Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubaja

Pora odzyskać samą siebie Czyli ja minus 30kg, ktos ze mną?

Polecane posty

Ja już w pracy ale mi się dziś wstać nie chciało. A wczoraj padłam po 21 :O Sis wpadła wczoraj na obiad i tak na szybko zrobiłam kotleciki z kaszy kuskus i kukurydzy i powiem wam że pycha wyszły, a jak polać je sosem czosnkowym to już wg pychota :) Obiecałam wczoraj sis że zrobię jej tzn gniazdka, no i jak obiecałam tak musiałam zrobić, ale niestety nie ma dobrego rękawa cukierniczego tylko jakieś takie gowno za 5 zł i nie pociągnał do końca. Wkurzyłam się i łyżka kładłam takie niby pączki. Ale jednak gniazdka lepsze niż kulki okrągłe. Następnym razem robię jak kupię sobie sprzęt i jak młody wróci. Dziś dzień babci a jutro dziadka, do moich rodziców z Kubą jedziemy w niedziele z prezentami jak będziemy wracać do domu. Jutro jedziemy do teściów i zabieramy prezenty takie drobne z Kubą zrobiliśmy ale nie dawałam mu wcześniej bo by nie dojechały heh. Menu na dziś: śn: 3 kotleciki z wczoraj + kawa z mlekiem 2 śn: musli z activią ob: nie wiem kol: jogurt Dziś jedziemy po pracy na budowę zobaczyć co i jak :) więc pewnie obiadu nie będzie bo trochę tam zejdzie a z powrotem do sklepu musimy podjechać. Wg dobrze ze mi się wczoraj przypomniało że idziemy w sobotę na bal to szybko wyprałam koszulę dla męża i odświeżyłam sukienkę. Mi to zawsze się przypomni w ostatniej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny jak my tu prawie wszystkie książki lubimy i czytamy, to skąd takie drastyczne doniesienia, że nasze społeczeństwo prawie wcale nie czyta? Estera Nie no kopara mi dzisiaj opadła ja w takiej sytuacji to bym nawet nie pomyślała o ćwiczeniach, mycie podłogi tez bym olała. Miłego wypoczynku. Moja teściowa z okazji dnia Babc****ecze dzisiaj pączki, to są najlepsze pączki jakie jadłam, na szczęście robi takie nieduże, bo do kawy mniej jak 3 to się nie da nie zjeść. Ja kupiłam dziadkom sztuk 3 od córki po wiązance z tulipanów i czekoladki, a od syna po ślicznej prymulce w doniczce i też po czekoladkach, chociaż on się już wykazał na przedstawieniu w szkole i zrobił im po laurce. Mnie cierpliwości też brak i ryja potrafię nieźle drzeć, ale czasem trzeba im po 10 razy powtarzać, wiem że to tylko moja wina bo ja bardzo niekonsekwentna jestem, wiec sobie pozwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde przeczytałam swój post z wczorajszego dnia ( swoja droga dopiero dzisiaj go widziałam, kafe jak zwykle nie bardzo działała) Żebyście nie pomyślały, ze my jakaś patologia, bo tak jakoś pijacko wyszło. Zdarza się alkohol, ale na wyjazdach wczasowych, czy weekendowych, albo w weekendy na imieninach, lub innych imprezach. Z racji tego ze wyprowadziliśmy się pod miasto jedno z nas zawsze prowadzi samochód, do nas taksówka 80 zł kosztuje, a na takie fanaberie to ja za chytra jestem wolała bym sobie bluzkę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
witajcie musze się wam pochwalić ważyłam się wczoraj i jest kilogram mniej bardzo się ciesze :) a dodatkowo jeszcze zdecydowałam się na wizytę u dietetyczki i nie było tak strasznie bardzo miła Pani jestem naprawde dobrej myśli podbudowała mnie ze nie jest tak zle i napewno damy rade razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
