Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

5 minut temu, Sylka1 napisał:

Hej 🙂 Dobrze się czuje, ciezko juz ale nie bede narzekać 😛Wczoraj miałam wizyte. Mały waży prawie 0.5kg, wszystko rośnie na czas😄 Moja córka jest juz zakochana w braciszku😛 Wlasnie skończyła układać pudło ubrań które znalazła po sobie i twierdzi ze bedzie na niego 😆 Co jade na wizyte to pyta czy wroce z dzidziem bo juz by chciała go zobaczyć 😁

Same super wiadomosci, nawet nie wiesz jak sie ciesze 😍 bedziesz miala malego pomocnika 😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dora9876 napisał:

Same super wiadomosci, nawet nie wiesz jak sie ciesze 😍 bedziesz miala malego pomocnika 😍

Hehe ona jest pomocnikiem wtedy kiedy ona chce😆 czasem położy sie,mowi ze tak jest zmęczona i nóżki ją bolą że nie może posprzątać swojego pokoju😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dora9876 napisał:

Bedzie dobrze, trzymam kciuki 😘 
Z mojego przylkadu, staralismy sie po kilka razy dziennie🤗🤣 codziennie🙈 i nic....
Krolikowanie w dni owu jak praca🙊
A pozniej wrzucilismy na luz, nawet krolikowanie bylo rzadko, nie ze cos sie zle dzialo, ale jakos tak, oboje zapracowani... ale byl czas na relax, film, smiech, spacery, itd... I dokladnie wiem kiedy zaszlam w ciaze... piekne niedzielne popoludnie, slonce swiecilo, my opapalismy sie w ogrodzie🙈☺️😋 i stalo sie🤣  powiem szczerze ze jak wyszly 2 kreski to bylam w szoku🤣
Moj pali, i jakos mimo ze mial nie rzucil palenia, ja niby e-papierosa, ale zdazylo mi sie podpalic od niego... Jak chodzi o alk, to ja raz na ruski ok moze 1 piwo, moj tez rzadko, ale zadne z nas nie zmienilo nawykow podczas starania...

sąsiedzi jak was widzieli tez napewno mieli piękne popołudnie 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sylka1 napisał:

Hehe ona jest pomocnikiem wtedy kiedy ona chce😆 czasem położy sie,mowi ze tak jest zmęczona i nóżki ją bolą że nie może posprzątać swojego pokoju😆

🤣 znam ten bol, moj Pan tez tak robi🤣
Nie mamy sasiadow z tej strony domu, wiec loozik🤣

A pytanie z innej beczki, czy Tobie tez sie zdarzylo ze Ci opuchl brzuch? Wczoraj i dzis tak mam, napuchniety i twardy....ale zadnych boli ani nic, tylko jak balon 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Dora9876 napisał:

🤣 znam ten bol, moj Pan tez tak robi🤣
Nie mamy sasiadow z tej strony domu, wiec loozik🤣

A pytanie z innej beczki, czy Tobie tez sie zdarzylo ze Ci opuchl brzuch? Wczoraj i dzis tak mam, napuchniety i twardy....ale zadnych boli ani nic, tylko jak balon 🤔

Ostatnio biore magnez i nospe bo brzuch robil mi się twardy. Jak lekko pobolewa to tez nospa i przechodzi😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku ciąży tez w sumie robil mi się taki balon sam z siebie. Ale jakoś samo zawsze przeszło 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku ciąży tez w sumie robil mi się taki balon sam z siebie. Ale jakoś samo zawsze przeszło 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Dora9876 napisał:

Hey, trzymam kciuki, ja tez mam 35L (36L w sierpniu) jestem w ciazy 8t2d. W moim przypadku Ovarin pomogl, przywrocil mi owu, na tabletkach czuje sie super (bo moja gin kazala dalej brac ovarin), tylko libido wzroslo 1000% ale moj nie narzeka🤣
Jezeli chodzi o witaminy dla mezczyzn to nie pomoge 😞

Dzięki Dora za odpowiedź,  spoko dajesz nadzieję jedyny minus w tym wszystkim ze mój nie chce się często kochać i trochę to zawsze wychodzi że muszę go namawiać a nie raz się godzi na chęć posiadania dziecka ale też nie zawsze. Masakra po prostu no ale oby się udało. Chyba w pn miałam owulacje ale będąc w pracy pozostalo mam się kochać nockę po..myślicie że może się udać dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, lovti napisał:

Dzięki Dora za odpowiedź,  spoko dajesz nadzieję jedyny minus w tym wszystkim ze mój nie chce się często kochać i trochę to zawsze wychodzi że muszę go namawiać a nie raz się godzi na chęć posiadania dziecka ale też nie zawsze. Masakra po prostu no ale oby się udało. Chyba w pn miałam owulacje ale będąc w pracy pozostalo mam się kochać nockę po..myślicie że może się udać dziewczyny?

