Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość gość321
Hej Dziewczyny,ja stosuje Palmers masło do ciala dla kobiet w ciazy,pani z Apteki b.zachwalala,wiec kupilam.A jutro kupie te krople na mdlosci ,o ktorych pisalam juz je zamowilam.Pozdrawiam,milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Arina jeszcze nie założył, ja byłam u niego teraz w pt., ze względu na plamienia, dopiero 5 tydz. i na razie był pęcherzyk, znowu wizytę mam w nast. wtorek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcowa mamusia
Witam staraliśmy sie z mężem o drugie dzieciątko 4 miesiące . Z pierwszym dzieckiem zaszłam w ciąże odrazu myslalam ze i teraz tak bedzie no ale 4 miesiące to itak moim zdaniem nie jest długo :) właśnie dowiedzieliśmy sie ze nasze starania nieposzly na marne jestem w piątym tygodniu ciazy :) w tym miesiącu starań stosowałam test owulacyjne i udało sie :) korzystałam rownież z ovufriend. Zycze wam zebyscie rownież rownież zobaczyły upragnione dwie kreseczki :) grunt to być dobrej myśli :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula i co z tym plamieniem? Co gin zapisal? Ustalo? Ja jutro mam wizyte. Juz nie plamie 3dni. Ja mialam lekko brazowy sluz na papierze przy podcieraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcowa mamusia- witaj i gratulacje !!:) mi tez testy owu przyniosły szczęście :) tez jestem w 5 tyg , byłaś juz u lekarza ?? A jak u pozostałych dziewczyn samopoczucie dzis ?? Ja zasypiam na stojąco :P a jeszcSe 3 godz pracy mi zostały :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
hej:) a ja dziś ciesze sie bo mnie wogole brzuch nie bolal:) jedynie co to po dzisiejszym pobieraniu krwi bylo mi slabo i mam nadal lekkie przeziebienie. Mam pytanie czy ktoras z was wie moze od ktorego dnia ciązy jest czas ochronny w pracy? Jestem zatrudniona na czas nie okreslony:)cos tam szukalam i chyba juz od 1dnia ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Karolina22 na razie plamienie ustało i już się nie pojawiło, we wtorek plamiłam,a lekarz zlecił dużo odpoczywać ja biorę duphaston 2xdz i kazał cierpliwie czekać do nast. usg, Karolina a badałaś betę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Airina nie byłam jeszcze ale przebywam w uk a tu wszystko odbywa sie troszkę inaczej :) u mnie z samopoczuciem rożnie mam okropne mdłości i rownież jestem okropnie senna :( no i delikatne bole podbrzusza w pierwszej ciazy ciazy oprócz senności nie miałam innych objaw no ale cóż każda ciąża inna jest :) pocieszę cie ze senność milela mi po pierwszym trymestrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcowa mamusia
Airina nie byłam jeszcze ale przebywam w uk a tu wszystko odbywa sie troszkę inaczej usmiech.gif u mnie z samopoczuciem rożnie mam okropne mdłości i rownież jestem okropnie senna smutas.gif no i delikatne bole podbrzusza w pierwszej ciazy ciazy oprócz senności nie miałam innych objaw no ale cóż każda ciąża inna jest usmiech.gif pocieszę cie ze senność milela mi po pierwszym trymestrze usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie :) czy da się jakoś wyczuć że z dzieckiem jest coś nie tak? Czy żyje , dobrze się rozwija??? Ja mam jakieś shizy już... :( boję się czy wszystko jest dobrze, czy prawidłowo się rozwija i czy nie obumarło. Myślę że mam takie myśli po tym jak poroniłam kilka miesięcy temu. Objawy mam takie jak wcześniej z tym że mdłości od 2 dni jakby ciut mniejsze bo wcześniej męczyły mnie od rana do wieczora :( piersi bolą strasznie, sporo śluzu, zmęczenie takie umiarkowane no i ciągle mi się chce jeść. Powiedzcie jak to jest u WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
Witajcie,wczoraj potwierdziły się nasze marzenia i 25 lipca zostaniemy rodzicami :) Jestem w 5-6 tyg.ciąży . Mam pytanie czym smarujecie ciało ? Waham sie między oliwkami a kremami ,co polecacie? Ogłosiłyście już rodzince tą informacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Cześć :-) Wizyta nie wniosła za wiele informacji: Ciąży nie uwidoczniono. Lewego jajnika nie uwidoczniono. Schował się. Endometrium ciążowe. Polip na szyjce macicy - być może z tego plamienia. Zalecenie: beta hcg ( o nie!) , dodać luteinę do zestawu leków. Byłam na becie z ciężkim sercem.. Wynik : 2734! Czyli prawidłowy wzrost! :-) Kamień z serca.. 3 grudnia mam wrócić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,witam Nowe Mamy:-)!Ja jak pisalam wyzej smaruje ciało masłem Palmers podobno jest b.dobry.Jesli chodzi o samopoczucie czuje nadal mdlosci i zmeczona jestem,ale tez od rana do wieczora jestem poza domem,wiec trudno sie dziwic.Pojutrze ide do lekarza,jesli wszystko bedzie ok powiemy w ten weekend tylko rodzicom.Pozdrawiam,milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
