Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

CZeść dziewczyny Wczoraj wykupiłam miesięczny karnet w gaca system...bez suplementów bo mnie po prostu juz na to nie stać. Mam do rzucenia 47 kg. Troszkę jestem rozczarowana bo rozmowa z konsultantem trwala tylko 20 minut i po tym czasie komputer serwer po prostu zakoczył połączenie (po prostu mają tylko tyle czasu na rozmowe z klijentem)...no cóz...nie zdążyłam zadac Pani konkretnych pytań ale dobrze ze mozna do nich pisać i wszystkie zaległe pytania zadawać w emailu. Miałam do wybory dwa zestawy diet. Jestem niskociśnieniowcem więc dopasowali mi diete do moich potrzeb. Nie mam żadnej tłuszczówki. Mam kasze jaglaną , wołowinke, sałatki warzywne i wiele innych smakowitowci....Zdziwilam się bo moja kolezanka miała tylko pierść z kurczaka i brokuły.... Probowalam się odchudzac na własną rękę ale popełniałam jakies błedy a szerze powiedziawszy podjadalam. Jak sie ma małe dziecko i szykuje się dla niego jakies przysmaki to zawsze cos w buzi ląduje:).....i tak zakmniety krąg. Zobacze...zastosuje i po miesiącu napisze jak i co i czy się to oczywiście oplaca....jak macie jakieś pytania piszczie na inusia1980@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka jest na diecie od Gacy od miesiąca i juz schudła 10 kg.....nie kupowala od Niego suplementów bo nie było ją na to stać.. kupiła sobie tylko centrum witamin i jest bardzo zadowolona....dlatego poleciła ją mi.....wykupiłam miesięczny karnet i od czwartku zaczynam...bo nie mam jeszcze wszystkich składników.....trzymajcie kciuki..bo mam do zrzucenia 47 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula47
Inusia99 trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie diety to nie na mój organizm. Niestety jak mam bardzo rygorystyczną dietę to łapie zaparcia okropne. Dicopeg 10g mi wtedy pomagał ale od tamtej pory stosuję " luźniejszą" dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po tak długiej przerwie. No i na nowym forum szkoda tego starego. Jestem znowu naładowana pozytywną energią i bardzo się z tego cieszę - Wracam do Gacy -na gapę ale na moich zasadach oczywiście trochę zmodyfikowana dieta ale minimalnie. Moje pierwsze odchudzanie było o stycznia 2015r. moje osiągnięcie to -26kg i -21 cm w pasie na wysokości pępka. dieta trwała do czerwca 2015. Potem bibmałam ale w tygodniu była dieta w weekend był luz. Oczywiście odchudzam się z mężem dobrze nam szło on schudł 33kg a na dzień dzisiejszy wygląda to tak Ja +8 kg i + 7 cm w pasie. Mąż + 10kg. Wszystkim się chwalę że startuję od nowa od dziś mówię po to aby mi zapał ni spadł. Od dawna jeżdżę na rowerze. Teraz mam w planie ćwiczenia z chodakowską. Miałam dietetyczne śniadanko dziś i zaraz zjem drugie .... No mam nadzieję że znajdę czas aby częściej kliknąć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc gacowicze, jak sie macie widze,ze jest wiele nowych osób i tych"starch"z dawnego forum. proponuje ozywic to forum myśleze bedzie nam wtedy łatwiej przemierzać te trudna drogeodchudzania. Ja jestem załamana jutro miesiac jak jestem na Gacy(poraz enty|) i schudłam tylko 5,5kg myslałam,ze bedą lepsze rezultaty.Pewnie tez dlatego ,ze nie mam jak i strasznie mi sie nie chce zabrac do cwiczeń. piszcie prosze jak wam szło w pierwszym miesiacu moze mnie troche podbudujecie. pozdrawiam i trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aginka86
Wwerka hej jak byłam pierwszy raz na diecie gacy nie miałam motywacji do ćwiczeń zalecanych przez gace. Ale rower lubię wien że za mało na nim jeżdżę codziennie 1km pod górę 2 razy na dzień to w sumie 2km pod górę bo to co z gory to nie liczę. Właśnie ćwiczyłam z chodakowską ale wytrwałam 10 minut i jestem mokra jak szczur. Potem spróbuję ponownie tylko jadę na rowerze po córe do przedkola. A i mięsko już mi się gotuj*****obiad jestem po 1 śniadaniu zaraz wezmę colon c i zjem drugie śniadanko. Pozdeawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że tu nie da się zdjęć wklejać. Jestem po drugim śniadanku wiem za późno zjadłam ale nie miałam kiedy. Potem obiad mam o 16:30 gotowane mieso (karczek) plus buraczki a kolacja około 19:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam oj i nawet nie wiem kogo widzę