Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

 

Dziewczyny... Sa 2 opcje... Albo trace zmysly, albo faktycznie widze tá blada bardzo blada 2 kreske na tescie... Jeszcze Nic mojemu nie mowie, bede powtarzac wieczorkiem @planowana na 20go, wiec jak cos to jutro powinna byc albo kreska albo... Uggghhh.. 

O jaaa, ale cieszę się 😀 Trzymam kciuki żeby były 2 grube krechy 😀 I gratuluję po cichu 🤗😀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O jaaa, ale cieszę się 😀 Trzymam kciuki żeby były 2 grube krechy 😀 I gratuluję po cichu 🤗😀

Dzieki, bylo by super.. Juz sie nie moge doczekac zeby do domu leciec testy robic.. Ten dzien mi sie straszne ciagnie... 

A ty? Jak sie czujesz? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dzieki, bylo by super.. Juz sie nie moge doczekac zeby do domu leciec testy robic.. Ten dzien mi sie straszne ciagnie... 

A ty? Jak sie czujesz? ❤️

Bardzo dobrze. Zmęczona już jestem całym dzień, a jest dopiero parę minut po południu 🙊😣 Czekam niecierpliwie na wizytę u lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bardzo dobrze. Zmęczona już jestem całym dzień, a jest dopiero parę minut po południu 🙊😣 Czekam niecierpliwie na wizytę u lekarza 

Biedaku 😥 a czy Wasza coreczka juz wie ze bedzie miala rodzenstwo?😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Biedaku 😥 a czy Wasza coreczka juz wie ze bedzie miala rodzenstwo?😍

Jeszcze nie. Straszna gaduła z niej 😋 od razu poszłaby do dziadka powiedzieć że mama ma dzidzia w brzuchu 😛

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeszcze nie. Straszna gaduła z niej 😋 od razu poszłaby do dziadka powiedzieć że mama ma dzidzia w brzuchu 😛

A no tak😂 jestem pewna ze jak sie dowie to bedzie mega szczesliwa😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwe9, jest problem... 2 kreska juz blado rozowa... Biorac pod uwage ze jutro má byc @ jestem na 100% pewna ze nie przyjdzie... I gdzie jest problem... Powiedziec mojemu dzis? Czy czekac do jutra?? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze powiedz. Albo pokaż test i niech sam zinterpretuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pewnie ze powiedz. Albo pokaż test i niech sam zinterpretuje 😉

Mysle ze taki sprytny to on nie jest... Pewnie by pomyslal ze owu mú pokazuje... 😂😂

Dam mú spioszki... Kupilam je we wrzesniu... Najwyzszy czas je odkurzyc❤️😂😂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dziś dasz czy jutro? Napisz jaka była reakcja 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalam dzis... Radosc, szok, wszysko na raz... Pytal kiedy mialam czas zeby kupic spioszki... 😍 Teraz sie do lekarza musze udac.. Oby wszysko bylo ok🙏❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innego wyjścia.. Musi być wszystko idealnie 🙏🙏😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziwe9, jest problem... 2 kreska juz blado rozowa... Biorac pod uwage ze jutro má byc @ jestem na 100% pewna ze nie przyjdzie... I gdzie jest problem... Powiedziec mojemu dzis? Czy czekac do jutra?? 

I jak, powtarzałaś dzisiaj jeszcze test? 
 

mogę już oficjalnie pogratulować? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wiecie jakiego mam kochanego faceta ❤️ 
Mam dzisiaj wizytę u ginekologa, według kalendarza jutro mam mieć owulacje, zobaczymy co mi dzisiaj powie a mój kochany mężczyzna ma nocną zmianę i specjalnie wziął sobie wolne 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I jak, powtarzałaś dzisiaj jeszcze test? 
 

