Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Ja mam planowany okres na piątek ale nie łudzę się nawet, bo byłam u ginekologa i zobaczył jakiś niewielki pęcherzyk ale raczej bez owulacji 😊

no trudno, spróbuje znowu 😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam dziś bóle jajników pół dnia. Tylko nie wiem teraz, czy owulacja mi się przesunęła, czy to po braniu ovarinu bo biorę prawie miesiąc czy to już na okres który powinien wystąpić za tydzień. Bo tej najważniejszej opcji nie biorę pod uwagę xD nie chce sobie niepotrzebnie wkręcać xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam dostać okres w piątek a dostałam wczoraj wieczorem 🙄 no trudno, lepsze to niż jakby znowu miał przyjść później ale potem ciężko jest się ukierunkować na dni płodne 🤔

Tak czy inaczej, pocieszam się że szybciej będę mogła w tym miesiącu postarać się o dzidzi 😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey dziweczyny, witam Cie Justynko 🙂 ja sie najadlam strachu w piatek...😭 powiedzial mi lekarz ze podejrzewa ektopowa ciaze znow... wiec szpital, usg mialam w pn, itd... Jeszcze za wczesnie zeby powiedziec czy dzidzius rozwija sie ok, bo wychodzilo w pn 5tydz+4dni, jest umiesjcowiony gdzie powinnien, wiec czekam na nast usg 16go w pn.. wtedy beda w stanie powiedziec wiecej...dzis powinnien sie zaczac 6ty tydz💓 Poki co jestem dobrej mysli, do tego nie wiedza dlaczego mam caly czas rwiace bole z lewej strony...😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hey dziweczyny, witam Cie Justynko 🙂 ja sie najadlam strachu w piatek...😭 powiedzial mi lekarz ze podejrzewa ektopowa ciaze znow... wiec szpital, usg mialam w pn, itd... Jeszcze za wczesnie zeby powiedziec czy dzidzius rozwija sie ok, bo wychodzilo w pn 5tydz+4dni, jest umiesjcowiony gdzie powinnien, wiec czekam na nast usg 16go w pn.. wtedy beda w stanie powiedziec wiecej...dzis powinnien sie zaczac 6ty tydz💓 Poki co jestem dobrej mysli, do tego nie wiedza dlaczego mam caly czas rwiace bole z lewej strony...😥

Hej. Właśnie przedtem myślałam o Tobie, jak się czujesz 🙂

Musisz myśleć pozytywnie i napewno wszytko będzie dobrze🙏

Ja też ostatnio miałam chwilę grozy. Zaczęłam plamić, od razu pojechałam na usg, na szczęście z dzidziem wszystko ok. Poprostu przez swoją głupotę zadrapałam się aplikatorem do luteiny tam w środu i trochę z tego było plamienia😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 Wszystko będzie ok 😉 Popieram Sylke1 że musisz myśleć pozytywnie. Nie możesz się teraz denerwować 😉 więc glowa do góry i miejmy nadzieję że będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, staram sie, oby do poniedzialku, i bedzie wiecej wiadomo... A jak u Was😘 mam nadzieje ze wszystko ok...
Troche mnie ten wirus przeraza... coraz wiecej zachorowan😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. U mnie wszystko dobrze,przeziębienie przeszło.  Jutro jadę do lekarza 🙂 Zobaczmy jak maleństwo rośnie 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 😉

U mnie tez wszystko ok. Wczoraj skończyłam brać pierwsza dawkę leku na stymulację owulacji. We wtorek wizyta u ginekologa i zobaczymy czy coś pomogło 😇

