Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekler22

chuda do grudnia

Polecane posty

Gość juja
Witam nowe i stare forumowiczki fajnie ze jest nas coraz więcej w grupie razniej u mnie z rana owsianka z suszonymi sliwkami i herbata zielona.Jej fajnie mas też bym chciała żeby mój maz wyjechał chodz na miesiąc wtedy bylo by mi łatwiej niestety nic z tego wiem jak ciężko z małym dzieckiem miałam i mam to samo ćwiczę tylko wtedy gdy mała ucina sobie pół godz drzemkę starcza mi to na wykonanie skalpela chrzanowskiej gdy się budzi zazwyczaj mam koniec cw i szykuje się do prysznica no ale z braku wolnego czasu i tę 30minut dziennie jest super hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Chodakowskiej miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam do domu i szybko wywiesiłam pranie i zrobiłam sobie śniadanie.potem reszta obowiązków.Jeśli o wyjazd chodzi to raczej mimo wszystko nie fajnie jest bo on już 2 lata tak jeździ woec w domu mam go jakies 2 mies przez cały rok.Wcześniej z nim jeździłam ale po zajściu w xiąże musiałam zjechać bo w Polsce jednak lepsza opieka niz w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Szukałam szukałam i znalazłam odpowiedni temat dla mnie. Przeczytałam wszystko i podoba mi się wasze wsparcie. Mogę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaBuczek
Witaj Madziu ;) zapraszamy kochana , jeżeli mogła bym zapytać jakiego konkretnie tematu szukalas ? Pozdrawiam Aska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
No to nie fajnie Z takim wyjazdem współczuję u mnie z rana zaczęło się dobrze owsianka później niestety kanapka jabłko obiad placki z cukini i schabowy ugotowany i niestety podjadalam frytki córce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler22
Czesc dziewczyny! Ja wlasnie wróciłam z delegacji :) a co się Ntym wiąże po 4dniowym niebtrzymaniu diety i obzeraniu sie byle czym. Takze od jutra wracam do was i do ostrej diety i ćwiczeń mam nadzieje ze nie zaprzepascilam wcześniejszych dni odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakiś słaby dzień dziś.w sumie nie zjadłam dziś dużo ale niestety poległam na cukierlach:(Eh.Musze się zmobilizować wreszcie.Już kilka dni nic słodkiego w ustach nie miałam.Od jutra już pełna mobilizacja.Jakoś musze się pozbyć tych kg do świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziś nowy dzień i nowa walka.Wczoraj zupełnie poległam ale dziś chce wreszcie być z siebie dumna.Ruszam z kopyta i od rana szkalanka przegotowanej wody z cytryną aby troche oczyścić organizm.Musze kupić jeszcze imbir ale jestem uziemiona w domu przez chorobe córki.Mam też ambitne plany na dziś.Musze zacząć myć okna w domu aby tego było mało pranie i prasowanie czeka.Cały tydzień będzie pracowity aby wuroboć się do 1:)Chyba pora podnieść się z łóżka i zacząć ten dzień. Życze Wam i sobie aby był po naszej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Ja też wczoraj poleglam wiem że nie powinnam a i tak jem masakra dziś od rana owsianka ze śliwkami chyba dziś cały dzień pojadę na owsiance żeby się oczyścić i żeby wróciła moją silna wolą cw wczoraj Nie było dziś też raczej nie Bedzie bo ręka mnie boli w nadgarstku chyba nadwyrezylam ale dużo dzis chodzenia mam więc zalicze to jako ćwiczenia heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolezance udało sie schudnąć ponad 10 kg w 30 dni ;) Wystarczy trochę pracy i samozapracia! Podaje Link do całego poradnika z którego korzystała znajdziecie w nim sporo porad ;) Link- www.schudnijznami.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
