Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość sandi89
Sylka widzę że też ochote na kwaśne masz:) ja też na kwaśne i wszystko co z pomidorami związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na wizyte u gin mam ja 11 az mnie kreci z niecierpliwosci ;/ chciala bym juz wszystko ale niestety sie nie da ale zobaczymy co mi powie mysle ze ze wroce do ovarinu bo przynajmiej okres mialam w terminie a po duphastonie ostanio jakos sie spoznial no i czy clo jeszcze bendee miec, a i jeszcze musze sobie zrobic badania na testosteron kontrolnie i zbadam sobie dhea , dhea so4 i shbg po czytalam ze to moze wyjasnic gdzie jest doklanie problem a moja gin podejrzewa u mnie pcos ;/ eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Kupilam dzis mleczko pszczekle. Od jutra zaczynam kuracje. Moze z ovarinem pomoze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9111
Witam wszystkich jestem nowa na forum i mam pytanie czy po braniu ovarin macie ,,inna,, miesiaczke? koncze pierwsze opakowanie i zawsze bolesna bol piersi itd bez ketonalu ani rusz a teraz nawet nie wiedzialam ze dostalam:) tez tak mialyscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie miesiączka po ovarinie też była nieco "łagodniejsza" choć nie mogę też powiedzieć że wcześniej miałam jakoś bardzo bolesne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
U mnie miesiaczka bez zmian, jedyne co sie zmienilo to dlugosc cyklu no i troche cera mi sie pogorszyla :-\ ale u mnie ovarin dziala, mam owulacje wiec brzydka cere jakos przeboleje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunek
Cześć kochane :) na zaparcia to śliwki suszone albo dużo jabłek u młodego działało cuda. Jeżeli chodzi o Ovarin to @ mam po 27 dniach czyli coś ruszyło ale mam strasznie łamliwe paznokcie i kiepską cerę....zobaczymy co z owulacją będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarek87
hej dziewczyny muszę się pochwalić bo wczoraj rano zrobiłam test ciążowy i wyszły dwie krechy oczywiście długo nie myśląc już po południu byłam u swojego ginekologa by to potwierdzić ... i udało się... podsumowując mój przypadek ovarin na mnie nie zdziałał cudów tylko w pierwszym miesiącu była poprawa później już nic się nie działo. 8 lutego podczas wizyty ginekolog zalecił mi inofolic, dwa dni później już go brałam, nie sądziłam że po niespełna miesięcznej kuracji będę obnosiła się mianem "przyszłej mamy". Faktem jest też to, że trochę odciążyłam psychikę, bo zajęłam się dietkami i sportem i zapomniałam na chwilę jak bardzo pragnę dzidzi, oby teraz tylko wszystko dobrze się rozwijało... Trzymam kciuki za Was dziewczyny aby i Wam się udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Gratulacje! Jak to dobrze przeczytac dobre nowiny i to z rana :-) teraz trzymaj za nas kciuki oby i nam sie w koncu udalo :-) ktory to juz tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lila
A ja zastanawiam sie czy nie zmienic ovarinu na femifertil. W pierwszą ciążę zaszlam dzieki niemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarek87
Według lekarza to 5 tydzień.. ;) Lila szczerze to powiem Ci na swoim przykładzie, że czasem warto zmienić dotychczasowy lek na coś innego, u mnie ta zmiana przyniosła pozytywne skutki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Gratuluje kolejnej przyszlej mamusi. Mam nadzieje ze reszta starajacych tez sie pochwali 2 kreskami i ja rowniez. Choc trace juz nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lila
Gratulacje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa93
Wszystkim przyszłym mamą gratuluję i zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maykabella
Moim zdaniem jak już brać tego typu preparat, to chyba jednak lepiej Inofem. Mój ginekolog powiedział, że aby mio-inozytol faktycznie pobudzał owaulację to musi być przyjmowany w dawce 4000mg na dobę. W jednej tabletce Ovarinu jest tylko 500mg mio-inozytolu, to musiałabym połknąć dziennie osiem tabletek. Dla porównania - Inofemu wystarczą dwie saszetki, więc nie dość, że wygodniej, bo preparat rozpuszcza się w wodzie, to jeszcze cenowo dużo korzystniej to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