A jak Wy sobie radzicie z mdłosciami?cos Wam pomaga???Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Kk92k to mamy ten sam termin;) jutro bede miala 6tydz;) a ty bylas juz na usg?mnie do tej pory bolal brzuch a wczoraj juz nic dzis rano lekkie mdlosci. Ale daje rade. Ale tez jestem zmeczona i glodna i czesto mam wzdecia musze bardziej zdrowo sie odzywiac. Nie kupilam jeszcze zadnego balsamu ale mam zamiar i podobno picie wody zmiejsza wystepowanie rozstepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kk92k Super gratulacje !! Ja mam termin na ok 29 lipca wiec tez podobnie :) ja kupiłam oliwkę z babydream ale .. Ponoć oliwki są zle Jo zawitają olej sojowy który PONOĆ nie można w ciazy stosować, przyjaciółka dała mi masło z palmersa bo prawie całe jej po ciazy zostało :) tez słyszałam ze dobre są produkty z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewbela W ciazy powinno sie pic ogólnie duzo wody :P ok 2-2,5 l :) ja mam zapas wody i warzyw zielonych min szpinak groszek , jogurty i kefir warto pic by wapń uzupełnić :P mam cała listę produktów i wczoraj zrobiłam wielkie spożywczy zakupy , i jem gotowane mięsko z kasza ( ale wcześniej tez tak jadłam ) :) teraz muszę bardziej zdrowo sie odżywiać o zero słodyczy a w zamian suszone morele i śliwki hehe ciekawe ile wytrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoe
Witam dziewczyny, ja również mam termin na koniec lipca 29-31 lipca - jakoś takoś:) Od piątku wychodzą mi pozytywne testy ciążowe, owulacje miałam bardzo wcześnie bo w 13 dc. Dzisiaj zrobiłam badanie krwi beta, wynik po południu... Czekamy:) Póki co nie czuję się ciążowo. Mam już synka 2,5 letniego. Na razie podchodzę do tego wszystkiego z dużym dystansem... nauczona doświadczeniami z ostatniej ciąży ... gdzie w 9 tc. okazało się że nie ma zarodka - pusty pęcherzyk ciążowy - wiem ze nie ma się co cieszyć ani z pozytywnego testu ani z bety, dopiero jak zobaczę zarodka i serduszko:) U mnie dzisiaj 4 tyg i 2 dzień, jak myślicie kiedy isc na pierwszą wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Arina ja tez od dzis zero slodyczy ale nie wiem jak mi to wyjdzie i tez zrobilam zakupy na caly tydzien na kazdy dzien cos innego:). Ja bylam na usg w 5tyg i wykryl wczesna ciaze ale na usg gdzie widac serce musze poczekac do 7tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Halo Dziewczyny??jak sobie radzicie z mdlosciami???bede wdzieczna za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość321 To mamy wizytę w tym samym dniu , ja mam na 18 godz wiec tyle czekania jeszcze :P a co do mdłości to póki co nie mam żadnych. Słyszałam ze len wypity wieczorem łagodzi mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoe gratulacje !! Daj znać jak bd miała wynik :) Ewbella- na zaspokojenie słodkości dobre są suszone owoce , póki co mi pomagają i nic nie podjadam:P Dziewczyny ja nie mam żadnych mdłości póki co, czy to normalne? :P lekko od czasu do czasu pobolewa mnie jeszcSe brzuch jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Airina,dziekuje za odp. To fajnie,ze nie masz mdlosci.,bo to meczy:-(ja wyslalam meza po te krople Imbifen,mam nadzieje,ze mi pomoga.Ja mam wizyte w czwartek o 17.20,ciekawe co tam sie pokaze..stresuje sie,ale mysle pozytywnie.Pozdrawiam,milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Podobno mdlosci,nie u wszystkich kobiet wystepuja,ale jednak u wiekszosci.Mnie brzuch nie boli,poza tym jest normalnie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 321 no to będziesz prędzej cos wiedzieć u mojego gin jest zawsze opóznienie :P a skąd jesteś ?:) A jak tam u was dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli macie możliwość ściągania aplikacji na tel to polecam aplikacje " moja Ciąża " i " Happy baby " z bella , pokazuje wam który tydz ciazy , co dzieje sie Z zarodkiem jak zmieniasz sie Ty , jak zarodek w danym tyg wyglada ci sie kształci itp a apka happy baby pokazuje rownież jakie badania w poszczególnych tyg zrobic i jest późnej opcja baby jak juz dZidzia sie Ur monitoruje rozwój dziecka i można zapisywać karmienia kupki itp itd , bardzo fajne polecam :) duzo ważnych i ciekawych informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
o to też się dziś po to masełko wybiorę :) miałam usg w tamtym tyg. w poradni i był pęcherzyk w poniedziałek poszłam do swojej ginekolog ktora bedzie prwadzić ciąże i stwierdziła bez usg ,że ciąża mam poczekac z usg między 6 a 24 grudnia aby rodzince zrobic prezent w formie usg bo ginekolog twierdzi ,że wczesniej nie ma po co gdyż zobacze tylko mały pęcherzyk i faktycznie tak było w tamtym tygodniu. Siedzę już na zwolnieniu lekarskim bo pracuje w sieciówce w ktorej dziwga sie po 20kg ;/ pewnie sie domyślacie gdzie.. ;/ czy Was tez tak strasznie bolą piersi ??? oprócz tego kręgosłup oraz czasami ukłucia w podbrzuszu , zgaga i mdłości .. :) Miłego wieczoru mamuśki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagni
Hej:) aż miło sie czyta ze jestesmy wszystkie prawie na tym samym etapie. Ja mam termin na 23.07. Na usg ide 16, ale moze wczesniej tez zrobie choć lekarz powiedział ze wczesniej mało co widac. Tez Was to tak stresuje to czekanie na wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×