mogę już oficjalnie pogratulować? 😊

Wczoraj wieczorkiem jeszcze 2, i dzis rano tez. Kazdy pozytywny, kreska coraz wyrazniejsza... Dzis bede dzwonila do lekarza i na nas piatek sie umowie...wiec juz pewne, tlumaczy to moje samopoczucie, zawroty glowy itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny, wiecie jakiego mam kochanego faceta ❤️ 
Mam dzisiaj wizytę u ginekologa, według kalendarza jutro mam mieć owulacje, zobaczymy co mi dzisiaj powie a mój kochany mężczyzna ma nocną zmianę i specjalnie wziął sobie wolne 😊 

Super😍 na 100% sie uda😍 trzymam kciuki😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moj Pan mi powiedzial ze od 3 miesiaca zero krolikowania🙄 kazalam mu spadac na drzewo😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wczoraj wieczorkiem jeszcze 2, i dzis rano tez. Kazdy pozytywny, kreska coraz wyrazniejsza... Dzis bede dzwonila do lekarza i na nas piatek sie umowie...wiec juz pewne, tlumaczy to moje samopoczucie, zawroty glowy itd....

To gratuluje 😘 ja chyba bym ze szczęścia oszalała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Super😍 na 100% sie uda😍 trzymam kciuki😍

No właśnie mieszane uczucia mam 😔 idę dzisiaj do ginekologa i zobaczy czy owulacja jest ale nie czuje żebym miała śluz płodny a kiedyś było go więcej 

Zobaczymy, mam nadzieje ze będzie dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A moj Pan mi powiedzial ze od 3 miesiaca zero krolikowania🙄 kazalam mu spadac na drzewo😳

Tak tylko mówi 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie mieszane uczucia mam 😔 idę dzisiaj do ginekologa i zobaczy czy owulacja jest ale nie czuje żebym miała śluz płodny a kiedyś było go więcej 

Zobaczymy, mam nadzieje ze będzie dobrze 

Ja wogole owulacji nie czułam, nie wspominając już żebym miała śluz płodny... Korzystałam z aplikacji na telefonie kiedy mogę mieć mniej więcej owulacje, a aplikacji mam aż 3 i każda inne dni pokazywała 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja wogole owulacji nie czułam, nie wspominając już żebym miała śluz płodny... Korzystałam z aplikacji na telefonie kiedy mogę mieć mniej więcej owulacje, a aplikacji mam aż 3 i każda inne dni pokazywała 😅

Ja kiedys czulam, nawet wiedzialam z ktorej str... ale z czasem (z latkami) przestalam... ja tez z apki korzystalam, a tego pamietnego dnia co mi na tescie ouw 2 grube krechy wyszly, to ze szczescia "odrobilismy prace" zamiast sie soba cieszyc i kroliczkowac🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak minie 1 trymestr, zaczynamy zakupy 😍

Edytowano przez Dora9876

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie mieszane uczucia mam 😔 idę dzisiaj do ginekologa i zobaczy czy owulacja jest ale nie czuje żebym miała śluz płodny a kiedyś było go więcej 

Zobaczymy, mam nadzieje ze będzie dobrze 

Wszystko bedzie dobrze😍🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po wizycie. 
owulacja jest ale prawdopodobnie mam policystyczne jajniki i komórka jajowa nie zostanie uwolniona 😔

Mam przepisane tabletki na stymulację owulacji i gdy dostanę okres mam zacząć je brać 😊 nie załamuje się na razie, poczekam kolejny miesiąc i zobaczymy 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem już po wizycie. 
owulacja jest ale prawdopodobnie mam policystyczne jajniki i komórka jajowa nie zostanie uwolniona 😔

Mam przepisane tabletki na stymulację owulacji i gdy dostanę okres mam zacząć je brać 😊 nie załamuje się na razie, poczekam kolejny miesiąc i zobaczymy 😊

Super podejście 😊 Pomału do celu 😊🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem już po wizycie. 
owulacja jest ale prawdopodobnie mam policystyczne jajniki i komórka jajowa nie zostanie uwolniona 😔

Mam przepisane tabletki na stymulację owulacji i gdy dostanę okres mam zacząć je brać 😊 nie załamuje się na razie, poczekam kolejny miesiąc i zobaczymy 😊

Wszystko bedzie dobrze😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×