Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekler22

chuda do grudnia

Polecane posty

Hej dziewczyny :) oj ja dziś dzień bez ćwiczeń na pewno. Impreza była tak udana, że wyszłyśmy z imprezy koło 3, koło 4 się położyłyśmy (spałam u koleżanki). Spałam 4 godziny i właśnie dotarłam do domu, więc już z samego braku snu nie mam na nic siły. Wina było więcej niż troszkę (a nie piłam ani łyka od wakacji) więc i jedzenia sporo. Na wagę dziś nie wchodzę, i na razie jestem na wodzie, niech się trawi jeszcze to wszystko. Dziś w planach tylko zupa - krem szpinakowy na wywarze z jarzyn. I ewentualnie owsianka.. Ale okres dostałam, więc smaki się skonczyła :) I woda zejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Fajnie jak ja dawno nie imprezowalam ale i dobrze bo pewnie bym piła zarla a później żałowała heheh po śniadaniu nie jadłam nic aż do obiadu brak apetytu był spacer sprzątanie chałupy ćwiczenia odpuszczam bo wszyscy w domu na obiad miała być cukinia duszona z pomidorem a wyszła mi zupa i tak dobre i nisko kaloryczne gdy reszta domowników zajadala się frytkami z kurczakiem a i 2 ciastka zjadłam na kolacje planuje serek wiejski z warzywani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chudnę jem 1200 kalorii (nie raz się wysypuję), ale chudnę mam bat i się mobilizuję zobaczcie: www.mojkontrakt.pl pilnuje mnie moja kasa, jest ok do grudnia będę jak chciałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc . Ja nawet nie chxe mówić ile wczoraj zjadłam a ile wypilam to juz wogole ! Do tej pory kaca lecze. Pamiętam tylko ze byk kebab potem pizza i różne inne rpzystawki a i czekoladek nie zabrakło. Takze w tym tygodniu po takim obżarstwie na pewno nie schudnę. Zmobilizowalam sie i wstalam rano i pocwiczylam 30 minut zumby wsumie nie wiele ale jak na takiego kaca to i tak duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekler to dogorywamy dziś razem :) ja na szczęście raczej po winie kaca nie mam, więc źle nie jest, ale do pełni sprawności mi wieeele brakuje. Ja na szczęście bez słodyczy i fast foodów, bo na imprezę każda przynosi jakąś zrobioną przez siebie rzecz, no ale trochę tego było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Właśnie dziewczyny weekendy są najgorsze przy diecie w dni powszednie jest o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Juja :) choć ja w weekendy lubię to, że na spokojnie mogę sobie zaplanować i ugotować pyszne dania.. W tygodniu wiadomo, wszystko na szybko trzeba robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Hejka laseczki umniejsza dziś znów bez ćwiczeń od poniedziałku będe intensywnie cw na śniadanie serek wiejski na drugie kiwi i parę chipsów a na obiad zrobiłam sobie sałatkę a'la gyrosowa bez sosu ograniczylam kaloryczność wyszło mi jej sporo i o ile nikt się nie podłączy będzie gdzieś na dwa trzy dni szperajac po internecie znalazłam fajny przepis na batony baunty dla osób na diecie jutro sobie zrobię żeby nie poczekać dzieciaka ciasteczek czy chipsów heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Jej ale robie błędy dlatego ze na telefonie pisze wybaczcie miało być wyżej podjadac dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja dziś na śniadanie owsianka z gruszką, orzechami i cynamonem. Na obiad będzie zupa szpinakowa z wczoraj. Na podwieczorek koktajl z maślanki i truskawek, może wrzucę coś jeszcze, zobaczymy co kupię, a na kolację jajecznica ze szczypiorkiem. Teraz duszę dynię, by sobie zamrozić. I wieczorem będę gotować obiadek na kolejne 2 dni, będzie to leczo z dynii z piersią kurczaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, podaj przepis na zupke szpinakowa, jesli to nie problem, dziekuj***ardzo")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to rzaden przepis :) po prostu został mi szpinak :) ugotowałam z małej ilości warzywa na rosół, trochę marchewki, pietruchy pora i seleru. Potem dodałam szpinak, ile się zmieściło :) do tego na koniec sporo czosnku, tak że tylko trochę zmiekł.. to wszystko zblenderowałam, dodałam trochę mleka i wsypałam trochę amarantusa i otrębów, bo staram się sypać wszędzie po trochu. I gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćloczek
