Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość
Polecam Pawła Lisiaka-konkretny, motywujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tą dietą online schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało ,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów ,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie :) http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćala
Drakonska i NAJSKUTECZNIEJSZA do zniszczenia sobie zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w programie od 6 kwietnia, rozpiski bardzo się zmieniły co chwila jakieś owoce się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
post skuteczny ,ale tak jak i u Gacy jak nie stosujesz się do ZO po poście to szybko Ci wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234567890
ja do diet nie mam siły. ciągle przegrywam sama ze sobą, ale np. zmieniłam produkty na dużo zdrowsze, jak np. na olej rzepakowo-lniany Golden Drop i jestem mega szczesliwa ze go stosuje bo ma swietny posmak i pasuje do wszytskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc jestem nowa i chciala bym sie dowiedziec czy aby prowadzic diete gacy i chudnac musze wykupywac caly ten abonament czy moge zaopatrzyc sie w ksiazki gacy i sama prowadzic sobie diete z jego przepisami,no i wiadomo jakies wspomagacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś się podzieli rozpiskami na pierwszy tydzień. Kiedyś byłam na Gacy, niestety wróciło. Teraz chętnie bym spróbowała, nie wiem czy się uda, chciałabym się sprawdzić. Odpada tylko tłuszczówka, bo jestem po wycięciu woreczka. Będę wdzięczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratunku, kolejny dzień bez zebrania się w sobie. Jestem załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćml
Hej, jestem nowa, na legalu od 30.05, dziś 4 dzień, nie jest zle. Z dodatków kupiłam witaminy king i colonC, dziś na wadze spadek o 2 kg, jest motywacja. Startuje z 100. Dwa lata temu schudłam sama na MŻ do 80 kg, ale niestety nie pilnowalam się i wróciło wszystko. Bardzo mi zależy, żeby teraz się udało. Znam osobę, która utrzymuje nowa figurę po Gacy już prawie 2 lata, ale ciagle wraca do tygodniówek z kurczakiem, wiec wiadomo samo się nic nie utrzyma :) jak ktoś tu zaglada to odezwijcie się na zachętę, wymianę spostrzeżeń Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość recydywistka1979
Hej, po niecałych dwóch miesiącach prawie 12kg w dół :D cały czas jadę na metabolicznej, bo karmię piersią- jak wybrałam dietę mieszaną to była masakra u mojej dzidzi :( jak tak dalej pójdzie to jeszcze 2-3 msce i zakończę :D i znowu będę laska hehe Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Ja tez nie mam woreczka i wszystko mam na parze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś naprawdę jest gotowy przejść na taką dietę :O Przecież to męczy organizm. Zdecydowanie lepiej postawić na kaplanex i na spokojnie zrzucać kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie bez sensu, ta dieta wydaje się być wyniszczająca dla organizmu. Lepiej postawić na jakiś sprawdzony środek coś a'la kaplanex - jest przynajmniej ziołowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak, weźmiesz tabletkę i nie podjadasz bo blokuje uczucie głodu, a nie takie diety... Współczuje jeżeli ktoś naprawdę się na to decyduje :l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc bez woreczka, można normalnie tłuszczówkę tylko co mięso gotowac na parze? Ja piekłam w piekarniku:( Masło normalnie dodajemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziaczek459
Całkowicie jestem przeciwna takim drakońskim jak to napisałaś rozwiązaniom. Takie postępowanie jest wyniszczające dla organizmu. I o ile na początku i za pierwszym razem może powodować utratę wagi (nie mylić z utratą tkanki tłuszczowej) to w ostateczności spowalnia metabolizm i sprawia, ze odchudzanie staje się nużące i wyczerpujące. Lepiej zakupić sobie jakiś naturalny i bezpieczny wspomagacz, jak Iqgreen i odchudzac sie z wykorzystaniem właściowości zielonej kawy. Przyspieszony metabolizm, zahamownie apetytu i przyspieszone spalanie tkanki tłuszczowej. Najlepiej tylko wyelimnowac niezdrowe produkty, troche ruchu i gotowe. A i samopoczucie lepsze niz przy prawie głodowaniu. Bo przeciez człowiek glodny czlowiek zły, a nie to mamy na celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta111
