Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pewienlukasz

Wózki ANEX opinie i doświadczenia

Polecane posty

Gość gość
W 100% się z panią zgadzam. Ja akurat posiadam Anexa i nie rozumiem tych wpisów. Fajny i solidny wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro temat jest o Anexie to czemu jeżeli jestem zadowolona i piszę, że fajny i solidny wózek , ludzie odpisują, że reklamuje ten wózek i dla nich pracuje. To chyba ci ,którzy piszą negatywy i dziwne historyjki są od konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Sprot mamy i używamy od kilku miesiecy. Powoli szykujemy sie do przejścia do spacerówki. Z gondoli jstem bardzo zadowolona. Duża i wygodna. Ogólnie wózek bardzo dobry jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli można napisać to ja tak krótko :) Bardzo fajny , solidny , zgrabny wózek wielofunkcyjny . Anex Sport polecam i chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja opinia o tym wózku jak najbardziej pozytywna. Wózek wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż w internecie. Polecam bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę do mam które mają ten wózek i które planują go zakupić ! Na facebooku opublikowałam zdjęcia jeśli któraś chętna zapraszam emiliaraczka@onet.pl wyśle ****ardzo chętnie jak mi wózek pękł na pasach przeżyłam horror firma usuwa moje posty a teraz mnie zablokowała wiele mam do mnie zdążyło napisać że mają bardzo duze problemy z reklamacja z kolami ze stelaze jak mi pękają strach nim jeździć dziękuję Bogu że dziecku nic się niee stało a wiemy że są sytuacje jak np. schodzenie po schodach przyprawiają mnie na samą myśl o mdłości a miałam je 8 miesiecy i niee chcę kolejnych chce aby m9je dziecko było bezpieczne firma nawet nie raczyła napisać czy z dzieckiem wszystko dobrze jak to się mówi po odejsciu od kasy ....... wózek kosztuje tyle pieniedzy mniee to dziwi że ludzie są tacy naiwni bo myślą że ich jest przecież niezniszczalny i bronią zobaczcie że wszystkiee negatywne opinie jakoś dziwnie znikają opiszę wam sytuację na mailu jakie mi mamy pisały po wyglądające koła połamane stelaże wyblakłe gondole od słońca czy niekończące się reklamacje brak zwrotów dowodu zakupu cyrk za cyrkiem a to przecież dla malutkich noworodków dzieci musi być wszystko jak najlepsze by się nimi zajmować a nie uzerac z Anex bo firma zrobi wszystko by nie zrobić nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Anex sport od sierpnia. Użytkuje go od września. Po pierwszej fali zachwytu kolorem, kształtem itp widzę w bim tyle wad ze nie wiem od czego zacząć. 1. Składanie budy w gondoli - głośne 2. Jakoś materiałów użytych w stelażu jest dosyć średni 3. Wózek świetnie się prowadzi po idealnie prostej powierzchni 4. Stelarz świszczy, skrzeczy, piszczy ogólnie głośny w użytkowaniu. 5. Opony notorycznie mi schodzi powietrze we wszystkich 6. Po 7 dniach codziennego spacerowania odpadło mi lewe przednie kółko . Miesiąc później prawe. 7. Stelaż się ciężko składa. Często się zacina ten 'przycisk?' Nie wiem jak to nazwać ta cześć co trzeba pociągnąć do góry aby stelaż się złożył 8. Za ta kasę inna firma może nie kolorystycznie wygrywa ale za to jakością wykonania z pewnością :) 9. Gondola w środku dziwnie się układa coś na syl łódeczki nóżki o główka są lekko wyżej nic pupa i plecy tzn nie jest płaska 10. Mechanizm podnoszenia zagłówka to jakaś kpina. Ciagle spada na sam dół 11. W zestawie 3w1 fotelik/nosidełko to jest żal . Niby jest wkładka dla noworodka. Moja mały był za mały do tego nosidła co jest dla mnie absurdem. Kupiłam nowy innej firmy Zalety? Ładny i przepiękna kolorystyka Dosyć lekki i gondola duża Spacerówka 5 punktowe pasy To wszystko co mi na ta chwile przyszło do głowy. Na ta chwile użytkując 5 miesięcy wózek Anex aport mam go serdecznie dość. I życiu nikomu bym go nie poleciła . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę ,że piszecie takie głupoty. Ja mam Sporta ponad rok dokładnie 14 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z użytkowania. Znam również sporo mam, które mają ten wózek i nie słyszałam złych opinii. Wystarczy wejść na forum na FB i poczytać co piszą użytkowniczki tego wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również nie polecam! Mimo, że wózek prezentuje się bardzo ładnie, jest dość lekki i dobrze się prowadzi, ma niestety sporo mankamentów: źle uszyta torba, która wiecznie odwraca się do góry dnem, trzeszczący stelaż, a także felerne guziki do składania budki od gondoli, których nie sposób wcisnąć 1 ręką i za każdym razem trzeba się z nimi mocować. Jednak największy problem stanowi sama firma i pracujący w niej ludzie. Po niespełna 5 miesiącach użytkowania wózka zmuszeni zostaliśmy do odesłania go w ramach gwarancji do serwisu. I tu zaczęły się schody. Niestety naprawa (mimo, że drobna) trwała dużo dłużej niż nas zapewniano, do tego fatalny kontakt z pracownikami, jeden wielki chaos, nikt nic nie wie. Po wielu interwencjach niesmak pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My również mieliśmy drobną reklamacje ale wręcz przeciwnie ... mogę bardzo pochwalić serwis :-) w ciągu 3 dni wózek został naprawiony i wysłany. Nie wspomne o tym ze reklamacja wynikła z mojej winy a serwis nie chciał opłat za naprawe. Ja polecam wózek jak i firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas usterka nie wynikała z naszej winy i mimo,że też nas zapewniali o bardzo szybkim odesłaniu wózka,to czekaliśmy na niego blisko 2 tygodnie (po kilku interwencjach). Uważam,że to zdecydowanie zbyt długo. Tym bardziej,że to nie sprzęt dla nas,który można czymś zastąpić a wózek dla dziecka,którego używa się codziennie i jest niezbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.02.03 Mam Anex sport od sierpnia. Użytkuje go od września. Po pierwszej fali zachwytu kolorem, kształtem itp widzę w bim tyle wad ze nie wiem od czego zacząć. 1. Składanie budy w gondoli - głośne 2. Jakoś materiałów użytych w stelażu jest dosyć średni 3. Wózek świetnie się prowadzi po idealnie prostej powierzchni 4. Stelarz świszczy, skrzeczy, piszczy ogólnie głośny w użytkowaniu. 5. Opony notorycznie mi schodzi powietrze we wszystkich 6. Po 7 dniach codziennego spacerowania odpadło mi lewe przednie kółko . Miesiąc później prawe. 7. Stelaż się ciężko składa. Często się zacina ten 'przycisk?' Nie wiem jak to nazwać ta cześć co trzeba pociągnąć do góry aby stelaż się złożył 8. Za ta kasę inna firma może nie kolorystycznie wygrywa ale za to jakością wykonania z pewnością usmiech.gif 9. Gondola w środku dziwnie się układa coś na syl łódeczki nóżki o główka są lekko wyżej nic pupa i plecy tzn nie jest płaska 10. Mechanizm podnoszenia zagłówka to jakaś kpina. Ciagle spada na sam dół 11. W zestawie 3w1 fotelik/nosidełko to jest żal . Niby jest wkładka dla noworodka. Moja mały był za mały do tego nosidła co jest dla mnie absurdem. Kupiłam nowy innej firmy Zalety? Ładny i przepiękna kolorystyka Dosyć lekki i gondola duża Spacerówka 5 punktowe pasy To wszystko co mi na ta chwile przyszło do głowy. Na ta chwile użytkując 5 miesięcy wózek Anex aport mam go serdecznie dość. I życiu nikomu bym go nie poleciła . Pozdrawiam x Nareszcie rzeczowa opinia osoby, która kupiła i korzysta z tego wózka, a nie standardowy