Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość
Witam Czy ktoś może zna nową tluszczowke z awokado ? Bardzo bym prosiła o rozpiski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie potrzebuje rozpiski z awokado wykupilam abonament i zaczynam legalnie gacowac ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozesz sie podzielic jak teraz wyglada nowa tluszczowka z avocado? Pozdrawiam Matylda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek już upada, tylko odzywają się sępy, które żebrzą o podzielenie się dietą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie psioczyć!!!....dla mnie to najskuteczniejsza dieta na świecie....smalec....masło klarowane,olej lniany to najzdrowsze tłuszcze są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm. Jestem tutaj przypadkowo i jestem zdziwiona dietą o której tutaj czytam .Od 11 maja br. rozpoczęłam walkę ze zbędnymi kilogramami a miałam ich 133 przy wzroście 162 cm. Wystarczyła zwykła wizyta u dietetyczki , ustalenie diety 1800 kcal przy praktycznie zerowym wysiłku ( praca biurowa) . Jem 5 zbilansowanych posiłków , którymi najadam się do syta i do dnia dzisiejszego zgubiłam 12 kg praktycznie nie odczuwając , że jestem na diecie. Przykładowo dzisiaj w moim menu, śniadanie: 2 kromki razowego chleba , masło 1/2 łyżeczki, 1 opakowanie serka ziarnistego 200 g, ogórek , kawa/herbata bez cukru. II śniadanie: 2 szt. pieczywa chrupkiego wasa, pomidor ogórek, sałata , jabłko. Obiad: potrawka z kurczaka 150 g, ryż 50 g marchewka z groszkiem 150 g. Podwieczorek: lody śmietankowe 100 g, truskawki mrożone 100 g. Kolacja : 2 kromki chleba graham, masło papryka sałata filet z kurczaka pieczony 100g. Jedzenia sporo, dobrego , które łatwo sobie przygotować nawet do pracy. waga spada. Polecam wizytę u dietetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ty chyba fora pomyliłeś/łaś ...załóż sobie wątek ...odżywianie pod opieką dietetyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibarek
mam pytanie, dot. wyżej wstawionego jadłospisu. W 3 i 4 tyg na posiłek III czyli zupka :) ona ma być na piersi, czy pierś też można pochłonąć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Jestem 5 tydz na diecie gacy, -7kg :) Tłuszczówkę mam z łososiem Śniadanie: Jajecznica na suchej patelni z 1 jajka i 1 białka, po usmażeniu dodać 22g masla, do tego 70g warzyw - pomidor, papryka II posiłek Awokado 50d Pomidor, sałata 80g Oliwa z oliwek 1,5 łyżki III posiłek Pieczony łosoś 120g Warzywa (pomidor lub ogórek) 90g Masło 22g IV posiłek Pieczony pstrąg 120g Ogórek 50g Oliwa 1 łyżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam na kilku forach przykładowe jadłospisy i chyba coś się pozmieniało bo ja troszkę mam inne rzeczy do jedzenia. Pierwsze dwa tygodnie -5kg. Jest to bardzo motywujące. Jestem w 3 tygodniu. Teraz póki co tylko 1 kg zleciał. Boję się zatrzymania bo motywacja spadnie. Tłuszczówke zle znosze bo jednak weglowodany to paliwo dla umysłu. Nie wiecie jak suplementy jak koklajle i slim formuła podkrecają metabolizm? Czy to ściema? Każdorazowe koktajle po treningu to mega wydatek niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc93kilosy
Kto zaczyna od poniedziałku może? Werka co u Ciebie? Ile zgubiłaś kilosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc93kilosy
Weridia czy Ty masz nową tłuszczówkę? Czy ktoś może podać proporcje do nowej tłuszczówki na kurczaku ,bardzo proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest kurczak 120 gr brokuly 100 gr i 22 gr masła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddffhjkllllll
jest tutaj ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś tutaj pisze jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
A ja ze swojej stron mogę zaproponować wszystkim odchudzającym Acai Berry Extreme. Jak dla mnie jest to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiax...ty chyba fora pomyliłaś...tu o Gacy mowa jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu...ja białko popijam ale nie po każdym treningu...ważne natomiast jest branie dobrego zestawu witamin, takich od A do Z...dwa razy dziennie,,,na regulację wyprożnień piję łuski plesznika....wlosy mi nie wypadają,pażnokcie mam twarde... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ona jest nowa :) ta tłuszczówka z łososiem, bo od niedawna jestem na diecie. Ostatnio wzięłam z wieprzowiną, ale lososiem się bardziej najadam ;) więc teraz wezmę znów łososia. Mam -10 :) po urlopie (aktywnym, ale przynajmniej jeden posiłek, zazwyczja obiad, był niegacowy) Pozdrawiam i trzymam kciuki, od poniedziałku, zdaje się, będę na owocowym raju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maglosia292
Ja również jem dużo warzyw,ryb czy też mięsa;) kartofli nie jadam bo nie lubię ;) jem 5 posiłków dziennie plus suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl i to mi wystarcza by gubić zbędne kilogramy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,ja niestety nie chudne pojechałam z poczatkiem lipca na wakacje i poległam,teraz sie zajadam i nie moge tego przełamac moze ktos z was ma moc przemowic do mnie to zapraszam oczywiscie waga w gore jeszcze wiecej jak zaczynałam z gaca masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tussia
Złe mamuśki (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 >>>http://d8x.pl/r/C1xzle-mamuski-2016 Opowieść o przykładnych matkach, które postanawiają zerwać się ze smyczy. Młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Zakręcone na lokówkę obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy te gramatury z poprzedniej strony to są przed obróbka termiczną czy po? np 75g kurczaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gramatura dotyczy surowego mięsa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hallo! Czy ktoś jeszcze się odchudza na gacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×