oprócz diety zaproponowała mi suple i sama nie wiem czy to brać, mówiła ze nie musze jak nie chce ale z suple bedzie łatwiej i ze dieta wtedy nie musi byc takak restrykcyjna bo preparaty pomagaja i sama nie wiem co myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Nawet nie miałam jak napisac wczoraj... u dentysty 2 godziny a jeszcze 3 wizyte przede mną, mam strasznie słabe zęby i dopiero aparat ściągnęłam i sie trochę ich popsuło po nim... w aparat i leczenie zębów przed wydałam 16000!!! :( Ja dzis na śniadanie miałam tortille z salatą sosem jogurtowo czosnkowym warzywami i łososiem wędzonym na ciepło :) pycha, teraz lece do babci ca na obiad mam pęczotto z warzywami, oby babcia nie upiekła jakkis pączków :( Estera wspólczuję problemów z autem , mój wrangler też u mechanika... a co do zachcianek dziwnych to też czasem mnie bierze na różne nietypowe połączenia smakowe. Vani a co to za kotleciki z kus kusa? dziel sie przepisem :) Siwucha nie przejmuj sie raczej nikt nie pomyślał że wy z patologii :) :) :)Każdy na wczasach czy podczas weekendu sobie wypije, to raczej normalne :) Smerfetka gratulacje :) super że próbujesz z dietetyczką, na pewno sięuda :) U mnie dziś lipa bo 66,9 myślicie że to może by wina zblizajacego się za dzien lub 2 okresu? Bo jem naprawde mało a tu po 4 dniach 300 gram wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandy Większość z nas nabiera przed okresem, nie waż się teraz. Ja nie lubię dentysty, bez znieczulenia to bym sobie nic nie dała zrobić. Leczę zęby zrywami, jak nie chodzę to 2 lata, a później co tydzień. Po ostatniej takiej przerwie miałam 1 ułamany ( to mnie zmusiło do pójścia bo bardzo mi język kaleczył :) 3 do leczenia i wymieniłam koronę. Mam ochotę na taką dużą bułkę z serkiem topionym, a przed chwila zjadłam banana i mandarynkę do obiadu chyba nie doczekam, zresztą mało dietetyczny pomidorowa i naleśniki z powidłami. Nie chciało mi się nic szykować, wzięłam co w domu było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandy właśnie dodałam przepis na bloga także zapraszam bo nie będę tu miejsca zajmować :P ht tp: // szalonawkuchni. blog. pl / Siwucha nikt nie pomyślał o patologii, u nas też piją na każdej imprezie ale bez przesady. Powiem ci że jakbyś do nas przyszła to byś padła na zawał chyba bo to dopiero byłaby patologia. Mój teść od jakiegoś roku robi najlepszą wódkę, sam doszedł do wprawy i na własny użytek. Cukry i drożdzy u nich w miasteczku brakuje już hehe. A mój mąż stwierdził żeby ładnie wyglądało to wszystkie butelki muszą być takie same i ostatnio z pracy przywiózł 25 butelek od bolsa 0,5l wszystkie takie same, 5 butelek Bolchoj 1l jakaś ruska wódka a taka beznadzieja że żeby ją napełnić siedze ze strzykawką i igłą i nalewam oraz wiele innych. W pokoju pół szafy to butelki zajmują. To dopiero patologia jak by ktoś to zobaczył szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! Ja tak na szybko... bo siostrzenica na kawę wpadła i się zeszło... a zaraz z suńką na spacer iść muszę... Machnę może tylko menu dzisiejsze: ś - owsianka i kawa z mlekiem p - banan o - zupa brokułowo-jarzynowa p - kefir tybetański k - ryba wędzona + sałatka (pomidor, szczypior, biały ser) Siwucha 🌼 jaka tam znowu patologia... przecież alko jest dla ludzi...! :D Smerfetko 🌼 minus kilogram, nooo... moje gratulacje...! Sandy 🌼 ależ my tej kasiory u dentystów zostawiamy... oj, oj, oj......... No, dobra... lecę na spacer... do miłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusia byś widziała moją minę jak go zobaczyłam z tymi 25 butelkami na dodatek pustymi. A te ruskie butelki to takie głupie że szok z godzinę siedzę i nalewam, strzykawka igła i do roboty. Na szczęscie te butelki są brane tylko na większe okazje. Ostatnio teść musiał jechać do pracy to my z mężem musieliśmy zrobić kupaż, cukier z wodą rozpuścić później drożdże, szok normalnie jak na produkcji w zakładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) dentysta...sandy współczuję Ci bardzo tyle kasy u dentysty zostawić :( ja mam zdziczale piatki i moha dentystka mówi ze nie widziała takich u doroslego czlowieka a mianowicie w jednej piątce mam 6 kanałów ale policzyla mi jak za 3 a w drugiej piątce.mam 12 ale