Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pewienlukasz

Wózki ANEX opinie i doświadczenia

Polecane posty

Gość zwykła mama
Co do materacyka kokosowego pozwolę sobie zacytować znajomą fizjoterapeutkę, pracującą z maluszkami od wielu lat "Nie pani sama na tym śpi to zobaczy pani jakie to wygodne, a pomyślała pani dlaczego w inkubatorach nie ma mat kokosowych?" ta sama pani jakieś 10 lat temu zdecydowanie odradzała materace z wkładem gryczanym, ale zupełnie niedawno zrobiło się o nich dość głośno. Ten wózek na pierwszy rzut oka wydaje sie różnić od innych a to dla niedoświadczonych i zielonych w temacie wózkowym rodziców wystarczy. Do tego "jony srebra, szwajcarski design" i inny bełkot zaangażowanego sprzedawcy w stylu "no lepiej pani nie kupisz' i krótkotrwały sukces gwarantowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do materacyka kokosowego to czemu piszesz o gryce? Gryka a kokos to zdecydowana różnica. Materacyk kokosowy jest najodpowiedniejszy, ponieważ w 100 procentach przepuszcza wodę i ma super wentylację. Także Anex ma tu zdecydowaną przewagę. Żadna gąbka nie zastąpi wkładu kokosowego, oczywiście o odpowiedniej grubości i gęstości tak jak w Anexie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to jony srebra mają właściwości antybakteryjne!!!! Czyli tutaj Anex ma kolejną przewagę:) w porównaniu z konkurencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta reklama tego goowna anexa skonczy sie kiedys tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła mama
Piszę o materacach, cytując negatywną wypowiedź dobrego i doświadczonego fizjoterapeuty odnosnie mat kokosowych dla maluszków. Są twarde a powstałe wskutek użytkowania odkształcenia nie wracają do pierwotnego kształtu. Tam gdzie dla maluszka komfort jest kluczowy (np. w inkubatorze ) takich rozwiązań nie stosuje się. Jest tam specjalny rodzaj pianki właśnie. Ta sama osoba równie negatywnie wypowiadała sie dawno temu o gryce w materacach. Po latach okazało się że miała rację stąd uważam że w kwestii materacy kokosowych też ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyregulowac amortyzatory w crossie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym modelu tego nie znajdziesz, twarda taczka, no chyba że specjaliści z serwisu coś wymyślą. Anex Sport przyłącze się do wcześniejszego wpisu cyt "Czy ta reklama tego goowna anexa skonczy sie kiedys tu" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowice_shop
Oj widzę że z pełną sympatia podchodzicie do marki, tylko patrzeć jak zaraz gromada osób najmowanych przez Anexa dokona fali pozytywnych wpisów. Niestety ja również się przyłącze do tego że może produkt broni się kolorem tkanin ale technicznie do takich marek jak np Quinny, Concord, Stokke a nawet niektórych polskich producentów trochę wam daleko. Krzywe konstrukcje, pękające kółka, złe kąty w siedzisku - zsuwanie się dzieciaka to już chyba za dużo jak na jeden produkt. :-( Jak kolega wcześniej proponował - katowice_shop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum to rodzice uzyskujący wózek Anex powinni się wypowiedzieć a nie sprzedawcy którzy na codzień wózkiem nie jeżdżą. Ja osobiście mam ten wózek. Gdybym miała wybierac jeszcze raz prawdopodobnie bym go nie kupiła ale wydaje mi się ze po zakupie wózka innej firmy sytuacja byłaby taka sama. Przeczytałam opinie na temat wielu innych wózków i chyba nie ma takiego z którym nie ma problemów i na który rodzice by nie narzekali. Użytkujemy narazie gondole więc na temat spacerówki nie mogę się wypowiedziec. Co szwankuje: 1.Stelarz trafił się chyba lekko krzywy ponieważ prawe koło jak u wielu innych osób żyje wlasnym zyciem. 