowia! te poduszki i pufy genialne :) powinnas robic na zamówienie, szkoda marnowac talentu :) Tez mialam dzis juz ogarniac torbe ale nie mam sily, przekladam na jutro ;) za to w pepco kupilam koszule do porodu za 19,90 naprawde spoko i luzna jest. No i dzis przyszla mi pilka gumowa do cwiczen, czekam na męża jak wróci z pracy będzie pompowal ;) a duzo osob poleca ze jest dobra na kregoslup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leze i dysze...szok...tchu mi brak... Co do czopa-u mnie byl to gesty sluz z brazowym plamieniem-duzo tego na kilka podpasek...odszedl w dniu porodu. Ja mam juz wsjo przygotowane,torba itd. Ubranka poprane itd. Jestem w gotowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987 - ja to samo mam ze od razu robie awantury.... Ciaza nie choroba. Moj pracodawca myslal ze bede zapierniczac do za 5min poród... Dobrze ze w styczniu poszlam na L4 bo cos mi sie wydaje ze z moja szyjka to pracowanie mogloby sie bardzo zle skończyć... Nawet jak ktos dobrze znosi ciaze to i tak powinno sie ta osobe traktowac jak "chora" bo jak widac w ciazy nigdy nie wiadomo.. Jest dobrze, fajnie, zero dolegliwości a nagle ladujesz na izbie przyjęć bo cos sie dzieje... No i efekty sa potem rozne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajazmaja
ciaza to nie choroba. Ale ciaze gorzej zniesc,bo trwa tak dlugo :( ze moze psyche zryc itd. Ja nie kocham tego stanu. Na szczescie to juz u mnie drugi raz i nie pisze sie na wiecej,chyba,ze bocian mi da dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1234
Gosciuczrrwiec chciałabym zamknąć sie w 65kg. Ale może byc ciężko skoro juz 62 a do konca jeszcze troche zostalo :D Dzisiaj kolejna osoba powiedziała ze wyglądam naprawde zle w tej ciazy :P ale mnie to jakos nie smuci. Mam lustro i widzę ze zbrzydlam niesamowicie. Mis szumis może byc fajna sprawa ale przy córce szum suszarki w ogole na nia nie dzialal. Tak samo jak ten konik morski z fisher price. Inne dzieci z nim zasypialy a ta moja mala w kolko tylko mama i mama. Nie ma nic czekoladowego u rodziców umreeeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×