Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość Gagni
u mnie tez 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick ----------wiek-------------- która ciąża --------------termin porodu Gość 321 ----33-------------------1---------------------------13.07.2 016 Ula05 --------31---------------------- 1----------------------- 23.07.2016 Gagni ------- 31 ----------------------1------------------------23.07.2016 Ewbela-------28---------------------1------------------ ------27.07.2016 Arina ------23------------------------1 ..--------------------- 2 9.07.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321- ja jestem z okolic Gliwic, mieszkam na małej spokojnej wiosce gdzie wszędzie trzeba dojeżdżać daleko :P ale to plusy i minusy. Oh ja tez bardzo sie przed jutrzejsza wizyta stresuje, chciałabym serduszko juz zobaczyć ale wiem ze to za wcześnie jeszcze. GatoNegro91- moje gratulacje kochana !! Kolejna dobra szczęśliwa wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dzieki Dziewczyny,ze mnie dopisalyscie:-):-*.Airina,ja do lekarza nie mam daleko,bo pracuje w Sosnowcu a lekarz gin.tez w Scu przyjmuje:-).3mam kciuki za Twoja jutrzejsza wizyte:-*! WITAJ GATONEGRO91 gratuluje,fajnie ze z nami jestes:-),kiedy masz wizyte u lekarza?pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) chętnie się dołączę. Mogę? Mam 24 lata to moja pierwsza ciąża 6 tydzień :) okolice Łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pufffka Witaj :) gratulacje :* a ty juz byłaś na wizycie ?;) pierwsza ciąża jest stresująca . Kobieta oswaja sie z myślą ze bd mama i tez Ze zmianami które ja czekają. Ja sie bardzo boje zeby wszystko było dobrze .. Moze przez to ze mama miała takie probelmy z ciążami. A ja przechodziłam to razem z nia będąc małym dzieckiem ale rozumiałam co sie dzieje. Muszę powiedzieć lekarzowi zeby miał mnie szczególnie pod nadzorem , ale pewnie każda kobietka tak mówi :P ale trzeba być dobrej mysli ! Fajnie ze są takie fora i nie jestem sama z tymi myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane :* mam termin na 15 lipca :) według dnia ostatniego okresu ale według usg mam na 14 lipca. Ja już byłam na 3 wizytach. Najpierw nie miałam żadnych objawów ciąży biegałam po 2 h na bieżni ale zaczął mi się spóźniać okres zrobiłam testy i 2 kreseczki i wtedy ześwirowałam:) :) moja mama też miała problemy z donoszeniem wszystkich ciąż dlatego jestem przewrażliwiona. Pierwsze badanie w dniu okresu pani ginekolog wyściskała mnie tak boleśnie bez usg że od tamtego czasu mam bóle w podbrzuszu niekompetentna moim zdaniem. Potem Beta i potwierdzenie kolejna wizyta i 3 dni w szpitalu ze względu na ból brzucha w szpitalu wszystkie badanie thc, zółtaczka, hiv, toksoplazmoza i progesteron- BARDZO WAŻNE moim zdaniem dziewczyny mi progesteron wyszedł 9,4 a powinien być 20 dostałam duphaston i leżę ogolnie w łóżku :) potem w 5 tyg widać było już fasolkę na usg tydzień temu widziałam bijące serduszko :) 28 grudnia mam badania prenatalne w Gamecie w Rzgowie i robię sobie zapobiegawczo PAPPA :) myślę że do tego czasu pójdę pooglądać dzidziusia jeszcze ze 2 razy :) A wy dziewczyny jaki plan wizyt? Trzymam kciuki za Was Kochane :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli chcecie to mogę umieścić dla Was zdjęcie z USG dzidziusia w 6 tyg 3,2 mm z bijącym serduszkiem :) Tylko musicie mi podpowiedzieć jakąś stronkę gdzie mogłabym umieścić zdj i podesłać linka :) Chętnie również zobaczę wasze śliczne dzidzie jeśli już będziecie miały zdjęcie bo nigdy nie widziałam niczyjego USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pufffka - ja byłam dzis na badaniu krwi i tez dałam progesteron zbadać bo przed ciazy miałam STRASZNIE niski i drugi raz betę by spr jak rośnie , oatatnia beta wynosiła 336 :) ja mam jutro pierwsza wizytę :) no to pięknie jak serduszko juz słyszałaś !! Ja póki co unikam wszelkich ćwiczeń , tylko spacery z psami :) a jak