Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tylko Prawo i Sprawiedliwość

PiS musi uzyskać większość konstytucyjną

Polecane posty

Gość gość
módlmy się o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego? na co liczysz za ich rzadow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, musisz być bardzo interesowna wobec tego a to grzech jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak będzie !! a ten co nie głosuje na PiS sam sobie pętlę na szyję zakłada ! będzie wisiał na sznurku u boku Niemca i służył jak niewolnik ! Będzie miał gendery i inną patologię a jego dzieci będą wychowywane na sługusów UE !!! Precz z PO ! Tylko PiS !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja głosowałem na A. Dudę a teraz zagłosuję na PiS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
75% PiS, 15% Korwin . Tak by to wyglądało gdydy Polacy byli mądrym myślącym narodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
W pełni się zgadzam! Wówczas wola polityczna Kaczyńskiego, Dudy, Szydło i wielu polityków prawicy, lub po prostu świadomych patriotów, będzie możliwa do wdrożenia w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
uciekło mi wola polityczna, by tak usprawnić, naprawić państwo, by stało się ono reprezentantem, wyrazem woli narodu, nie postkomunistycznej postpeerelowskiej antyelity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS- to patriotyzm to walka o naszą Polskę niepodległą ! To wartości honor przyzwoitość w naszym życiu na co dzień ! To dobrze wychowane dzieci nasze , nie zepsute jak te na zachodzie ! PO - udawana ideologia, puste frazesy, rozkład moralny, gigantyczne szwindle, zbrodnie i łajdactwa. Niewolnictwo legalne i unicestwienie Polski i Polaków jako narodu !!! Tylko PiS !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcemy siły ktora będzie dbać o POLSKIE interesy a nie o interesy UE czy Niemiec ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóż to !!! Dzięki polityce PO- UE i Niemcom - nasi rodzice pozostali dzisiaj w Polsce sami ! Schorowani samotni i zdani na biedne domy opieki !!!! Nienawidzę PO wskich świń ! Precz z wyzyskiem prze UE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka93
Przekonaliście mnie, będę głosowała na PiS. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli tak się stanie to nie dość że prezydenta będą mieli swojego, to jeszcze i większość. Czyli będą mogli wprowadzić największą głupotę bez większego problemu. Skończeni idioci nie widzą nic w tym złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS + Grzegorz Braun+Korwin+Ruch Narodowy [to co jeszcze z niego zostało] = 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asiutka93 dziś super :) i namawiaj znajomych, rodzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewolnicy głosują na Pis/Po/ZLew/ PSL/ Nowoczesną/ Kukiza. Jak wiadomo, większość jest zniewolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty niepokojąco zjeb...ny :) ale takimi po wyborach też się zajmiemy :) w końcu skończy się bzdetna tolerancja dla najgorszego bydła które niszczy wszelaką kulturę porządek i wartości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra będzie - zacznie rządzić kościół i faszyści :( cofamy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale PiS + narodowcy to może być przyszłość Polski. xx też mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cofamy to się z PełO u sterów. A konkretnie cofamy się do czasów nieowlnictwa oraz sodomi i gomory ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś :D Twoja kultura godna podziwu, chamku. ;)🖐️ Ale czego spodziewać się po głosującym na PIS. x x Tylko Prawo i Sprawiedliwość dziś nie wszyscy socjalistko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że Braun ma więcej do powiedzenia niż Kukiz, znacznie bardziej komunikatywny niż Janusz Korwin Mikke i ciut lepszą prezencję niż pan Marian Kowalski ha ha. Moje serce zawsze było po prawej stronie, tym razem nie będzie inaczej. Choć głosuję na PiS, kibicuję panu Grzegorzowi i reszcie aby stworzyli szeroki front anty PO-PSL itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×