Ale wyniki wow! co do cateringu to jeśli ktoś nie ma czasu na gotowanie zdrowo, to powinien zdecydować się na catering dietetyczny ewentualnie stołowanie się w knajpach, w których ma pewność, że jedzenie jest zdrowe. Przy czym pierwsza opcja jest i pewniejsza i na pewno docelowo tańsza. Możecie zobaczyć sobie dietę https://www.eatzone.pl/pl-PL/Diet mozna do nich napisać, zapytać jak wyglądała by dieta dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś zaczynam wyprowadzenie na diecie Gacy. Schudlam 30 kg w 6 miesięcy. Stan skory i paznokci jak najbardziej na plus, jednak wlosy konkretnie wypadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila75
szukam osoby do towarzystwa w odchidzaniu z Gacowymi przepisami :-) , kiedyś byłam na diecie u Gacy , ale szybko odpadłam ( po 2 tygodniach). Jestem zdeterminowana, nigdy jeszcze nie dobijałam do 100 i nie odczuwałam bólu kolan po tańcach lub dniu na obcasach. Mam zamiar się z tym rozprawić! Nie chcę opowiadać znajomym , bo tyle razy już mówiłam i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia_maria
Witajcie, ja przez maj i czerwiec odchudzałam się u dietetyka, wizyty 2 x miesiącu, dieta tak samo. Koszt miesięczny 400 zł. Diety pilnowałam co do grama, ale przy tym nie ćwiczyłam. Spadek wagi z 87,5 do 84,1 kg. Uznałam że 3,6 kg na 2 miesiące i koszt 800 zł jest zbyt wysoki. Udałam się do Gacy, zaczęłam dokładnie 1 lipca z wagą 84,1, dziś po 2 tygodniach mam 79,2 kg. Koszt wyższy niż u dietetyka, ale mam w tym siłownię. Dieta jest dużo tańsza niż ta od dietetyka, szybko się przygotowuje i w ogóle nie jestem głodna (u dietetyka po kolacji o 19:00 w dalszym ciągu czułam głód). Efekty mnie mega cieszą, ale najważniejsze jest to, że u Gacy to jest faktycznie kompleksowy program, od diety i ćwiczeń po zalecenia codziennego masowania, no i woda!!!. Po 4 dniach na diecie w Gaca centrum zobaczyłam swoje kostki u nóg, pierścionki musiałam pościągać bo mi spadały. Ja wiem, że na razie jest to tylko spadek wody, ale jaka to ulga po roku czy dwóch nie być napęczniała wodą. Nie jestem jakąś psycho fanką, nawiedzoną, że jest to najlepszy system na świecie, ale efekty są. dzień przed odchudzaniem u Gacy zrobiłam badania, generalnie jest ok, w normie, choć w górnych granicach normy (potas i cholesterol poza normą). Zrobiłam 11 znaczników z krwi i żeby się przekonać jakie efekty ma dieta na moje wyniki postanowiłam, że po 2 miesiącach diety zrobię ponowne wyniki i wtedy zobaczymy jak wyjdą i dam Wam znać. Dodatkowo jeszcze dodam, że mam mnóstwo ernergii. Zazwyczaj z dużym problemem wstawałam o 6:15, a teraz 5:30-5:40 budzę się sama, bez budzika, z dobrym nastrojem. Mnie ta dieta przekonuje, choć zdaję sobie sprawę, że najtrudniejsze będzie wychodzenie z niej. Wtedy to będzie dopiero moment pilnowania się, by znowu nie wrócić do starych przyzwyczajeń, czyli ciasteczko tu, drink tam, bo nie ma siły by przy ciągłym folgowaniu sobie zachować szczupłą sylwetkę. Musicie mieć tego świadomość. Znajoma, która od 3 lat pilnuje wagi mówi, że pozwala sobie raz w tygodniu na dzień, gdzie je i pije wszystko na co ma ochotę, tym samym tyje nawet do 1 kg, a potem kolejne 6 dni pilnowania by wrócić do swojej wagi. Niewiele jest osób,które mogą jeść co chcą i nie tyć, większość z nas niestety, ale musi się pilnować cały czas. Jest to wybór, czy chcesz być szczupła, zdrowa i ładna, ale pod nieustannym własnym nadzorem, czy masz to w nosie i robisz co chcesz. Miłego dnia i powodzenia dla nas wszystkich :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto chce schudnac to musi przestrzegac diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba mniej jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wyżej jest genialny...:)bo to co genialne zawsze jest proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osób, które stosują dietę Gacy. Co to jest witaminowy raj? Ja dopiero drugi dzień jestem na diecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia_maria
Witajcie, po 3 tygodniach: - waga: -4,7 kg - talia: - 4 cm - biodra: - 4 cm Trzymałam się co do jednego grama, posiłki o wyznaczonych godzinach i 3-4 l płynów dziennie. Trening 3x w tygodniu po 80-90 minut. Od dziś dodatkowo kupiłam w gabinecie kosmetycznym serię 10 zabiegów usuwania celulitu Icoone. Napisze po 5 zabiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra po szkodzie
Uważajcie z każda dieta bialkowo tłuszczową. Rak lubi zakwaszony organizm. Ja się tak odchudzalam. Raz schudłam 20 kg i wróciło potem 15. Dzisiaj mam raka jajników i macicy. Szczególnie uczulam kobiety po m enopauzie. Poczytajcie sobie co w diecie sprzyja tym rakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×