Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 3 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Uciekł ośmieszony. Standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś Shatyn jeszcze raz napisze-ocen subiektywnych,wynikajacych z autospsji sie nie uzasadnia-mozesz iscxxDalej czekam na twoją odpowiedź bo to co napisałaś to bzdury.Dlaczego?Już cytuję...x"autopsja1. «naoczne stwierdzenie czegoś, własna obserwacja»"Tak napisano w Słowniku Języka Polskiego.A coś co sie stwierdza na podstawie własnej obserwacji, bez problemu, jesli jest sie człowiekiem inteligentnym, można uzasadnić...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tego nie potrafisz,tylko wolisz mitomanic,mataczyc,klamac, obrazac i to nas roznilo,rozni,i bedzie roznic i cale szczescie-zegnam xxMoże i potrafię ale nigdy nie kłamie, mataczę, mitomanie, obrażam...Nie mam po prostu takiego zwyczaju.A to co się roi w twojej oszołomionej głowie to już nie moja sprawa.Tylko twoja i twojego omamu.Gdyby było tak jak piszesz to bez problemu byś potrafiła swoje oceny mojej osoby uzasadnić, cytując moje posty i cytując ogólnodostępne źródła prawdy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nas roznilo,rozni,i bedzie roznic i cale szczesciexxTak. To nas różni ale wbrew temu co napisałaś, te określenia pasują do ciebie, co wielokrotnie udowodniłem cytując twoje posty czy ich fragmenty... I uzasadniając dlaczego sa kłamstwami, obrażaniem, mitomaństwem itp.Bo to potrafiłem w przeciwieństwie do ciebie...:DNo to PA......:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Uciekł ośmieszony. Standard.xxUciekłA. Standard. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten człowiek jest chory psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasne doswiadczenie czyli wlasne spostrzezenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znać głód albo przemoc z autopsji, to jest spostrzeżenie.... Tylko Edek to może wymyślić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego? Możesz sprecyzowac i powołac sie na moje posty wskazujace na taką ocenę? hahahahaha hahahahahaha położył mnie tym na łopatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn dziś I dodam, że autopsja to coś wynikające z własnych przemyśleń czy spostrzeżeń... To tak dla porządku dla matołków i matolic...smiech.gif } :D Jakież to Shatynowskie podejście... Dlatego napisałem że on nie rozumie po Polsku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat temu nie było internetu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś chory psychicznie nie jest,ale nawet wymiana postow z nim po prostu jest bez sensu,bo jak np mozna podawac argument na okreslenie swoich emocjixxNIGDY nie chciałem uzasadnienia twoich emocji...Oskarżenie mnie o kłamstwo, mitomanie, manipulacje to nie są twoje emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś Shatyn dziś I dodam, że autopsja to coś wynikające z własnych przemyśleń czy spostrzeżeń...To tak dla porządku dla matołków i matolic...smiech.gif }smiech.gifJakież to Shatynowskie podejście... Dlatego napisałem że on nie rozumie po Polsku.xxxRozumiem po polsku (z małej liery) i nawet powołałem sie na Słownik Języka Polskiego...x"autopsja1. «naoczne stwierdzenie czegoś, własna obserwacja»"xJak widać mowy nie ma o własnych emocjach czy uczuciach.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn twoja ukochana jedyna słuszna partia to robi i co ty na toxxNie ma takiej mojej ukochanej partii.To tylko twój omam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś autopsja to rowniez cos co wynika z wlasnych doswiadczen niedouku-np twierdzenie-"znam glod z autopsji" nie jest spostrzezeniem czy przemysleniem na temat glodu,ale DOSWIADCZENIEM tegoz GLODU osobiscie-czyli osoba mowiaca,ze zna glod z autopsji,zaznala go fizycznie,ale tego nie ucza na zajeciach z:"teatrologii robienia z siebie durnia" xxŻałosne otulona... Po prostu żałosne.Mylisz uczucie głodu z czuciem fizycznym głodu.Manipulujesz słowami co może działac