Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ania mamaZuzi

Poród martwego dziecka

Polecane posty

Gość OlgaZnanyLekarz
asdsas, skontaktuj się z nami proszę drogą mailową (kontakt@znanylekarz.pl), uwzględniając opinię, która nie została opublikowana. Nasi pracownicy sprawdzą, dlaczego wiadomość do Ciebie nie dotarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaZnanyLekarz
Chciałabym jeszcze sprostować, że nie ukrywamy komentarza po zgłoszeniu przez lekarza nadużycia. Zostaje on usunięty tylko i wyłącznie w przypadku, gdy pacjent nie potwierdzi swojego komentarza. pozdrawiam, Olga, ZnanyLekarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaZnanyLekarz
" gość 2015.12.09 Tak, regulamin portalu Znany Lekarz jest bardzo względny. Raz ta sama (moja) opinia zostala najpierw odrzucona: "Opinia została odrzucona ze względu na oskarżenia w niej zawarte. Nasz serwis służy do zamieszczania opinii na temat lekarzy. Opinie powinny przedstawiać przebieg leczenia (wydarzeń). Jeśli uważasz, że lekarz w trakcie Twojego leczenia popełnił błąd, jest nam bardzo przykro, ale nie możemy opublikować takich informacji bez potwierdzenia ich prawomocnym wyrokiem Sądu. W przeciwnym razie, opinia ta może nosić znamiona pomówienia i mogą się z nią wiązać konsekwencje prawne. Aby Twoja opinia miała szanse na publikacje, postaraj się w sposób rzeczowy opisać zdarzenie bez wydawania sądów." A po jakimś czasie zaakceptowana dokładnie w tym samym brzmieniu. Droga Olgo, domaganie się prawomocnego wyroku Sądu jest kiepskim żartem. " - bardzo chcielibyśmy sprawdzić, co faktycznie się stało. Czy zechciałby Pan/Pani podać nam swój adres mailowy? Będziemy wdzięczni za przesłanie go na adres: kontakt@znanylekarz.pl pozdrawiam, Olga, ZnanyLekarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UkochanaMama
Śniło mi się dziś, że miałam wielkie rozstępy. Ciekawe, czy to sen proroczy :D Kusi mnie już zrobić test, ale jest dopiero 21 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Pisałam ostatnio ze wszystko jest ok i az sie boje. Czułam. Bo u mnie dopiero drugi trymestr to cyrk na kolkach. :( W tym tyg ponownie zaczęła sie moja macica aktywować. Trzy noce temu miałam totalnie nieprzespana nocke... Skurcz gonił skurcz. Mam hiperaktywna macice. Stawia sie przy dotyku czegokolwiek. :( Oby tylko pessar dał rade. Walczy, bo czuje kłucie w szyjce. Byle sie nie zsunął. To moje największe marzenie. Dzis w nocy 2-3 godz czynności skurczowej. Jak ja mam wytrzymać do 35 tc??? Ruchy jelit powodują skurcze. Pare ml w pęcherzu powoduje skurcze. Ehhh. A potem dwa dni ciszy. Karuzela jak ta lala. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania mamaZuzi
Ukochanamamo trzymam kciuki w takim razie . Nefer23 kochana nie wiem co ci napisać jak pomoc przy takich skurczach to nie jest napewno dla Ciebie lekki czas trzymam kciuki aby było wszystko w porządku musi tak być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anciak
Ukochana mamo- ja też trzymam kciuki ;) Nefer- który tydzień u Ciebie? Ciężki czas przed Tobą Kochana, ale wierzę że pessar wytrzyma. Mocne masz te skurcze? Probowalas magnezu w duzych dawkach i nospe? Wiem, ze to pewnie marna rada i leki były najlepsze :( trzymaj sie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justann
Nefer: A jakie leki teraz bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest 15+2 tc. Zaopatrzyłam sie w bardzo dobrze wchłaniany magnez. Mam tez nospe i nospe max. Luteinę. No i tak: te trzy nocki temu to było tak, ze wzięłam rano 300mg magnezu. A wieczorem, gdy zaczęły sie skurcze wzięłam znowu. Moze przez to...zaczęło mnie czyścić ze masakra. Az jelita bolały. I to wcale nie było rozwolnienie. Wywaliłam chyba wszystkie zlogi z jelit. Schudłam tej nocy 2kg! Ale biegałam ok 20x na siku i ok 10x na dwójeczkę. Na drugi dzien jeszcze mi słabo było. Odwodnilam sie. No i teraz pytanie, czy to przeczyszczenie było skutkiem takiej ilości mg?? Inne dziewczyny biorą ponad 600mg i nic. Tyle ze ja kupiłam jakis superwchlanialny (w 90% kiedy normalne wchłaniają sie w 10%). Moze to to??? A ze moja macica reaguje skurczami na ruchy jelit to cała noc sie męczyłam. Probowalam spac na łokciach i kolanach ale nie da rady. Jak skonczyla sie akcja jelitowa ok 4:50 to i skonczyla sie skurczowa. Dzis w nocy tez mnie skurcze obudziły. Przez co??? Przez gazy!! Wykończy mnie ta dupa!!! Zadne leki na powstrzymanie skurczy nie istnieją:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justann
