Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pewienlukasz

Wózki ANEX opinie i doświadczenia

Polecane posty

Gość gość
Ja wole wozek ktorego nie trzeba reklamowac i martwic sie czy ktos uznac reklamacje...sorry ale nie po to wydaje gruba kase aby oddawac go na reklamacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakupiłam wózek anex cross i to był najlepszy wybór. Wózek jest ekstra!!! Jest bardzo zwrotny, zgrabny, świetnie wykonany. Mam kolor szary choć ten camelowy też wygląda fajnie. Co najważniejsze gondola wózka jest bardzo pojemna, maluszek ma tam bardzo przyjemne. Przez kilka tygodni użytkowałam wózek innej firmy i bardzo szybko zrezygnowałam. Spacer z dzieckiem ma być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.. Bebetto, riki, i inne firmy się chowają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep
Oj wydaje mi się, że ostatni wpis to początek reklamy szeptanej Crosa, a nie opinia użytkownika. No i dlaczego od razu jeszcze po negatywnym fragmencie tekstu wymieniacie firmy i to na dodatek mojego lidera polskich producentów wózków dziecięcych. Markę Bebetto sprzedaję od samego początku jej powstania. To co producenci tej marki dokonali na przełomie choćby ostatnich pięciu lat daje im pozycje lidera w moich oczach a takiego Anexa pozostawia daleko za sobą. Różnorodność modeli, indywidualny styl, produkt pod kątem ceny dostępny dla szerokiej grupy klientów, innowacyjne opatentowane rozwiązania, rewelacyjne działający serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, reakcja na sugestie nasze i naszych klientów itd. Jedyny minus, który jednocześnie świadczy o zainteresowaniu ich produktem nie tylko w Polsce ale i w innych krajach to czas oczekiwania sięgający początkiem roku 3 miesięcy. Obecnie firma uruchomiła nowe linie produkcyjne i skróciła czas do około miesiąca, na niektóre modele nawet do 2 tygodni. Z informacji, które otrzymujemy od handlowców i dziewczyn z działu sprzedaży obecnie uruchomiana jest kolejna linia, która powinna rozwiązać ten problem. Dla mnie polska marka numer 1 - nawiązując do wcześniejszych wpisów marka marka Anex nie jest polską lecz ukraińską fimą. Wierny sprzedawca polskich wózków w tym i BEBETTO. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex to jakiś żart. Nie widziałam aby ktoś go miał a jak pytałam się różnych matek o to, zawsze mówiły że nie znają i że to pewnie jakieś g****o i szmira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierny sprzedawco :-) może i firma ukraińska ale produkowany jest w polsce na polskich podzespołach. Tak jak niemiecka Teutonia produkowana jest w Polsce i nikt o tym nie mówi. Anex Sport dobry ładny lekki i zwrotny wózek godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze Teutonia nie ukrywa swojego pochodzenia i miejsca produkcji, a tym czasem Anex firma ukraińska, produkt w połowie polski co dotyczy konstrukcji wózka, która produkowana jest przez jakieś częstochowskie firmy a tapicerka produkowana a na Ukrainie. Szwedzki design ;-) ;-) ;-) - nie tyko do szwedzkich firm ale i europejskich to wam strasznie daleko. Wózek lekki ?????? - no chyba nikt go nie ważył i tak orientacyjnie pomylił się o co najmniej jakieś 3 kg. Spokojnie można wymienić (nie zrobię tego z wiadomych względów) kilak konkurencyjnych produktów, które spokojnie PRAWDOMÓWNIE można by było jako lżejsze. Powtórnie wierny sprzedawca polskich marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi kolego Teutonia właśnie zbankrutowała:) A Anex w pełni rozkwiitu. Przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie pisz tutaj, że to z powodu Anexa bo padnę ze śmiechu. Historia Teutoni to jedno a Anexa to coś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga, pozytywne opinie o ANEX pisane sa ciągle z 3 tych samych IP, więc ja dziękuje za taką "reklamę"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że ąnex prężnie się rozwija i idzie w dobrym kierunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może, któraś Mama posiadająca wózek Anex Sport zmierzyć gondolę w środku i podać wymiary? szukam wszedzie tej informacji ale nigdzie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długość materaca 75cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwedzka?? Jaka Szwedzka jesli juz to Szwajacarska... I dotyczy tylko stelaża ja wlasnie zakupilam Anex Cross zobaczymy jak z jakością przy użytkowaniu poki co mogę tylkonpowiedzirc ze jakoś wykonania i wygląd na plus!