Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 3 archiwum

Polecane posty

Gość gość
- Jesteśmy w stanie po wyborach rozmawiać ze wszystkimi, którzy chcą utrzymać proeuropejski kurs - tak Marcin Kierwiński, szef sztabu PO, skomentował w Radiu Plus możliwość utworzenia wielkiej koalicji antypisowskiej. x ten proeuropejski kurs to przyjmowanie tych czarnuchow i zapewnienie im tutaj wszystkiego za moja kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UB-ckich mediach (TVN ,Polsat TVP) cisza. Nikt nie podejmuje tematu kradzieży w pałacu prezydenta. "Dziennikarze" z TVN , Polsatu czy TVP po prostu nie interesują się tą sprawą. Ale gdyby taki numer wykręcił prezydent Duda .... WRZASK !!!! WRZASK!!!! WRZASK!!!! trwałby 24 godziny na dobę!!!!! Kundle z TVN 24 czy TVP info szczekałyby donośnie. Ale problem dotyczy tej kanali z WSI - wiec cisza. Makiem posiał.. To jest właśnie "demokracja" w wydaniu III RP. To jest obraz mediów skundlonych współpracą z sitwą PO-PSL. Rzygać mi sie chce!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostał za półdarmo mieszkanie, to uważał, że należy się mu umeblowanie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza dwoma obrazami i figurką zagineło również 101mebli. Meble odnalazły się w instytucie B.K. X Fakt X Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mury zostaly??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _iftar_
ziesiątki ludzi, w tym starsi, schorowani, stali od świtu w ciągnącej się w nieskończoność kolejce. Za czym? By dostać się do specjalisty. Przychodnia wyznaczyła „dzień rejestracji”. Jeden. A zapisy odbywały się w myśl zasady: kto pierwszy ten lepszy. Ludzie płakali, kierowniczka placówki zamknęła się w swoim gabinecie. Głos zabrała rzeczniczka NFZ: to łamanie praw pacjenta, ale bez konsekwencji. (http://www.tvn24.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
och i Lis milczy? :D Olejnikowa tez nabrala wody w usta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Maaagdalenko........... Na orange też jestes głupia i nikt nie chce z Tobą rozmawiac. x Edek zaloguj się, deklu. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ Wdzięczni, cisi, spokojni – tacy w dużej mierze są uchodźcy przekraczający niemieckie granice, ale nie wszyscy… Coraz częściej uchodźcy, którzy trafiają do Niemiec strajkują, bo nie podobają im się ośrodki, bo nie smakuje im jedzenie, bo muszą długo czekać na rozparzenie ich wniosku o azyl, biorą udział w bójkach, są agresywni: „To bardzo poważny problem. }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Władze Hamburga przyjęły wczoraj ustawę umożliwiającą konfiskatę obiektów gospodarczych nawet wbrew woli ich właściciela. Zarekwirowane budynki będą przekształcane w ośrodki dla uchodźców. }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale coz tu duzo mowic. Albo Makrela chce wywolac wojne domowa w Europie na czyjes zlecenie, albo jest kompletnie otepiala lewackim sciekiem intelektualnym, ktory wywodzi sie w prostej lini z braku asertywnosci i tchorzostwa... Mowimy o tym ze ktos chce napchac Europe totalnymi zwierzakami, ktore naprawde nie wiedza jak sie zachowac, tutaj w Uk juz pokazali jak sie zachowuja (ataki na policje, ataki na wojsko (chocby morderstwo w bialy dzien), ataki werbalne na korone, policje, kulture, cywilizacje (wiele wiele tego typu smieci robi sobie pochody w Anglii), proby wprowadzania szariatu w wielu miejscach w Londynie, proby niszczenia prawicy (vide lider EDL)))... Oni nie maja prawa przebywac w Europie chocby dlatego ze uchodzca musi zostac w 1 kraju do ktorego dotarl, nie ma prawa sie przemieszczac dalej i przekraczac nielegalnie granicy... Wiecie co robia w Stanach na granicy z Meksykiem, jesli ktos atakuje patrolujaca straz lub probuje sie przedostac ??? Strzelaja, aby zabic... PODSTAWOWYM OBOWIAZKIEM PANSTWA jest obrona wlasnych granic, obywateli, kultury, dorobku i dzialania zgodnego z konstytucja. W momencie kiedy rudzielce dopuszczaja sie zdrady Polski, powinni wiedziec ze w Polsce czeka na nich wkrotce proces o ZDRADE... Jeszcze cos takiego w USA istnieje (w latach '80 np. sporo wyrokow dot. pomagania KOMUNISTOW (de facto nie smiertelny i realny wrog u granic)). Dlaczego nie wezmiemy przykladu z najbardziej zadufanego kraju na Ziemii ? Widac wyrazie ze USA spisaly Europe na straty (czyzby fakt ze EUropejska gospodarka zmierza ostro w dol juz teraz i w ciagu 30 lat bedzie najmniejsza, najwolniejsza i najszybciej sie kurczaca gospodarka swiata ma jakies znaczenie ??)