Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Dnia 11.05.2020 o 13:46, Sylka1 napisał:

Wizytę miałam w czwartek i lekarz stwierdzil ze naprawde duze dziecko zapowiada się.  Chłopiec będzie na 100%. Nie dal rady go zmierzyć na długość. Mówił ze waży 200g. A normy sa kolo 120g 😆 

Super, ciesze sie bardzo. Wow, moj brat mial ponad 6kg jak sie urodzil... Ja bylam maluch, lekko ponad 3kg🤗

Ah, a tez czekam, odliczam dni zeby test zrobic....i mam nadzieje ze tym razem bedzie wszysko ok, bo nie wiem czy mam sile kolejny raz przezywac strate😫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dora9876 napisał:

Super, ciesze sie bardzo. Wow, moj brat mial ponad 6kg jak sie urodzil... Ja bylam maluch, lekko ponad 3kg🤗

Ah, a tez czekam, odliczam dni zeby test zrobic....i mam nadzieje ze tym razem bedzie wszysko ok, bo nie wiem czy mam sile kolejny raz przezywac strate😫

Trzymam kciuki!

A ja zamowilam kilka opakowan testow owu, tych najtanszych 😉 i niedlugo bede testowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Asia2211 napisał:

Trzymam kciuki!

A ja zamowilam kilka opakowan testow owu, tych najtanszych 😉 i niedlugo bede testowac..

Super, ja tez te najtansze uzywam, skoro i tak dzialaja, nie ma co przeplacac 😎

Trzymam kciuki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziweczyny, co slychac? Jakies nowe dobre wiadomosci?😍

@Sylka1 jak sie czujesz?😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej🙂 Bardzo fajnie sie czuje. Mały rozpycha się w brzuchu bardzo ale kopniaków jeszcze nie czuje🙂 Tak to ciężko robi się a nie przytyłam dużo, jakies 2-3kg🙂 A jak u Ciebie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Sylka1 napisał:

Hej🙂 Bardzo fajnie sie czuje. Mały rozpycha się w brzuchu bardzo ale kopniaków jeszcze nie czuje🙂 Tak to ciężko robi się a nie przytyłam dużo, jakies 2-3kg🙂 A jak u Ciebie? 🙂

Hey😘 super, nawet nie wiesz jak sie ciesze z tylu dobrych wiadomosci😘

U mnie ok...chyba... wiec, @sie spoznia 3 dzien... bole krzyza, nabrzmiale czule piersi... 1 test zrobilam dzien przed spodziewana@ ... byla bardzoooooo blado-rozowa 2 linia, i tak codziennie robie rano i weczorkiem, ale poki linia nie bedzie super widoczna, gruba i ciemna, nawet mojemu nie mowie....niby wujek google mowi ze 100% test bedzie dopiero ok 26-go...wiec sobie czekam i testuje... a wiesz co jest "najdziwniejsze i najsmieszniejsze"?... ze w tym mies mialm pare dni wczesniej owu niz kalendarzyk pokazywal, bo tego dnia jak zrobilam test to byl neg, i nast tez, wiec uznalismy ze przeoczylismy i bez paniki i cisnienia sie nie staralismy, bo plan i tak byl ze od nast miesiaca, jak dluzej bede ovarin brala....poza tym jakos oboje zalatani ze nawet krolikowania nie bylo codziennie, wiec jak zrobilam 1 test to bylam troszke w szoku...w pozytywnym szoku, zeby nie bylo😊😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dora9876 napisał:

Hey😘 super, nawet nie wiesz jak sie ciesze z tylu dobrych wiadomosci😘

U mnie ok...chyba... wiec, @sie spoznia 3 dzien... bole krzyza, nabrzmiale czule piersi... 1 test zrobilam dzien przed spodziewana@ ... byla bardzoooooo blado-rozowa 2 linia, i tak codziennie robie rano i weczorkiem, ale poki linia nie bedzie super widoczna, gruba i ciemna, nawet mojemu nie mowie....niby wujek google mowi ze 100% test bedzie dopiero ok 26-go...wiec sobie czekam i testuje... a wiesz co jest "najdziwniejsze i najsmieszniejsze"?... ze w tym mies mialm pare dni wczesniej owu niz kalendarzyk pokazywal, bo tego dnia jak zrobilam test to byl neg, i nast tez, wiec uznalismy ze przeoczylismy i bez paniki i cisnienia sie nie staralismy, bo plan i tak byl ze od nast miesiaca, jak dluzej bede ovarin brala....poza tym jakos oboje zalatani ze nawet krolikowania nie bylo codziennie, wiec jak zrobilam 1 test to bylam troszke w szoku...w pozytywnym szoku, zeby nie bylo😊😁

