Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekler22

chuda do grudnia

Polecane posty

Gość sflaczały gość
Parówki mają w sobie tyle mięsa ile ja w sobie mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jakie.parówki ty kupujesz!!!! Jak kupujesz g****o za grosze to narmalne,że nie ma w nich mięsa tylko samo świństwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel64
Dziewczyny pamiętajcie, że sama dieta to tylko połowa sukcesu! Niestety, albo stety, bo jak zaczniecie ćwiczyć, to zobaczycie, że się wkręcicie :) Tak jak np. ja mam z crossfitem - na początku była to dla mnie masakra, ale z czasem tak się wkręciłam, że teraz nie wyobrażam sobie życia bez treningów. Ważne, żeby trafić na fajną siłownię, ja Wam mogę polecić crossfit Naramowice, bo jest rzetelnie, ale też bardzo fajna atmosfera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Witajcie kochane jak wam idzie u mnie przez tę dni na pewno się przybrało N wadze od jutra wracam do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćŚĆĆC
Też się podpisuje pod wątkiem. Wiem , że do grudnia raptem niecałe 3 tygodnie ale spróbować trzeba...:) Ja zamierzam jeść samą sałatę plus dużo pić i ćwiczenia!!! Aktualnie przy 165 cm ważę 59 kg, a chciałabym 55 kg i mniej....! Myślicie, że możliwe ? Jak Wam idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Hej dziś na śniadanie omlet z pomidorkiem do tego woda z cytryną gosciu na samym piciu i sałacie Plus cw może i schudniesz ale przy okazji możesz wylądować w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćŚĆĆC
juja - ale czemu aż w szpitalu ? Przecież jeść będę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolezance udało sie schudnąć ponad 10 kg w 30 dni ;) Wystarczy trochę pracy i samozapracia! Podaje Link do całego poradnika z którego korzystała znajdziecie w nim sporo porad ;) Link- www.schudnijznami.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka909
Tylko pamietaj odchudzaj się z głową , wyszukaj w necie jakiś diet , lekkich ćwiczeń na poczatek . A jak będziesz chciała poprawić rezultat to możesz wziąć supelemnt therm line fast , ale nic innego żadnej chemii nie bierz bo przytyjesz 2razy bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
No prosze cie jesc sama salate a gdzie reszta składników odzywczych potrzebnych organizmowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej juja jak Ci idzie?? U mnie kolejny mały sukces.Waga pokazała 51.8kg.Chciałam mieć to 50 kg do świąt ale teraz jakoś nie mam na to parcia.To ja marlenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Hej marlenka szczeze to mi wogole nie idzie waga pokazuje kg wiecej i nie moge wrócił c na wlasciwy tor chodz dzis byla u mnie szwagierka dawno sie nie widzialysmy i stwoerdzila ze schudlam nie wiem chyba nagla smierc tescia mnie wybila z tropu musze meza wspierac bo mial tylko go a tesc byl dosc mlody bo51 lat tylko ale mam nadzieje ze wroxe na wlasciwe tory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniEwa781
Ja również miałam problem ze swoją wagą ważyłam,aż 120kg 168cm to bardzo dużo ale w końcu opamiętałam się i wzięłam się za siebie! Zamówiłam sobie Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i czuję się świetnie,waga spada aż chce się wchodzić na wagę! zgubiłam już 40kg w 5 miesięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×