Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Smutna prawda o PL dziewczynach

Polecane posty

Gość gość
jesteś jesteś tylko dla ciebie to normalny stan by patrzeć przede wszystkim na kase faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha to trochę chyba dziwnie patrzę bo mój chłopak gdy się poznaliśmy to nie miał pracy i utrzymywali go rodzice. Dopiero teraz się usamodzielnił. Poza tym jak mam wymagać od faceta żeby zarabiał nie wiadomo ile skoro sama tego nie robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:38 Nie przeginaj, gdybyś znał każdą osobę po 85, to mógłbyś tak twierdzić, ale nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak widzę fajne auto, to też patrzę- na auto, niekoniecznie na kierowcę, no jak jest przystojny, to też oko na chwilę zawieszę:) Ale nie "poleciałabym" jak to się mówi na faceta tylko dlatego, że ma fajne auto. Facet musi mnie pociągać i czymś zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mam wymagać od faceta żeby zarabiał nie wiadomo ile skoro sama tego nie robię? x Jesteś kobietą i jak każda kobieta wymagasz od mężczyzn więcej niż sama masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:08 kolejny, który zna KAŻDĄ kobietę na tej planecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kłamiecie, że nie parzycie na samochód? na faceta bez prawka nawet byście nie splunęły. Przecież nikt nie mówi, że to coś złego. Po prostu przyznajcie się, że jesteście materialistkami i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jeszcze w jakim wieku ten facet. Bo jak ma 20 lat i mieszka z rodzicami, to ok, ale jak ma 30 i dalej mieszka z nimi i dodatkowo pracy nie ma, to już gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego mam brać faceta bez prawka? Sama mam prawko i auto, to co mam go wozić wszędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda kobieta wymaga od faceta nie wiadomo czego. Nie wiem skąd wy bierzecie te teorie naprawdę. Pozostaje mi tylko współczuć wam że spotykacie takie niewartościowe materialistki na swojej drodze ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mi facet? To gorsze, niż dziecko, jeszcze bardziej trzeba niańczyć. Nie, dzięki, wolę pomagać ludziom, niż wpieprzać się w toksyczne relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w ktorym kiosku to cayene kupiles? moje dziecko tez zbiera modele i akurat tego szuka, doradz cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawią mnie faceci z kafe. Mają problemy ze związkami, więc siedzą pół dnia na babskim forum i obrażają kobiety, zamiast zabrać się za rozwijanie zainteresowań, czy cokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale dlaczego mam brać faceta bez prawka? Sama mam prawko i auto, to co mam go wozić wszędzie? x No właśnie każda z was patrzy na kasę a nie to jakim człowiekiem jest mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
faceci za to nadrabiaja i chetnie przygarna kazda brzydka, kulawa czy stara bo przeciez liczy sie charakter...czyz nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:03 No jeśli mężczyzna jest człowiekiem, który wrzuca wszystko do jednego wora, bo spotkał 5 materialistek, to i tak bym go nie chciała. I sorry, ale mieć prawko i auto, to wymóg tych czasów, często do roboty nie przyjmują bez prawka, a auto każdy może mieć, więc to żadne bogactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porsche Cayenne można kupić za 20tys więc to żadna atrakcja, nie wspomnę już o tym, że ten samochód jest po prostu brzydki, jak porsche to tylko model sportowy, a nie takie nie wiadomo co? O kosztach ewentualnego serwisu nawet nie wspominam, bo kupić taki samochód jest łatwo, ale zapłacić za serwis to już problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w Berlinie tytaj dopiero jest tyle pięknych aut. :D Jest na co popatrzeć.. Ale nie wiem, blachara nie jestem w sumie to gdzieś mam jakim autem jeździ facet :D Byle było w nim czysto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norwegia Norwegia dziś faceci za to nadrabiaja i chetnie przygarna kazda brzydka, kulawa czy stara bo przeciez liczy sie charakter...czyz nie tak? Faceci są ograniczeni umysłowo w tym względzie, nie rozumieją, że kobieta tez chciałaby być kochana bezinteresownie, a nie przede wszystkim za wygląd. Kobieta jest w stanie się związać z mało atrakcyjnym, ale ciekawym facetem, faceci z nieciekawą wizualnie kobietą nigdy nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPogromcaPseudoZnafcuw
gość dziś Porsche Cayenne można kupić za 20tys więc to żadna atrakcja, nie wspomnę już o tym, że ten samochód jest po prostu brzydki, jak porsche to tylko model sportowy, a nie takie nie wiadomo co? O kosztach ewentualnego serwisu nawet nie wspominam, bo kupić taki samochód jest łatwo, ale zapłacić za serwis to już problem. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Aż nóż w kieszeni się otworzył. Specem motoryzacji to na pewno nie jesteś - nie wiem, czy jesteś facetem, czy dziewczyną, ale po jakości wiedzy technicznej sądzę, że raczej na pewno dziewczyną (nie obrażając co niektóre). Za 20tys., to Cayennkę złożoną nie z 2 i nawet nie z 3 zakupisz, tylko co najmniej z 4. A koszty serwisu tego auta akurat są niziutkie, bo jest ono zrobione na bazie auta dla ludu (VW Touareg) i większość części od niego pasuje. Jeśli chodzi o wygląd - pewnie - o gustach się nie dyskutuje, ale zdobyło kilka prestigowych nagród w tej kwestii. Także jak widzisz, speca motoryzacyjnego, to z Ciebie nie będzie, a jeśli blachara, to raczej z najniższej półki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×