jednozdaniowy chłam reklamerskich spamerów (umieszczany w dziesiątkach reklamujących wątków tutaj) z charakterystycznym zwrotem: "mamy i używamy od kilku miesiecy". I jak zawsze w przypadku realnych użytkowników, nie reklamiarzy, negatywna (nieliczne zalety). Tak wątpliwej jakości sprzętu nie warto ryzykować, dziękuję za wyczerpujące omówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Sprot mamy i używamy od kilku miesiecy. X Anex Szrot nikogo już nie interesuje, możecie przestać śmiecić tym spamem reklamowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ja również nie polecam! Mimo, że wózek prezentuje się bardzo ładnie, jest dość lekki i dobrze się prowadzi, ma niestety sporo mankamentów: źle uszyta torba, która wiecznie odwraca się do góry dnem, trzeszczący stelaż, a także felerne guziki do składania budki od gondoli, których nie sposób wcisnąć 1 ręką i za każdym razem trzeba się z nimi mocować. Jednak największy problem stanowi sama firma i pracujący w niej ludzie. Po niespełna 5 miesiącach użytkowania wózka zmuszeni zostaliśmy do odesłania go w ramach gwarancji do serwisu. I tu zaczęły się schody. Niestety naprawa (mimo, że drobna) trwała dużo dłużej niż nas zapewniano, do tego fatalny kontakt z pracownikami, jeden wielki chaos, nikt nic nie wie. Po wielu interwencjach niesmak pozostał. X Gościu wyżej i gość 2017.02.03 - dziękuję za ostrzeżenia, warto kierować się ocenami faktycznych klientów, a nie pochwalnymi peanami reklamujących na siłę swój towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Sowa
Gołym okiem widać które wypowiedzi to reklamowy spam, a które konkret. Zajrzyjcie sobie na forum gazety wózkomania- tam jak kobitki recenzują wózki, to jest multum konkretnych uwag. Na temat materiałów, rozmiarów, kątów nachylenia, mechaniki każdego elementu (budki, rączki, podnóżka), sposobu i łatwości ściągania pokrowca, czyszczenia Przy spacerówkach opisują wysokość części za plecami, miejsce zaczepienia pasów. Jeżeli takiej informacji nie ma, tylko "mamy ten wózeczek od 7 miesięcy i jesteśmy mega zadowoleni", a do tego :"jest śliczny i modny", to taka recenzja jest nic nie warta i na 99% jest to spam producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.20 Jakie można pisać negatywy o wózku najbardziej modnym i najlepiej na dzień dzisiejszy sprzedającym się. x Od kiedy to "najbardziej modny" (w twoim Pcimiu Dolnym spamerze) jest kryterium wyboru wózka? Faktycznie wózek dla i sprzedawany przez analfabetów - przymiotnik "modny" stopniuje się w sposób prosty, nie opisowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytałam o Anexie opinie na grupie FB. Tam piszą te opinie mamy i wstawiają fotki. Raczej są zadowolone z wyboru. Co do modnego wózka to jak poczytasz dużo mam właśnie szuka ładnego wózka i to jedno z główniejszych kryteriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko patologia szuka wózka patrząc na to czy jest ładny czy nie :-S Wózek ma być FUNKCJONALNY, ma działać a niestety użytkowniczki Anexa wskazują że nie jest ani funkcjonalny ani użytkowy....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ostatni gość zna znaczenie "patologia " ??? Ja sama kupiłam Anex Sporta ze względu na to że mi się podobał. A że jest bardzo wtgodny i funkcjonalny to kolejne atuty tego modelu. Anex Sport jest ładny i dobrze wykonany i w dobrej cenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinie na grupie Facebookowej Anex Baby ... proszę .... to jedna z bardziej dokładnych, autorka wręcz sie rozpisała "Mam i sprawdza się super. Lekki, wygodny. Można regulować siedzenie dla dziecka a spacerowka ma wkładkę bezpieczną