Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Czesc Dziewczyny, 

Jestem tu nowa. Ovarin biore juz piaty miesiac, niestety nadal bez efektow. A w obecnej sytuacji nawet nie ma jak sie dostac do lekarza na dalsza konsultacje :classic_sad:

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ile tabletek dziennie bierzesz?

jedna rano i jedna wieczorem, stabilizacja miesiaczki jest zauwazalna, ale czy owu jest? czeka mnie wizyta kontrolna gdy sie sytuacja uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy pierwszej ciąży bralam rano i wieczorem po jednej i zaszłam w 6 miesiącu staran. Teraz bralam po 2 rano i 2 wieczorem i zaszłam w 4 miesiącu staran🙂 Moze warto tak spróbować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja przy pierwszej ciąży bralam rano i wieczorem po jednej i zaszłam w 6 miesiącu staran. Teraz bralam po 2 rano i 2 wieczorem i zaszłam w 4 miesiącu staran🙂 Moze warto tak spróbować 😉

Biorac pod uwage ze wizyty kontrolne i badania nie wchodza teraz w rachube nadal bede sobie zazywac Ovarin i zobaczymy co bedzie lub tez nie bedzie. Wezme pod uwage pomysl z 2 tabletkami. Tylko czy taka dawka nie zaszkodzi? Ovarin sam w sobie jest bomba witaminowa, a jego podwojna dawka to juz naprawde sporo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Biorac pod uwage ze wizyty kontrolne i badania nie wchodza teraz w rachube nadal bede sobie zazywac Ovarin i zobaczymy co bedzie lub tez nie bedzie. Wezme pod uwage pomysl z 2 tabletkami. Tylko czy taka dawka nie zaszkodzi? Ovarin sam w sobie jest bomba witaminowa, a jego podwojna dawka to juz naprawde sporo. 

Ja Ci pisze na swoim przykładzie 🙂Mi nie zaszkodziło.  Wlosy były super przed ciąża, paznokcie mocne, cera ładna.  Wszystko  na plus. Owulacj czułam jak nigdy wcześniej, i śluz jak trzeba🙂 Taka dawka szybko zadziałała u mnie. Jedyny minus to cena jaka wychodzi przy skali miesiąca 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej. Jak u was dziewczyny? Co taka cisza?🙂

Hey, jak sie czuje przyszla mama? ❤️

I mnie bez zmian, a obecna sytuacja wirusa dobija mnie jeszcze bardziej, ale staramy sie, wiec Trzymam kciuki.. Moj organizm wrocil do normy, owulacja podobno tez... Za tydz powinnam miec 1 okres... Oby nie przyszedl xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hey, jak sie czuje przyszla mama? ❤️

I mnie bez zmian, a obecna sytuacja wirusa dobija mnie jeszcze bardziej, ale staramy sie, wiec Trzymam kciuki.. Moj organizm wrocil do normy, owulacja podobno tez... Za tydz powinnam miec 1 okres... Oby nie przyszedl xx

Ojj oby nie przyszedł 😁  Weszłam w ll trymestr i mimo że pierwszy był spokojny,to teraz super się czuje. Siły mam dużo, chciałoby się wszystko zrobić łącznie z zakupami dla Małego a tu ..... trzeba w domu siedzieć 😑 Ostatnio lekarz mówił że na 99% będzie synek i zapowiada się długim chłopcem.  Juz ma 9cm licząc od głowy do pupy😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałam że tu już nic się nie dzieje xD a tu jeszcze ktoś się odzywa. Przestałam brać ovarin po mscu bo źle się po nim czulam ( straszne bóle jajników i skurcze ) nie wiem czy to normalne. Wróciłam do kwasu foliowego. Mieliśmy ostatnio trochę rozchwiany czas. Przeprowadzka (w ciągu dwóch tyg 3 razy) bo nam sufit zrywali i robili nowy w mieszkaniu i nie mieliśmy zbytnio gdzie się podziać w czasie tego wirusa ale jeszcze są życzliwi w rodzinie ;). Ale już w domku jesteśmy  🙂 . Pracy dalej nie mam bo teraz ciężko o cokolwiek. Lecz nie zrezygnowaliśmy że starań. Dziś powinnam dostać @ ale ani widu ani slychu. Pewnie przez to wszystko mi się opóźni. Sorry że się tak rozpisalam ale dawno mnie tu nie było xD 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ojj oby nie przyszedł 😁  Weszłam w ll trymestr i mimo że pierwszy był spokojny,to teraz super się czuje. Siły mam dużo, chciałoby się wszystko zrobić łącznie z zakupami dla Małego a tu ..... trzeba w domu siedzieć 😑 Ostatnio lekarz mówił że na 99% będzie synek i zapowiada się długim chłopcem.  Juz ma 9cm licząc od głowy do pupy😆

