Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dlaczego kobiety przywiązują tak ogromną wagę do posiadania prawa jazdy? Badania

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego nadal mężczyzna "MUSI" mieć prawo jazdy mimo, że dziś kobiety prawo jazdy i są regularnymi kierowcami? Prowadzę badania. Jeśli możecie piszcie od myślników raczej niezawiłe treści. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi szkoły nauki jazdy TEMPO - https://osk-tempo.pl/b/ , gdzie uzyskałem profesjonalną pomoc i indywidualne podejście do klienta. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.10.2015 o 20:51, Gość gość napisał:

Dlaczego nadal mężczyzna "MUSI" mieć prawo jazdy mimo, że dziś kobiety prawo jazdy i są regularnymi kierowcami? Prowadzę badania. Jeśli możecie piszcie od myślników raczej niezawiłe treści. Pozdrawiam

najlepiej miec prawko, przydaje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

facet dla kobiety musi byc - wysoki, z kasą, pozycją

samo prawko uwierz mi, ze nic nie daje. mam prawo jazdy od 22 lat i nigdy w zyciu nie mialem powodzenia

tu nie chodzi o prawko, tylko jakim autem sie wozisz, co z tego, ze masz prawko jak jeździsz starym gruzem? mozesz se w dope to prawko wtedy wsadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.10.2015 o 20:51, Gość gość napisał:

Dlaczego nadal mężczyzna "MUSI" mieć prawo jazdy mimo, że dziś kobiety prawo jazdy i są regularnymi kierowcami? Prowadzę badania. Jeśli możecie piszcie od myślników raczej niezawiłe treści. Pozdrawiam

Bo chcą żeby im wozić dope 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie facet nie MUSI miec prawka, ale w obecnych czasach wiekszosc ludzi obojga plci robi, bo umiejetnosc jazdy samochodem bywa praktyczna. Sama wole jezdzic transportem zbiorowym, ale bywa, ze chce dotrzec tam, gdzie nie chodzi zaden pociag ani autobus, i co wtedy? Jade z samochodem i zeby sie nie zmeczyc dziele jazde z towarzyszem podrozy.

Bardziej by mnie zastanawialo dlaczego facet zapiera sie, by tego prawka nie robic. A powody moga byc rozne. Wymieniajcie jakie, ci co nie chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to nigdy nie pytalam sie facetow czy maja prawo jazdy ani nie bylo to żadne kryterium. Z drugiej strony prawie kazdy je ma choć mam 2 kolegów bez prawa jazdy i żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawo jazdy w większości przypadków jest niezbędne i zarówno faceci, jak i kobiety bez niego są trochę „upośledzeni”. Ale nie, nie musi mieć prawka. Jeśli na przykład ma padaczkę albo chorobę która to uniemożliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, awaria napisał:

Wg. mnie facet nie MUSI miec prawka, ale w obecnych czasach wiekszosc ludzi obojga plci robi, bo umiejetnosc jazdy samochodem bywa praktyczna. Sama wole jezdzic transportem zbiorowym, ale bywa, ze chce dotrzec tam, gdzie nie chodzi zaden pociag ani autobus, i co wtedy? Jade z samochodem i zeby sie nie zmeczyc dziele jazde z towarzyszem podrozy.

Bardziej by mnie zastanawialo dlaczego facet zapiera sie, by tego prawka nie robic. A powody moga byc rozne. Wymieniajcie jakie, ci co nie chca.

Mieszkam w centrum miasta śródmieście, koszty roczne utrzymania samochódu (benzyna, ubezpieczenie, przeglądy, naprawy, myjnia, opony, parkingi itd) przewyższają koszty taxi nawet tesla. Poza tym mogą go ukraść i trzeba się martwić o parking. Taxi podjeżdża pod same drzwi. W rzeczywistości też jestem jakiś rozkojarzony jeszcze bym wyjechał w kogoś albo drzewo. Samochód też mi śmierdzi później piore ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

bo nigdzie nie ruszasz doopska leżak

ja mc robię co najmniej 500 km autem i 2 kursy taksówką

Czyli na samą benzynę bo pewnie spala kilkanaście litrów na 100km płacisz 300-400zl

To 10x taxi w obie strony miesięcznie 

To ja nie mam takich potrzeb rzeczywistości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Haki rzeczywistości napisał:

Mieszkam w centrum miasta śródmieście, koszty roczne utrzymania samochódu (benzyna, ubezpieczenie, przeglądy, naprawy, myjnia, opony, parkingi itd) przewyższają koszty taxi nawet tesla. Poza tym mogą go ukraść i trzeba się martwić o parking. Taxi podjeżdża pod same drzwi. W rzeczywistości też jestem jakiś rozkojarzony jeszcze bym wyjechał w kogoś albo drzewo. Samochód też mi śmierdzi później piore ciuchy.