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładna długość materacyka to 73 cm, a więc ok. Co do opinii ja mam Anexa Sporta i na razie sprawdza się i nie ma na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje się może nie wiele cm w porównaniu do innych wózków ale tak w realu jest naprawdę długa i spora. Użytkować zacznę po nowym roku więc teraz mogę tylko tyle powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Anex Cross będzie bardzo fajnym wózkiem w przyszłym roku , prawdziwym hitem bo budzi wielkie zainteresowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoim Anexem właśnie wczoraj po śniegu jeździłam:) bez problemu dawał radę. Nie mam z nim żadnych problemów i polecam go mamusiom. Moja opinia jak najbardziej pozytywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu dużo mówić. Anex fajny wózek za rozsądne pieniądze. Ma to czego oczekiwałam i jestem zadowolona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny złe opinie o Anex Sporcie pisze konkurencja. Ja mam ten wozek od ponad 5 mies. Za nami spacery po plaży , lesie i teraz śniegu. Na każdym terenie dał radę :-) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważacie że gondola jest dość mała? Inne wózki mają 79-82 cm? Bardzo podoba mi się anex sport ale martwię się ta gondola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o rozmiar gondoli to w zupełności wystarcza... zanim dziecko z niej wyrośnie przyjdzie czas na spacerówkę. Inne firmy podawaja rozmiary gondoli nie materaca... długość materaca w Anex sport to 73cm. Dodatkowym plusem Anexa jest wysokość oparcia w spacerówce... prawie 10cm więcej niż u konkurencji a wydaje mi się, że dziecko dłużej pojeździ w spacerówce niż w gondoli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Tymka_wawa
Po wpisach trudno tutaj stwierdzić kto prowadzi tą dyskusję, użytkownicy, konkurencja czy sprzedawcy. Z nadzieją że są tu inny mamy chciałam zadać pytanie czy nie uważacie że zostałyśmy oszukane? Kupując wózek oferowano mi go jako jeden z najlżejszych około 12 kg, (na stronie producent podaje 11,9 kg) Obecnie zaczynamy używać spacerówki, mąż po wniesieniu go na trzecie piętro z ciekawości postawił go na wagę i.... szok 15,7 kg w wersji spacerowej około 15,5 kg w wersji głębokiej dodam że bez torby. Jawne oszustwo. Amortyzacja tego wózka tez pozostawia wiele do życzenia faktycznie bardzo miękki, aż nadto bo teraz z cięższym dzieciakiem sprężyny prawie nie pracują. Zachęcona designem zdecydowałam się na zakup ale obecnie ze względu na mankamenty, amortyzacja, czasami wibrujące koła, uciekające powietrze a przede wszystkim oszukaną wagę szczerze odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie ktoś podał PRAWDZIWĄ WAGĘ :) tak jak myślałam, sporo powyżej podawanej przez producenta ... O amortyzacji zaraz ktoś z marketingu napisze że trzeba utwardzić ;P a koła zablokować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator_sprzedawca
Może zapomnieli napisać że waga jest bez kół, materacyka, itd ;-) ;-) ;-) No tylko patrzeć jak tu zaraz SAME pozytywy marketingowcy będą wpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota_27
dziewczyny przyłączam się do powyższych komentarzy mam, sprzedawców może konkurentów. Właśnie na moją prośbę mąż zważył naszego Anex Sporta i SZOOOK wersja głęboka 15,1 kg spacerówkę niestety mam u mamy więc nie mogę dzisiaj tego zrobić ale spodziewam się również większej niż myślałam. Morał tylko jeden do sklepu z wagą. ;-( ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam pracowałam w tej firmie. To co mogę powiedzieć to duży nakład na jak najlepsze ukazanie produktu tylko tak jak sami to Państwo dostrzegacie nie do końca prawdziwe. Do profesjonalizmu trochę im jeszcze dalego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka znowu Szwajcarska?! :D Mieszkam w CH od pół roku i uwierz, że nikt tu takimi czołgami nie jeździ. Anex wygląda jak typowy czołg, które są modne jedynie w Polsce, Rosji, na Ukrainie i Słowacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim. Ja ważyłam i mi wychodziło 13.4kg. Wersja gondola a spacerówka napewno mniej. Koła pompowane i amortyzacja swoje waży. A gondola jest plastikowa i lekka . Wnosze cały wózek na 2 piętro i nie nażekam. Przy pierwszy dziecku miałam Jedo Fyn i to kloc był straszny. Anex Sport poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnosisz na 2 piętro piszesz? Musisz być wielką i silną kobietą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo zapewne nie wyszło ponad 13, to wpis pochwalny za wszelką cenę odbijający niekorzystne choć prawdziwe informacje od użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×