Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość Domsia
oj wszedzie o dietach i coraz to nowsze pomysly, a prawda jest taka, ze przede wszystkim trzeba miec silna wole. ja nosilam rozmiar 36 i bylam patyczkiem. bardzo chcialam przytyc jadlam, jadlam i nic niby taka natura, a udalo mi sie przytyc dopiero jak zaczelam dorastac i nabierac kobiecych ksztaltow. teraz mam rozm.38 -m niestety odstajacy dosyc mocno brzuch, ale chyba pójdę za przykladem kolezanki i kupię IQgreen, ona mega schudła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dana
Potwierdzam to co napisała - gośćzadowolona :-) zaliczyłam już wszystkie możliwe diety , łącznie z warzywną Dąbrowskiej , dietetyczkę , Przyspieszającą Metabolizm ( DPM ) , Cambridge itd Dopiero Gaca podszedł do tematu kompleksoawo. Nie są to jakie bajońskie kwoty , dieta jest wręcz tania. Nie jest to dieta odchudzająca , tylko jak mówi Pana Gaca - ODGRUBIAJĄCA. Tak ......odgrubiająca..... jak ktoś ma duży nadbagaż to tylko Gacę polecam !!! Tak więc do dzieła ludzie ....lato pokaże co robiliście zimą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie że pracownicy G-S mają w zakresie obowiązków wypowiadanie opinii na różnych forach? Poczytajcie sobie fora o opiniach o pracodawcach to się dowiecie skąd biorą się wpisy typu : "wykupiłam abonament i jestem mega zadowolona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nizalka
Jutro zaczynam dietę ... jeśli ktoś jest również na początkowym etapie, liczę na wspólną motywację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gacuje
Witam :) 3 dni temu zaczęłam PRZYGODĘ z Gacą :) Już nawet pierwszy rowerek zaliczony :) Póki co pasuje mi to gacowanie ;) Dieta dobrana pod moje upodobania i wyniki (cholesterel, hashimoto) !!! Dziś rano - 2,5 kg. Mam 4 posiłki - 3 zestawy tj. II i III posiłek to samo - zestaw 1, I posiłek zestaw 2, IV posiłek -zestaw 3 !!! karkówka 4 razy na dzień dawno nieaktualna !!! Obowiązkowo konieczne suplementy - witaminy i błonnik. Przede mną jednak mega długa droga. Mój "cel wagowy" mam "osiągnąć" za 18 tygodni, ale przede wszystkim poprawić wyniki :D I jak patrzę na moją koleżankę, która już kilka m-cy temu"wyszła z diety" i jest istnym wulkanem energii, to dostaję takiego kopa, że wierzę w siebie. Warunek jest jeden - ściśle przestrzegać zasad będąc na diecie i po jej zakończeniu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annelore
Witam miło. Odchudzałam się tą dietą dwa lata temu z 97 kg zeszłam do 75 w pół roku. Było ciężko to prawda. Obecnie ważę 85 kg i zamierzam znowu przejść na odchudzanie wg GS. Przez 1,5 roku jadłam bez jakiś specjalnych ograniczeń ale uważałam na ilość i co jem. Mam nadzieję, ze tym razem zobaczę 6 z przodu. Pozdrawiam dzielnie walczących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja gacuję,czy mogłabyś napisać jak wygląda pierwszy tydzień diety??? Ja dwa razy była na diecie Gacy w dużych odstępach czasu i tłuszczówki były zawsze te same,kurczak 7dni lub karkówka. Bardzo jestem ciekawa jak to teraz wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gacuje
Hej :) Pierwszy dzień miałam taki: I. dwa białka, 20 g tłustego twarogu, 20 g ogórka, 1,5 łyżki oliwy, 70 g papryki II. i III. 85g kurczaka, 30g masła, 80 g ogórka lub pomidora IV. 105 g twarogu tłustego, 30g ogórka, 1 łyżka oliwy, pieprz cayanne szczypta. Teraz już 3 tydzień. Mam nadzieję, że 4 pierwsze tygodnie zakończę z wynikiem min.7 kg. Przy mojej niedoczynności to i tak "cud" :) Ogólnie wszystko jest ok :) Zauważyłam też pewną prawidłowość - jeżeli są dłuższe przerwy z piciem lub przesunięte trochę posiłki organizm od razu "zwalnia" i zasysa to co dostał :( Walczę dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję,ja gacuje,faktycznie,wyglada to znacznie lepiej niż dawniej,waga szybko spada bo dieta z minimalmą ilością węgli,łatwo się chudnie,trudno utrzymac wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy stabilizacji organizmu nie wolno zapomnieć o suplementach diety, stąd też osobiście polecam zaopatrzenie się w błonnik jabłkowy, który podczas swojej diety zamawiałam na www.aptekapodsmokiem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczny jest również błonnik owsiany z Apteki pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula011
