Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekler22

chuda do grudnia

Polecane posty

Gość gość
Warsztaty odchudzające polecam. Źródło Piękna w Lubinie coś takiego oferuje, bo z nimi byłam i są świetne, ale myślę, że jak mieszkasz gdzieś indziej to też znajdziesz coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Jeśli chcesz schudnąć szybko,skutecznie i bezpiecznie zapraszam do zapoznania się z metodą dzięki której schudniesz bez zbędnych wyrzeczeń :) http://nplink.net/lbWjNrDF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dzisiejsze menu: śniadanie: owsianka z gruszką 2 śniadanie: jabłko Obiad: sałatka ze świeżych warzyw z pietruszką i serkiem grani Podwieczorek: talarki suszonych jabłek Kolacja: jajecznica z cebulką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny u mnie wszystko ok . Ćwiczeń nie ma bo jestem przed okresem i padam na twarz po 8 godzinach pracy. Jutro wyjeżdżam w delegacje postaram się odzywać jak będę miała Internet. Pewnie bedzie duzo grzesziw... No cóż. Mam nadzieje ze nie utyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki :) na delegacjach najgorzej, pierwszego dnia człowiek się jeszcze trzyma, ale z każdym kolejnym jest coraz trudniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Gotujesz kaszę brokuły jak ostygnie mieszasz można dodać jajko ja nie dodaje jak wolisz można wszystko blenderem potraktować osobiście nie stosowalam blendera jak wolisz heheh i smazysz na patelni lub pieczesz w piekarniku ok 10 min umnie dziś bez ćwiczeń I bez diety a raczej głodówka bo zjadłam śniadanie owsianka później jeszcze jakieś kanapki i gdzieś od 11 do tej pory nic nie jadłam źle się czułam ale już lepiej więc jutro na pewno pocwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, zdrowiej kochana.. i jedz, bo brak jedzenia na pewno jeszcze pogarsza samopoczucie.. Trzymam kciuki by jutro było lepiej :* ja dziś też bez ćwiczeń, bo do 18 byłam na naradzie, więc zanim wróciłam do domu już była pora kolacji, a ćwiczę przed kolacją. No ale dziś byliśmy w pracy z dzieciakami na wycieczce, 2 godz. ciągłego chodzenia, więc to też jakiś ruch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Dzięki dorosła powinno Byc jutro już dobrze teraz już się dobrze czuję a jeść nie mogłam bo co zjadlam to oddawalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Jej nie miało być w ogole wyrazu "dorosła "wybaczcie laski za moje błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Hejka dziś się czuję ok po wczorajszej glodowce rano weszłam na wagę i pokazała 66,8 w piżamie nie dowierzalam i że trzy razy sprawdzałam hihi mam mega Power nie pamiętam kiedy waga wskazywała poniżej 68hura dzis na śniadanie jajecznica Z kawałkiem piersi (została z wczoraj)do tego kawałek papryki i pomidorka chałupa już wysprzatana zaraz córcia zrobi że drzemkę i zacznę ćwiczenia później jakiś spacer i zakupy coś na obiad nie wiem jeszcze co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings mi to pomaga ja uwielbiam soki wyciskane ja bym się nie mogła odchudzać bez owoców ale są dość kaloryczne chociaż zdrowe więc teraZ wyciskam sobie głównie z warzyw a dodaję jabłko albo kiwi tak dla smaku. tak mi doradzili, fajne diety wysyłają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Widzę że od wczoraj prócz reklam nikt nie zaglądał wczoraj na obiad był kurczaczek Z pomidorami z puszki cukinia i pieczarkami na kolację kanapka no i kawałek batonika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam 20kg w 2 Miesiące dzięki African Mango. Zamiast diet które nic nie dają polecam prosty i skuteczny sposób :) http://nplink.net/lbWjNrDF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Jej dziewczyny ale mam chandrę nie nawidze weekendów wszyscy W domu jedzą to i ja jem tak jest zawsze to co stracę w dni powszednie nadrobie w weekendy masakra jestem na siebie wściekła i to strasznie muszę się wziąść W garść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juja nie jesteś sama, ja przez moją durną chorobę zaś jestem kilo do przodu.. też mam wrażenie, że to co spadnie w tygodniu, wraca w weekend.. w przyszły weekend chyba wyjdę z domu na cały dzień, by nic nie kusiło... wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorisska też taK myślałam tylko ze ja mam dzieciaki więc na cały dzień samemu odpada muszę odnaleźć swoją silną wolę która zgubiła się gdzieś między pizza a chipsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez musze zaczac sie odchudzac, zeby na swieta