Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Trzymam kciuki za Ciebie. Ja jestem już po dniach płodnych i teraz czekam. Co ma być to będzie🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hey dziewczyny, zaczelam czytac to forum jak mi lekarz przepisal ovarin... ja jestem po ciazy pozamacicznej 😞 (jestem po operacji usuniecia jajowodu i jajnika) od tego czasu staramy sie, i poki co nic, od 2 tyg biore ovarin, mam nadzieje ze pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

2 tabletki dzien nie, rano I wieczorem... Tak zalecil lekarz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powinnam dodac, ze w ciaze zaszlam majac zalozona wkladke, I po operacji lekarz powiedzial ze jak widac oboje jestesmy bardzo plodni, wiec nie przepisali mí Nic... Po 5 miesiacach staran, poszukalismy innego lekarza, ktory przepisal mí té tabletki, wiec mam nadzieje ze zadzialaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo wierze w moc tych tabletek i czekam az znowu ułatwią mi zajście w ciążę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez mam taka nadzieje, miesiaczki mam jak w zegarku, wiec jestem dobrej mysli.. W ten weekend mam owulacje, mam nadzieje ze sie nam uda... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak, robie, zawsze pozytywny....wiec nie wiem dlaczego sie nam nie udaje... Moze za bardzo sie staramy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak też może być, ale sama wiem po sobie ze ciężko jest nie myśleć, nie sprawdzać, nie liczyć dni... Niestety im bardziej się staramy tym gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dokladnie, a stres nie pomaga... 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziewczyny, a jak u Was z libido? U mnie zawsze bylo wysokie, ale ostatnich pare dni jest jeszcze wyzsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam. Nie jest mega wysokie, takie normalnie raczej. Jak u Ciebie takie wysokie jak mówisz to nic tylko korzystać i cieszyć się 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Korzystam i sie ciesze, ja nie narzekam, ale jest sie bardzo trudno skupic na pracy, haha... Bedziemy probowac w ten weekend, powinnam miec owulacje w piatek/sobote...mam nadzieje ze sie nam tym razem uda....aby zwiekszyc szanse "zolnierzy" moj Pan ma abstynencje od wczoraj...poza tym, oboje mamy nadzieje na chlopca, (nastepne dziewczynka 🙂 )  wiec jak radza lepiej poczekac i zaczynac starania od dnia owulacji i nastepny dzien po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Korzystam i sie ciesze, ja nie narzekam, ale jest sie bardzo trudno skupic na pracy, haha... Bedziemy probowac w ten weekend, powinnam miec owulacje w piatek/sobote...mam nadzieje ze sie nam tym razem uda....aby zwiekszyc szanse "zolnierzy" moj Pan ma abstynencje od wczoraj...poza tym, oboje mamy nadzieje na chlopca, (nastepne dziewczynka 🙂 )  wiec jak radza lepiej poczekac i zaczynac starania od dnia owulacji i nastepny dzien po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi marzy się druga dziewczynka 🙂 Choć jakbym miala wybór czy wybieram dziewczynkę czy zdrowe dzieciątko to wiadomo jaki byłby wybór 🙂 Płeć nie ma większego znaczenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ah, chyba zle to u mnie zabrzmialo...Zgadzam sie z Toba w 100%, plec nie ma znaczenia, wazne zeby zdrowe bylo...❤️ w planie mamy 3 / 4 dzieciaczkow,  wiec mam nadzieje ze beda i chlopczyki i dziewczynki 🙂 Juz sie nie moge doczekac... Dlugo tez zwlekalismy, ja mam 36 lat, wiec zaczynamy starania o dzieciaczki z pelna para 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż napiszesz ze w ciąży jesteś 🙂W którym dniu cyklu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni_kaa...

Brałam ovarin przez 4 miesiące i nic. Może te 2 tab.dziennie to było mało. Od jutra będę piła inofem. Zobaczymy czy ta zwiększona dawka Mio-inozytolu coś pomoże.

A jak zapatrujecie się na żele ułatwiające zapłodnienie? Nie wiem czy to nie ściema, są drogie np taki conceive plus ale ja już chwytam się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic takiego nie używam. Jakoś takie produkty nie przemawiają do mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jutro owulacja... wiec jestem dobrej mysli... wczoraj test ow byl negatywny, bede znow robic dzis po pracy, wiec mam nadzieje ze sie pokarza 2 kreseczki i bedzie mozna dzialac...powiem szczerze, ze jestem troche przewrazliwiona po ostatnich doswiadczeniach... bylam ponad 2m-ce w ciazy i nie mialam pojecia, "miesiaczke" mialam jak w zegarku... Jedyne co zauwazylam to ze piersi mialam wiksze, i nawet mnie pare razy kusilo zeby zrobic test, ale majac na uwadze ze mam wkladke myslalm ze tylko mi sie zdaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O, i mi Pani Dr kazala brac Ovarin przez 1 m-c i jak nic nie bedzie to zapisala na 3-mce Letrozole 2.5mg od 3-go dnia cylku przez 5 dni...ale teraz czytam o tym leku i sama nie wiem co myslec, bo z tego co tu czytam, to ten lek jest dla kobiet po menopauzie lub po przebyciu choroby nowotworowej, wiec juz sama nie wiem teraz co myslec...a ze jeszcze nie kupowalam, to nie sprawdzalam skladu ani zastosowania... Czy ktos go tez bral? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ja nie pomogę. Nie stosowałam i nie znam tego lekarstwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nic, wczoraj byly 2 kreseczki, wiec mam nadzieje ze sie udalo 🙂  a jak nie, to zawsze jest nastepny miesiac 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A używa ktoś testy owulacyjne z allegro? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie kupowalam na allegro...moze sa dostepne, ja kupije First Vue (paczka 5 sztuk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj coś czuję że nie udało się i w tym cyklu. Brzuch mnie boli już ponad tydzień jak na okres i biust duży. Pewnie przyjdzie w tym tygodniu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oj coś czuję że nie udało się i w tym cyklu. Brzuch mnie boli już ponad tydzień jak na okres i biust duży. Pewnie przyjdzie w tym tygodniu... 

Moze sie udalo, ja jestem nowa jezeli chodzi o ovarin, i mam takie odczucie jakbym miala dostac okres od 2 tyg, powiekszone, spuchniete piersi, czule brodawki.... itd a nast miesiaczka planowana na 23go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile staracie się o dziecko? Oby nie przyszły nam już miesiączki w tym miesiącu😉 ja w tym tygodniu zrobię test jak okres nie przyjdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pare miesiecy, a ovarin dopiero biore od paru tyg.. Dzis straszne bole mam I cala nabrzmiala... Nie wiem ó Co chodzi.. A wy jak dlugo sie staracie? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×