Super😘 nawet nie wiesz jak bardzo sie ciesze 🙂
Ah, przyszeld dzis rano... 🙄 coz, bez wiekszego stresu bedziemy sie starac pomalutku... Moj sie troche boi biorac pod uwage obecna sytuacje wirusa, ale co ma byc to bedzie 🙂 jedno wiem, ze nie stresuje sie tak jak ostatnio, nie klade takiego nacisku na testy owul and nic podobnego, ovarinu po ostatnim zostalo mi 10 tabletek, wiec biore i jak sie skonczy to tez nie bede juz kupowac... nawet jak troche dluzej bedziemy musieli poczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślałam że tu już nic się nie dzieje xD a tu jeszcze ktoś się odzywa. Przestałam brać ovarin po mscu bo źle się po nim czulam ( straszne bóle jajników i skurcze ) nie wiem czy to normalne. Wróciłam do kwasu foliowego. Mieliśmy ostatnio trochę rozchwiany czas. Przeprowadzka (w ciągu dwóch tyg 3 razy) bo nam sufit zrywali i robili nowy w mieszkaniu i nie mieliśmy zbytnio gdzie się podziać w czasie tego wirusa ale jeszcze są życzliwi w rodzinie ;). Ale już w domku jesteśmy  🙂 . Pracy dalej nie mam bo teraz ciężko o cokolwiek. Lecz nie zrezygnowaliśmy że starań. Dziś powinnam dostać @ ale ani widu ani slychu. Pewnie przez to wszystko mi się opóźni. Sorry że się tak rozpisalam ale dawno mnie tu nie było xD 😉

Hey, no mi jakos tak zeszlo zeby wrocic po poronieniu, ale coz, kiedys trzeba 🙂

Oby @ nie przyszla, trzymam kciuki 🙂 moja dzis przyszla, ale podchodzac do tego pozytywnie, przynajmniej moge obliczac dni plodne teraz, mimo ze to pierwsza po poronieniu, wiec jeszcze nie wiem ani jak dlugi cylk and nic, ale juz z gorki, mam bardzo pozytywne podejscie 🙂 musze, nie mam innego wyjscia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jedna rano i jedna wieczorem, stabilizacja miesiaczki jest zauwazalna, ale czy owu jest? czeka mnie wizyta kontrolna gdy sie sytuacja uspokoi.

Hey, a robisz testy owu? Z mojego doswiadczenia mozna na nich polegac... Ja po operacji nie mialam owul przez 5 mcy... trafilam do innego lekarza, i Pani gin przepisala mi Ovarin i po miesiacu brania, bum, byla owu, 2 grube kreski na tescie, wiec w moim przypadku zadzialal i zaczelam znow owul....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hey, no mi jakos tak zeszlo zeby wrocic po poronieniu, ale coz, kiedys trzeba 🙂

Oby @ nie przyszla, trzymam kciuki 🙂 moja dzis przyszla, ale podchodzac do tego pozytywnie, przynajmniej moge obliczac dni plodne teraz, mimo ze to pierwsza po poronieniu, wiec jeszcze nie wiem ani jak dlugi cylk and nic, ale juz z gorki, mam bardzo pozytywne podejscie 🙂 musze, nie mam innego wyjscia 🙂

My zaczęliśmy starać się w listopadzie. Brałam ovarin , co prawda po mscu brania okres miałam na czas a przeważnie mam nieregularnie. Teraz też się nie nakręcam bo pewnie będzie tak jak zawsze. Ostatni okres miałam 16 marca. Przy moim cyklu spóźnia mi się niby 2 dni. Wymiotowałam dziś i wczoraj ale tego też nie biorę za jakiś objaw bo mam problemy z żołądkiem. 

