Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pewienlukasz

Wózki ANEX opinie i doświadczenia

Polecane posty

Gość gość
Chcisłam powiedzieć że akurat Anex Sport to jeden z nielicznych wózków najbardziej sprzedawanych w Warszawie i zapewne nie tylko. Jakość bardzo wysoka. W sklepie w którym zamawiałam spędziłam ok 30min i w tym czasie 3 inne pary zdecydowały sie go kupić a jedna para wybrała model Cross. Wiec nie wydaję mi się aby ob sie nie sprzedawał. I żadna reklama nie jest potrzebna bo z tego co słyszałam owe pary kierowały sie wyborem poprzez opinie innych rodziców ;-) ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby które miały problem z "klekocącymi" kołami... możecie powiedzieć jak problem został rozwiązany? Czy wózek musiał być oddany na serwis? Jeśli tak, to na jak długo? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam problem z kołami mam nadzieję że oddam do reklamacji i będzie po kłopocie wózek mam dopiero 3 miesiące! Piszcie czy wam też się psują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem z kołami pojawiał się na początku produkcji Anexa Sporta i już od paru miesięcy został wyeliminowany. Ale jak coś to trwa to niby 2 tygodnie ale serwis uwujał się w około 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę AneXem Sport już około ośmiu miesięcy i nie zaobserwowałem, żadnych wadliwych kół. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam Anexa od roku i faktycznie miałam na początku mały problem z kołami. W sklepie w którym kupowałam serwis jest na miejscu i usterka została naprawiona od ręki. Po tym już nic więcej się nie działo. Użytkujemy spacerówkę która jest duża i wygodna. My jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też użytkujemy wózek dopiero 3 mce. U nas koła podczas jazdy hałasują, jak przy jakimś starym wózku. Prawe koło podczas jazdy obraca się wokół własnej osi niestety. (Chyba stelaż jest krzywy. Będziemy oddawać na serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Anex to jednak badziew,i dlaczego na sie go wpychacie. Sa lepsze i tansze wozki na rynku. A nie ,kupic a potem ciagle po serwisach sie bujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie wiem czy te problemy były na początku produkcji, nasz jest dosć nowy (5 miesięcy) czekaliśmy na zamówiony kolor wiec raczej nie z magazyny a koła wibrują. w czasie jazdy kółko przednie obraca sie jak chce niezależnie od drugiego i ciągnie wózek w inna stronę. Nie da sie tak jechać bo wciąż manewruje sie wózkiem nawet jadąc prosto. Pan w sklepie powiedział ze stelaż może być krzywy bo kółka zostały sprawdzone i niby ok. Musiałabym odesłać wózek ale wtedy zostanę bez wózka i dodał ze ogólnie to nie ma na niego reklamacji a ja tu widzę coś innego. Doradził blokowanie kółek bo to pomaga ale nie po to kupowałam wózek z obrotowymi żeby na równym chodniku miedzy ludźmi czy w sklepie blokować. Inna sprawa ze ja na razie reklamacji też nie składam bo bez wózka zostać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm,i co na to pan/pani od reklamy tego wózka. Polecilam go bratowej ,czytajac tutaj jaki on super. Zaraz w sklepie stwierdziła ze ma wiele mankamentów i zamowila inny. Anex tylko dobrze wygląda i na tym sie kończy jego funkcjonalność. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie nażekam na ten wózek. Od roku go używany i nic sie nie dzieje z kołami. Jedyne co to miałam problem z regulacją oparcia w gondoli ale w sklepie gdzie kupiłam zostało to wymienione na miejscu. Anex Sport dla mnie świetny wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak spacerówka? Czytam na forum, że dziecko zjeżdża do przodu i kroczem wjeżdża w pas zabezpieczajacy. My dopiero zaczęliśmy używać gondole, ale już się boje co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bój się o spacerówkę. Jeżeli utwardzisz zawieszenie to dziecko nie będzie zjeżdżać. Niektórzy robią błąd i jeżeli wepną siedzisko tyłem do kierunku jazdy na miękkim zawieszeniu dziecko będzie zjeżdżać. Po to jest ta regulacja amortyzacji, żeby dobrać miękkość do wagi dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ze skladaniem budki w gondoli? przez to ze gondola jest wyzej to nie da sie jej chyba zlożyć calkiem na plasko... Moze macie zdjecie jak wyglada po zlozeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy Anexa Sporta. Co do budki w gondoli to faktycznie nie składa się do samego końca ale uwierz mi w niczym to nie przeszkadza. A spacerówka jeśli jest odpowiednio ustawina amortuzacja to nic dziecko nie zjeżdża. Dobry sprzedawaca powinien Ci to wszystko wytłumaczyć . My wozek polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do budki, to w żaden sposób nie wpływa na komfort użytkowania to, że nie składa się do końca. Nawet o tym nie wiedziałam jak nie przeczytałam. Dla mnie przez to lepiej chroni przed wiatrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przy transporcie wozka autem tez nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy Anex Sporta od 7 miesiecy. Czytam różne opinie tego wózka i bałam sie bardzo tej spacerówki. Ale albo to piszą ludzie któży nigdy jej nie używały albo jakaś konkurencja. Moja córka siedzi w niej prawidłowo. Nie zjeżdza nie zsuwa sie. Siedzi zadowolona i chyba jej wygodnie. Wózek godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam czarnego Anexa Crossa od 2 miesięcy. Na razie jest super nie ma problemu z żadną budką. Wybrałam go bo prościutki w obsłudze i bardzo nowoczesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Anexa Crossa widziałam w sklepie na żywo w sobotę i rzeczywiście jest całkiem inny niż polski wózki. Na mnie zrobił piorunujące wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomcio_Poznań