na sniadanie byla owsianka na obiad owsianka jesc mi sie nie chce cw nie bylo ale ze 4 godz chodzilam po miescie wiec nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia fit 10 kg w mies to raczej nic zdrowego.Wiadomo,że fajnie pozbyć się tylu kg ale zdrowo chudnie soe 1 kg tygodniowo max inaczej skóra pozostaje a to fajne nie jest. U mnie dziś nawet ok.Miałam zajęty cały czas bo tak jak zaplanowałam myłam okna prałam i prasowałam.teraz chwile leże bo córka śpi a ja zbiore troche siły na potem:)Dziś poszło mi całkiem ok.Może nie jadłam meg zdrowo ale było tego niedużo woęc ok.Na śniadanie 2 kromki chleba ze szynką.Potem dwie kawy a na obiad bułka ze szynką i pomarańcza:)Na kolacje zrobie soebie parówki. Jutro już będe miała lepsze posiłki bo musze coś ugotować:)Dziś nawet nie myślałam o obiedzie a potem głód i zjadłam to co szybko dało się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Cisza od wczoraj u mnie na śniadanie owsianka później ćwiczenia spacer jablko w niedługo pora na obiad dziś warzywa na patelnie nie chce mi się wymyslac idę na łatwiznę he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie od sego rana pracowicoe.Jakoś czasu mi brak na jedzenie.Teraz dopiero gptuje obiad.Dziś mięso z kurczaka + ryż i sałatka z kapusty.Rano zjadłamałe jabłko i wypiłam już dwie kawy.Po obiedzie znów zabieram się za prace.ostatnio miałam remont w du i dopiero teraz zabieram się za dokładne ogarnięcoe tego wszystkiego.Poki co leże z corka na łóżku i czekam aż zaśnie.Miłego dnia życze.Wpad e wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamaraT
Ja chodzę na crossfit, jestem bardzo zadowolona z efektów, centymetry lecą jak szalone. W Poznaniu, gdzie mieszkam jest wiele miejsc, gdzie można go trenować, ale ja wybrałam crossfit naramowice, bo jest tam fajna atmosfera, a ja potrzebuję sporej dawki motywacji. Jakie macie sprawdzone sposoby na motywowanie się do ćwiczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam u Was słychać?? Jak Wam idzie?? Mi organizm zaczyna się buntować i dziś mam kiepski dzień.Jestem niewyspana i strasznie zmęczona.Efektem tego jest to,że momentami robi mi soę słabo.Nie wiem czy to efekt tego,że jem mniej czy raczej r Efekt niewyspania w nocy no i zmęczenia bo w tym tygodniu troche miałam sprzątania i miedzy czasie małe dzoecko ktore wymaga opieki.Miałam zaczc ćwiczy: ale wodze,że mój organizm nie jest w stanie znieść wi=kszego wysiłku więc gdy tylko corka wyzdrowieje to bedziemy chodzić na spacerki.Jak na razie siedzimy w domu jeszcze jutro i koniec:)Warjiuje już w domu zwłaszcza,że pogoda jest dość fajna. Kiedy robicie podsumowanie tygodnia??Ja chyba w sobote rano. Nie wiem jak wy ale ja mam paskudny nawyk codziennego stawania na wage a to mi nie pomaga.Musze sie tego oduczyć ale jak to zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Hejka laseczki☺U mnie różnie wczoraj cały dzień wyrzymywalam Na diecie dziś w sumie wyż nie było większych grzechów robiłam sałatkę gyrosowa więc cały dzień ja jadłam bo uwielbiam Marzenka sądzę że twoje zawroty są związane z tym że za mało jesz warzyw i wogóle malo jesz ja też tak miałam jak kilka miesięcy temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juja raczej zmęczenie i niewyspanie gdyż mam to bardzo często.Byłam już u lekarza i zrobiłam wszystkie badania.Na wakacjach jadłam też wiele warzyw i owoców i to swoich bo miałam takie postanowienie ,że w tym roku jej wszystkie owoca i warzywa sezonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