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cierpliwosc niemieckiego obywatela jest na wyczerpaniu, tylko patrzec jak znowu zaczna sie pogromy obcego kulturowo elementu w niemieckich miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem szydercą Jeżeli o mnie myślisz że jestem szyderca To ja ci odpowiadam że z dobrego serca Gotów jestem przygarnąć pod dach mego domu Wszystkich nie odmawiając naprawdę nikomu Najpierw chciałbym przygarnąć tych co nami rządzą I ciągle powtarzają że nigdy nie błądzą Piersi wciąż wystawiając po nowe nagrody W pogardzie mają ludzi i całe narody Następnie bym zaprosił wszystkich moralistów Te buzie z telewizji oraz żurnalistów Którzy słowem szermując głupawym narodom Zmieniają głowy z mózgiem na naczynia z wodą Gdy miłosierdzie moje sięgnie już zenitu Gotów będę przygarnąć wszystkich celebrytów Aby goszcząc pod dachem tej mojej chałupy Mogli bez skrępowania pokazywać d**y I w przypływie empatii pragnę też ugościć Wszystkich piewców zboczonej i chorej miłości Tych co to mogą z trupem zwierzęciem dzieciakiem Będąc już nie człowiekiem a raczej bydlakiem Teraz pragnę przygarnąć tych uciekinierów Którzy to za namową przeróżnych frajerów Lezą do Europy jak ćmy do ogniska By się pracą nie hańbić bo to są paniska Które rąk nie ubrudzą przy żadnej robocie Tylko socjal im w głowach lub socjalu krocie Ogarnąłem już chyba mą wielką miłością Wszystkich których pod dach mój przygarnę z radością I w marzeniach już widzę że gdy będą spali Dach mojego domu na łby im się zwali. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dach mojego domu na łby im się zwali. x ja bym dodała: płonący dach, ale chyba rym się nie zgadza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Bo w Polsce wolność jest tylko dla resortowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, dobre Iftar, cóż za ironia, że sędzia nazywa się tak samo jak nasz topikowy oszołom :D :D :D Widocznie wszystkie "edki"są upośledzone mentalnie i osobowościowo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosrałaś Edkowi Iftar. Brawo, że już się go nie boisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftar. Czy uprawiałaś anal z Edkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
takie to "sady" -jak sie lustracji nie przeprowadzilo,to ten smrod sie ciagnie-zgodnie z Pawlakowym "sad sadem"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do wiary, to jest Twoja głupota. Tobie zupełnie mózg wyparli. Wiesz przynajmniej na jakie pytania mają udzielić odpowiedzi, czy opierasz się jedynie na słowach Pana L., o którym trudno coś dobrego powiedzieć. Lubisz stawać po stronie byłych bandytów odzianych w skórę owcy? No naprawdę, gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Najgrozniejszy w przyrodzie jest wariat na swobodzie " :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy zastanawiaja sie dlaczego Niemcy sciagaja tylu emigrantow. Pare slow wyjasniena, nie z przyczy emigracyjnych lecz z przyczyn legislacyjnych. "Patriot Act" zostal wprowadzony w USA w 2001, tuz po atakach na WTC jako ustwa dajaca pelne uprawnienie rzadowi do walki z terroryzmem. Obecnie to ustawa, tylko z nazwy jest "patriotyczna" i nie ma juz wiele wpsolnego z originlnym przeslaniem. Daje ona wszelkie uprawnienia rzadowi do orgraniczenie wszylkich swobod obywatelskich i ztlamszenia demokracji - jednym slowem, moze ona byc urzyta to wprowadzenia ustroju panstwa totalitarnego/dyktatorskiego. UE (czytaj niemcy) tez chca wprowadzic taka ustawe. Potrzebuja wiec powodu, aby opinia publiczna to zaakceptowala. Mamy juz strach przed emigrantami/terrorystami, wiec pierwszy punkt jest juz spelniony. Wkrotce bedzie punkt drugi tej odslony. W spoleczenstwie gdzie jest wiecej niz 7% muzelmanow, zaczynaja oni domagac sie swoich praw. Nie czynia tego bynajmniej w zaden pokojowy i demokratyczny sposob, a w jaki ... to kazdy moze zobaczyc na ulicach przedmiesc miast europejskich. Wybrazmy sobie krach finansowy, zaczyna brakowac funduszy na utrzymanie emigrantow. Zaczynaja sie coraz g***towniejsze protesty emigracyjne. Sytuacj "wymyka" sie z pod kontroli (tak beda nam mowic) i UE (czytaj Niemcy) zadaja wprowadzenia prawnych uprawnien na do walki z sytuacja. I tak rodzi sie europejski odpowiednik ustawy "Patriot Act". Reszte wydarzen pozostawiam do przymyslenia czytelnikowi... gdyz moga byc posadzony o promowanie nienawisci i podrzegania do buntu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam proste pytanie - co może być gorszego od najazdu "imigrantów" na ojrokołchoz? Musi być coś, co zarządzający ojrokołchozem chcą przykryć organizując akcję zapraszania muzułmańskich osiłków. Musi coś być na rzeczy, bo w przeciwnym razie można domniemywać, że makrela oszalałą, a za nią oszaleli pozostali przywódcy członkowskich państw EU. Odbieranie mienia swoim obywatelom, by przekazać je najeźdźcom, cenzura, łamanie prawa ojrokołchoźnianego. Przecież ci ludzie narażają się na trybunał za samo łamanie unijnego prawa, o reszcie nie wspominając. Cały czas jestem przekonany, że oglądamy przedstawienie, które ma odwrócić uwagę społeczeństw ojrokołchoza od czegoś tak przerażającego, że makrela i cała reszta ryzykują wszystko, z odpowiedzialnością karną włącznie. To coś związane jest z banksterką uprawianą przez kumpli sorosa, który nie szczędzi grosza na lewackie ideologie i wspieranie najazdu muzułmańskich imigrantów, przyszłych bezrobotnych na zasiłkach większych niż rdzenni mieszkańcy starego kontynentu i z przywilejami, o jakich rdzenni mieszkańcy ojrokołchoza mogliby tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski wyniósł z Pałacu kilkaset przedmiotów. M. in. komputery, meble, ekspres do kawy, mikrofalówkę, telewizor, sejf, kinkiety i… żyrandol :O :O :O Kto na niego głosował? :O:O:O Poza Shatynem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwała się krew dziadka, bolszewickiego rezuna Szczynukowicza. Bul to człowiek chonoru.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×