Nefer: Nie brałam takich dawek magnezu, więc nie wiem. Ale jeśli Cię czyści, to możesz mieć silniejszą czynność skurczową macicy, więc musisz sobie z tym uważać. Może to jednorazowa akcja była i już później będzie lepiej. Co do leków: rozumiem, że na razie nie udało Ci się załatwić czegoś mocniej działającego:(? Trzymam kciuki za Twoje spokojne dnie i noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefer- gdzies czytałam, że za duża dawka preparatów magnezowych może spowodować efekt "przeczyszczenia"- chyba nawet w ulotce :) Ja biorę 2 razy dziennie po 200mg i jest ok( też taki dobrze wchłaniany)... może spróbuj z mniejszymi dawkami podzielonym np. na 3 razy dziennie. Np. zacznij od 100mg 3 razy dziennie i zobaczysz jak organizm będzie reagował. Może organizm nie jest w stanie takiej dużej dawki od razu przetworzyć, a stopniowo sie przyzwyczai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefer- a tak teraz sobie myślę, może to była zwykła niestrawność, jakaś jelitówka? Ja z dwa miesiące temu miałam coś takiego, tylko u mnie bardziej w wymioty poszło. Mam nadzieję, że u Ciebie to też jednorazowa sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UkochanaMama
Dziękuję Wam. Dokładnie rok temu był to mój 1 dzień ciąży, choć jeszcze o tym nie wiedziałam. Byłam wtedy taka szczęśliwa. nefer, napisz mi proszę, jakich leków szukasz. Coś mi świta, że Berotec, ale czy to ma być w aerozolu (bo taki to miał mój dziadek, ale na pewno już są przeterminowane, jeśli jeszcze są)? Mam koleżankę lekarza, ale nie ginekologa, może zapytam ją, jaki specjalista może wypisać receptę na taki lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynna88
Cześć dziewczyny, co u was? Ja 3 mc po porodzie miałam idealne miesiaczki. W terminie, nie obfite , mało bolesne. Niestety od listopada coś się popsulo :( wróciłam do swoich problemów z nieregularnym okresem. To wykańcza moją psychikę bo 2 mc robię testy i cały czas dopatruje się u siebie ciąży, na którą nie wiem czy jestem gotowa ale zawsze jak widzę negatywny test to jest mi smutno :( dziś mam juz 36 dzień. Ehh... dostałam już termin wyjazdu, lecę 22.02 do Kalifornii, może tam uda mi się jakoś podreperowac głowę. Mam nadzieję że u was lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UkochanaMama
Justynna88, ja miałam przez 3 miesiące dokładnie co 27 dni, też niebolesne. Ostatnio miałam po 35 dniach, troszkę bolało, ale znośnie, ale w tym cyklu brałam właśnie antybiotyk, więc to mogło być powodem. Teraz czekam, co będzie :D Wczoraj byłam strasznie wyczulona na zapachy i padłam ze zmęczenia - spałam do rana, ale to chyba za wcześnie na objawy. Myślę, że powinnaś sobie zbadać hormony TSH, prolaktyna, może progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynna88
Ukochano mamo ja wiem co u mnie jest przyczyną takiego stanu, tylko miałam nadzieję że samo się poprawiło :) mam niedoczynność ale biorę leki no i PCO , wcześniej brałam duphaston żeby mieć regularne miesiączki, ale po pierwsze to kolejne tabletki, po 2 średnio się po nich czułam i tylam ( okres za to był jak w zegarku ;)) liczyłam na to że jak trzy mc było ok to będzie tak dalej ale widać przeluczylam się :) pomecze się trochę i zacznę brać duphaston jak podejmiemy decyzje o staraniach. Bez stymulacji owulacji też się pewnie nie obedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynna88
Najgorsze u mnie jest to ze zawsze przy spozniejacym się okresie mam wszystkie objawy ciąży. Od mdłości po wyczulenie na zapachy. Głowa mi płata figle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UkochanaMama
Justynna88, po ciąży miałaś wysoki poziom hormonów i pewnie dlatego było wszystko super. Mnie też lekarz tak mówił, bo wcześniej miałam co 2 okres bolesny -tak jakby jeden jajnik coś niedomagał. Ale jeszcze wcześniej miałam każdy okres bolesny i zmieniło się to po piciu oleju z wiesiołka. Ja nie kupuję w tabletkach, tylko 250 ml w butli, trzymam w lodówce i codziennie łyżeczkę wypijam. Kiedyś przez krótki czas brałam progestreon, który mi poleciła endokrynolog i mówiła, że po nim się nie tyje :P To był Lutenyl. Potem mówiła, że mogę sobie też Primolut stosować, ale ja stwierdziłam, że odstawiam wszystko i 2 miesiące później byłam w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania mama Zuzi
