Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość Alexixi
Dawno mnie tu nie było. Gratulacje dziewczyny. Dzieki wam sie przestaje wierzyć ze kiedyn nam sie uda. Narazie zrobilam przerwe w mysleniu o zajsciu i zajelam się swoim ojcem gdyz jest po operacji serca. Mam mała nadzieje ze to bedzie moje "odpuszczenie" i cos się wydarzy. W koncu juz pomalu zaczynamy myslec o Mikołaju a dwie kreski bylyby dla mnie najwspanialszym prezentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2286
Witam wszystkie forumowiczki. Mam do sprzedania suplement diety OVARIN. Pozostały mi 2 opakowania. 1 całe 60 tabletek z data ważności do 12/2018 1 op. 30 tabletek z data ważności do 8/2018 Sprzedaje, ponieważ niestety mi nie odpowiadają i chce zmienić na inne. Być może wam się bardziej przydadzą. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa przyszła mamusia
Witam;-) mam na sprzedaż - 2 opakowania suplemenu diety Miovarian po 60 saszetek w opakowaniu. Data ważności do maj 2018r - 2 opakowania Ovarin po 60 tabletek ważne do luty 2019r. - Metformax 500 lek na obniżenie cukru który mimo że nie jest podwyższony może blokować prace jajnikow. Dlatego go brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest forum a nie targ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sztuczna sprzedaż ovarin, recepty wzięte, a to bez recepty można kupić, też mam chyba z 5 opakowan, tez nie biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia 12
Dziewczyny, taka dziwna sytuacja u mnie.. ovarin biore juz ponad rok, @ nieregularna.. chociaz od roku, @ jest co miesiac, raz o czasie raz kilka dni pozniej, bo wczesniej bywalo ze nie widzialam jej miesiacami. Staramy sie o 2 dziecko. Pierwsza ciaza tez byla wyczekiwana i tym razem staramy sie i staramy... problem to ewidentnie PCOS.. teraz jestem moze tydzien po owulacji.. tz nie kontrolowalam absolutnie sluZu itd.. "zamkniete oczy" mialam na wszystko, chce troszeczke psychicznie odpuscic. (Ponoc to pomaga?) Ale do rzeczy.. dzisiaj zauwazylam na papierze toaletowym dosc duzo krwi, takiej czystej krwi, bez zadnych brunatnych odcieni itd. Pierwszy raz takie cos u sb zaobserwowalam, zastanawiam sie czy to @ tak szybko mnie zaskoczyla ?? Nie wiem co o tym myslec.. nie chce zadnych testow robic, postanowilam ze nie bede namietnie dreczyla glowe "moze to ciaza" powiedzialam ze odpuszczam sobie psychicznie i tyle.. akurat 5 grudnia mam wizyte u gin i mamy wlasnie rozmawiac o naszych nieudanych probach itd. Ale ciekawi mnie wasza sugestia, co o tym myslicie? Wg wszystko takie dziwne w tym tyg. Chorowalam antybiotyki dostalam, ale postanowilam po dwoch dniach ze odstawiam antybiotyki i lecze sie metodami donowymi, od 3 dni zaczelam cwiczyc yoge, dzisiaj intensywnie pomagalam mezowi w pracach ogrodowych, troszeczke podzwigalam, czy to moga byc czynniki ktore przyczynily sie do "przedterminowej" miesiaczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexixi
A jak bierzecie Ovarin? Ja biorę rano i wieczorem, ale zastanawiam sie czy nie lepiej wziac 2tbl rano? Jak to u Was jest dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore 2x rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwka1988
Dziewczyny.. u meza po badaniu wyszlo fatalnie, malo plemnikow, slaba *****iwosc.. tragedia.. czekamy na wyniki test Lh i lhs??jesli dobrze pamietam.. u mnie rowniez brak owulacji itd. Czy macie jakies sposoby zeby podbudowac meza? Mysle ze zmienimy u niego diete na wiecej warzyw.. macie jakies rady ? Chetnie poczytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydziarana90
Dziewczyny nie traccie nadzieji ;) Z partnerem staralismy sie o dziecko , nie udawalo sie wiec namowilam chlopaka na badania , diagnoza Oligozoospermia . Lekarz przepisal mu tabletki ja w tym czasie zaczelam brac Ovarin (wzielam dwa i prawie pol opakowania) . Okres spoznial mi sie dwa tyg wiec poszlam do lekarza a dzis bylam na usg i jest 6 tydzien 5 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydziarana90