schudnac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jak i cos jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Hej przyłącze się do Was jeśli moge.Też chce się pozbyć kg do świąt.Ja już sporo mam za sobobą bo po ciąży schudłam 13 kg ale teraz przez remonty, brak czasu na jedzenie- napychałam się czym popadnie.Moją zmorą były i są słodycze ale staram się z tym radzić. Moja obecna waga to 54kg ale do świąt chciała bym mieć 50kg.Moja dieta będzie polegała na mż tak jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juja wiem o czym mówisz, ja też cały tydzień dwa obiady gotuję. Mój mąż by nie wyżył na moim jedzeniu, więc gotuję mu co innego.. Mi nie przeszkadza, gdy on je chipsy czy słodycze w tygodniu, bo i tak prawie cały dzień jestem poza domem, a wieczorem nie ma czasu na zachcianki.. Ale te weekendy.. Dlatego mam zamiar razem wybyć, byle nie siedzieć całe popołudnie w domu. Dziś przetrwałam :) Śniadanie: owsianka z truskawkami i orzechami Obiad: łosoś z piekarnika z pomidorkami z olejem lnianym i ziołami Kolacja: chyba (bo jeszcze dumam) będzie kokajl z brokuła, tylko nie wiem czy na słodko z kiwi czy na słono z czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
No mój mąż też by nie dał rady na moim jedzeniu chodź kotleciki z brokuła mu smakowały ale tylko to hehehe właśnie mi w normalne dni też nie przeszkadzają słodycze nie wiem co jest w te weekendy ze mną nie tak jutro zaczynam rygor I nie poddam się w nast.weekend bo czas szybko leci już zaraz koniec października listopad też szybko zleci a chce się pochwalić na święta brakiem boczkow i brakiem dużej pupy☺☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no dokładnie, ja też się mobilizuję świętami :) bo nie dość, że się wszędzie trza pokazać, to w dodatku wiadomo, że przez święta na diecie się nie da.. i mam nadzieję, że jak efekt będzie dobry, to przynajmniej będę miała mobilizację, by się jako tako przez te święta trzymać, by nie było za dużej nadwyżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje.Przy facetach ciężko trzymać diete.Mój to wieczorami je chipsy i słodycze i mnie tym kusi.Ostatnio też pizza i inne fast fpody były w ruchu i na efekty długo nie musiałam czekać.Teraz mój mąż wyjwchał i wróci dopiero na święta dlatego mam czas aby zabrać się za siebie.Święta to taki czas gdzie trzymanie się diety nie wchodzi w gre dlatego teraz trzeba zadbać o soebie aby ten przyrost kg nie był taki dotkliwy a po sylwestrze nowy rok i kolejne postanowienie:) Ja mam teraz czas na kolacje.Nie stoauje żadnej konkretnej diety bo na mnie odmawianie sobie jakoś źle działa.Wole jeść normalnie ale w mniejszych ilościach.Po za tym przy 7 miesoęcznym dzoecku troche ciężko jest pilnowanie godz posiłków i przygptowywanie och.Nie mam też siły na ćwiczenia bo woeczorami marze tylko o tym aby usiąść i odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie masz za mało zielonych warzyw w jadłospisie. Dieta to nie tylko kalorie ale o wiele bardziej złożony proces. Każda zjedzona rzecz pociąga za sobą reakcję hormonalną. W skrócie mówiąc to co jesz w zależności od poziomu hormonów jest albo magazynowane jako tłuszcz albo spalane. U 97 % kobiet zaburzony jest poziom hormonów i dlatego nie możemy schudnąć. Nawet jak trzymamy dietę, to nasze ciało zamiast pozbywać tłuszczu magazynuje go ;/ Dopiero pozbycie się złych hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie tłuszczu i wyprodukowanie nowych odpowiedzialnych za spalanie tłuszczu pozwala schudnąć automatycznie. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę. Więcej możesz się dowiedzieć na http://skutecznadieta.com.pl ale w wielki skrócie Ci powiem żebyś jadła więcej zielonych warzyw – sałaty, ogórka, kalafioru, jarmużu i innych. Najlepiej do minimum 2 posiłków dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaBuczek
Hej dziewczyny. Jestem tu pierwszy raz latam po forach ale ten to cos dla mnie ;) jestem instruktorka fitness'u w jednej z trójmiejskich silowni. Z chęcią po mogę dziewczyną które chciały by się pozbyć kilku zbędnych kg. piszcie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaBuczek
Askabuczek02@gmail.com pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zaczynamy dziś nowy tydzień.U mnie jakoś kiepsko się zaczyna.Córa się rpzchorowała i musze się dziś dostać do lekarza.Jak na razie zaczne dzień od kawy z mlekiem a potem się zobaczy. Ja mam teraz ciężki czas bo mam@ i ciągotki ale się nie poddam:)Życze miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×