że pustki i forum umiera ojj a ja potrzebuje motywacji :-( jest ok na diecie no ale chwile załamania są. Chociaż dziś rano byłam zadowolona wiem za wcześnie na wagę ale musiałam i wien to tylko woda schodzi ale jednak jest 2kg mniej. Muszę działać do puki waga schodzi bo im bliżej okresu tym gorzej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey aginka nie łam sie mi praktycznie od 2 tygodni waga stoi jestem załamana itrzymam sie mysli ze kiedys musi puscic,za tydzien okres wiec moze pusci po. ja po sniadanku jajecznym i o12 drugi posiłek jade na tłuszczówce wiec mam juz jej dosc. juz nawet wazywa mi nie wchodza robie sobie koktajle z marchewki i szpinaku albo botwiny caluje i pozdrawiam dziewczyny piszcie razem bedzie nam latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. ja dzis po drugim sniadaniu mam zalamke bo praktycznie od 2 tygodni waga stoi,ale pocieszam sie ze musi kiedys puscic. chwalcie sie swoimi przezyciami razem bedzie nam łatwiej przejsc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest wpis wszytko widać . Powodzenia na tej tłuszczowej dietce. Ja jestem na gape i mieszam sobie moje notatki w sumie to już z pamięci robię . Teraz mam tydzień mieszkany nabiał na śniadania i kolacje obiad gotowane mięso. Plus jedna kawa rano a reszta to sama woda i sikam i ciągle mi się chce sikać. W przysłym tyg. Planuję samą tłuszczówke. .zobaczymy jak będzie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey,ja po sniadaniu teraz oczekuje na 2 posiłek i tak mysle jak urozmaicic te tłuszczówke w ramach warzyw chyba sobie zrowie koktajl z marchewki ,szpinaku i botwiny tylko do soboty tłuszczówa i pozniej białkowa. juz nie staje na wage dopiero w nd rano stane po zakończeniu tłuszczówki. pozdrawiam podpowiedzcie jakies mozliwosci pozniej w miesznym po tłuszczowce co moze byc na 5,6 i 7 dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYDZIEŃ 6 Posiłek I: płatki kukurydziane 50g, 1 szklanka mleka 2% Posiłek II: kefir 250 , warzywa 150 g Posiłek III: 90 g wołowiny, jarzyny 180 g – zgotować zupę Posiłek IV: ser biały chudy 100 g, jogurt naturalny 150 g TYDZIEŃ 7 Posiłek I: pierś kurczaka 75g, 100g brokułów, 17g masła Posiłek II: pierś kurczaka 75g, 100g brokułów, 17g masła Posiłek III: pierś kurczaka 75g, 100g kalafiora, 17g masła Posiłek IV: pierś kurczaka 75 g TYDZIEŃ 8 Posiłek I: Płatki owsiane na wodzie 3 łyżki stołowe, Morele suszone 4 sztuki Słonecznik łuskany 20g, Kefir 250g, Mleko 2% z prawdziwym kakao1 szklanka (250ml) kakao - 15g Posiłek II: Kiwi 150g Posiłek III: Pierś z kurczaka 100g, Czerwony burak 200g, Oliwa z oliwek 1 łyżka Posiłek IV: Ser biały chudy 125g, Jogurt naturalny 150g, Natka pietruszki 10g Pieprz cayenne 3g lub białko na wodzie TYDZIEŃ 9 i 10 Dni 1-4 Posiłek I: 60 g musli, szklanka mleka sojowego naturalnego bez cukru Posiłek II: 30 g orzechów nerkowca, 30 g migdałów, 4 morele suszone, 4 śliwki, jogurt naturalny 150 g, jabłko 100 g Posiłek III: pierś z indyka 180 g, marchewka z groszkiem 200 g, olej rzepakowy 2 łyżki, kasza kukurydziana 50 g Posiłek IV: koktajl warzywny: burak 60 g, seler 50g, marchew 50g Lub BIAŁKO na wodzie Dni 5-7 Posiłek I: 1 łyżka siemienia lnianego, 4 łyżki płatków owsianych, 2szt moreli suszonych, 4 szt śliwek suszonych, jogurt naturalny 150 g, Molka 20 g, colon c 10 g Posiłek II: arbuz 150 g, jabłko 100 g, ananas lub pomarańcza 100 g Posiłek III: makrela gotowana na parze 200 g, marchew, seler, cebula, pomidor łącznie 300 g, olej rzepakowy 2 łyżki, ryż brązowy 50 g Posiłek IV: ser biały chudy 120 g, jogurt naturalny 150 g, natka pietruszki lub białko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaco Lenka