Przestałam już liczyć dni płodne niepłodne bo wrzucam na luz od jakiegoś czasu. Tylko "po" sprawdzam na aplikacji czy moglaby być wtedy przypadkiem owu xD 😁 A w tym cyklu niby trafione w dni płodne ale i tak pewnie nic z tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

My zaczęliśmy starać się w listopadzie. Brałam ovarin , co prawda po mscu brania okres miałam na czas a przeważnie mam nieregularnie. Teraz też się nie nakręcam bo pewnie będzie tak jak zawsze. Ostatni okres miałam 16 marca. Przy moim cyklu spóźnia mi się niby 2 dni. Wymiotowałam dziś i wczoraj ale tego też nie biorę za jakiś objaw bo mam problemy z żołądkiem. 

Przestałam już liczyć dni płodne niepłodne bo wrzucam na luz od jakiegoś czasu. Tylko "po" sprawdzam na aplikacji czy moglaby być wtedy przypadkiem owu xD 😁 A w tym cyklu niby trafione w dni płodne ale i tak pewnie nic z tego. 

Trzymam kciuki, oby @ nie przyszla...

A ja po moim ostatnim eseju, kupilam 2 op Ovarinu, bede jednak brac, moj tez mowi ze to dobry pomysl, ale tez bez stresu tym razem, ale juz postanowilam ze jak bedzie 3 poronienie, to kaze sobie podwiazac jajowod ktory mi zostal, nie dam rady kolejny raz przez to przechodzic... Ja go rozumiem, "jestesmy mlodzi, mozemy probowac do skutku", ale moja psychika moze nie dac rady...a invitro tez nie jest pewne... wiec reasumujac, dokupilam tabletki, czekam na dostawe i bede zazywac... Oby sie udalo tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trzymam kciuki, oby @ nie przyszla...

A ja po moim ostatnim eseju, kupilam 2 op Ovarinu, bede jednak brac, moj tez mowi ze to dobry pomysl, ale tez bez stresu tym razem, ale juz postanowilam ze jak bedzie 3 poronienie, to kaze sobie podwiazac jajowod ktory mi zostal, nie dam rady kolejny raz przez to przechodzic... Ja go rozumiem, "jestesmy mlodzi, mozemy probowac do skutku", ale moja psychika moze nie dac rady...a invitro tez nie jest pewne... wiec reasumujac, dokupilam tabletki, czekam na dostawe i bede zazywac... Oby sie udalo tym razem

się. Bierz lepiej ovarin bo ma dużo suplementów. Nie zaszkodzi. Mi coś nie służył bo miałam po nim bóle jajników to dlatego odstawiłam. Trzymam kciuki oby tym razem Wam się udało :).   Ja @ dalej nie mam. Nawet nic na to nie wskazuje żeby zaraz miała się pojawić. Nawet nie robiłam jeszcze żadnego testu bo co miesiąc robię jak mi się lekko opóźni i tylko łapię doła. Myślę że i tym razem tak będzie dlatego dalej czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie poddawaj się. Bierz lepiej ovarin bo ma dużo suplementów. Nie zaszkodzi. Mi coś nie służył bo miałam po nim bóle jajników to dlatego odstawiłam. Trzymam kciuki oby tym razem Wam się udało :).   Ja @ dalej nie mam. Nawet nic na to nie wskazuje żeby zaraz miała się pojawić. Nawet nie robiłam jeszcze żadnego testu bo co miesiąc robię jak mi się lekko opóźni i tylko łapię doła. Myślę że i tym razem tak będzie dlatego dalej czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakimi testami owu macie doswiadczenie? Mysle, ze ja tez powinnam sprobowac, tylko zastanawiam sie ktore wybrac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z jakimi testami owu macie doswiadczenie? Mysle, ze ja tez powinnam sprobowac, tylko zastanawiam sie ktore wybrac. 

Jak mam byc szczera to ja kupije najtansze, bó daja takie same wyniki a jednak trzeba robic ich dosc duzo w okresie owul zeby trafoc w odp czas... Bó nierwz rano nie má a na wieczor jest... Wiec nie wiem...takie jest moje doswiadczenie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem tu nowa, ovarin przepisal mi wcześniejszy lekarz po miesiacu zaszlam w ciaze, w lutym, niestety brak bylo serduszka juz po następnej msc bedzimy mogli ponownie sie starac, teraz przepisali mi ovulomed max.,niestety nie ma za wiele opini. Licze ze szybko naprawimy to co sie stalo ponad miesiąc temu. Wczesniej staraliśmy sie ponad pol roku. Jestem ciekawa czy tem ovulomed cos pomoze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej, jestem tu nowa, ovarin przepisal mi wcześniejszy lekarz po miesiacu zaszlam w ciaze, w lutym, niestety brak bylo serduszka juz po następnej msc bedzimy mogli ponownie sie starac, teraz przepisali mi ovulomed max.,niestety nie ma za wiele opini. Licze ze szybko naprawimy to co sie stalo ponad miesiąc temu. Wczesniej staraliśmy sie ponad pol roku. Jestem ciekawa czy tem ovulomed cos pomoze. 