Ooo jeju😁 SUPEROWO😁 Ty i Twoje królilowanie to jest mistrzostwo😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Sylka1 napisał:

Ooo jeju😁 SUPEROWO😁 Ty i Twoje królilowanie to jest mistrzostwo😆

😂 dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dora9876 napisał:

😂 dzieki

Wydaje mi się że my na podobnych falach nadajemy 😅 Chyba mamy podobne charaktery😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Sylka1 napisał:

Wydaje mi się że my na podobnych falach nadajemy 😅 Chyba mamy podobne charaktery😆

Tez cos tak czuje...😂 a ze zapytam, czy nadal bierzesz ovarin, czy Ci lekarz kazal przestac brac? Bo nie wiem za bardzo co robic, a moja lekarka nie przyjmuje....poza tym jeszcze za wczeni zeby sie do lekarza wybrac, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu odstawiłam ovarin i leciałam do lekarza.  Mój lekarz mowi zawsze ze zaden wstyd przyjsc do niego od razu po zdanym teście tym bardziej jak miało się trudny początek pierwszej ciąży.  Mi od razu dal na podtrzymanie tabletki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sylka1 napisał:

Ja od razu odstawiłam ovarin i leciałam do lekarza.  Mój lekarz mowi zawsze ze zaden wstyd przyjsc do niego od razu po zdanym teście tym bardziej jak miało się trudny początek pierwszej ciąży.  Mi od razu dal na podtrzymanie tabletki 

Niby tak, tak tez zrobilam ostatnio, ale teraz do lekarza jest sie bardzo ciezko dostac...

Nic, bede pozniej dzwonic i szukac jakiegos ktory przyjmuje 😞 ale na dzien dzisiejszy usg nic i tak nie pokaze 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dora9876 napisał:

Niby tak, tak tez zrobilam ostatnio, ale teraz do lekarza jest sie bardzo ciezko dostac...

Nic, bede pozniej dzwonic i szukac jakiegos ktory przyjmuje 😞 ale na dzien dzisiejszy usg nic i tak nie pokaze 😞

Dzwoń, szukaj, mow jak było to może któryś przyjmie bez problemu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Sylka1 napisał:

Dzwoń, szukaj, mow jak było to może któryś przyjmie bez problemu 😉

Mam wizyte na 31go🙏 bo na razie to i tak tylko test by mogli zrobic, a wtedy skan bedzie juz mozliwy i beda w stanie powiedziec gdze jest dziecko itd...  mam byc sama, nie wpuszczaja partnerow.... wiec jak bedzie wszystko ok, to poinformuje mojego lekarza, zeby mi skierowanie do szpitala dal....🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dora9876 napisał:

Mam wizyte na 31go🙏 bo na razie to i tak tylko test by mogli zrobic, a wtedy skan bedzie juz mozliwy i beda w stanie powiedziec gdze jest dziecko itd...  mam byc sama, nie wpuszczaja partnerow.... wiec jak bedzie wszystko ok, to poinformuje mojego lekarza, zeby mi skierowanie do szpitala dal....🙏

A po co skierowanie do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Sylka1 napisał:

A po co skierowanie do szpitala?

musze wybrac szpital i musza mnie w system wciagnac na liste na te 3 standartowe skany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dora9876 napisał:

musze wybrac szpital i musza mnie w system wciagnac na liste na te 3 standartowe skany...

Ahaa taki cos 😉Ja tez chodzę na wizyty do szpitala ale tam lekarz nawet ni wspomina o usg. Na usg chodzę na prywatnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Irl....ja tez prywatnie ide na to 31go.. ale musze poinformowac mojego lekarza zeby mnie do szpitala zglosil, a szpital zapewnia 3 kontrolne (lub wiecej jak trzeba, mnie co 2 tyg na usg wzywali, zeby wdziec czy wszystko jest ok) tu robia usg w szpitalu, i nawet zdjecia tez daja, nie takie wypasione jak prywatnie, ale robia robote🙈😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2020 o 16:32, Dora9876 napisał:

Ja mieszkam w Irl....ja tez prywatnie ide na to 31go.. ale musze poinformowac mojego lekarza zeby mnie do szpitala zglosil, a szpital zapewnia 3 kontrolne (lub wiecej jak trzeba, mnie co 2 tyg na usg wzywali, zeby wdziec czy wszystko jest ok) tu robia usg w szpitalu, i nawet zdjecia tez daja, nie takie wypasione jak prywatnie, ale robia robote🙈😂

Pół świata łyka ovarin 😛 Jak się czujesz dziś?  Mówiłaś już mężowi? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie😂😂

Tak, mowilam juz, nie moze sie doczekac pierwszego usg... Ale nie moze wejsc ze mná, beda musial mú zdjecia wystarczyc😎

Czuje sie ok, ciagle spiaca I zmeczone, ale Poza tym ok, na pewno lepiej niz ostatnim razem xx

A ty jak sie czujesz? 💋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dora9876 napisał:

Dokladnie😂😂

Tak, mowilam juz, nie moze sie doczekac pierwszego usg... Ale nie moze wejsc ze mná, beda musial mú zdjecia wystarczyc😎

Czuje sie ok, ciagle spiaca I zmeczone, ale Poza tym ok, na pewno lepiej niz ostatnim razem xx

A ty jak sie czujesz? 💋

Czytam co piszesz a mały kopie co chwile takze czuje się dobrze,spokojna jestem  😁 w czwartek lece do lekarza,zmierzy go i oszacuje mniej więcej ile może ważyć przy porodzie😁

Jaki mam apetyt ostatnio to masakra. co widze to zjadlabym😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super❤️

Ja czekam do niedzieli i mam nadzieje ze tym razem wszysko jest OK xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Dora9876 napisał:

Super❤️

Ja czekam do niedzieli i mam nadzieje ze tym razem wszysko jest OK xx

Musi byc wszystko ok😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Sylka1 napisał:

Musi byc wszystko ok😊

🙏🙏🙏🙏

Tez jestem takie mysli... Ale odczucie inné niz w poprzednich 2... Nie má boli, skurczy, plamienia... Wiec jestesmy dobrej mysli 🙏🙏❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Dora9876 napisał:

🙏🙏🙏🙏

Tez jestem takie mysli... Ale odczucie inné niz w poprzednich 2... Nie má boli, skurczy, plamienia... Wiec jestesmy dobrej mysli 🙏🙏❤️❤️

I super🙂 Oby tak do końca 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Sylka1 napisał:

I super🙂 Oby tak do końca 😁

Oby 😘   na razie mam problem zeby w pracy nie uslac 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2020 o 15:39, Dora9876 napisał:

Oby 😘   na razie mam problem zeby w pracy nie uslac 😂

Byłam wczoraj u lekarza.  Mały waży trochę ponad 300g, miałam badania połówkowe i wszystko jest idealnie🙂 ciesze się bardzo 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2020 o 18:02, Dora9876 napisał:

Super, ja tez te najtansze uzywam, skoro i tak dzialaja, nie ma co przeplacac 😎

Trzymam kciuki😘

W nocy bylo krolikowanie, a dzis po przebudzeniu widoczna krecha na tescie owu..chyba trafilismy..teraz trzeba czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Sylka1 napisał:

Byłam wczoraj u lekarza.  Mały waży trochę ponad 300g, miałam badania połówkowe i wszystko jest idealnie🙂 ciesze się bardzo 😁

Wspaniale 🙂 Nie wiem jak jest w szpitalach, ale udalo mi sie dostac do lekarza w Luxmedzie, mialam wrazenie, ze jestem jedna z moze 5-7 pacjentow w budynku. Pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Asia2211 napisał:

Wspaniale 🙂 Nie wiem jak jest w szpitalach, ale udalo mi sie dostac do lekarza w Luxmedzie, mialam wrazenie, ze jestem jedna z moze 5-7 pacjentow w budynku. Pustki.

W czwartek mam "wizyte" w szpitalu a w poniedziałek jade zrobić badania i ile razy tam byłam to zawsze pełno ludzi😑 wogole nienawidzę tego szpitala 😅 obrzydza mnie on za całokształt 🤣 w gabinecie prywatnym, jak ide na usg, to co innego.  Są 2 poczekalnie i w każdej poczekalni tylko 1 Pani siedzi a reszta czeka na zewnątrz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×