TYDZIEŃ 11-12 Dni 1-4 Posiłek I: wasa żytnie 2 kromni, do tego pasta: ser biały chudy 80 g, orzechy nerkowca, jogurt naturalny 150 g Posiłek II: Jogurt naturalny 150g, Słonecznik 10g, Orzechy laskowe 10g, Śliwki suszone 4 sztuki, Kiwi 150g Posiłek III: Wołowina pieczona lub duszona 90g Marchewka z groszkiem 220g, Oliwa z oliwek 2 łyżki Kasza kukurydziana 50g Posiłek IV: Pierś z kurczaka 50g, Szpinak 100g lub BIAŁKO Dni 5-7 Posiłek I: Musli 30g, Mleko 2% z prawdziwym kakao 1 szklanka (250ml) kakao - 15g Posiłek II: Jogurt naturalny 150g, Orzechy nerkowca 20g, Pomarańcza 200g Posiłek III: Sałatka: pierś z kurczaka 100g, kalafior 100g, marchewka z groszkiem 80g Oliwa z oliwek 1 łyżka Posiłek IV: Jogurt naturalny 150g Słonecznik łuskany 20g LUB BIAŁKO GacowiczkaPowraca 2015.01.24 Tłuszczówki do wyboru: TŁUSZCZÓWKA 1 75 g karczku na smalcu + 1 średni pomidor TŁUSZCZÓWKA 2 I: Jajecznica 2 jajka na maśle 5g (masło mlekovita bez dodatków) pomidor średni II: łosoś pieczony 150g warzywa 100g łyzka oliwy z oliwek III: łosoś pieczony 150 g szpinak 100g łyżka oliwy z oliwek IV: półtłusty twaróg - 100g jogurt naturalny 50g szczypiorek do smaku TŁUSZCZÓWKA 3 I: jajecznica 1 jajko+ 1 bialko, na maśle 5 g (łyżeczka) warzywa (do wyboru: kalafior, brokuł, pomidor ogórek) 100g II: kotlety sojowe: soja 200g (moczymy, później gotujemy, miksujemy, lub rozdrabniamy) masło 2 łyżeczki, 1 jajko smażymy i rozdzielamy na 3 posiłki. do tego 100 g warzyw standardowo do wyboru jak poprzednio IIIjezyk.gif porcja kotletów sojowych 100 g warzyw do wyboru IVjezyk.gif porcja kotletów sojowych TŁUSZCZÓWKA 4 kurczak 75g, masło 17 g, brokuł 100 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kochani:) Zaczynam od jutra dietkę gacy,która Wam podalam :) kiedyś na starym forum ją znalazłam ale nigdy jej nie zastosowałam...wczoraj byłam na wykładzie gacy w Poznaniu i stwierdziłam że musze zacząc (p.s.wykład SUUUPER)... szkoda tylko ze na gape a nie legalnie :( koszty w gaca system sa masakryczne dla przeciętnego Polaka a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaco lenka życzę powodzenia i wytrwałości w działaniu. Proszę pamiętać o ćwiczeniach. Ja jak pierwszy raz się odchudzałam to miałam lenia i nie ćwoczyłam. A teraz jestem na diecie parę dni ale miałam już 2 treningi i mam nadzieję a wręcz muszę dotrzymać słowa i ćwiczyć dla siebie i męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka1983
Dlaczego robicie tydzień tłuszczówki? 4 dni tłuszczówki, 3 dni mieszanej i kolejny tydzień 3 dni tłuszczówki i 4 mieszanej. Po tygodniu tłuszczówki organizm jest tak wymęczony że odchodzą chęci na dalszą dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego ta dieta jest tak skonstruowana ponieważ organizm wprowadzasz w ketoze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień tłuszczówki jest dobry na pierwszy raz, później jest cykl mieszany. Przez cztery dni na tłuszczówce wprowadzasz organizm w ketozę, kolejne trzy dni na mieszanej masz mało tłuszczu ale organizm dalej będzie w ketozie spalał Twój tłuszcz bo innego mu nie dostarczasz. Katując organizm tydzień tłuszczówką dużo lepszych wyników nie osiągniesz tym bardziej że nie będziesz mieć sił na aktywność fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey ,jak wam idzie .ja sie trzymam ale zadnych efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za idiotyzm robienie diety Gacy na własną rękę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotyzm -idiotyzmem?Podziwiam kobietki że się nie poddają i walczą z swoją otyłością ,pomimo krytyki tak jak Ty gościu.Proszę nie krytykować niech każdy robi swoje i świat będzie lepszy.Kochane trzymam za Was kciuki i życzę duuużych spadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta jest restrykcyjna więc bycie na niej to już idiotyzm ale skoro na niej jesteśmy (jestem od 31 stycznia)to jak dla mnie głupotą jest nabijanie kabzy Panu Gacy. Znam osoby które masę kasy zostawiły u Gacy a efekt jojo po mają taki sam. W trakcie diety ważne są suplementy kremy i siłownia i to nie muszą być suplementy Gacy ani siłownia Gacy. A po diecie jak będziemy jadły tak jak przed dietą to nie ma się co oszukiwać zgubione kilogramy odzyskamy z nawiązką. Życzę sobie i państwu utrzymanie diety po odchudzaniu po w trakcie spada szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W trakcie waga jak mamy odrobinę silnej woli spada szybko. jJa z rozmiaru 18 noszę już rozmiar 12. Jestem na gapę . Wyniki mam dobre, obwody wciąż się zmniejszają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damessa - ja też jestem na Woli od miesiąca i to prawda, że człowiek czuje się wyobcowany tam trochę (ja nawet bardzo), dopiero ostatnio trenerzy zaczynają chodzić po sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×