2. Przednie koła halasuja/klekocą Nasz wozek jest w serwisie-zobaczymy co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie objawy są normalne w wózku, który jest bez dziecka i nie jest dociążony. Ja nigdy nie spotkałem się u siebie z reklamacją na latające koła. Natomiast w sklepie nowe wózki zwłaszcza pompowane tak się zachowują jak są puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkurencjo Anexa nie piszcie mitów o pękających stelażach i krzywych kołach bo to nieprawda. Pracuję w sklepie i często przyjmuję reklamacje. Na Anexa od 6 m-cy nie miałem, natomiast w Tako często lecą opony bo są z bardzo słabej, najtańszej gumy. W Tutku zdażają się połamane stelaże na łączeniach. Taka jest prawda. Anexa na pewno jak ktoś się spyta polecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum to rodzice uzyskujący wózek Anex powinni się wypowiedzieć a nie sprzedawcy którzy na codzień wózkiem nie jeżdżą. Ja osobiście mam ten wózek. Gdybym miała wybierac jeszcze raz prawdopodobnie bym go nie kupiła ale wydaje mi się ze po zakupie wózka innej firmy sytuacja byłaby taka sama. Przeczytałam opinie na temat wielu innych wózków i chyba nie ma takiego z którym nie ma problemów i na który rodzice by nie narzekali. Użytkujemy narazie gondole więc na temat spacerówki nie mogę się wypowiedziec. Co szwankuje: 1.Stelarz trafił się chyba lekko krzywy ponieważ prawe koło jak u wielu innych osób żyje wlasnym zyciem. 2. Przednie koła halasuja/klekocą Nasz wozek jest w serwisie-zobaczymy co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Takie objawy są normalne w wózku, który jest bez dziecka i nie jest dociążony. Ja nigdy nie spotkałem się u siebie z reklamacją na latające koła. Natomiast w sklepie nowe wózki zwłaszcza pompowane tak się zachowują jak są puste." My jeździmy z dzieckiem i koła klekocą jak przy jakimś starym wózku niestety. Mamy nadzieję że serwis stanie na wysokości zadania i to naprawi ponieważ wózek jest naprawdę fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem raz problem z kołami ale przesmarowałem i jest ok. Raz na jakiś czas trzeba wózek przesmarować tak jak rower. Piach się dostaje wszędzie i dlatego dochodzą dziwne dźwięki. To dotyczy wszystkich wózków. Po konserwacji problem znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, mi też mąż smarował koła i amortyzację w wózku. Mam Anexa Sporta i po smarowaniu jest bardzo cicho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wydaję ze wszystkie te negatywne opinie to poprostu piszę konkurencja . Ja jak zamawiałam swojego Anex Sporta to sklep miał chyba ze 30 zamówiem. To chyba świadczy o jakoście tego wózka. Ja jestem bardzo zadowolona. A co do kół to w każdym wózku trzeba od czasu do czasu psiknąć jakimś silikonem czy czyms podobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem uczestnikiem tego tematu, nie jestem konkurentem firmy Anex ale nie ukrywam że sprzedawcą konkurencyjnych marek polskich również ale przede wszystkim marek europejskich. Zachęcam wręcz do pisania tego kto kim jest. Co do Anexa nie zmieniam zdania : krzywe konstrukcje, latające kółka, rozpadające się kółka, krzywe siedziska, niewiarygodne wagi wózków nie tylko Sporta, serwis do dup.... co nawet widać po wpisach na FB, wózki nastawione na bardzo wyskoki zysk dla sprzedawców, reklama szeptana jak np. tutaj na kafeterii, która do końca im nie wychodzi przez takie osoby jak np. ja. Do marek zachodnich strasznie im daleko, do moich wzorców polskich producentów również. sprzedawca_PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałem nigdy w Anexie krzywego siedziska:)!! Tymbardziej krzywego stelaża!! Co do kółek to zdaża się jakaś awaria jak w każdym pompowanym kole! Uważam ,że to jedna z lepszych polskich marek a z serwisem nigdy nie miałem problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, kolejna osoba "nigdy nie miała problemu z serwisem". Napisz przez co dokładnie oddawałaś wózek do serwis? Nigdy czyli rozumiem że kilka razy? Czyli co było powodem kontaktów z serwisem? Pytam jako przyszły może-użytkownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, bo ja sprzedaję różne wózki i akurat Anex bardzo żadko wraca do reklamacji, a jak już na na pierdoły. Nigdy jednak nie miałem problemu z