Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ania mamaZuzi

Poród martwego dziecka

Polecane posty

Gość IzaMamaAlicji
Justysia Ane, a jak Wy sie czujecie? Jak znosicieciaze? DDzieciaczki grzeczne? GoscMama dziekuje, ze sie odezwalas i ze wspierasz :-) Pozdrawiam Was cieplo :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia26
Iza ja za pare dni będę moec 34tydz.choc dużo nie przytylam czuje się ociezala,zmęczona i w nocy mam problem ze spaniem.jak się mi juz fajnie zasnie to kolo 2-3 mój synek budzi się na mleko, wcześniej przesypial juz noce ale odkąd zaczęły mu zęby znowu wychodzić budzi się po kilka razy, psychicznie jest ok,jest trochę mniej strachu niz wcześniej jak bylam w ciąży. Choc ostatnio po badaniach prenatalnych gdy lekarka powiedziala mi ,że mam łożysko niskoschodzace obawa się znowu pojawila o maluszka.jutro mam wizyte u gin i zobaczymy czy się coś podnioslo czy będziemy się martwić. Moj maluszek jest grzeczny, ruchy czuje regularnie,rośnie fajnie, jutro się dowiem ile się mu przybralo od ostatniej wizyty. Mój synuś jutro skończy 18mcy:)) ale ten czas leci,niedawno pisalam ze jeszcze z nim w dwupaku i oczekiwalam rozwiązania, a teraz daje mi nieźle popalić. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaMamaAlicji
A no zmeczona jestes, bo masz za kim biegac :-) ja bedac z Alicja w ciazy tez duzo nie przytylam, a zmeczona bylam bardzo, bo Gabrielka dawala czadu. Trzymam kciuki za wizyte, oby wszystko bylo dobrze i szczesliwie do konca ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ane07
Hej! Ja zaczęłam 14 tydz. Dziś dałam Maluszkowi popalić :-( złapałam nerwa na córę rano :-( źle się teraz z tym czuję i psychicznie i fizycznie :-( ech... Jak się nie zmienię to będzie źle. Ech. Jak to będzie dziewczynka, to marzę, że będzie Alicja (tu pozdrawiam wiadomą Alicję - co mnie zainspirowała) i mówię też to do Ciebie Izuś. Pozdrawiam :-) jak będzie chłopiec to będzie Jaś... Oby było wszystko w porządku! :-( po co był mi ten gniew? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaMamaAlicji
A no niekiedy tak jest, ze najpierw sie zezloscimy, a potem zalujemy. Takze nie odbiegasz od normy :-) mnie sie imie Alicja zawsze bardzo podobalo :-) bardzo mi milo, ze Tobie tez :-) ja dzis pierwszy dzien nie plakalam. Ale bardzo chcialam, zeby nasza Alicja miala pomniczek na 1Listopada i myslalam, ze mamy juz wybrany, ale niestety nie. Musze sie nadal glowic, a to takie stresujace jest... przynajmniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaMamaAlicji
A no tak to niekiedy jest, ze najpierw sie zezloscimy, a potem zalujemy. Takze nie odbuegasz od normy :-) bardzo mnie cieszy, ze podoba Ci sie imie Alicja :-) i dla mnie nawet malenka to i tak Alicja. u mnie dzis przelom, pierwszy dzien od porodu nie plakalam. Bardzo chcialam, zeby zrobic Coreczce pomniczek na 1 listopada i myslalam, ze wszystko mamy wybrane, ale niestety nie. Od nowa wszystko. A to taki stres... przynajmniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia26
Iza dziękuję:) odezwę się po wizycie jutro. Alicja to bardzo piękne imię i tez bardzo mi się podoba, ja dla synka nie mam za bardzo wybranego imienia, wachamy się z mężem, ostatnio stanęło na Miłoszku ale nie wiem czy tak zostanie.imiona które mi się podobają już w rodzinie mają a nie chcę, żeby się powtarzalo.i tu jest dylemat:( a czasu pomału ubywa. Ane ja tez się zloszcze,na to nie mamy wpływu, to są emocje, a moja starsza daje ostatnio popalić, nie umiem zapanować nad jej pyskowaniem co czasem bardzo wyprowadza mnie z równowagi. Kary ,kary i jeszcze raz kary w postaci zabrania tel skutkują ale tylko na trochę a gdzie tam bunt nastolatki:( już się boję. Iza co do wyboru pomnika to mi bylo wszystko jedno.maz pojechal poogladal i mnie przywiozl.ja tylko chcialam zeby byl jasny.byl ladny jasny z sercem wiec wzielismy.litery grawerowane.moge ci przeslac na emaila zdj jak chcesz. ściskam was mocno . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaMamaAlicji
U Waszych dziwci bunt nadstolatkow, a u mojej bunt dwulatka. I tez pyskuje, bo ostatnio wypalila do mnie(ma bardzo lekka mowe) "Mama, sio do kuchni"!!! Nie moglam sie smiac, ale myslalam, ze pekne :-) taka mala, a takie teksty... (co najlepsze to napewno tego od nikogo nie uslyszala). Mnie dla chlopca podobaja sie: Grzegorz, Michal, a ostatnio nawet Igor (meza bratanek tak ma na imie, a baaardzo go lubie). Justysia jesli mozesz to podeslij zdjecie, bo tez chcemy z sercem zrobic : pietrzykowska26@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia26