Ewa a maz dostal jakies leki ? Moj bral uro men czy cos takiego z uro i supersperm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydziarana90
Pomylilam sie co do nazwy , bral extra sperm i extra uro . Przed braniem byly plemniki nie ruchome , pozniej kilka ruchomych . Wystarczylo dwa razy i tu niespodzianka. A przez tyle lat nic Niewiem czyja to zasluga bo chlopak skonczyl je pod koniec wrzesnia albo w pazdzierniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćKama89
Hej Dziewczyny, jestem tu nowa. Jestem w trakcie brania pierwszego opakowania OVARINU. przeczytałam całe forum i to skłoniło mnie do zakupu tego suplementu, po cichu liczę że coś się dzięki niemu zadzieje :-P Dodam, że o dzidzie staramy się 5 miesięcy, mam 28 lat i regularne cykle 28-dniowe, śluzu owulacyjnego nie zaobserwowałam, testy owlu też nie wychodziły (baaardzo blada druga kreseczka), więc już z nich nie korzystam. Co ma być to będzie, nie spinam się jak dotychczas, nie testuje, nie korzystam z aplikacji dni płodnych itp. Zobaczymy co czas przyniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Łykacie go na czczo czy do posiłku? Czy nie ma różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, pisałam na tym topicu w październiku. (gość 06.10.2017 godz. 19:06) Chciałam wam powiedzieć że ovarin naprawdę działa! Jestem w 7tc. potwierdzonej u ginekologa. Zaszłam w ciąże w trzecim miejscu stosowania tego leku. Życzę Wszystkim z całego serca aby Wam też się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKama89
Moje gratulacje, ja stosuje dopiero drugie opakowanie ale po cichu pokładam nadzieję, że ten suplement pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny, ja też dorzucę swoje 3 grosze. 3 lata starań mija teraz. W październiku byłam u mojej gin i mówię co i jak, że się staramy i nic nie wychodzi, poleciła mi ovarin. Kupiłam 1 opakowanie po przeczytaniu forum. Ale nie brałam zbyt regularnie, zeszlo mi 2 miesiace. Myślałam że nic chyba nie dały te tabletki. I wiecie co? Okazało się że jestem w ciąży, 4 tydzień. Nie wiem czy to bardzo 100% ovarin ale jedbakiedy coś pomogło. Próbujcie wszystkiego i wam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwka1988
#Wydziarana90.. no wlasnie nic nie dostal, lekarz zalecil mu powtorzenie badania. Ale obawiam sie ze to nie pomoze, tz nic sie nie zmieni. Przy pierwszym dziecku wynik tez byl baardzo zly ale sie udalo bez wspomagaczy a teraz, 3 lata steran i nic. Mąż bierze teraz Profentil? Drogie to strasznie ale mam nadzieje ze cos pomoze.. kolejna wizyta u specjalisty od nieplodnosci po kolejnym badaniu nasienia a ja nie moge męza na nie namowic.. ciagle zapomina umowic terminu ;( wydaje mi sie ze sie lekko zalamal. Caly czas bralam wine na siebie bo PCOS mega a na dodatek sytuacja meza nam nie pomaga.. na dodatek ludzie, te pytania "i co,kiedy u was dziecko", "a wy juz nie planujecie drugiego" :( Ci co wiedza tez niw odpuszczaja tylko "nic wam nie wychodzi?" ... juz mam serdecznie dosc!! Czlowiek chce ale co mam zrobic jak sie nie udaje.. powoli trace nadzieje ze nam sie uda... jak sobie dziewczyny radzicie z takimi pytaniami ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwka1988
Wydziarana90. Maz od lekarza nic nie dostal. Samu kupilismy profentil.. drogie to ale probujemy wszytkiego.. my rowniez staramy sie 3 lata.. ovarin biore ponad rok.. jedyne co to jak narazie miesiaczki sa regularne.. na dodatek maz chyba sie przerazil wynikami i ciezko mi, wyslac go na powtorzenie badania.. ja zaczynam popadac w jamies.... nawet nie wiem jak to nazwac..irytuja mnie pytania w otoczeniu "a wy co, juz nie planujecie" i wiele innych.. wszystkie kolezanki jak na zlosc, przychodza do mnie jedna po drugiej chwalic sie swoimi ciazami a ja jak jakas inna.. sama juz nie wiem czy sie pogodzic czy walczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwka1988