uznaniem reklamacji na cokolwiek, co często zdarza się u konkurencji niestety. Dlatego wózek polecam:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie miałam Anexa w reklamacji:) Polecam :) Super jazda i mega wygodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, że można zapytać u źródła - sprzedawcy :) A ja dalej nie dostałam odpowiedzi. Wózek jest sprzedawany od dość niedawna, zeby coś się psuło to też chwilę użytkowania musi potrwać i szczerze to te "pierdoły" o których sprzedawco piszesz to mnie bardzo interesują bo to właśnie jest konkret. Co się psuje w tym wózku? Bo jak na razie to serwis super jak zawsze a psuje sie nic. Średnio to wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od roku używam Anex Sporta i nie był w reklamacji ani razu. Ani z kołami ani z materiałem . A napomknę że mam wózek kolor comic ze wstawkami eco skóry. Nic nie blaknie ani się nie wyciera. Koła też ok. Jedyne co mąż robi to od czasu do czasu zdejmie koło i popsika jakimś tam silikonem czy jakoś tak :) Rodzice czytajcie instrukcję obsługi a najlepiej kupujcie wózki w autoryzowanych salonach wózkowych gdzie uzyskacie fachową pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex jest naprawdę doberze wykonanym i prostym w obsłudze wózkiem. Mamy, które wiedzą jak obsługiwać się wózkiem są bardzo zadowolone i nie mają co reklamować. Trzeba poczytać zawsze instrukcję i poprosić przy kupnie o pokazanie pełnej obsługi wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te pierdoły to skrzypiące zawieszenie oraz piszczące koła. Rodzice niestety nie czytają instrukcji i nie konserwują ani nie smarują kół orza sprężyn. Ale to nie wina wózka. Dlatego to pierdoły, które w 10 minut można samemu zlikwidować co zazwyczaj czynię jak do mnie trafia taki wózek:) Pamiętajcie o konserwacji a najlepiej smarem z teflonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuję. Czyli jak sam Pan kółka smaruje wózek nie trafia od Pana do serwisu bo jest pan sprzedawcą przecież. No nie można sie wypowiadać o serwisie i uznawaniu reklamacji... no chyba że jest Pan jednak pracownikiem serwisu... Ja juz sie pogubiłam czytając te opinie i szczerze to tylko w tym wózku winę na ewentualne mankamenty zrzuca się na użytkowników :( Albo są peany pochwalne albo opinie że sporo nie tak. Brak rzeczowych i wypośrodkowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego ty się kobieto uczepiłaś. Zapraszam do sklepu to ci pokaże czym się zajmuję. A Anexa uważam za czołówkę polskich wózków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej . Pozwoliłam sobie skopiować jeden z bardzo wielu wpisów na jednym z forum o serwiśie Anex. Drodzy, wracam właśnie z serwisu Anex ( nie mogłam wysłać bo potrzebuje wózek na " już" ) reklamowalam przednie kółka, odbarwiony materiał i podartą w środku torbę. Serwis na 6+. Wymieniona cała gondola , torba, koszyk i kółka. Nie zdążyłam nawet dopić kawy. Ja nie miałam potrzeby reklamować ale po wielu wpisach wiem że serwis działa idealnie. A tak na marginesie : Nie da się wszystkim dogodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ten atak? Tak trudno zrozumiec, że chce dostać rzetelną opinię żeby nie wtopić z zakupem? Jedno czego sie dowiedziałam to to że koła ulegają częstym awariom (turkotanie i wibrowanie) i materiał jest kiepskiej jakości (odbarwia się, torba się drze) a spacerówka jest dyskusyjna bo wiele wózków jest sprzedawanych z nieużywaną spacerówką. Gdy na forum dopytywałam sie o szczegóły innego wózka to otrzymałam konkrety. Na temat tego tylko atak że najlepszy i czołówka od sprzedawców. Na zasadzie kupuj i nie dyskutuj. Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie odebraliśmy wózek z serwisu (klekocące, hałasujące koła) Kola zostały wymienione na nowe (są trochę inne niż te pierwotne) i wózek jedzie cichotko także wszystko już jest Ok. Jeśli ktoś ma podobny problem warto dbać o swoje i zareklamować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×