Ale taxi nie zawiezie cie na zwiedzanie dalszych miejsc, gdzie nie ma  tez zwyklych srodkow transportu.

Posiadanie prawa jazdy nie jest rownoznaczne z koniecznoscia posiadania auta mieszkajac w srodmiesciu, ale z mozliwosci np. wypozyczniea auta na jakis dalszy wyjazd.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, awaria napisał:

Ale taxi nie zawiezie cie na zwiedzanie dalszych miejsc, gdzie nie ma  tez zwyklych srodkow transportu.

Posiadanie prawa jazdy nie jest rownoznaczne z koniecznoscia posiadania auta mieszkajac w srodmiesciu, ale z mozliwosci np. wypozyczniea auta na jakis dalszy wyjazd.

 

Do dalszych są busy, autokaty, autobusy, pociągi i samoloty 

Można poprosić znajomych lub rodzinę 

Osobiście nie mam takich potrzeb rzeczywistości jestem domatorem lubię w domu siedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Niestety (bo sama wole korzystac z busow, pociagow i samolotow, niz jechac samochodem) nie wszedzie czyms dojedziesz.

Ale jjesli nie masz potrzeb poznawania swiata i poszerzania zainteresowan poza siedzienie w bloku z okiem przylepionym do ekranu, to samochod nie bedzie ci faktycznie potrzebny ani prawko. Tylko jak byc interesujacym dla kobiet nie interesujac sie niczym, a potem narzekac, ze zadna nie chce, bo wymaga prawka (jako rzekl autor).

Edytowano przez awaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, awaria napisał:

Niestety (bo sama wole korzystac z busow, pociagow i samolotow, niz jechac samochodem) nie wszedzie czyms dojedziesz.

Ale jjesli nie masz potrzeb poznawania swiata i poszerzania zainteresowan poza siedzienie w bloku z okiem przylepionym do ekranu, to samochod nie bedzie ci faktycznie potrzebny ani prawko. Tylko jak byc interesujacym dla kobiet nie interesujac sie niczym, a potem narzekac, ze zadna nie chce, bo wymaga prawka (jako rzekl autor).

Interesuje się wielona rzeczami ale wozić dope musi se sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crеep napisał:

W dużym mieście to może być bez sensu chyba że ktoś lubi stać w korkach. Ale tak jak w mojej sytuacji żeby dojechać choćby po zakupy i do pracy jeździć to prawko i auto jest niezbędne. Czy kobiety aż tak na to patrzą...no te które mają prawko i auto raczej niekoniecznie.

Tu raczej chodzi o to że im wstyd przed ludźmi jak typ nie będzie miał pewnie zdania typu "co ty za faceta pozbałaś" ale silna babka która prała kota da sobie radę z presją środowiska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Prawda jest taka, ze nie ma raczej kobiety, ktora olala by interesujacego, zadbanego faceta, takiego co jest zaradny w zyciu i posiada jakas wiedze oraz zawod, z tego tylko powodu, ze nie ma prawa jazdy.

Ale taki facet z reguly prawko bedzie mial, bo nie chce rezygnowac z  przyjemnosci i praktycznosci swobodnego dojechania gdzieskolwiek i kiedykolwiek.

Edytowano przez awaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, awaria napisał:

Prawda jest taka, ze nie ma raczej kobiety, ktora olala by interesujacego, zadbanego faceta, takiego co jest zaradny w zyciu i posiada jakas wiedze oraz zawod, z tego tylko powodu, ze nie ma prawa jazdy.

Ale taki facet z reguly prawko bedzie mial, bo nie chce rezygnowac z  przyjemnosci i praktycznosci swobodnego dojechania gdzieskolwiek i kiedykolwiek.

Nigdy nie miałem problemów używając taxi gdziekolwiek i kiedykolwiek z drugiej strony nie włóczę się po wsiach a jeśli już ktoś mnie zaprosił to odwoził pod sam blok. Chociaż było to irytujące czekać do wieczora to takie wypady są u mnie rzadkością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crеep napisał:

Mogę mieć jedynie beke z takich jeżeli same nie mają, a od typa wymagają. 

 

Nie koniecznie. Przeciez zwiazek jest po to, zeby ludzie  sie uzupelniali. Np. facet bedzie szoferem, a babka kucharka. Facet ogrodnikiem, a babka sprzataczka. Nie musi kazdy robic wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crеep napisał:

Niektórzy goście po prostu ze względów zdrowotnych nie mogą mieć, ale jeżeli realizują się świetnie na płaszczyźnie zawodowej to ich będzie stać na kierowcę to wtedy prawdopodobnie będzie jak piszesz. 

Oczywiscie, ze duzo ludzi nie moze ze wzgledow zdrowotnych.

