Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość aniula47
Gosia a jak robisz te uda? chodzi mi o kość? co z nią? mięso okrawasz od kości czy jak? nie wiem jak się do tego zabrać :/ nie mam pomysłu jak zrobić tego indyka czy wołowinę może czymś mnie zainspirujecie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniula gratulacje!! Piękny wynik jak na 2 miechy odchudzania :) To ja na legalu nie mogę się pochwalić takim spadkiem wagi. Teraz mam 19 kg w 3,5 miecha. Jeżeli chodzi o kurczaka to ja kupuje podudzia luz i są one bez kości. w tedy ważę ile trzeba i gotuję. Są miękkie i soczyste. Wołowinę mielę i przypeawiam cebula i papryką i przyprawami. Smażę na patelni grillowej i mam własne hamburgery. Pozdrawiam Kasimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula47
Hallo? Jest tu ktoś? Dziewczyny wracajcie !!!!! Wspierajmy się wzajemnie :) Proszę o sprawozdanie co u Was- Jowa, gosia na diecie, kasimat, Dewi, keara i cała reszta odchudzającej się ekipy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacówna
witam wszystkich Chciałam Was ostrzec - jeśli gacujecie, to róbcie to do końca. Wyprowadzenie jest najważniejsze. Ja się odchudzałam on line, Schudłam ponad 20 kilo w 4 miesiące. Przy wzroście 1,61 cm ważyłam do 60 kilo i to mi odpowiadało ale konsultanci mówili, że moja prawidłowa waga to 51. I tak przeciągałam dietę, na skutek ich nacisków. Gdybym postawiła na swoim i stanowczo zażądała wyprowadzenia może byłoby ok. A tak wróciło 15. W rok. Z moich znajomych 4 osoby się odchudzały u Gacy. Jedna jeszcze walczy, reszta ma jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniula ja jestem trwam ale po weekendzie bez rewelacji :( A jak Tobie idzie? Ja jeszcze do końca czerwca i na dwa mechy pas. Zobaczymy jak to będzie z efektem jojo. Pozdrawiam Kasimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula 47 jestem od czasu do czasu wchodzę i czytam.Gratuluje Ci wyniku. Ja po 3.5 m-c schudłam 17. Zdarzają mi się wpadki. Np wczoraj poszłam kupiłam i zjadłam loda. Plan jest jeszcze -13. Więc moja dieta jeszcze jakiś czas potrwa. Siłownia trzy albo cztery razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Melduje sie! Tez zaglądam, podczytuję. Co do efektu jo-jo: ostatni miesiąc tez sobie odpuściłam. Tragedii nie ma ale widzę ze juz nie ma takiego luzu taki byl. Mąż mnie zmotywowal: zobacz tyle wysiłku włożyłaś, nie szkoda Ci... No i od dzisiaj jestem na tluszcziwce. Żołądek sie troche skurczy i będzie dobrze. U mnie jest tak: na tluszczowkach jestem zdyscyplinowana. Jak sa dni z węglami odrazu zaczynam podskubywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że juz wszystkie pochudłyscie i sama zostałam na placu boju ☺ ja ciągnę dietę, ale nie stosuje tłuszczowej od jakiegoś czasu. Nie mogę się zmusić, żeby jeść 4 razy to samo a łosoś tez juz mi nie podchodzi. Wybieram te mieszane i metaboliczne. Ćwiczę 3 razy w tygodniu. Mamy w miescie takie zewnętrzne siłownię i jak tylko pogoda dopisuje to tam ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce pociąga dietę do konca sierpnia ile dam rady to zrzuce do tego czasu, żeby wyprowadzić się do świąt Bożego Narodzenia. Chciałabym zrzucić jeszcze 20 kg. Nie podjadam. Jedynie do mięsa tzn kurczaka robie sobie sos czosnkowy z jogurtu naturalnego i czosnku, lepiej mi smakuje takie mięsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podajcie proszę przykład nowej tłuszczowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina na starej diecie
Drogie Panie podajcie proszę nową gramature tłuszczuwek. Ja byłam na abonamencie i mialam kurczaka 75 gr 17 gr masła i 100gra brokuła/kalafiora. Czyżby Gaca zauważył ze to zbyt mało na posiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniula to masz ambitny plan. Ja nie dam rady dietować na urlopie:( Już mi teraz ciężko na każdym wyjeździe. A następny zapowiada się pod koniec maja. Wykruszyło się towarzystwo z watku:(, ciepło się zrobiło i nie mają czasu siedzieć przed kompem. Ja bylam na rowerze i uciekałam przed chmurą deszczową, jak dojechalam do domu to piękne słońce wyszło i zamierzony dystans na rowerze szlag trafił;) Pozdrawiam Kasimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alina nikt ci nic nie poda tutaj, każdy patrzy tylko o swój kawałek wielkiej dupy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alina nikt ci nic nie poda tutaj, każdy patrzy tylko o swój kawałek wielkiej dupy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupppppppa
:D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Jesli chodzi o tluszczowke z brokulem: ja robie okolo 450-500g kurczaka + 500g brokulu . Robie ja 3 dni bo tylko mogę wytrzymać. Ważę w tej chwili 53 kg i zapewniam ze na tej gramaturze tez się bardzo dobrze chudnie. Sama sobie zapodałam ta ilość bo: 1. Zazwyczaj tyle jest w opakowaniu 2. Byłam poprostu strasznie glodna, ktora wywoływała złość frustracje i chęć rzucenia diety. Przy tej ilości można spokojnie wytrzymać i nie myśleć o diecie jak o karze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina na starej diecie
Jowa bardzo Ci dziękuję za informację, ja też sobie zwiększę gramatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzainteresowana
Jowa z jakiej wagi schodziłaś i ile czasu Ci to zajęło? Czy na białkowo-węglowodanowej diecie też zwiększałaś ilość jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Schodzilam z okolo 68kg przy 152 cm wzrostu. Na węglach raczej pilnowalam bo bylo łatwiej. Uzywalam slodzika lub stevi di jogurtu lub twarogu. To + owoce dalo sie przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziula74
Jowa, ile Ci zajęło zejście do 53 kilo? Szacunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Okolo 5 miesięcy. Pod koniec zdarzało mi sie "łapać oddech" tzn.: węgle przez 3 tygodnie bo nie mogłam się zabrac za tluszczowke. Z tym ze nie byłam zbyt pilna z cwiczeniami. Gdyby połączyć mysle ze byloby lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jowa,szacunek jesteś Wielka.Mam nadzieję że będziesz moją inspiracją.Też tak chcę.Więc biorę się od jutra za siebie,waga wyjściowa jak u Ciebie.Mam nadzieję? nie ja wierzę że mi się też uda,będę myślała o Tobie Jowa.Pozdrawiam Dana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziula74
ja od połowy września do wigilii schudłam prawie 20 kilo. Niestety nie wyprowadziłam się i 15 wróciło. Ciężko się wziąć ponownie za dietę Gacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGosiak
Jako dodatek do każdej diety i ćwiczeń polecam młody jęczmień (najlepiej Premium) ;) To najlepsze uzupełnienie dietki - daję fajnego kopa do ćwiczeń i polepsza uzyskiwane efekty. To istna bomba witaminowa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Dana ja to Pikuś! Tu sa dziewczyny, które schudly o wiele więcej. Moja przygoda z odchudzaniem zaczęła sie w 2011. Ważyłam wtedy okolo 77kg i to byl mój rekord! Diety przestrzegałam rygorystycznie. Przybralam w własnej winy objadajac sie słodyczami. Ale jak widzisz da sie! Warto, czuje sie świetnie, facet czasami sie jakiś jeszcze obejrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwerkaa
Witajcie POMOCY!! bylam na gacy schudłam 15kg,zaprzestałam oczywiscie przytyłam z nawiazka.ponownie zaczynam jestem na 2 tygodniu moja waga to: start 118kg wzrost 177 tylko potrzebuje pomocy,jestem gapowiczka i nie wiem co mam dalej robic teraz jestem na 2 tyg białkowym i nie wiem jak mam isc 3i4 tyg czy juz na szybki czyli 4d.tłuszczówka i 3 białkowa czy 3tydz.tłuszczowa i 4 białkowa a potym miesiacu jak idziecie programem szybkim????????? bardzo prosze pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wwerkka,ja Tobie nie pomogę sama zaczynam,ale myślę że za szybko to skóra będzie nie ciekawa.Jowa i tak będę Ciebie stawiała sobie za wzór,ja też mam problemy z słodyczami,a za Twoim przykładem się uda jak Ty mogłaś to i ja dam radę.Tak mam że w swojej łepetynie coś muszę sobie poukładać.Pozdrawiam Dana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwerkaa
Ja 3 miesiące układałam sobie w głowie oczywiście zajadając i obiecujac sobie ze od jutra juz napewno. Jednak nastawienie psychiczne to podstawa!! Mam nadzieję ,żetym razem mi sie uda. pozdrawiam i wspierajmy sie. Jak to sie robiło tą stopkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Wwerkaa skoro nikt nie odpisuje to ja wiem tyle ze dziewczyny różnie miały. Najczęściej byl wariant 3+4. I tak będziesz chudnąć. Niektóre koleżanki w ogóle rezygnowały z tluszczowki. Dona jak mnie bardzo brało na słodkie na tluszczowce robiłam pare lykow coli light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jowa !!! wielkie dzięki za radę.Dana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×