Inny jak polski no przecież 50%-ach wyprodukowany w Polsce a drugie 50% w Ukrainie. Pragnę zauważyć, że temat poświęcony jest Anex Sport więc marketingowców od Crosa zachęcam do założenia nowego tematu. A tak przy okazji w mojej opinii to produkt ten poza przemyślaną kolorystyką daleki jest od wielu europejskich marek pod kątem technologicznym i przede wszystkim jakościowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklep_Pomorze
Witam wszystkich czytelników. Mam propozycje, nie ukrywajmy że jesteśmy sprzedawcami, lub marketingowcami danej firmy tylko piszmy jawnie np. sklep Wa_wa. Jak się człowiek bardziej wczyta to aż się śmiać chce, gdy na każdą negatywną wypowiedz znajduje się obrona tylko problem w tym, że miesza w głowie potencjalnemu klientowi, który też może wejść na to forum i poczytać. Wózek Anex Sport - konstrukcja niemalże identyczna jak u innych producentów z Częstochowy, tapicerka w mojej opinii połączeni co najmniej 2 - 3 rozwiązań które stosują inne częstochowskie firmy. Jakość wykonania niektórych z detali tego produktu pokazuje styl garażowy, co w znaczących markach europejskich jest wręcz niedopuszczalne. Co do jednego z poprzednich wpisów dot. sprzedaży w Warszawie - gdyby moje szefostwo doszło do porozumienia z jakimś częstochowskim producentem i uzyskało wyłączność sprzedaży w danym miejscu np. Warszawa, zapewniając nam tak wysoki zysk to proszę mi uwierzyć że taki produkt był by również dobrze sprzedającym się wózkiem. Czym ten wózek po za ceną odróżnia się od innych częstochowskich wózków, po za marżą dla sklepu, powiedział bym że niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Artur
Dosyć ciekawe spostrzeżenie. Popieram kolegę wszystkie negatywny od razu ktoś broni, pytanie ile osób które faktycznie są zadowolone z produktu wchodzą na fora i je opisują, zachwalają - krótko mówiąc reklama szeptana. Od siebie mogę podzielić się jednym spostrzeżeniem z osobami, które tak zachwalają Anex Sport. W naszym sklepie handlujemy różnymi wózkami, różnych marek wiele z nich jest podobnych do siebie zwłaszcza te "częstochowskie" są podobne pod kątem technicznym dlatego też nie megę zrozumieć kłamstw producenta a i również sprzedawców tego produktu, które dotyczą wagi wózka. Standardowo podobne produkty zwłaszcza pod kątem konstrukcyjnym np. Adamex, Camarelo, ważą około 15 kg tak więc jak tak podobny wózek może ważyć 11,5 kg. Drodzy użytkownicy proponuję zważcie swoje wózki rama+gondola+torba i sprawdźcie jak wynik testu wpłynie na waszą dalszą ocenę tego produktu - dla mnie ok 16 kg to jawne oszustwo. Pozdrawiam autor_warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyróżnia się choćby najwygodniejszą kwestią dla rozwoju noworodka czyli materacem kokosowym a nie jak w innych jak zostało określone w poście detalach wózkach. Tak jak materacyk dobieramy do łóżeczka tak też powinno być w gondolce i to najważniejsza róznica. Poza tym w Częstochowie jest milion producentów w tym sporo i większość badziewia. Uważam ,że Anex stara się i mu to wychodzi przebić Częstochowę i jako firma w czołówce polskich wózków robi to najlepiej. Jestem nizależnym sprzedawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj kolego ja sprzedaję i Adamexa i Anexa i inną konkurencję ale liczy się nie waga tylko łatwość zapakowania i o bsługi. Nie wiem w jakim sklepie pracujesz ale u mnie górą był Adamex a teraz ludzie Anexa szukają i kupują. Jak byś był sprzedawcą to Wiesz ,że Anex z Polaków najlepszy........nie piszę o zysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja nie wiem co na pomorzu sprzedajesz ale w lubuskim mamy całkiem inne zdanie:) Anex jest na topie i ma sporo róźnic w porównaniu jak napisałeś innymi polskimi wózkami. Mimo , że z tego samego regionu to Anex w porównaniu z resztą dla nas jest lepszy i ładniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to kolego pomijając kolka inny krój tapicerki i oczywiście cenę podaj kilka przykładów tych rzeczy, które je tak wyróżniają. :-) :-) :-)) :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.sexy-kamerki.xweb24.pl/l/3/ona ona jest cudowna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałem w odniesieniu do poprzedniego postu oczywiście nie obrażając innych narodowości ale Anex nie jest polskim produktem to Ukrajnska marka w produkowana częściowo na Ukrainie i częściowo w Polsce to informacyjnie do ppprzedniego kolegi, który nie ma pojęcia lub nie chce moeic o pochodzeniu tych niby polskich produktów. I jezeli chodzi o czołówkę polskich producentów Adamex Riko Bebetto Camarelo Roan itd to im trochę daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×