Powiem Wam jednak szczerze, że trochę mnie przeraża sytuacja z koronawirusem ale nie sama choroba tylko ta cała panika 🙄 ale stwierdziłam, że próbujemy dalej i nie marnujemy cyklu 😊 co myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Wróciłam od lekarza ,dzidzi ma prawie 2 cm:) Lekarz nazwał go pięknym kawalerem:p Także cieszę się ze rośnie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Hey dziewczyny... Dzis mialam kolejny skan... Nast za 2 tyg... A dlaczego.. Wiec... 2 tyg temu w on na skanie wychodzilo 5tyg 4 dni... A dzis po dokladnie 2tyg wychodzil 6tyg 2 dni... Wiec nie wiedza Co jest, dlaczego w 2 tyg dzidzia urosla jakby bylo niecaly tydz... Moj twierdzi ze przez to ze nie jem... Ale jako dobre wiesci.. Serduszko bije szybko I glosno, wiec mam nadzieje ze wszysko jest OK xx

A jak u Was? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej dziewczyny. Wróciłam od lekarza ,dzidzi ma prawie 2 cm:) Lekarz nazwał go pięknym kawalerem:p Także cieszę się ze rośnie 😁

Super, gratulacje❤️ bardzo sie ciesze ❤️😍 oby tak dalej ❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie gorzej... zaraz po ostatnic poscie, na pogotowie pojechalismy, bo zaczelam plamic... dosc silne bole mam przy tym, puscili mnie do domu, kazali brac paracetamol... jest sroda i jest bez znian.... nadal bole, nadal plamienie..😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy pierwszej ciąży mialam plemienia Ale od razu dostałam duphaston i nospe . Wszystkie plemienia  przeszły po nim. 

A nie możesz iść gdzieś do lekarza żeby sprawdził co jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale słownik mi wstawił słowa. Oczywiście chodziło o PLAMIENIA 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Chciałam zapytać czy wiecie może czy można brać jednocześnie ovulomed i ovarin? Kończę pierwsze opakowanie ovulomedu i myślę nad połączeniem obu leków. Z góry dziękuję za odpowiedź! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.🙂Ja nie wypowiem się bo nie znam tego pierwszego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja przy pierwszej ciąży mialam plemienia Ale od razu dostałam duphaston i nospe . Wszystkie plemienia  przeszły po nim. 

A nie możesz iść gdzieś do lekarza żeby sprawdził co jest? 

Nie wiem wlasnie, jest dzis 4 dzien, przez tego wirusa itd, jak wczoraj dzwonilam kazali mi na razie nie przychodzic, zmienili mi usg na poniedzialek...dzis bede dzwonic o 17 do lekarza i sprobuje isc prywatnie jak sie dostane....najbardziej mnie bole przerazaja... i fakt ze zczelo sie to po usg dopochwowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja przy pierwszej ciąży mialam plemienia Ale od razu dostałam duphaston i nospe . Wszystkie plemienia  przeszły po nim. 

A nie możesz iść gdzieś do lekarza żeby sprawdził co jest? 

Bylismy wczoraj wieczorem prywatnie u lekarza, bo szpital kazal siedziec w domu i przyjsc w pon a bole sie pogarszaly, przeradzaly w skurcze.. plamienie tez bylo coraz sielniejsze... Stracilismy dzisdziusia😭💔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bylismy wczoraj wieczorem prywatnie u lekarza, bo szpital kazal siedziec w domu i przyjsc w pon a bole sie pogarszaly, przeradzaly w skurcze.. plamienie tez bylo coraz sielniejsze... Stracilismy dzisdziusia😭💔 

Nie będę Cię pocieszać i mówić że wszystko będzie dobrze bo pewnie by Cię to wkurzyło,dla Ciebie pewnie świat w tym momencie się zawalił.. jak masz ochotę to płacz, krzycz,przeklinaj.. Ja przytulam wirtualnie 😘

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie będę Cię pocieszać i mówić że wszystko będzie dobrze bo pewnie by Cię to wkurzyło,dla Ciebie pewnie świat w tym momencie się zawalił.. jak masz ochotę to płacz, krzycz,przeklinaj.. Ja przytulam wirtualnie 😘