Ja już myślałam że nie pomoże mi żadna dieta,głodówka a tym bardziej jakiś suplement diety.Foreverslim dostałam od koleżanki więc nie miałam nic do stracenia i zaczęłam go brać.Teraz mogę jedynie stwierdzić że byłam bardzo głupia że nie zdecydowałam się prędzej go zastosować.Chudnę i to jest najważniejsze.Dopiero zamówiłam następne dwa opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Powiem wam ze mimo odstępstw od diety efekt w ubytku cm jest. Po dwóch tygodniach w talii minus 1 cm w brzuchu minus 4 w bidorach minus 1 w udach minus 1 takze spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doriska dzieki za przepis:) na pewno taka zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
witam dzis standardowo owsianka na sniadanie cwiczenia juz byly na drugie twarożek z polowa papyki obiad moja salatka wczorajsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na co mi przyjdzie ochota i oczywiscie nie codziennie bo kto ma na to czas? ". Ja już mogę Ci powiedzieć, że nie schudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ekler gratuluję centymetrów :) Ja się głupia nie pomierzyłam przed, ale na razie liczę, że po ciuchach będę widzieć, potem się zmierzę. Obecnie waga stoi od soboty, no ale pocieszam się tym, że choć nie rośnie :) Ja dziś na śniadanie standardowo owsianka i od dziś będzie w takiej formie: mleko sojowe pół na pół z wodą, z 3 łyżek mieszanki owsianej (otręby, płatki i co tam suche mam), owoc, 1 suszona śliwka i morela, parę żurawin i nasion goi, trochę orzechów i łyżeczka mielonego siemienia lnianego. 2 śniadanie, dziś wypas, kawałek ciasta, którego jedynymi skłądnikami są kasza jaglana, jabłka, cynamon i stewia. Do tego trochę rzodkiewki. Obiad: Leczo z dyni, pomidora, cebuli i papryki z dużą ilością pietruszki i trochę piersi z kurczaka, smażonej bez tłuszczu. Podwieczorek truskawki z kefirem. I teraz wcinam kolację: twarożek z rzodkiewką, ogórkiem, pietruszką i koperkiem. Do tego przed chwilą pobiegałam pół godziny na orbitreku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Menu Śniadanie 1 2 kromki razowca z serem białym i łososiem wędzonym 350 Śniadanie 2 jabłko 50 Obiad kotlet mielony z kurczaka według przepisu dukana z cwikla i zupa z groszku białego brukselki ziemniaków 450 Podwieczorek jogurt naturalny activia maly z truskawkami i polowa banana 250 Kolacja miska żuru z kielbasa i jajkiem 400 Razem 1500 Z aktywności 55 minut zumby. do jutra dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
hejka wczoraj do popoludnia trzymalam sie diety lecz ok15 przyszla ciezarna szwagierka z ciasteczkami to pofolgowalam sobie i pare zjadlam ok 17 zjadlam odrobinke fasolki po bretońsku bo robilam na obiad mezowi i pozniej juz nie jadlam nic. dzis na sniadanie jajecznica ze dwie pieczarki dodalam herbata zielona i kawa standardowo za mnia cw juz tez byly trzeba pomyslec o obiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczę w domu przy fimikach w youtube ghlownie korzystam z zumba short class albo zimna wii high intense. Dzisiaj 1500 kalori zjadłam nie chce mi sie wypisywać co ćwiczeń nie będzie bo nie mam sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny usmiech.gif Menu: Śniadanie: owsianka z owocem z jogurtem 2 Śniadanie: Jabłko z cynamonem i 1 kromka chrupkiego pieczywa żytniego Obiad: to co wczoraj czyli leczo z dyni z kurczakiem Podwieczorek: Koktajl z gruszki i kiwi z kefirem Kolacja: Pomidory w talarki z pastą twarogowo - czosnkową Aktywność: pół godziny na orbitreku Waga: 72kg (w końcu dziś spadek :D ) Do wymarzonej wagi równo 10 kg :D Mam nadzieję, że u Was też dobrze. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ekler :) muszę zobaczyć taki filmik, bo ten mój orbitrek taki nużący. Choć z 2 strony dziennie pół godziny filmu wtedy oglądam :) Mam swoje ulubione ćwiczenia, ale na nie jestem jeszcze za słaba :) Ja dziś chęci wiele, bo spadek na wadze zobaczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje spadków. Wlasnie sie dowiedziałam ze jade na 4 dni w delegacje wyjeżdżam w czwartek takze ćwiczyć na pewno nie będę postaram się trzymać dietę ale nie wiadomo jak to będzie czy bede miala czas jeść zdrowo okaże się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Hej U mnie dzień bez diety ale nie obrzeralam się za bardzo na wagę nie wchodzę mierzyć się też nie mierze poczekam do przyszłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam też co jakiś czas robić badania krwi w dobrym laboratorium w okolicy, ja sie zapisuję przez www.badamysie.pl i badania mam za darmo a wyniki dostaję mailem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×