Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monisiaa84

kulki piorace Perlux

Polecane posty

Gość monisiaa84

witam dziewczyny czy któras uzywała kulek piorących firmy perlux co o nich sadzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama używała, mówi, że do niczego, bardzo słabo dopierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ja mam teraz okazje testowac narazie uzyłam tych do koloru i powiem tak sa wporzadku fajnie dopieraja ładnie pachna i zadziwnia mnie ze w tej kapsułce jest mniej proszku niz ja sypie normalnie do prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k******, znowu się zaczyna? parę miesięcy temu była jakaś spamerska kampania tego szajsu, i reklamowe ściery n*******lały tym na każdym możliwym forum... tu nawet ta nazwa była zablokowana, po czorta odblokowywali? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaa84
nie chcesz nie musisz komentować po co rzucasz mięsem wystarczyło o minąć. Dla ciebie szajs a możne innym pasuje ten produkt, nie wszyscy musza myslec tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×