Witajcie dziewczyny, jestem po wizycie, z synkiem wszystko ok,rośnie fajnie,wazy 2100g.i co najważniejsze łożysko się podnioslo:) zostalo nam gdzieś z 6tyg do terminu, może coś będzie wcześniej:)zobaczymy czy mały zechce wyjść wcześniej. Pozdrawiam was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaMamaAlicji
Justysia bardzo sie ciesze, ze same dobre informacje :-) teraz oby szczesliwie do konca :-) dziekuje za zdjecia. Pozdrawiam Ja dzis z siostra porozmawialam o Alicji i.oczywiscie duzo lez bylo, ale przez rozmowe sie troche lzej zrobilo. Ilez to jeszcze ciezkich dni przede mna... ale dla moich najblizszych musze dac rade! No i zeby Alicja byla ze mnie dumna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia26
Iza Alicja jest dumna z takiej mamy ,;) jestem tego pewna. Będą ciężkie chwile ale je przezwyciężysz:* Oj nie ma za co, za wiele nie pomoglam. mam nadzieje ze teraz zleci mi z górki bezproblemowo. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama
hej dziewczynki ciągle was podczytuje:)za wszystkie trzymam kciuki :)moja córeczka tez mi nie daje spać w nocy ale jestem szczęśliwa ze ja mam:)to jest takie trudne co przeżyliśmy dobrze ze są takie fora ze można spotkać tez kogoś kto przeżył tło tragedię można pogadać przecież tylko my się tu rozumiemy każda z nas czuje to samo inni tego nie rozumia np. kiedyś słyszałam taki tekst jak można kochać kogos kogo się nie poznało..... aa jednak można Iza mam nadzieje ze dasz rade najgorsze są taki dni jak 1 listopada urodzinki miesięcznice przynajmniej ja tak mam pozdrawiam was:) trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaMamaAlicji
Hej, pierwsza miesiecznica za mna i termin porodu tez - owszem nie byly to najlzejsze dni. Bardzo plakalam w sobote, nie moglam sobie poradzic z cierpieniem. A od soboty jakby przelom. Placze coraz mniej, ale codziennie mysle o swoim Skarbie. Dzis zamowilismy pomniczek i odczulam ulge :-) nie potrafie tego dokladnie opisac, ale jest mi zwyczajnie lzej. Wiem, ze zawdzieczam to mojej kochanej Alicji. Zawsze bede ja odwiedzala i dbała o jej miejsce. Pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia26
Iza to super ze macie juz pomnik wybrany:) podziwiam cie bo dobrze się trzymasz;* jesteś bardzo dzielna:) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaMamaAlicji
Dziewczyny jak Wam mija Dzień Dziecka Utraconego? U mnie bardzo płaczliwie :-( jeszcze moja Gabrysia(córusia tatusia) jest dziś antymama i to potęguje płacz. Alicja miałaby już prawie 2 miesiące... Jak to boli cały czas... pozdrawiam Was w tym smutnym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ane07
Izuś u mnie ciepło, byłam całą rodziną na mszy za Rodziców Dzieci po stracie. Potem było spotkanie. Otrzymałam tam wiele wsparcia. Ty Izuś masz wsparcie? W ogóle dziewczyny, czy macie wsparcie w swoim mieście? czy czujecie się osamotnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaMamaAlicji
Próbowałam znaleźć jakieś informacje w intetnecie o spotkaniach dla rodziców po stracie dziecka, ale u mnie nic nie ma. Mogę liczyć na męża, który rozumie, że jeszcze nie doszłam do siebie. Moja siostra często pyta. Wczoraj opowiedziałam wszystko koleżance przez telefon. Wiem, że ona też mnie zawsze wysłucha. Miałam nadzieję, że dziś się spotkamy, ale jest w pierwszych tygodniach ciąży i zaczęła plamić więc o podróżach nie ma mowy. Niektórzy wogóle o nic nie pytają, chyba myślą, że już mi "przeszło". Ludzi jest tak łatwo oszukać - wystarczy sie uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaSiB
Iza zgadza się. Kiedyś koleżanka z pracy - bardzo sympatyczna dziewczyna - opowiadała mi historie śmierci 12 letniego chłopca z jej miejscowości. Kiedy zapytałam jak się mają jego rodzice, czy otrzymali wsparcie czy ktoś o nich myśli, za nich się modli - to ona odpowiedziała, że oni "spoko, przecież maja jeszcze inne dzieci" No nie mogłam uwierzyc że tak to widzi, że mówi coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaSiB
A dla naszych Dzieci i wszystkich dzieci które odeszły za szybko (*) (*) (*) (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaSiB
A dla naszych Dzieci i wszystkich dzieci które odeszły za szybko (*) (*) (*) (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama
hej dziewczyny to wszystko takie trudne Iza dobrze ze juz ci trochę lzej:)a jeśli mogę zapytac co u ciebie takiego się stało ze straciłam córeczkę?u mnie lozysko zawinił odkleilo się a u ciebie jeżeli nie chcesz to nie pisz pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaMamaAlicji
Goscmama, u mnie do 33 tc wszystko idealnie, w 33 tc lekarz wykryl, ze moja corka ma zbyt maly brzuszek. Skierowal mnie do szpitala i potwierdzono, ze ma zbyt maly brzuszek, ale miesci sie w dolnej granicy. Po tygodniu od wypisu (35+2tc) bylam na wizycie, bo niepokoila mnie zmiana charakyeru ruchow (choc moj lekarz twierdzil, ze to normalbe) i okazali sie, ze serduszko nie bije. Podejrzewano jakas infekcje, z krwi wyszlo, ze przechodzilam cytomegalie, ale niestety nie wiadomo kiedy... a badan na cytomegalie nie mialam zleconych w trakcie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaMamaAlicji
Goscmama, u mnie do 33 tc wszystko idealnie, w 33 tc lekarz wykryl, ze moja corka ma zbyt maly brzuszek. Skierowal mnie do szpitala i potwierdzono, ze ma zbyt maly brzuszek, ale miesci sie w dolnej granicy. Po tygodniu od wypisu (35+2tc) bylam na wizycie, bo niepokoila mnie zmiana charakyeru ruchow (choc moj lekarz twierdzil, ze to normalbe) i okazali sie, ze serduszko nie bije. Podejrzewano jakas infekcje, z krwi wyszlo, ze przechodzilam cytomegalie, ale niestety nie wiadomo kiedy... a badan na cytomegalie nie mialam zleconych w trakcie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaMamaAlicji
Goscmama, u mnie do 33 tc wszystko idealnie, w 33 tc lekarz wykryl, ze moja corka ma zbyt maly brzuszek. Skierowal mnie do szpitala i potwierdzono, ze ma zbyt maly brzuszek, ale miesci sie w dolnej granicy. Po tygodniu od wypisu (35+2tc) bylam na wizycie, bo niepokoila mnie zmiana charakyeru ruchow (choc moj lekarz twierdzil, ze to normalbe) i okazali sie, ze serduszko nie bije. Podejrzewano jakas infekcje, z krwi wyszlo, ze przechodzilam cytomegalie, ale niestety nie wiadomo kiedy... a badan na cytomegalie nie mialam zleconych w trakcie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ane07
Cześć Dziewczyny! Jak się czujecie? Te obchody były takie piękne.. Oddałam moją Córeczkę. Ochrzciłam ją w sercu. Kupiłam nowe książki na spotkaniu. Mój mąż otrzymał wsparcie. Parę dni później dowiedziałam się, że pod sercem mam synka teraz. To chyba tak, by czuć, że Mała już jest gdzie indziej. Godzę się z tym. Nie przypuszczałam, że w kolejnej ciąży, że kiedykolwiek będę jeszcze szczęśliwa, a jestem! :-) pozdrawiam. Justys czy miałaś w tej ciąży robione przepływy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia26
Ane ja na każdej wizycie mam sprawdzane przeplywy a na badaniu prenatalnym jeszcze szczególniej ogląda. Ciesze się, że u ciebie dobrze:) i gratuluję synusia.my jesteśmy w polowie 34tyg.powoli przygotowuje wszystko dla maluszka i sobie do porodu. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama
tak mi przykro Iza ale musisz być silna:)nadejdą lepsze dni zobaczysz wiem po sobie:)dasz rade z wszystkim masz nas:)ja straciłam córkę w 36 tyg. łożysko krwotok i masakra .... a ciąża była książkowa ten dzień był koszmarem córeczka była naszym pierwszym dzieckiem w wieku 26 lat byłam osierocona mama czas mijał z miesiąca na miesiąc było lzej minęły w wrześniu dwa lata teraz jestem znów mama i tez szczesliwa:)mam druga corke:)dziewczyny te w ciąży życzę wam szczęśliwego rozwiazania:)a napewno takie bedzie:)i jeszcze wam czegoś zycze:) dużo nie przespanych nocy:)hi hi:)ja takie mam:)ale są warte tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynna88
U mnie już 12 tyd, jestem po badaniach i wszystko wygląda bardzo dobrze. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia26
Goscmama nie dziękuję :) Justyna to juz fajny tydzień:) to dobrze, że wszystko dobrze:)) oby tak dalej:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2chlopcow
Dziewczyny a u mnie 16 tydz :) i narazie wszystko wskazuje ze bedziemy mieli trzeciego synka :) Od niedzieli czuje delikatne ruchy :) Jeszcze czesto placze i tak strasznie mi zal ze nie ma ze mna Bartoszka, mam nadzieje ze dzidzius w brzuszku tego nie odczuje, ale jeszcze nie umiem inaczej. Bol po stracie jest u mnie uczuciem dominujacym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×