Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konwera18

paradowanie na golasa w miejscach publicznych

Polecane posty

Gość gość
ja często wychodzę nago na balkon, nad ulicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic? sami święci i grzeczni wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelkowa renkloda
No dalej! Pisać coś! ...bo cisza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też regularnie na golasa na balkonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na urlopie nakręciłem żonę do nagiego wyskakiwania na balkon. Wściekle gorąco było więc w pokoju nie dawało się wytrzymać w czymkolwiek poza stringami. Najpierw wciągała jakieś szorty, ale w końcu pierwszy wyskok w stringach, na szybko na moment tylko i tak nastąpiło. Potem sprowokowałem że po co jej stringi w pokoju, i jako naturalna kontynuacja całkiem nago również na balkonie. Zawsze po takim czymś była bardzo nakręcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem robię swojej dziewczynie fotki - akty. Zawsze starannie przygotowane, żadne tam wulgaryzmy, co nie znaczy że tylko skromny zarys sylwetki. No i wpadłem na pomysł, żeby zrobić sesję w plenerze. W parku w uroczym zakątku, kwiaty fontanna i schodki. Trzy razy rano przychodziliśmy, żeby mogła się przekonać że wtedy nikt nie przychodzi. Niby pewność ale emocje niesamowite - z zasady musiało być bez pośpiechu, kilka ustawień, poprawki. Na koniec miałem wrażenie że wcale jej się nie spieszyło do założenia sukienki, taka zabawa ma w sobie coś jak narkotyk - wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miejscach publicznych nago?To jest chore? Rozumiem bycie nago w saunie,szatni czy na plaży nudystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam, musisz sprobowac, fajnie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arcy ciekawy temacik :) Lecz ludzie niestety nie wierzą że inni tak mają i paradowanie na golasa przed innymi ich jara lintk http://f.kafeteria.pl/temat/f1/specjalnie-sie -pakuje-w-takie-sytuacje-i-boje-sie-ze-kiedys-naprawde-wpadn e-p_6343142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co to niby ma do rzeczy? Przecież tam już udowodnili, że to był prowokator, nawet się przyznał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2016.04.06 x Super pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciśniony prawiczek. W to lato, podjade samochodem pod zalew, zostawie w nim ubrania i przejde sie ścieżką tam i spowrotem, napewno mnie ktoś zobaczy. To bedzie lepsze jak sex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtf?! a po co? chyba prawiczku nie wiesz co to sex, wiec z czym porownujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o żal... ale on był pijany po prostu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super to jest, podnieca niesamowicie... w sam raz na początek czegoś poważniejszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody mąż
Ja uwielbiam sobie rozpiąć rozporek w spodniach i delikatnie się masturbować w miejscach publicznych, albo np jak prowadze auto, siedze sobie rozluźnieony i się masturbuje, ostatni jechałem jakąś polną drogą i szła dziewczyna, więc podjechałem i zapytałem o jakąś ulice, zaczęła mi tłumaczyć, ale po chwili zauważyła, że sobie go wale, zaczęła się jąkać i nie wiedziała jak wytłumaczyć dojazd do tej uliczki, widziałem, że spoglądała na niego dosyć często, ale szybko skończyła, że tam będzie tabliczka i poszła. Uwielbiam to, że ktoś może mnie przyłapać, np w pracy. Teraz sobie siedze przy biureczku i czytając tutaj wszystko tak się podnieciłem, że sobie go wale, może dzisiaj znów mnie ktoś przyłapie, albo dam się przyłapać :) Chciałbym popisać z jakąś dziewczyną o fantazjach lub naszych zboczeniach. Jeżeli masz ochotę odezwij się domidominik93@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohydni jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natomiast ja uwielbiam pozowac nago do aktów zwłaszza studentkm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy ma jakies skrzywienie skoro tak lubicie to idzcie na marsz rownosci albo marsz szmat bo tam chodza na golasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i moja obecna, na balkon, na papieroska, kompletnie nadzy... często się nam zdarza :) A balkon w kamienicy, nad ulicą, ulica mało *****iwa, ale zawsze ktoś chodzi... wystarczy głowę podnieść, a tu . . . . . . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a tu co? ale trzymasz w napięciu ! Pisz szybko i co ? i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a tu dwa golasy na balkonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Janusz i Grażyna latem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ogródku przy letnim domku też z dziewczyną, a czasami i znajomymi, biegamy ubrani skąpo bądź wcale. Jest żywopłot zasłaniający ogród od domu, ale nie jest tak na 100% szczelny, jest furtka, brama dla samochodów, więc czasem pewnie ktoś coś zobaczy. Nie jest to do końca publiczne miejsce, ale prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nago nie ale lubię chodzić w sukienkach zwiewnych bez bielizny. Lubię wtedy kucać, rozszerzać nogi, ewentualnie się dotykać itd. Ale robię to gdy jestem "w swojej" okolicy i gdzie nie ma ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele osób tak robi :) a przynajmniej tak mi się wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię pokazywać szczególnie młodym chłopakom niby to przypadkiem kucam gdzieś nogi rozchylam podniecam ich i sama jestem podniecona tym i muszę się zaspokoić paluszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×