Skutecznym rozwiązaniem z Apteki pod Smokiem jest też błonnik owsiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gacuje
Ja gacuwkę dziękuje,że wkleiłaś inną tłuszczówkę. Jak to jednak wszystko się zmienia ja odchudzałam się rok temu i nie było takich rarytasów. :) Teraz powtarzam dietę ze swoich rozpisek i każda nowelizacja mile widziana:) Mam nadzieje,że znajdzie się ktoś chętny do wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dziś wykupiłam dietę, od jutra zaczynam. Trochę się martwię czy nie pożrę ludzi w biurze ;) U mnie nadbagaż gigantyczny - nawet nie wiem jak to się stało... 35kg ponad to, ile ważyłam i czułam się dobrze. Konsultant powiedział, że powinnam więcej schudnąć niż 35kg żeby spełniać ich standardy właściwej diety, ale mnie 35 wystarczy... obym tylko wytrwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was czy ktoś z was próbuje jeszcze raz przejść przez dietę gacy bo ja odchudzałam sie 2 lata temu ale teraz jakoś brak mi motywacji żeby zacząć jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gacuje
Hellkita, życzę powodzenia i dużo samozaparcia. Dzisiaj to mój drugi dzień i było lepiej jak wczoraj ale cały czas czuję ssanie. Ja lecę na moich rozpiskach z ubiegłego roku.Zobaczę jak mi pójdzie samej. W sumie wiem co mam robić, jak ćwiczyć. Nie mam tylko ich suplementów ale to jest do zorganizowania albo poszukania podobnych na rynku. Na razie piję rano colon i przyjmuje falvit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gacuje
Mati dawaj! Ja próbuje, zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati40 rozumiem Cię z tymi problemami z motywacją - mnie to przychodzi trudniej niż rzucenie palenia ;) Jak Ci poszło te 2 lata temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata temu schudłam 15 kg w 12 tygodni było super :) ale potem przyszły święta i się stało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem to już leciało jadłam jak opętana a to zacznę o jutra a to od poniedziałku a to jeszcze jeden tydzień zaczynałam kilka razy od rana a kończyłam w południe ...no jak się opamiętałam to przytyłam 18 kg załamałam się i nie mogę się podnieść .....dlatego przypomniałam sobie że jest takie miejsce tutaj .....bo dieta Gacy jest naprawdę ok tylko szukam tej chwili jak sobie poukładać e głowie ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mati Ty to piszesz poważnie ?????? Czekasz aż ci sie w głowie poukłada czy zapadniesz na jakieś metaboliczne choroby po przebyciu tej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mati Ty się dobrze zastanów, sama piszesz schudłaś 15 ale przytyłaś z nawiązką. Kolejny raz przytyjesz 21, wspomnisz moje słowo, przerabiałam to i też się obudziłam z ręką w nocniku i wyrzutami, że to moja wina. To wina tej głupiej bezsensownej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu się jednak nie da pisać, bo antygacówki, które się obżerały i przytyły teraz będą krytykować dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś nie wiedziała, po właściwie skomponowanej diecie nie ma czegoś takiego jak napady wilczego głodu. Dietetyczka mi to wytłumaczyła, a jak pokazałam co jadłam to złapała się za głowę "że tez ludzie dają sobie takie rzeczy wcisnąć i jeszcze za to płacą"- oto jej słowa, no cóż, siła reklamy;) Organizm z tak rozbujanym metabolizmem, jak to gaca obiecuje, nie przytyje, ale jak to w powiedzeniu, obiecanki cacanki:D Krytykuję tę dietę nie bez powodów, powiem wam, że już lepsza dla zdrowia będzie głodówka i kasę zaoszczędzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta dietetyczka to Cię za darmo przyjmowała? Musiała coś powiedzieć abyś kasę u niej zostawiła :) To jest jak się pójdzie do innego mechanika z samochodem, który krytykuje kto panu to tak zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię ze dieta Gacy jest zła nie jest bardzo dobra szybko się chudnie ale jak po każdej diecie jesz wszystko w dużych ilościach i tyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nie zmieni nawyków jedzenia to dieta cud nie pomoże ......więc dziewczyny dieta Gacy jest naprawdę ok..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc Kita trzymam za ciebie kciuki :) za miesiąc zobaczysz i będziesz zadowolona a jak komuś nie pasuje to jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×