na takich matołków jak ty ale nie na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Słowo pochodzenia greckiego (gr. autopsía = ‘stwierdzenie naoczne’), oznacza: dokonane przez siebie oględziny czegoś. Dlatego wyrażenia własna/osobista autopsja są błędne, bo zawierają informację powtórzoną (autopsja nie może być cudza). Por. -> pleonazm.xMagdalena Tytuła, Marta Łosiak "Polski bez błędów. Poradnik językowy dla każdego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słownik PWN"autopsja1. «naoczne stwierdzenie czegoś, własna obserwacja»"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tego nie ucza na zajeciach z:"teatrologii robienia z siebie durnia" xxTo prawda. Tego nie ucza za to uczą poprawnego rozumienia u używania słow w języku polskim.A że poprawnie używam słow i rozumiem co to jest "autopsja" potwierdziłem cytatami ze słowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś Shatyn dziś I dodam, że autopsja to coś wynikające z własnych przemyśleń czy spostrzeżeń...To tak dla porządku dla matołków i matolic...smiech.gif }smiech.gifJakież to Shatynowskie podejście... Dlatego napisałem że on nie rozumie po Polsku. xxxJak widać rozumiem po polsku.Wystarczy, że się zapoznasz z cytatami ze słowników języka polskiego.Oczywiście jeśli będziesz w stanie to zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakież to Shatynowskie podejście... Dlatego napisałem że on nie rozumie po Polsku. xxW tym zdaniu wyraz "shatynowskie" powinien być napisany z małej litery podobnie jak wyraz "polsku".To też wynika z mojej znajomości języka polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Stwierdziliśmy szereg uchybień i niestety, było tam łamane prawo pracy - mówi o warunkach panujących w hotelu "Perła" Jolanta Zedlewska, rzecznik prasowy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gdańsku. Zarzuty nadużyć i łamania prawa pracy brzmią tym poważniej, że "Perła" to hotel związkowy. (http://www.tvn24.pl)xxCiekawe co Duda na to...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Jesteśmy w stanie po wyborach rozmawiać ze wszystkimi, którzy chcą utrzymać proeuropejski kurs - tak Marcin Kierwiński, szef sztabu PO, skomentował w Radiu Plus możliwość utworzenia wielkiej koalicji antypisowskiej.xJak powiedział Kierwiński, "PiS chce zboczyć z prorozwojowej, proeuropejskiej i otwartej ścieżki". - Dlatego Platforma Obywatelska nie wyklucza utworzenia koalicji przeciwko Prawu i Sprawiedliwości, by ten kurs utrzymać - dodał szef sztabu PO.xPotencjalnymi kandydatami są Zjednoczona Lewica i ugrupowanie Nowoczesna Ryszarda Petru. - Jesteśmy w stanie z nimi rozmawiać, choć głos oddany na Ryszarda Petru to głos na Jarosława Kaczyńskiego - dodał.xxI miejmy nadzieję, że to sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowoczesny Ryszard został wymyslony przez tych samych ludzi którzy wymyslili Ich Ruch.Chodzi o to by rozczarowane PO lemingi zaglosowali na te cudaki.A potem w nowym sejmie Nowoczesny Ryszard będzie glosowal tak jak PO albo wejdzie z nimi w koalicję. Tym sposobem lemingi niechcący głosować na PO i tak na nich zaglosuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzicie matołki? Pan wklejka, " a nóż się uda" (pamiętam wywód tego dekla na temat noża w tym zwrocie hahaha), polonista z koziej du/py, kolega Brunera, wszystko potrafi uzasadnić. I nawet zna to z autopsji. A Wy bidusie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maaagdalenko........... Na orange też jestes głupia i nikt nie chce z Tobą rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
a co ten kolega Brunera uzasadnia? Że jest tępym żydokomuszym cepem? Na oddziałach zamkniętych pełno jest takich najmądrzejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my dzisiaj zostalismy już postraszeni PiSem i Kaczynskim przez panią premier choć dopiero przed dziesiątą :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy bidusie????? b A my bidusie olewamy Cie ciepłym moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×