sie czujesz ?? Mnie pobolewa brzuch czasem , piersi delikatnie mdłości nie mam ale teraz wypiłam słaba kawę i pierwszy raz mnie lekko mdli. No i mam śluz taki białawy ale niezbyt obfity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ogólnie kuje brzuszek tak od czasu do czasu gin kazał mi zwiększyć dawkę duphastonu z 2 do 3 dziennie jeśli będą bóle i chyba od jutra tak zrobię. Poproś koniecznie lekarza o coś na podtrzymanie jeśli masz niski poziom progesteronu :) a jaki dokładnie miałaś poziom ? Ogólnie to życie uprzykrza mi okropny ból żołądka w sensie jest mi niedobrze a nie mogę zwymiotować :/ Zauważyłam że jak coś zjem to mi przechodzi :D więc dzidzia domaga się jedzenia. A nie mogę z tym jedzeniem przesadzać bo mam ślub w lutym :D staram się jeść zdrowo i piję siemię lniane jem płatki owsiane i to troszkę pomaga ale ból żołądka potrafi obudzić mnie nawet w nocy :D i to tak boli nieraz że mam ochotę chodzić po ścianach dopóki czegoś nie zjem :) no i tkliwość piersi :) śluzu jakoś nie zauważyłam większej ilości czy gęstszej konsystencji nie miałam też żadnych plamień:) Zauważyłam też że brzuszek bardziej mnie boli jak wiecej zjem pewnie to przez problemy trawienne :( myślicie że ten ból żołądka powinnam konsultować z lekarzem? któraś z Was też ma tak Dziewczynki ? :) A Wy jak się czujecie Kochane mamusie ? :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina :) jesteś prawie w moim wieku fajnie :) skąd klikasz tak w ogóle ? :) Twoja dzidzia jest 2 tygodnie młodsza od mojej ;) może na wizycie zobaczysz już fasolkę w pęcherzyku:)chociaż może być jeszcze za wcześnie, ale byłoby super. Pozdrawiam i pisz koniecznie jak tam po wizycie:) Ja i dzidzia trzymamy kciuki za Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim przyszłym mamom :) Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet ciężarnych. Wszystkie mamy, które są w pierwszej ciąży, w 2 lub 3 trymestrze, które nie przebywają na zwolnieniu lekarskim a dalej są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/10_Tg8fS5zHs5Xu6Hy2FdwSVsn_CtgGs-ooUF4tiyAsY/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2016
Cześć wszystkim Mamuśkom! Ja również będę lipcową mamą. Mam 30 lat to moja druga ciąża, w domu mam 6 letniego synka. A termin porodu 17.07. Pierwszą wizytę mam przed sobą. Wybieram się na nią w piątek. To będzie według moich obliczeń początek 7 tyg. Mam nadzieję że zobaczę bijące serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puffka - tak jesteś tylko rok starsza :P wiesz co przed ciąża miałam 0,40 .. Prawie tyle co wcale , jak byłam na monitoringu cyklu to po każdym brałam luteinę dopochwowo. Ale teraz ten cykl używałam testów owul i bez luteiny i sie udało :) ciekawe jak teraz wynik ale jutro dopiero bedą wyniki :) ja jestem z okolic Gliwc :) ahh jak sie was czyta to człowiek jest bardziej naładowany pozytywnie :) Lipcoweczka- napewno będziesz widzieć juz serduszko :* daj koniecznie ZnAc co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam żadnego monitoringu cyklu :) w sumie to to że jestem w ciąży strasznie mnie zaskoczyło. Bo gin powiedział mi już w gimnazjum że będę miała straszne problemy żeby zajść, no ale jak widać nie był alfą i omegą :D ja nawet nie wiem jaki miałam poziom przed ciążą, napisz koniecznie jak wyszły Ci wyniki :) pewnie wszystko będzie dobrze ;) Lipcoweczka trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2016
Dziękuję za kciuki na pewno się przydadzą. Ja również trzymam za Was kciuki mam nadzieję że wszystkie zobaczymy i usłyszymy serduszka naszych maleństw. Możecie mnie dopisać do tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy Wy coś kupujecie dla swoich dzidziusiów już teraz? w sensie ubranko czy zabawkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2016
