Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izzabellaa

Nie radze sobie z moim nosem ...

Polecane posty

Założyłam ten wątek, ponieważ nie potrafie sobie poradzic z moim odwiecznym problemem oczywiście chodzi tutaj o nos - mój największy kompleks . Jest garbaty, długi no cóż wygląda po prostu jak kartofel.Nienawidzę tej części swojego ciała.Miałam też przez niego wiele przykrości. Wiem, wiele jest osób z dużym garbatym nosem, niektóre a nawet go akceptują ale ja nie potrafie o prostu nie potrafię.Dla mnie to jest ne do zaakceptowania, nie potrafie normalnie funkcjonowac cały czas mam w głowie te śmiechy, słowa, mam wrażenie że każdy widzi mój ogromny nos każdy na niego patrzy i myśli sobie " boże jak można miec takie coś na twarzy ...", przez to czuję sie strasznie nieatrakcyjna.Nie lubię patrzec w lustro, omijam je szerokim łukiem, nienawidzę na to patrzec, bo kiedy widze ten nos mam łzy w oczach i odechciewa mi się życ. Może niektórzy uważają , że wyolbrzymiam problem, przecież wiele ludzi ma taki nos i żyję, ale ja nigdy tego nie zaakceptuje.Do zdjęc zazwyczaj ustawiam się na wprost tak, aby przypadkiem aparat nie uchwycił mojego profilu. Najgorsze jest to, że kiedy patrze na zdj z przedszkola kiedy to miałam 6 lat ( teraz jestem w 2 kl liceum) miałam piękny zgrabny mały nosek to najbardziej boli i ran, że ja się z takim nosem nie urodziłam .Od kilku lat noszę soczewki, ale wcześniej nosiłam okulary myślę że to mogło wpłynąc na to, że nos się strasznie zmienił. Co prawda raz dostałam na wf bardzo mocno w twarz może to też jest przyczyna w jakimś tam stopniu, że tak się stało. Już od kilku lat planuję,że jak skończę 18 lat to pójdę na konsultacje do jakieś kliniki operacji plastycznej. Chcę jak najszybciej pozbyc się tego problemu... Nie chce tak życ nie mam zamiaru, nie potrafię, nie poradzę sobie. słyszałam że operacje można zrobic dopiero po 21 roku żcyia kiedy to już nos nie rośnie.Szczerze ? Nie boje se tego , że po operacji będzie mnie wszystko bolec, że bd miała wielki obrzęk czy że trudno będzie mi oddychac. Jestem w stanie poświecic wszystko. Może ktoś z Was mógłby mi polecic waszym zdaniem najlepszych chirurgów plastycznych specjalizujących się w tych sprawach.Ile taka operacja może kosztowac ? Ja słyszłam że u dobrego chirurga 10 tys zł. Błagam was pomóżcie Najbardziej chciałabym a by mój nos był mały zgrabny tak można powiedziec " wklęśniety " i lekko zadarty ku górze ponieważ mój nos ma końcowke opadająca w dół przez co jeszcze gorzej wygląda ( cos na podobie Emmy Watson/Ariany Grande)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dużo chirurgów plastycznych którzy robią operację nosów ale niewielu jest dobrych a niektórzy są wprost fatalni jednak najlepszy z nich to lubomir Lembas z Warszawy oraz Kazimierz Kobus z Polanicy innych omijaj z daleka jestem zorientowana w tym temacie acha koszt to ok 10 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno jak żle wybierzesz to szykuj pieniądze na poprawki bo nos jest w widocznym miejscu twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie załamuj się,przeszłam dokładnie to co ty przechodzisz,to był koszmar,myślałam że się wykończe psychicznie.Mając kilkanascie 12/13 lat chłopak mnie popchną na schodach i chyba musialamiec cos z tym nosem bo po jakimś czasie zaczął rosnąc garb. Jako juz dorosła kobieta zrobiłam zabieg w Warszawie w Al.Jerozolimskich ,nie wiem czy to teraz funkcjonuje,zabieg był na żywca ,bardzo bolesny,łamanie kości szok.Gdybym miała to zrobić jeszcze raz na pewno bym zrobiła. Miałam wrażenie po zabiegu że dostałam drugie życie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu nie zdecydowałabym się drugi raz na korektę nosa. Zastanów się, bo jeśli coś nie wyjdzie to naprawdę nie jest fajnie. W końcu to łamanie kości, więc może być różnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam operacji plastycznej, ale podczytuję to forum i poradzę ci coś co sama wyczytałam - poczytaj forum, na którym wymagana jest rejestracja i na którym ludzie wklejają zdjęcia operowanych części ciała, przed i po operacji, z zaznaczeniem u kogo operowali. Będziesz miała wyobrażenie czego po jakim lekarzu się spodziewać. Tam nie ma ściemy, natomiast na forum pokroju kafeterii, gdzie każdy pisze co chce beż żadnej odpowiedzialności, wiele jest osób, które wypisują bzdury, bo są np. opłacane przez lekarzy (niekoniecznie dobrych), którym mają robić sztuczną reklamę. Zauważyłam, że na rejestrowanych forach poświęconych operacjom plastycznym, zupełnie innych lekarzy się poleca, niż na takiej kafeterii. Tyle, że na tych pierwszych wszystko jest poświadczone, że rzeczywiście dana osoba operowała się tam i tam i można zobaczyć zdjęcia (jeśli jest się zarejestrowanym użytkownikiem) sprzed i po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcia wiarygodne? Chyba sobie żartujesz? Dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×