Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkanie z tesciowa to rzeczywiscie dramat

Polecane posty

Gość gość
gość dziś klasę to ty widziałaś w podstawówce,oczym ty mowisz matole babski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a może miała nosa i uciekłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta pisze, że lubi synową to musicie ją zaszczekać suki na teściowe szczekacie, na synowe szczekacie ale jednocześnie nie pasuje wam jak ktoś jedzie teściową, albo synową no i jak ktoś nie szczeka na teściową czy synową to też jest powód do pojazdu. Co za zgorzkniałe padalce! Weźcie sie powieście na suchej gałęzi z tej zawiści :o Teraz widzę kto tu w większości siedzi; zapiekłe suki toczące piane z podłych pysków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś teściowa z kawałów dziś ha ha ha, powazna farmaceutka 29 lat dawaj czadu posmiejemy sie i nie chlej tyle bo piszesz bzdury ,widac masz kompleksy bos bez szkoły to nawet takie to to ci imponuje xxx dla ciebie farmaceuta to "takie to to"? a ty kim jesteś? oprócz tego, że jesteś wredną zawistna cipą, bo to już wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, kobieta ponoć to nie człowiek i zaczynam się z tym zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Za mało wypiłaś? bo widać że masz potrzebę walnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rety,jaka tu patologia a jakie słownictwo i jeszcze pijackie awantury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa z kawałów napisała bez wyzwisk, bez jadu, że lubi swoją synową, a wy zboleć tego nie możecie. Zazdroście? Popatrzcie na swoje wpisy wielkie damy. Wyzywacie ją od kretynek, wyśmiewacie i to jest waszym zdaniem dyskusja na poziomie? Wy jesteście takie super z tym jadem, a ona taka kretynka. No fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co ty z tym piciem cały czas? po sobie sądzisz? masz problem to się zapisz do AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty tez wierzysz w te bzdury??? widziałaś taką na ranę przyłóż?> w obie strony ,bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przeciez sama piszesz o alkoholizowaniu sie wiec co sie dziwisz ze inni cie potepiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś teściowa z kawałów dziś Tylko kretynkom tu piszacym możesz wciskać kit o tym że jesteś teściową.Jesteś jedną z tych co ujadają na tesciowe.Myślisz że nikt się nie domyśla,lecz się kretynko bo jad cie zeżre. Twoja mamusia ma na łbie mopa i pewnie nosi te gatki w kancik i wali z rana do biedronki po tanie żarcie a córcia podrzuca jej bachory. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Tak :D ona jest kretynka, a ty pani profesur doktór na poziomie, a twa wypowiedź niczym wykład Jana Miodka zstąpiła na kafeteryjny padół o jaśnie pani, gwiazdo zaranna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to nie ja napisałam o alkoholizowaniu się tylko tamta baba a w ogóle nie zauważyłyscie, że to było z przymrużeniem oka? każdy wie, że prawdziwe moscato to oranżada, a moscato di san marino ma chyba z 5% więc kobieta zażartowała, uciepiłście się tego alkoholizowania jak porąbane, bo wy z win to chyba tylko jabcoki znacie. cóż wydało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kłam k/urwo, nawet piwo ma więcej procent nie ma takich win. Wina mają minimum 10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJaMamFajnie
Kocham swoja tesciowa a najbardziej od tylu!Ona 42lata-sama bez meza,Ja z zona po 20lat.Zyjemy wspolnie w domu i komunikacja jest wspaniala.Wiem,ze moze zle robie,ale wg mnie pomagam tesciowej a jej corka niedowie sie nigdy o tym.Wszystko w rodzinie!Dodam,ze jest zgrabna,zadbana kobieta,szczupla,piersi ladne-srednie i doswiadczenie nieziemskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćJaMamFajnie dziś i suuuper,nie mydło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wykład rodem z pisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJaMamFajnie
Gosc20:25 Robie to z serca,wiele czynnikow sie na to sklada.Na obce kobiety bym nigdy nieposzedl,a u nas w domu tak jak ja mam dobry kontak z tesciowa to juz zona jeszcze lepszy z racji pokrewienstwa.Tylko nieraz sie ryzykuje,nieraz zona jest pod prysznicem to wiem ze mam te kilka min chocby na palcoweczke-to mnie jara najbardziej,te ryzyko i to co robie.Miod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćJaMamFajnie Pomarzyć dobra rzecz ;).Nic nie kosztuje a ile radochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćJaMamFajnie dziś zaproponuj zonie swojego tatusia,tez pewnie młody i potrzebujący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJaMamFajnie
Ja jestem otwarty na nowe doswiadczenia.Zonie bym niepozwolil bo bym byl zazdrosny.Relacje ziec-tesciowa sa calkiem inne od relacji tesc-synowa.Ja to robie bo kocham je obie na swoj sposob a i wiem ze niemam intencji zlych.Na koorfy niechodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćJaMamFajnie A moze zamiast seksu to byś troche pocwiczył ortografię na słowniku? bo az oczy bolą od byków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJaMamFajnie
Gosc 21:44 takie telefony teraz robia,polskich znakow niemam,przepraszam za bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jaki wspaniałomyślny na korfy nie chodzi, łaskawca :o a co z zazdrością twojej kobiety? ty byłbyś zazdrosny więc zonie nie pozwolisz ale ona to śmieć w du/pie masz jej zazdrośc i uczucia więc będziesz sobie na boku dymał. Skoro relacje teściowej i zięcia są takie inne niż synowej i teścia to dlaczego się kryjesz przed żoną, przecież wszystko jest ok? a może twoja żona też by kochała ciebie i teścia na swój sposób. W czym ty jesteś lepszy o niej, że tobie wolno? Szkoda tylko dziewczyny, bo o ile męża k/u/r/w/ę można przeboleć o tyle matki k/u/r/w/y przeboleć się nie da. Młodociany debilu dłużej chodzę po tym świecie niż ty i uwierz mi wyda się się to prędzej czy później, zwłaszcza, że to się dzieje w rodzinie i jej matka szmata do tego rękę przykłada. Ciekawe czy wtedy będziesz jej sadził kawałki, że kochasz je obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc21:51 Zazdrosc cie zrzera bo chetnie sama bys popuscila zieciowi ale najwidoczniej zbyt nie w typie jestes.Widze w tym pewien odchyl moralny ale czy dymanie sie na wszystkich frontach nie jest gorsze i to przez kobiete czy tez faceta?Skoro lacza ich relacje nietypowe to nieznaczy ze jest to patologia.Wiecej kurefstwa dzieje sie na tym swiecie i gorsze rzeczy.Niech kazdy sam decyduje wg wlasnego sumienia jak chce zyc tylko niech pozniej nie placze gdy wyjdzie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta... popuściłabym zięciowi zwłaszcza, że mam 31lat i rocznego syna :o zdrada to zdrada i co mnie obchodzi, że więcej kure/wstwa dzieje sie na świecie? co to za argument? to twoim zdaniem usprawiedliwia te dwie powyższe ku/rewki? Może w twoim środowisku takie chore układziki i zdrady są normalne i rozgrzeszacie je sobie tym, że "przecież świat jest gorszy" ale nie wszyscy żyją w takiej patoli jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKO I JAK TAM SPRAWY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×