Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość karla76
Witaj Mati40 ja również odchudzałam się dwa lata temu na gacy schudłam 15kg no i wróciły z powrotem ale muszę się przyznać że to tylko moja w tym zasługa niestety ale wracam z powrotem może tym razem mi się uda i Tobie również życzę super spadków pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, którzy krytykują dietę za to, że po wyjściu z niej przytyli - pomyślcie logicznie, zaczynacie wracać do starych norm to tyjecie i tyle w temacie - nie ma na świecie diety, która zagwarantuje, że nie przytyjemy pomimo obżerania się i jedzenia nieodpowiednichrzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wcale nie krytykuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcale nie uważam ze dieta Gacy jest zła i wcale nie krytykuję proszę mnie dobrze zrozumieć ....jest to najlepsza dieta jaką miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karla myślę że damy radę :) przy odrobinie wsparcia :) ale jest tu sporo ludzi anty nastawionych nie ma co się poddawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla76
Schudłam najwięcej na tej dieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla76
Dwa lata temu przeczytałam całe poprzednie forum które zostało usunięte ludzie którzy opisywali swoje spadki i swoje historie wierzę że tylko na tej diecie można schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gacuje
Ja rok temu schudłam około 20 kg oczywiście nie wyszłam z Gacy tak jak zalecają i nie dokończyłam odchudzania. Długo wagę łanie trzymałam, wskoczyło mi z 2 kg. Oczywiście pilnowalam się zasad ale grzeszki też się zdarzały. Od świąt wróciłam do dawnych nawyków żywieniowych i waga coraz bardziej rośnie. Nie chce dopuścić do utraty tego co już osiągnęłam, wiec od poniedziałku zaczęłam przygodę na nowo. Zobaczymy jak mi pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie przerwałam po 12 tyg i to był błąd ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla76
Mati ile schudłaś po 12 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla 15 kg ale to było 2 lata temu i przerwałam dietę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam dwie osoby, które bardzo dużo schudły na Gacy i utrzymały potem wagę więc najwyraźniej można. Ale jeżeli ma się tendencje do tycia to trzeba dostosować do tego dietę na stałe. Ja mam tendencje do tycie, ale przytyłam w "trzech rzutach", najwięcej zostało mi po ciążach. Jednak wiem, że tyję dlatego odżywiam się zgodnie ze wszystkimi zasadami i wagę utrzymuję - gdybym jadła "normalnie" to bym ważyła ze 150kg. Najlepszy przykład: 1 tydzień na zbiorowym żywieniu i 2 kg na plusie. Wiem, że z Gacą da się schudną i chcę to zrobić. Sądzę, że jestem potem w stanie utrzymać tę wagę. Tyle w temacie - "po Gacy każdy musi mieć jojo". Wracając do samej diety to przeżywam horror z piciem wody = boli mnie gardło i ciężko mi przełykać :/ Dzisiaj też odpuściłam trening bo jestem podziębiona i źle się czuję. Mam nadzieję, że nadrobię zaległości jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla76
Ja jestem na diecie po raz drugi tak jak już pisałam dziś wykupiłam abonament i mam konsultacje w poniedziałek mam też dużo obaw co do diety jak odchudzałam się dwa lata temu nie było tyle negatywnych tekstów postanowiłam spróbować jeszcze raz bo słyszałam że jest dużo nowości zobaczymy podobno teraz dieta jest bardzo urozmaicona zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gacuje
Tak słyszałam od koleżanki,ze teraz się zmieniło i jest większe urozmaicenie. Ja lecę na swoich starych rozpiskach, zobaczymy. Na razie waga leci w dół i bardzo buduje do dalszego odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla76
Dziś oczytałam się na Facebooku na temat tej diety i jestem w szoku większość ludzi wróciło do wagi z przed diety i co najgorsze ze strasznymi kłopotami ze zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gacuje
Moja motywacja na razie dobra,stosuje się do diety i jakoś leci. Tylko ćwiczenia w lesie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam przy stosowaniu diety, suplementy wspierające. Mi osobiście pomógł IQacai co umożliwiło mi schudnięcie 9 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chora... moja motywacja sięga dna, mimo, że przez 3 dni ubyło mi ponad 2,5kg. Czytałam tę starą dietę i powiem szczerze, że łososiowy tydzień bardziej mi się podobał. Wtedy drugim posiłkiem był łosoś teraz jest sałatka - ja po niej jestem zwyczajnie tak głodna, że ciężko mi pracować i ciężko trzymać się planu. Wczoraj koło 14 pojechałam na zakupy i aż mi się kręciło w głowie. W końcu nie wytrzymałam i w samochodzie podjadłam pistacji.Po południu głód by mi mniej przeszkadzał, zwłaszcza, że wcześnie chodzę spać ;) Co do ćwiczeń to w związku z przeziębieniem ograniczyłam się do... kupienia sobie pulsometru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 kg mniej w 2 miesiące, dzięki sumiennym treningom i stosowaniu suplementu diety IQacai!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu taka cisza gdzie są gacowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęłam 3 miesiąc gacowania od witaminowego raju. Waga spada mi strasznie wolno pomimo sumiennego przestrzegania zasad i żadnych odstępstw od diety. Oby do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chcę zacząć na razie jestem na etapie czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość elgac
Hej Jestem na diecie juz 10 m-cy i jest ok 32 kg mniej .nie zauważyłam wypadania włosów ani gorszych paznokci. Nie mialam tluszczowek bo mialam obtluszczona watrobe.Sama dieta byla ok bardziej urozmaicona niz ta którą mialam przed Gaca.jestem zadowolona. Ostatnie dwa tygodmie i wyprowadzenie mam nadzieję ze waga nie wróci. Pozdrawiam Gacowiczów i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recydywistka1979
cześć, po porodzie po raz drugi podchodzę do gacy, właśnie wykupiłam abonament. Jakiego konsultanta polecacie? Poprzednia była Edyta- teraz chciałabym spróbować z kimś innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×