Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ChocolateFabric

Fabryka Czekolady praca na produkcji Warszawa

Polecane posty

Gość ChocolateFabric

Praca od zaraz w fabryce czekoladek dla mężczyzn jak i kobiet. Stanowisko: Pracownik produkcyjny Wynagrodzenie: 10zł/h (na ręke) Pracownik będzie zatrudniony przy produkcji czekoladek. Praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej. Zadaniem pracownika jest sprawdzanie jakości oraz pakowanie czekoladek. Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany niżej adres e-mail w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko "Produkcja czekoladek" kontakt pod adresem : chocolatepoland@o2.pl Od kandydata oczekujemy : • Umiejętność pracy w zespole (pracujemy zespołowo), • Sprawność manualna, • Dobry stan zdrowia, zwłaszcza wzrok i słuch, • Spostrzegawczość • Chęci do podjęcia pracy! (Zostaniesz przeszkolony i nauczysz się wszystkiego!) Co możemy zaoferować w zamian? : • Szkolenie wstępne, • Stabilne zatrudnienie, • Atrakcyjne wynagrodzenie, • Ciekawą pracę, • Mały zespół pracowników, I wiele więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
atrakcyjne wynagrodzenie? i taka stawka w Wwie? za to się nie da przeżyć przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa to Trójmiasto to tak samo nie da się przeżyć,za mniej niż 2,5 tys/mc na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresowala mi ta oferta. Jestem z Ukrainy, prosze o kontakt meilowy: ruslanpastuch@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresowala mi ta oferta. Jestm z Ukrainy i mam ludzi do pracy. Kontakt - ruslanpastuch@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×