Tu mowa raczej o tych, co nie chca z powodu rozmemlania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, awaria napisał:

Nie koniecznie. Przeciez zwiazek jest po to, zeby ludzie  sie uzupelniali. Np. facet bedzie szoferem, a babka kucharka. Facet ogrodnikiem, a babka sprzataczka. Nie musi kazdy robic wszystkiego.

Ja mam duże mieszkanie na własność w centrum miasta bez kredytu hipotecznego to ona nich wniesie samochód z prawem jazdy. U mnie będzie spać a mi wozić dope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crеep napisał:

Uzupełnianie się jak najbardziej ma sens, ale to musi być mądra kobieta i grzechu warta, bo wozić idiоtke uwierz to nic przyjemnego 😄

To ale kto wymaga od ciebie wozenia ...ek lub bycia w zwiazku z ...ka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Haki rzeczywistości napisał:

Ja mam duże mieszkanie na własność w centrum miasta bez kredytu hipotecznego to ona nich wniesie samochód z prawem jazdy. U mnie będzie spać a mi wozić dope.

Zakladajac, ze znajdziesz kobiete, ktorz nie ma gdzie spac, a dostala w prezencie samochod, to wtedy sie uzupelnicie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, awaria napisał:

Oczywiscie, ze duzo ludzi nie moze ze wzgledow zdrowotnych.

Tu mowa raczej o tych, co nie chca z powodu rozmemlania.

A na cholere mi to jeszcze mi uradna bo pewnie jakbym już się zdecydował to na niezły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Haki rzeczywistości napisał:

Nigdy nie miałem problemów używając taxi gdziekolwiek i kiedykolwiek z drugiej strony nie włóczę się po wsiach a jeśli już ktoś mnie zaprosił to odwoził pod sam blok. Chociaż było to irytujące czekać do wieczora to takie wypady są u mnie rzadkością. 

A jakbys chcial zwiedzac np. jakies dzikie przestworza to bez samochodu nie da rady. Znam z autopsji, a uwierz mi, jezdzic samochodem nie lubie. Ale zwiedzanie dzikich przestworzy jest dla mnie wazniejsze niz karmienia niecheci do automotoryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie w rodzinie to się mawiało że facet bez prawa jazdy to ciapa nie chłop, więc siłą rzeczy 18 lat i ojciec dał mi gotówkę i mówi: idź i zrób prawko, tylko za pierwszym masz zdać. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, awaria napisał:

A jakbys chcial zwiedzac np. jakies dzikie przestworza to bez samochodu nie da rady. Znam z autopsji, a uwierz mi, jezdzic samochodem nie lubie. Ale zwiedzanie dzikich przestworzy jest dla mnie wazniejsze niz karmienia niecheci do automotoryzacji.

Roochniesz się ze mną 10x w lesie 10x w samochodzie a potem ci się znudzi i łóżko lepsze a 20tys na auto wydane. To się nie opłaca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Crеep napisał:

No i jeszcze po 20 km dziennie z buta biegiem w czasie bliskim rekordów świata 😁 

dziwi ciebie że ktoś dojeżdża do roboty samochodem ?

poza tym 10 km dziennie a nie 20 i w czasie prawie dwa razy dłuższym od rekordu świata który wynosi dwadzieścia ileś min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, __Rym&Cym napisał:

u mnie w rodzinie to się mawiało że facet bez prawa jazdy to ciapa nie chłop, więc siłą rzeczy 18 lat i ojciec dał mi gotówkę i mówi: idź i zrób prawko, tylko za pierwszym masz zdać. xD

To ojciec szwagra na wsi też taki typ tylko on żyje w innej rzeczywistości gdzie autobus podjeżdża na jego okolice 2x dziennie a wypad do hipermarket się planuje jak lot na marsa. Mi braknie 1 pomidora to w kwadrans z buta obroce. A jak pójdę do zabki to 5minut. 

Edytowano przez Haki rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Haki rzeczywistości napisał:

To ojciec szwagra na wsi też taki typ tylko on żyje w innej rzeczywistości gdzie autobus podjeżdża na jego okolice 2x dziennie a wypad do hipermarket się planuje jak lot na marsa. Mi braknie 1 pomidora to w kwadrans z buta obroce.

mój ojciec zawsze wywierał presję na mnie, często się buntowałem, ale z perspektywy czasu jednak ta presja jakieś tam owoce przyniosła... no bo teraz jak sobie wyobrażę, że miałbym zero presji, to nie wiem czy bym nie piwniczył ostro, albo gdzieś w nałogi popadł, szkoły nie skończył... jak byłem nastolatkiem to tylko gry się liczyły i popijawy i ogniska z paczką z klasy.

Edytowano przez __Rym&Cym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×