❤️❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Mam taki problem.. Biorę Ovarin od stycznia. 15 stycznia dokładnie mialam ostania @ trwająca 3 dni. Dziś mija 72 dc i niestety nie czuję się nawet jakbym miała ja dostać... Nigdy się nie zabezpieczalismy ale robiłam test na początku marca i 1 kreseczka. Ale dziwi mnie to że cykl jest tak długi gdzie maxymalnje trwał u mnie 54 dni.. I to miesiąc po tym jak straciłam swoje 1 maleństwo. A tak trwa normalnie około 38 dni. Poradźcie mi coś. Jestem w totalnej rozsypce i zaczynam się bać że przez to staranie się o dziecko uroilam sobie ciąże i dlatego spóźnia się... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej. Jak u  was? Co słychać?🙂

Ja jestem o krok od depresji.. dobrze ze do pracy codziennie wychodze, bo jakbym miala sama w domu siedziec to bym sie chyba zaryczala na smierc, a tak przynajmniej w pracy plakac nie moge... Jest bardzo ciezko, moj wczoraj pytal czy powinnnien mi dac troche czasu, czy ma sie do rodzicow przeprowadzic na jakis czas... czesc mnie wrecz o tym marzy, ale nie chce tez mu tego robic, wiem ze jemu tez jes ciezko. On chce probowac od razu, a ja sie troche boje tego wirusa, wiec chyba bedziemy czekac az sie wszystko jakos unormuje...1 lekarz nam kazal miesiac tylko czekac, a w szpitalu przynajmniej 3 ale tylko ze wzgledu na virusa...wiec juz sama nie wiem co robic...
A przyszla mama jak sie czuje?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej. Jak u  was? Co słychać?🙂

Cześć wszystkim. Mam taki problem.. Biorę Ovarin od stycznia. 15 stycznia dokładnie mialam ostania @ trwająca 3 dni. Dziś mija 72 dc i niestety nie czuję się nawet jakbym miała ja dostać... Nigdy się nie zabezpieczalismy ale robiłam test na początku marca i 1 kreseczka. Ale dziwi mnie to że cykl jest tak długi gdzie maxymalnje trwał u mnie 54 dni.. I to miesiąc po tym jak straciłam swoje 1 maleństwo. A tak trwa normalnie około 38 dni. Poradźcie mi coś. Jestem w totalnej rozsypce i zaczynam się bać że przez to staranie się o dziecko uroilam sobie ciąże i dlatego spóźnia się... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej będzie wybrać się do lekarza, zbada Cię, ewentualnie zleci tabletki na wywołanie okresu. Ja nie miałam nigdy takiej sytuacji więc nie powiem co robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja jestem o krok od depresji.. dobrze ze do pracy codziennie wychodze, bo jakbym miala sama w domu siedziec to bym sie chyba zaryczala na smierc, a tak przynajmniej w pracy plakac nie moge... Jest bardzo ciezko, moj wczoraj pytal czy powinnnien mi dac troche czasu, czy ma sie do rodzicow przeprowadzic na jakis czas... czesc mnie wrecz o tym marzy, ale nie chce tez mu tego robic, wiem ze jemu tez jes ciezko. On chce probowac od razu, a ja sie troche boje tego wirusa, wiec chyba bedziemy czekac az sie wszystko jakos unormuje...1 lekarz nam kazal miesiac tylko czekac, a w szpitalu przynajmniej 3 ale tylko ze wzgledu na virusa...wiec juz sama nie wiem co robic...
A przyszla mama jak sie czuje?❤️

Nawet dobrze się czuje. Boję się tego wirusa bo ciężko dostac się do lekarza ,badania też nie bardzo chcą robić 😑 Oby jak najszybszej wszystko uspokoiło się. 

Dora myślami jestem z Tobą. Daj sobie czas A napewno wszystko ułoży się tak jak będziesz chciała ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×