Czesc, nie wiem, ja nie znam tego leku, bralam tylko ovarin... Ja tez po 1 op zaszlam w ciaze, i poronialam w Marcu, moj organizm wrocil do normy, juz jestem po 1szej @ (skonczyla sie w sobote)... Mialam nie brac juz ovarinu, ale jednak kupilam 2 op i czekam na dostawe... ale mimo to staramy sie, mam nadzieje ze w tym miesiacu sie nam uda... a jak nie to jest nastepny.. jestem pozytywnie nastawiona... Trzymam za Ciebie kciuki xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAULIS - Ja biorę ovulomed max od 2 mscy, na razie bez zmian. Mam nadzieję, że niedługo to się zmieni. Myślałam o połączeniu go razem z ovarinem, ale niestety właśnie nie ma nigdzie opinii na ten temat, a do lekarza się niestety narazie nie dostanę przez obecnąsytuację. Trzymam za nas kciuki :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, co robicie gdy pominiecie jedna dawke Ovarinu? Dajmy na to, ze zapomnialam zazyc wieczorem. Czy rano wziac za to podwojna dawke, czy raczej bez zmian - taka jak zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny, co robicie gdy pominiecie jedna dawke Ovarinu? Dajmy na to, ze zapomnialam zazyc wieczorem. Czy rano wziac za to podwojna dawke, czy raczej bez zmian - taka jak zwykle?

Brałam rano tak jak zwykle wogole nie przejmując się tym😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sylka1 jak sie czujesz? Mam nadzieje ze wszystko ok ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 Wszystko dobrze, rosne szybko 😉 Do lekarza ide w czwartek na usg i zobaczymy jak Mały 😊 A jak u Ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wasi lekarze przyjmuja juz na kontrole, czy wylacznie ciezarne? 

@monikkk czy moglabys mi napisac cos wiecej o tym testerze? mozesz zalaczyc / przeslac na priv link do tego testera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój lekarz przyjmuje każdą panią. Nie ma znaczenia czy w ciąży czy nie. Jedynie obowiązkowo rękawiczki i maseczka musi być założona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.05.2020 o 10:26, Sylka1 napisał:

Hej 🙂 Wszystko dobrze, rosne szybko 😉 Do lekarza ide w czwartek na usg i zobaczymy jak Mały 😊 A jak u Ciebie? 

Super, nawet nie wiesz jak sie ciesze, daj znac co powie lekarz😘 u mnie ok, przeprosilam sie z ovarin, wiec biore caly czas, do tego witaminy, i staramy sie, ale bez takiego nacisku jak ostatnim razem... @przyszla 21go kwietnia czyli ok 4 tyg po poronieniu, dni plodne sa, wiec czekamy... moze w tym miesiacu juz nie przyjdzie😊 ale cos dziwnego... owul byla wczesniej niz powinna, ale coz jako iz to 1 @po, to nie wiem jaki dlugi cylk... dobrze ze test owu z ciekawosci zrobilam pare dni wczesniej😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Dora9876 napisał:

Super, nawet nie wiesz jak sie ciesze, daj znac co powie lekarz😘 u mnie ok, przeprosilam sie z ovarin, wiec biore caly czas, do tego witaminy, i staramy sie, ale bez takiego nacisku jak ostatnim razem... @przyszla 21go kwietnia czyli ok 4 tyg po poronieniu, dni plodne sa, wiec czekamy... moze w tym miesiacu juz nie przyjdzie😊 ale cos dziwnego... owul byla wczesniej niz powinna, ale coz jako iz to 1 @po, to nie wiem jaki dlugi cylk... dobrze ze test owu z ciekawosci zrobilam pare dni wczesniej😎

Wizytę miałam w czwartek i lekarz stwierdzil ze naprawde duze dziecko zapowiada się.  Chłopiec będzie na 100%. Nie dal rady go zmierzyć na długość. Mówił ze waży 200g. A normy sa kolo 120g 😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas czekam aż napiszesz ze udało się 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×