Wydziarana90. Maz od lekarza nic nie dostal. Samu kupilismy profentil.. drogie to ale probujemy wszytkiego.. my rowniez staramy sie 3 lata.. ovarin biore ponad rok.. jedyne co to jak narazie miesiaczki sa regularne.. na dodatek maz chyba sie przerazil wynikami i ciezko mi, wyslac go na powtorzenie badania.. ja zaczynam popadac w jamies.... nawet nie wiem jak to nazwac..irytuja mnie pytania w otoczeniu "a wy co, juz nie planujecie" i wiele innych.. wszystkie kolezanki jak na zlosc, przychodza do mnie jedna po drugiej chwalic sie swoimi ciazami a ja jak jakas inna.. sama juz nie wiem czy sie pogodzic czy walczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwka1988
Wydziarana90. Maz od lekarza nic nie dostal. Samu kupilismy profentil.. drogie to ale probujemy wszytkiego.. my rowniez staramy sie 3 lata.. ovarin biore ponad rok.. jedyne co to jak narazie miesiaczki sa regularne.. na dodatek maz chyba sie przerazil wynikami i ciezko mi, wyslac go na powtorzenie badania.. ja zaczynam popadac w jamies.... nawet nie wiem jak to nazwac..irytuja mnie pytania w otoczeniu "a wy co, juz nie planujecie" i wiele innych.. wszystkie kolezanki jak na zlosc, przychodza do mnie jedna po drugiej chwalic sie swoimi ciazami a ja jak jakas inna.. sama juz nie wiem czy sie pogodzic czy walczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwka1988
Wydziarana90. Maz od lekarza nic nie dostal. Samu kupilismy profentil.. drogie to ale probujemy wszytkiego.. my rowniez staramy sie 3 lata.. ovarin biore ponad rok.. jedyne co to jak narazie miesiaczki sa regularne.. na dodatek maz chyba sie przerazil wynikami i ciezko mi, wyslac go na powtorzenie badania.. ja zaczynam popadac w jamies.... nawet nie wiem jak to nazwac..irytuja mnie pytania w otoczeniu "a wy co, juz nie planujecie" i wiele innych.. wszystkie kolezanki jak na zlosc, przychodza do mnie jedna po drugiej chwalic sie swoimi ciazami a ja jak jakas inna.. sama juz nie wiem czy sie pogodzic czy walczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja od tygodnia biore ovarin nic szczegolnego nie zauwarzylam oby cos pomoglo a moj maz bieze fertilmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bral ktorys wasz maz takie tabletki.......pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 4 miesiące brałam Ovarin i zaszłam :) Tak po 2 m-cach uregulowały mi sie miesiaczki i trądzik zaczął znikać. A teraz - przeszczęśliwa wreszcie :) Mój mąz nic nie brał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to po zamawialam do aptek i tak leza, nie ma kto odebrac.. lobby ma sie zle tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiaj dalej, Ty masz kupic - nie oni mi nie zamowili bo chca przedplate to kasy nie dalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooooooooooooooooooo tooooooooooooooooo poooooooooooooo nichhhhhhhhhhhhhhhhh po ovarinie po ovarinie po ovarinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) ja dopiero zaczynam starania o maluszka, zaczęłam brać ovarin od tygodnia, faceet dzisuaj zaczął brać salfazin. Mam 23 lata. Okres ma przyjść za 5 dni, a mi jest strasznie niedobrze i mam dość mocne zawroty głowy. Miała tak któraś z was po tym leku? Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydziarana90
gośćEwka1988 Może odpuście troche , nie myśl o dziecku . Ja sama chłopaka umowilam na wizyte i nie było gadania , tez mial stresa , ale tabletki przepisane przez lekarza pomogły (moze mial cos zablokowane) bo usg itd wszystko bylo z nim ok , nie mial zylakow . A do tego ja brałam Ovarin przed jego wizyta i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×