zrobila przeswietlenie z ciekawości i niestety na te 5 nie działa znieczulenie... :(bolalo ale dalam rade :) moje żeby sie nie psuły do pierwszej ciąży w wieku 24,lat nie miałam żadnej plomby ani innego zabiegu:) co do alko ja lubię stan rozluźnienia ale przy dzieciach to pozwalam sobie bardzo rzadko zazwyczaj wtedy gdy ich nie ma i pojada na weekend do babci :) idę robic szkatulki.:) smerfeta ale ci zazdoszcze tego kg :) ja się zwaze za dwa tygodnie bo juz widzę ze ten tydzień to zastój wiec nie ma co sobie nerwów psuć :) esterko miłego odpoczynku i powiem Ci zr u nas to normalne ze jak cos potrzeba to nagle sie auto rozjedzie :) ale siwa na racje sprzatac tak późno to by mi sie nie chcialo:)dobra lecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dentysty to my staramy się chodzić co pół roku, i to świetnie działa bo rzadko mamy coś robione. Ja powiem wam szczerze że jeszcze 1 mleczny ząb mam, ale dlatego że w tym miejscu stałego nie mam. Za każdym razem jak idę do dentysty a jest jakaś inna to się dziwią, ale moja kuzynka też tak miała ale jej wypadł mi się trzyma. Teraz właśnie wybieramy się 29 stycznia. Kuba też od małego jak zęby się pojawiły zaczęłam z nim chodzić i się nie boi. Ide po kawę bo zasne chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki no to dobrze że nie wyszłam na patologie :D Vani a wy wódeczkę robicie, czy bimberek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwucha no dobra dobra :P bimberek robi :P taki z 55%. Ale bez porównania na 2 dzień nie masz kaca, dobrze się czujesz. My już alkoholu nie kupujemy heh. A teściowa z tego różne nalewki robi i też wszędzie pełno butelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ma byc temat o odchudzaniu, a robicie tutaj totalny burdel, ze np. macie wysoki temperament i macie rozne zabaweczki, teraz o wodce i alkoholikach, jak tak dalej bedzie zglaszam wasz temat do usuniecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, jestescie grube i szkaradne, do tego piszecie kim jestescie i skad pochodzicie, jak sie wasi synowie nazywaja itd. nie martwcie sie, i tak wasi otyli mezowie ogladaja chude nastolatki na stronach po.r.n. o. wy jestescie za tluste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sheloba, zastanow sie jaka jestes juz patologiczna, ze twoj synalek juz sie pyta ciebie kiedy tatulek bedzie wypity, no bo przeciez super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem zrobie wasz dokladny portret, zacytuje wasze posty, skad jestescie, ile macie lat i wystawie to na innym forum, aby sie dobrze z was posmiac :) nie zapomnijcie waszego bimbra robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie panno niusio, 60 lat, tak? he he, starosc nie radosc, twoje posty to tez tylko stekanie, ze tarczyca, za hormony, ze zimno, ze chora jestes. to po co macie takie forum? zalozcie nowe i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
siwucha zaproponowała mi dwa suple carb control i adaptogen to podobo jakiś szwedzkie suple są ize dobre patrzyłam na ich stronę i wygląda ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka O tym drugim to coś słyszałam niedawno, a czy dietetyczka je sprzedaje, czy masz sama kupić? Poczytam sobie o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaslodka - mam 27 lat Posty niewyżytego kretyna pozgłaszane ;) U mnie dziś sajgon w pracy więc na szybko tylko zaglądam. Estera miłego wypoczynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo :) Co myslicie o ciwczeniach silowych? Nie mam na mysli aby stac sie kulturystkami zawodowymi, ale te dwa wpisy na blogu nie daja mi spokoju :D tiny. pl/gt5hv czyli robienie godzinnej sesyjki z rowerkiem jest na nic? bo sie cialo przyzwyczaja? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×