Nie byłabym tego taka pewna czy cenowo inofem korzystniej wychodzi niż ovarin ja piłam inofem przez miesiac i za miesięczną kuracje zapłaciłam 89 zł a za ovarin płacę 51 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandi jak się czujesz? Jakieś zmiany w wyglądzie już są u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
Powiem tak codziennie z rana się czuję super a im pózniej dnia jest gorzej a najgorzej wieczorami co chwilę mi się odbija i ciężko mi na żołądku a tak poza tym to ok:) u mnie w wyglądzie jeszcze nic nie widać a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczory u mnie podobnie wyglądają, ciężko na żołądku, duszno... W tym tygodniu to twarz mi brzydko obsypało :/ Ale jakoś walczę z tym ;) Sandi a który to tydzień już u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lila
Dziewczyny a przytylyscie po ovarinie? Ja nie staje na wage ale czuje, ze mam pelniejsze piersi i ogolnie troche mi przybylo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
Ja mam teraz 9 tydzień a mi się cera poprawiła więc na plus;) jeszcze pare tygodni i dolegliwości powinny nam ustąpić. A co do ovarinu to ja od czasu jego brania nie przytyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny jak ja wam zazdroszcze ale pozytywnie ciesze sie ale tez bym tak chciala zobaczyc te dwie kreski na tescie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zauwaŻyłam ze też mi się prZytyło po ovarinie... jakby woda się zatrzymała.Ogólnie taka pełna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Yeti
Cześć biorę Ovarin od miesiąca, ale lekarz zaproponował mi Miovarian- słyszałyście coś o tym? Podobno to również nowość i nic nie ma na jego temat więcej opisanego. Patrząc na skład i to na inozytol to o wiele więcej jest go w Miovarian ale pozostałych witamin nie ma np. D3, czy jakiś lekarz mówił Wam coś o tym, a może to tylko przedstaicielska robota? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój lekarz rzucił raz hasło miovarian po czym od razu wyszukałam forum na ten temat. tam dziewczyny nie wypowiadają się zbyt pozytywnie o tym specyfiku sama osobiście bym się nie skusiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Czesc dziewczyny. Drugi raz w zyciu powtarza mi sie to samo. Spoznia mi sie 3 dni okres. A biore luteine wiec mam jak w zegarku. Bol piersi dosc spory tak jak bym miala w nich zakwasy po cwiczeniach i sutki ale juz mniej . a brzuch mnie tak strasznie momentami boli az do nie wyrzymania razem z ledzwiami i po chwili przechodzi ale czuje go caly czas. I od tygodnia po godz.14. moglabym spac na stojaco. Nie robie testu bo sie boje i nie chce rozczarowac. Ale sie boje kurcze. Tak strasznie chcialabym byc w ciazy. W czwartek mam umowiona wizyte u nowego ginek. Kurcze boje sie ze dostane okres i bede musiala przesunac wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w ciąży jesteś kobietki :) Zrób test i się nie wygłupiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa93
Zofilda zrób test bo tak też się nie potrzebnie martwisz. Tym bardziej że masz umówioną wizytę to nie będziesz się denerwować. Ja już po wizycie u nowego gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Jejku ale mnie namawiacie. . .boje sie i nie zrobie..... Dzis mnie juz mniej boli brzuch jak na razie ale mi wszystko w gardle stoi.... Chyba sie denerwuje i dla tego nie mam okresu. Jak niedostane do czwartku to pojde do ginek. I zobacze.... Ale sie boje . mialam dzis sen ze chodzilam w czerwonej sukni dlugiej w lecie i bylam grubsza. I nagla gdzies bylam w kawiarni z meza babcia i ona mi sie zalila ze musi splacic kredyt. Ja jej mowie ze tak czasami bywa i ze moge jej pozyczyc pieniazki a ona mi mowi ze na becikowe mi sie przydadza hehe Z kad taki sen to nie wiem. Pomodlcie sie za mnie zeby mi sie udalo hehe. Dziekuje za mile slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×