dla kręgosłupa. Oprócz tego jest wyjątkowo piękny!" Inne to "Jest śliczny" "Najlepszy ever" ... zdjęcia głównie z modelkami wstawiane przez administratora. Jest dosłownie kilka w stylu mam i ja ale bez opinii. Większość ludzi podziwia i czeka na swój. Pisała też np osoba które swój wózek sprzedawała (spacerówka niemal nie używana, kupili inną) a na Facebooku chwaliła bardzo, podejrzewam że na forach też ... Były prawdziwe opinie, bardziej zrównoważone i nie do końca pozytywne ale znikły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest też zdjęcie złamanego w czasie spaceru stelaża z gondolką leżącą na ulicy. Szok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama należe do tej grupy na FB. I 98% zdjec to są własnie zdjecia osób prywatnych ktore są bardziej lub mniej zadowolone ze Anexa. Ja należe do grupy tej zadowolonej. A nawet bardziej niż zadowolonej. Moj syn ma 7.5 miesiąca i dalej jeździ w gondoli. Wiem to szok. Ale odrazu powiem nie należo On do malutkich dzieci. Jest raczej normalnych wymiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nie można wstawić tu zdjęć to mi pękł stelaż na spacerze i to mi usunął Anex zdjęcia na facebooku tam wszystkie negatywne opinie są usuwane mój mail emiliaraczka@onet.pl zapraszam po prawdziwą opinię na temat tego wózka już kilkanaście kobiet nie kupiło tego badziewia ! I niech mamy przejrzą na oczy że bezpieczeństwo najważniejsze dziecka nie wygląd! Mnie oszukano i nikt mnie nie przeprosił sklep w którym go kupiłam zachował się profesjonalnie i bardzo im za to dziękuję wózek zastępczy okazał się o wiele lepszy niż Anex Cross :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z Łowicza
Poszłam do sklepu z zamierzeniem kupna wózka anex drogi ale uważam że na dziecku się nie oszczędza! W sklepie stacjonarnym zmieniłam jednak zdanie kupiłam wózek polskiego producenta Vega w lepszej cenie za to z nowymi ciekawymi rozwiązaniami technicznymi których brakowało mi w anexie! Spodobało mi się wypięcie gondoli z jednej strony i hamulec umieszczony w rączce! Spacerówka też jest super z podświetleniem!wreszcie spotkałam wózek który ma nie tylko fajny wygląd ale jest funkcjonalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam Anexa już dość długo bo ponad rok i wszystkim go będe polecaç. Ani razu nie był w naprawie. A napiszę że używamy go bardzo intensywnie. Wózek super sie sprawdza na trudniejszym terenia. Jakość wózka super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodziewam sie dzidziusia na kwiecień i mam zamiar zamówić własnie Anex Sporta. Strasznie chciałam czarno białego ale niestety juz go nie ma. Ale w nowym katalogu strasznie mi sie podoba tęczowy turkus. Prezentuje się przepięknie. W marcu będe zamawiac. Już nie moge sie doczekać pierwszych spacerków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też czekałam na nową kolekcję Anexa z niepokojem czy kolorki będą fajne. Po obejrzeniu rewelacja, wiosną będzie kolorowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie o anex sport. Jak składa się spacerówka. tzn czy siedzisko składa się razem ze stelażem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam Anex Sporta od 8 mies. Teraz już spacerowkę. Tak można stelaż złożyc razem ze spacerowką chodz wtedy zajmuje to troche miejsca. Ale jest mozliwość ;-) Z wozka jestem mega zadowolona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam Anex Sport ponad rok. Spacerówkę możesz złożyć razem ze stelażem jest szybciej i jest to wygodne. Powiem ci ,że jak szukasz dobrego, funkcjonalnego wózka to z czystym sumieniem ci polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×