Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 3 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Dokładnie. Zaraz po tym jak ktoś spełni moje prośby które były wcześniejsze.I jak widzisz popierasz mnie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes tak nieprzewidywalny szmatyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jestes tak nieprzewidywalny szmatyn xxBardzo jesteś nieprzewidywalny szmatynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie nigdy bym sie nie spodziewal takiej odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, nie mogąc uzasadnić swoich własnych słow i ocen, wzięła i zwiała albo przeszła na orange...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat ci niedlugo stuknie jak robisz z siebie durnia :D jakas impreze robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem "z twoich postow szanowny panie,to niE ma czego cytowac,bo to jeden zlepek informacyjnego rezimowego belkotu,dokraszony twoim osobistym bredzeniem " Muszę przyznać,że zgrabnie to ujełaś.No i celnie. [cool[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś poza tym przed wzglad na 9-letni okres probowania z toba pisania( bo niestety na probach,jak pokazuje kolejny dzien i przyklad cala sprawa sie konczy i zaczyna)xxTo oczywiste, że na próbach bo dorosły człowiek nie moze się dogadac z kimś tak prymitywnym, który nie potrafi od 9 lat uzasadnić swoich własnych słow ale za to próbuje obrażac rozmówcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:classic_cool: Takie to są posty wlasnie w większości założyciela tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś cool.gifTakie to są posty wlasnie w większości założyciela tematu.xxGdyby były takowe to bardzo łatwo byłoby je zacytować i uzasadnic własną ocenę.Ale ponieważ to, jak widać niemożliwe, to takimi nie są...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on odpowie zaraz po tym jak ty odpowiesz i tak od 9 lat odpowiada i uzasadnia :D a jak juz jest przyparty do muru to odpala stoper i co minute zasrywa temat jakas wklejko komentarzem i opuszcza forum mowiac ze znowu wygral i ze jak nikogo nie ma mimo ze 5 osob z nim pisalo to on znika na jakis czas :D:D:D:D:D czy znacie wiekszego idiote :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to Shatyn bez końca i nagminnie czegoś nie rozumie. :classic_cool: Myślę że nie rozumie po Polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś ja tu siedze juz 11 lat,i nikt oprocz ciebie,nigdy nie mial problemow,ze zrozumieniem tego co piszexxTo ja mam problemy ze zrozumieniem tego co piszesz?Możesz zacytowac taki mój post w którym przyznaje się, ze nie rozumiem twoich postów?Nie...To ty nie rozumiesz tego co piszesz bo gdybyś rozumiała to bez problemu mogłabyś uzasadnic własne słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś Za to Shatyn bez końca i nagminnie czegoś nie rozumie. cool.gif Myślę że nie rozumie po Polsku.xxNie rozumiem? Gdzie tak napisałem? A moze zacytujesz moje słowa z których coś takiego wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś a ze tobie 9 letni okres to za malo,to jakos patrzac na to co tworzysz,bez urazy mnie zupelnie nie dziwixxDo czego mi za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc po prostu odplynal odkad mu podlaczyli net i tak plynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś ba przez 11 lat mojej bytnosci tutaj,roznych userow sie spotykalo,o roznych pogladach,mozna sie bylo z kims nie zgadzac,ale takiego indywidum jak ty,to nawet przez 20 lat bytnosci mojej w necie nigdy nie spotkalamxxJakiego? Możesz sprecyzowac i powołac sie na moje posty wskazujace na taką ocenę?Mój czas powoli się kończy... Zeby potem nie było opowiadane, ze uciekłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I możesz też napisac czy tego typu matołectwo, polegające na niemożności, nieumiejętności uzasadnienia swoich własnych słow czy ocen jest w jakiś sposób bolesne?Bo nigdy czegoś takiego nie przeżywałem, dlatego się pytam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś Shatyn jeszcze raz napisze-ocen subiektywnych,wynikajacych z autospsji sie nie uzasadnia-mozesz iscxxUzasadnia się.Ja np potrafię uzasadnic , moje określenie, że jesteś chamidłem bo potrafię zacytowac twoje posty na to wskazujące.A może to, że jesteś niedoukiem?Mogę zacytowac twój post o zawale serca czy też post o papieżu który wg ciebie nie jest szefem Watykanu...Wszystko sie da, każde własne słowa się da uzasadnić jeśli wynikają z własnych przemyśleń czy też spostrzeżeń czyli z autopsji.Tylko po prostu ty tego nie wiesz.To dla ciebie za trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dodam, że autopsja to coś wynikające z własnych przemyśleń czy spostrzeżeń...To tak dla porządku dla matołków i matolic...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edek w końcu w żywiole. Napluć mu w twarz, powie że deszcz pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dyskutujcie z Shatynem.On glosowal na Komorowskiego.To wyjasnia wszystko:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×