A to pewnie masz racje wiem jak to jest sama mam 4dzieci mimo że 3 w szkole do południa to i tak są takie dni że nie mam sił i zawroty głowy że zmęcZenia U mnie standard owsianka na śniadanie wczoraj doszłam do wniosku ze chowam wagę i centymetr żeby z sie codziennie nie ważyć bo też mam tak jak ty malenka wejdę sobie za miesiąc I zobacZymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dziś się pilnuje z jedzeniem i jest lepiej.rano płatki kukurydziane z mlekiem Na obiad ryż z filetem z kurczka duszonym.Do tego papryka marynowana.Wczoraj wcześniej poszłam spać a dziś po 5 dniach poszłam z dzieckiem na spacer. Powoetrze tak dobrze mi zrobiło,że po powrocie do domu poprostu miałam mega powera i ogromne chęci do pracy.Siedzenie w domu przyprawia o depresje.Córka nadal ma katar ale ileż można już soedzieć w domu.stwierdziłam,że albo jej przejdzie alebo jej się pogorszy i wtedy dostanie antybiotyk i wszystko minie. Wiecie czekam na listopad i chce aby szybo się zaczą i zarazem skończył bo gdy zacznie się grudzień będzie szybko czas mijał a ja czekam na powrót męża. Póki co chce uśpić córke i gdy mi się to uda chyba będziempora na 2 kawe:) Ja będe sprawdzać wage co sobote aby widzoeć czy coś spada czy stoi uw miejscu i trzeba coś zrobić. Prawdziwym wyzwaniem dla mhie będzie niedziela bo mamy gosci i niestety musiałam zakupić ciastka.W sumie miałam w domu cukierki i czekolady i nie ciągło mnie do nich ale teraz wszystko będzie na stole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to znów ja.Chciałam sobie coś poczytać ale ccisza straszna.Jak Wam poszło dzisiaj?? Ja właśnie skończyłam kolacje.Pasuje mi zrobić zakupy ale poczekam aż przejdą święta i ci ludzie się troche opamiętają bo teraz w sklepie jest szał. Jutro mój dzień.Ciekawe czy udało mi soę coś zrzucić.Jakoś marnie to wodze bo zdaje sobie sprawe z tego,że zbyt późno jem kolacje ale wcześniej poprostu nie mam na to czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowuje tydzień.Jest mnie mniej o 700g.obecna waga to 53,3kgSzału nie ma ale i tak ok.Dziś dzień zaczynam od kawy z mlekiem i owsianki z łyżką powidła śliwkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Mi wczoraj szło dobrze z dietą do wieczora niestety miałam nerwy a zawsze jak sie denerwuje porządnie tp jem dużo i tak też było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja polegalma na calej linii. Wróciłam z delegacji i zaczął sie okres a z okresem zachcianki.. I tak byly lody czekoladki j tak dalej ehh. Dodatkowo uderzylam sie w palec spadl mi duży szampon do włosów i mam stan zapalny i ledwo chodzę a o cwiczeniu nie wspomnę. Od jutra wznawiam dietę narazie bezbceicxen dopóki palec nie wydobrzeje a potem znowu ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juja
Oj ekler współczuje ja od poniedziałku już też będę się pilnować i to scisle bo ostatnio różnie to bywało mam nadzieję ze do jutra minie ból w moim kolanie bo coś mi Przeskoczylo i nie mogę dobrze zginąć nogi nie wspomnę o ćwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolezance udało sie schudnąć ponad 10 kg w 30 dni ;) Wystarczy trochę pracy i samozapracia! Podaje Link do całego poradnika z którego korzystała znajdziecie w nim sporo porad ;) Link- www.schudnijznami.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc, mam pytanie dzis zaczelam sie odchudzac. do tej pory zjadlam; sn kawa czarna z cukrem brzozowym 2 jajka na mieeko, salatka z ogorka pomidora cebuli, obiad 2 sznycle z indyka mielone swiezy ogorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×