Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość karolina_r22
Bylam na wizycie.nie wiem co mam myslec 7tyg ale zarodek ma 3mm i nie widac serca. Mam piwtorzyc bete 2x i wrocic za tydzien. Om 6.10. Nie wiem kiedy byla owulacja. Wspolzylismt co 2-3 dni do 25.10. Robilam 2x bete 2 tyg temu i przyrosla prawidlowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagni - witaj i gratulacje !!:) no pewnie ze sie stresujemy , ja nie moge sie doczekać wizyty .. I każda bd stresująca aby wszystko było dobrze. Karolina - witaj i gratulacje rownież ;) a co na to lekarz ze w 7 tyg serduszka nie widać ? Ogólnie wszystko inne w porządku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc ja termin mam na 4 lipca i pierwsze stresy za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Karolina22 na pewno wszystko będzie dobrze, może ciąża jest młodsza, czytałam wczoraj, że niektóre dziewczyny dopiero widziały serduszko w 8 - 9 tyg, choć nie dziwie Ci się, że się stresujesz, ja też mam wizytę dopiero w nast wtorek i niezłego stresa, Gagunia witaj mam taki sam termin porodu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
tzn Gagni pomyliłam twój nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagni
Ula05 to super, robilas juz usg czy we wtorek? Ja ide w środę za tydzień. Karolina_r22 jestesmy z Toba, pewnie ciaza jest jeszcze młoda i dlatego, byłaś u innego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Ula 05 a ty w ktorym tyg jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Gagni byłam w pt na usg ale był tylko pęcherzyk, bardzo mały, ale ja miałam późno owulację tak ok. 18 -19 dzień cylku bo jak robiłam testy owulacyjne to w 15 dniu jeszcze kreska nie była mocna, ja dzisiaj jestem w 5 tyg i 6 dni, gin mi mówił, że we wtorek się okaże czy wszystko jest ok, trochę się martwię bo objawy mam nie wielkie, Ewbela i Arina w którym jesteście tyg, dziewczyny może zrobimy tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
mi dzis 6tydz wypada:) za tydzien mam usg ginekolog mowil ze powinno juz byc widac serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 5 tydzień :) dokładnie jutro wszystko bd wiedzieć bo mam wizytę , a teraz stoję w kolejce na badania krwi masakra zawsze tu tyle ludzi :/ nie moge sie jutra doczekać .. Czy któraś badała progesteron ?? Ma duży wpływ na utrzymanie ciazy , ja muszę go zbadać bo przed ciąża miałam strasZnie niski :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Ula a bolal cie brzuch?piersi? to chyba dobrze ze sie dobrze czujesz mi tez teraz nic nie dolega oprocz wrazliwych piersi, wczoraj mialam delikatne mdlosci ale szybko przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
ja badalam i mi wyszedl w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
ja mialam badania hormonow akurat po tej owulacji w ktorej udalo sie zajsc w ciaze i wtedy kazal mi zrobic badania na progesteron, prolaktyne i tsh i wszystko bylo w normie teraz jak bylam na badaniu to tez widze ze jest jeszcze raz tsh chyba kontrolnie, moze dzis uda mi sie odebrac wyniki badan. Adlaczego uwazasz ze masz niski poziom progesteronu? masz plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela ja tak po zapłodnieniu czułam ból piersi tak 2 dni później ustało, później tak po 6 dniach znów i znowu ustało , przed @ ból jak na okres, zero bólu piersi dlatego byłam pewna, że się nie udało i teraz znów od kilku dni ból sutków taki dziwne te objawy, dlatego się martwię czy wszytko jest ok, ja od razu dostałam bez badań dostałam duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
ja pisałam to wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
nick wiek która ciąża termin porodu Ula05 31 1 23.07.2016 dziewczyny wpisujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
ciekawa jestem dlaczego dali ci odrazu ten lek? ja nic nie dostalam, bede uwazacna siebie za tdzien ide do dobrego ginekologa i wypytam go o wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagni
Ula05 to mamy identycznie, tez 31 i 23.07.2016. A miałyście jakieś problemy wczesniej? Mi lekarz mówił co moze niepokoić, plus rozne statystyki, ale wierze ze wszystko bedzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina 23, 1 ciaza termin:29.07.2016 Ponieważ przed ciaza robiłam progesteron i miałam poniżej normy, zobaczę jaki teraz wyjdzie wynik, na szczęście nie mam poki co zadnych plamień i oby tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
dostałam duphaston ponieważ 1 ciąże poroniłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick ----------wiek-------------- która ciąża --------------termin porodu Ula05 --------31---------------------- 1----------------------- 23.07.2016 Gagni ------- 31 ------------------------------------------------23.07.2016 Arina --------23------------------------1------------------------29.07.2016 dziewczyny wpisujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick ----------wiek-------------- która ciąża --------------termin porodu Ula05 --------31---------------------- 1----------------------- 23.07.2016 Gagni ------- 31 ------------------------------------------------23.07.2016 Arina --------23------------------------1-----------------------2 9.07.2016 dziewczyny wpisujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
nick ----------wiek-------------- która ciąża --------------termin porodu Ula05 --------31---------------------- 1----------------------- 23.07.2016 Gagni ------- 31 ------------------------------------------------23.07.2016 Arina --------23------------------------1-----------------------2 9.07.2016 Ewbela-------28-----------------------1------------------------27.07.2016 dziewczyny wpisujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny:-)! AIRINA u mnie u lekarza,przewaznie nie ma opoznien,a jesli juz to nieduze.Ja jak pisalam wczesniej jestem z Będzina,na Śląsku a Ty?Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Kk92k moze w Biedronce pracujesz?jasne,nie ma co ryzykowac,20kg to cieżary! Mnie piersi nie bolą,tylko te mdłości,ale wzielam juz 2gi raz te kropelki Imbifen i jakby troche lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Gagni,tez b.sie stresuje wizyty u lekarza,a jutro dopiero pierwsza wizyta..,mam nadzieje ,ze cos juz bedzie widac..bo z moich obliczen to 6 a od dnia @ 8tydzien.. KAROLINA _r22 nie stresuj sie ,wszystko bedzie dobrze.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziewczyny,prosze wpiszcie mnie na liste,bo nie wiem jak:-|.Gość 321 ...33...1...13.07.2016.Dzieki!Milego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziewczyny prosze wpiszcie mnie na liste,bo nie wiem jak sie to robi:-|niestety..Gość321 ...33...1...13.07.2016.Dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Dołączam do szczęśliwego grona przyszłych mam lipcowych :) Udało się za trzecim podejściem, po dwóch próbach byłam już nieco zawiedziona, ponieważ mój narzeczony jest kierowcą ciężarówki i trafić w odpowiedni moment to prawdziwe wyzwanie... Jednak nam się udało! Pozdrawiam wszystkie "lipcówki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick ----------wiek-------------- która ciąża --------------termin porodu Gość 321 ----33-------------------1---------------------------13.07.2016 Ula05 --------31---------------------- 1----------------------- 23.07.2016 Gagni ------- 31 ------------------------------------------------23.07.2016 Ewbela-------28-----------------------1------------------ ------27.07.2016 Arina ------23------------------------1---------------------- 2 9.07.2016 dziewczyny wpisujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×