Witam dziewczyny tak podczytuję i się uśmiecham w myślach no ja niby się nie starałam w tym miesiącu ale w dni płodne też nie uważałam nawet się zbytnio nie zastanawiałam czy one są ale do rzeczy .... miesiączki po porodzie inne dłuższe ale nie boli ... przez 10 dni śluz płodny jajniki pykają kłują rwą itd nigdy tego wcześniej nie było no i dziś 21 dzień cyklu a mnie pachwiny z obu stron tak rwą że zastanawiam się czy to nie coś miłego .... haha :) ale druga sprawa chodzę na siłownię od ponad 2 mc schudłam i w ogóle czuję się dobrze i teraz się zastanawiam co jak by się udało czy mi to nie zaszkodzi a z drugiej strony rozum mówi aby się nie nakręcać i jak czytam Justyna88 i ukochanamamo Ciebie to mam tak samo. Justyna88 Kalifornia super troszkę zazdroszczę uwielbiamy podróżować z mężem on już był w Stanach ja nie miałam okazji. Mam nadzieję że twoje problemy się rozwiążą. Moja koleżanka też ma pco ale lekką odmianę i lekarz kazał jej pić inofem może poczytaj sobie to na wyrównanie hormonów ma również kwas foliowy. Ukochanamamo kiedy testujesz ????Poprzednio napisałaś w którymś poście że to był pierwszy dzień twojej ciąży może i teraz to któryś dzień tego Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UkochanaMama
Aniu mamo Zuzi, już mnie kusi testować, ale mąż mówi, żebym nie robiła za wcześnie, żeby nie odbierać nadziei. W niedzielę wypadałby mi 1 dzień nowego cyklu, więc myślę, że w czwartek albo piątek zrobię test, a potem w poniedziałek. Tam mi przypomniałaś, że mnie też wczoraj w pachwinie rwało :D No i chyba u mnie lepiej, połykam jednak ten Lacibios i stosuję Invag, bo wcześniej miałam Lactovaginal i chyba nie pomógł. A teraz w końcu od dawna nic mnie nie boli przy współżyciu. A od tego bólu się zaczęły moje poszukiwania bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania mama Zuzi
Ukochanamamo to będę trzymała kciuki za ten miesiąc i w razie czego za kolejne ( tu się odzywa moja" optymistyczna " dusza) a co do pachwin to mnie rwały tylko w czasie ciąży wiec .... ale teraz wszystko się pozmieniało w moim cyklu co ma być to będzie czekam grzecznie na wieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefer23
Ukochana Mamo, ja juz nie mam pojecia jakich leków szukać. Wychodzi na to, ze żadnych nie ma :( bo ten duphaston czy co to tam jest, to strasznie szkodzi na serce. Teraz po prostu jestem przykuta do lozka. Jestem w areszcie domowym :) Dziewczyny, trzymam za Was kciuki!!! Tak bym chciała, zeby Wam sie udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UkochanaMama
Ja teraz z innym tematem. Nie pojmuję, jak bardzo dużo rodziców bestialsko zabija swoje dzieci. Ciągle takie wiadomości, codziennie. Ojciec zabił swoje 5-letnie dziecko. Rodzice zakatowali synka. Znaleziono ileś tam ciał dzieci. Podejrzana jest matka. To się mi prawie w głowie nie mieści. Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania mama Zuzi
Nefer23 wiem jak ciężko Ci będzie leżeć ale uwierz mi da się przeżyć ja leżałam na początku w sumie 10 tygodni ale dałam radę ty masz dziecko ale już odchowane mi bardzo pomagał mąż robił wszystko a ja leżałam i płakałam dodam że było to na wiosnę jak wyszłam na dwór było już lato i podziwiałam jaka piękna zieleń jak dzikus. Wszystko będzie dobrze odpoczywaj i myśl o sobie i dzidzi ciąża nie trwa wiecznie. Dupaston jak pisałaś to progesteron chyba bardziej jak się nie mylę na podtrzymanie ciąży ale w jakimś tam stopniu pomaga na skurcze. Ukochanamamo ja wiem o czym piszesz nie wiem jak można coś takiego zrobić swojemu dziecku dla mnie to coś niewyobrażalnego my mamy po stracie odbieramy takie sprawy jako coś nie do ogarnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaSiB
Dokładnie rok temu o 15:15 urodziła się moja córeczka. Dwie godziny wcześniej usłyszałam "nie mam dla Pani dobrych wieści " . Minął rok... naprawdę nie wiem kiedy. .. tak szybko... Dzisiaj obchodzę jej urodziny. . sama, bo nie ma nikogo kto zechciałby udzielić wsparcia, kto pamięta.. (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UkochanaMama
Mamo SiB, ja właśnie o Tobie dzisiaj rano myślałam, że dawno nie pisałaś. Jeśli pozwolisz, to ja też będę z oddali obchodzić urodziny Twojej córeczki. Nawet mam dzisiaj jedno spotkanie opłatkowe, to złożę jej też życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania mamaZuzi
Mamo SiB i ja bym chciała w tym szczególnym dniu uczestniczyć jesli pozwolisz. Przytulam i pomodlę sie za Twoja córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynna88
Mamo SiB wysyłam światełko dla dziecinki. Dziś idę do swojej na cmentarz to omodle się też za twoją dzidzie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaSiB
Dziękuję kochane : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×