Ja na razie nic nie kupuje. Zacznę zakupy jak poznam pleć dzidziusia. Myślę że to będzie koło połowy lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście uważam ze to jeszcze za wcześnie. Najgorszy jest pierwszy trymestr , nie ma co zapeszać bo pozniej nie daj Boże gdyby miało cos sie wydarzyć będzie nam jeszcze gorzej. Myśle ze za takie sprawy wezmę sie w ok 6 msc dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta1906
Hej ja mam termin na 4 lipca. Ostatnia wizyte mialam 10 listopada. Wtedy widzialam juz serduszko i slyszalam jego bicie :) Narazie to powiekszyly mi sie piersi,ciemne brodawki,bolące więzadla. Nudnosci niemam. Wieksza ilosc sluzu. Nastepna wizyta we wtorek. Jak bede juz po to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj beta1906:) gratulacje !! ktory to był wtedy tydzień ? Koniecznie piszcie jak tam po wizytach. Usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
bardzo się ciesze,że tu trafiłam jest Was aż tyle <3 fajnie czytać o tym co również mnie trapi . Ja narazie nie dostałam żadnych leków prócz kwasu foliowego następną wizytę mam 21 grudnia czy znacie moze sposoby na masakryczny ból piersi ?? proszę o dopisanie do listy kk92k ciąża 1 termin 25.07.16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
zapomniałam o wieku 23 l. kupiłam dziś masełko z palmersa oraz dodatkowe balsamy dla kobiet w ciąży polecam bo w hebe jest teraz promocja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick ----------wiek-------------- która ciąża --------------termin porodu Gość 321 ----33-------------------1---------------------------13.07.2 016 Ula05 --------31---------------------- 1----------------------- 23.07.2016 Gagni ------- 31 ----------------------1------------------------23.07.2016 kk92k-------- 23-----------------------1-----------------------25.07.2016 Ewbela-------28---------------------1------------------ ------27.07.2016 Arina ------23------------------------1 ..--------------------- 2 9.07.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kk92k Witaj :) widze mamy ten sam rocznik :) i termin podobny ;P tez mam te masełko Z palmersa i balsam z babydream :) a jak u Ciebie wizyta przebiegła ? Co do piersi ponoć są jakieś specjalne maści w aptece ktore łagodzą ból i pieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala25
Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było. Jestem teraz w 6t 3d i jutro mam wizytę u gina. Mam nadzieję, że zobaczę serduszko. Pufffka ja rówież miałam okropne bóle żołądka, na które pomagało tylko obżarstwo. Myślałam, że oszaleję. Na szczęście przeszły po tygodniu... kk92k ja też mam takie bóle piersi, że ciężko mi się obrócić podczas spania, ale cieszę się, bo widzę jak moje ciało się zmienia:) Martwią mnie tylko bóle podbrzusza...czasem tak mnie złapie, że nie mogę ustac na nogach...takie rwanie jak podczas okresu. Ale zapytam o to jutro lekarza. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola i inne dziewczynki trzymam kciuki za wizyty dajcie znac po. Witam nowe kolezanki. Czy ktoras jest z okolic gdanska? U mnie mogla sie przesunac o tydzien owulacja bobto byl pierwszy okres po poronieniu-lyzeczkowaniu i w sumie przypuszczam kiedy mogla byc owulacja ale moglo tez byc inaczej.. Zobaczymy w pt odbieram wynik bety. Dzis robilam i jutro powtarzam. Ja jeszxze nic nie kupuje dla malucha. Po poronieniu sie boje. Poza tym mam syna 5latka i po nim mam wszystko. Zalezy jaka bedzie plec drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala25 to raczej nie jest dobry objaw :( takie rwanie ja po czymś takim trafiłam do szpitala. Tam mnie przebadali i wykryli niski poziom progesteronu 9,4 a norma to 20 dostałam tabletki duphaston - hormon na podtrzymanie ciazy i teraz mam tylko delikatniutkie bole a bylo tak ze z łozka nie mogłam wstać i gryzłam kanapę i też jak stałam to mnie z nog scinało. Pędź najlepiej jeszcze dziś do lekarza jak masz blisko i bierz duphaston albo luteinę chyba że już coś bierzesz ale objaw niepokojący przynajmniej na moje oko :) Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×