Dora zapomniałam dodać, gratuluje:) czytałam tutaj o podwójnej dawce brania Ovarinu może i ja spróbuje kolejnego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2020 o 16:25, Sylka1 napisał:

Na początku ciąży tez w sumie robil mi się taki balon sam z siebie. Ale jakoś samo zawsze przeszło 😉

Super, dzieki, pytalam wujka Google i on tez mowi ze to normalne w pierwszych tyg i samo przechodzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2020 o 06:20, lovti napisał:

Dzięki Dora za odpowiedź,  spoko dajesz nadzieję jedyny minus w tym wszystkim ze mój nie chce się często kochać i trochę to zawsze wychodzi że muszę go namawiać a nie raz się godzi na chęć posiadania dziecka ale też nie zawsze. Masakra po prostu no ale oby się udało. Chyba w pn miałam owulacje ale będąc w pracy pozostalo mam się kochać nockę po..myślicie że może się udać dziewczyny?

Z moich szperan wynika ze nawet rzadziej to lepiej, bo sperma mocniejsza, itd... jak teraz zaszlam w ciaze, to robilam test owu, byl pozytywny, ale jakos sie nam nie zebralo na czulosci, bo mielismy zaczac starania za miesiac albo 2.. wiec nawet nie bralam pod uwage ze moge byc w ciazy...Szczerze powiem ze ja nie chcialam przerwy, ale moj sie "uparl" bo sie bal ze jak za wczesnie to moze znow bedzie poronienie, albo ja nie dam rady psychicznie, poza tym wiedzial bo mnie zna na tyle ze byla to jego "ostatnia" szansa...

Ale wiecie co... poki go nie poznalam, nie chcialam miec dzieci.... Pare zwiazkow mi sie przez to rozlecialo....juz zaczelam "kolekcje kotow" 🤣 moj plan byl 2 na rok....i tu prosze, dopiero 2 koty i jakos przez przypadek sie zakochalam🤣 ale chyba jak mowia, jak sie pozna tego wlasciwego to sie zmienia podjescie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2020 o 09:35, Dora9876 napisał:

Z moich szperan wynika ze nawet rzadziej to lepiej, bo sperma mocniejsza, itd... jak teraz zaszlam w ciaze, to robilam test owu, byl pozytywny, ale jakos sie nam nie zebralo na czulosci, bo mielismy zaczac starania za miesiac albo 2.. wiec nawet nie bralam pod uwage ze moge byc w ciazy...Szczerze powiem ze ja nie chcialam przerwy, ale moj sie "uparl" bo sie bal ze jak za wczesnie to moze znow bedzie poronienie, albo ja nie dam rady psychicznie, poza tym wiedzial bo mnie zna na tyle ze byla to jego "ostatnia" szansa...

Ale wiecie co... poki go nie poznalam, nie chcialam miec dzieci.... Pare zwiazkow mi sie przez to rozlecialo....juz zaczelam "kolekcje kotow" 🤣 moj plan byl 2 na rok....i tu prosze, dopiero 2 koty i jakos przez przypadek sie zakochalam🤣 ale chyba jak mowia, jak sie pozna tego wlasciwego to sie zmienia podjescie....

Hehe pewnie że miłość działa cuda:) no spermy więcej ale z tym on nie ma problemu, natomiast słyszałam że jak się ma czestrzy stosunek albo inaczej regularny to sperma dobrze pływa;)a w tym właśnie jest problem.. No cóż działamy ile się da, często czy rzadko trzeba wierzyć że się uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2020 o 11:49, lovti napisał:

Hehe pewnie że miłość działa cuda:) no spermy więcej ale z tym on nie ma problemu, natomiast słyszałam że jak się ma czestrzy stosunek albo inaczej regularny to sperma dobrze pływa;)a w tym właśnie jest problem.. No cóż działamy ile się da, często czy rzadko trzeba wierzyć że się uda. 

Pozytywne nastawienie i na 100% sie uda 🙂 trzymam kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2020 o 12:59, Dora9876 napisał:

Pozytywne nastawienie i na 100% sie uda 🙂 trzymam kciuki 🙂

Dzięki Dora,  zobaczymy on chyba poczuł zbyt dużo presji kiedy chce się kochać, kiedy przypominam o witaminach itp.. zobaczymy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, proszę powiedzcie mi czy pare dni przed okresem macie bezbarwna lekko biała wydzieline która jest bezwonna? Pytam bo owulke miałam 15go okres zbliża się za 4 dni może się spozni nie wiem bo po niecalym miesiacu brania Ovarinu nie wiem czy się zdążył uregulować. Tak czy siak nakręciłam się może to ciąża no ale test oczywiście był za wcześnie zrobiony i była jedną kreska. Chciałam Zapytać jak wy dziewczyny mjalyscie jak wam się udało a jeszcze byliście przed miesiączka? Z góry dzięki za odpowiedź i trzymam kciuki bo psychicznie już mój facet się poddaje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lovti napisał:

Cześć dziewczyny, proszę powiedzcie mi czy pare dni przed okresem macie bezbarwna lekko biała wydzieline która jest bezwonna? Pytam bo owulke miałam 15go okres zbliża się za 4 dni może się spozni nie wiem bo po niecalym miesiacu brania Ovarinu nie wiem czy się zdążył uregulować. Tak czy siak nakręciłam się może to ciąża no ale test oczywiście był za wcześnie zrobiony i była jedną kreska. Chciałam Zapytać jak wy dziewczyny mjalyscie jak wam się udało a jeszcze byliście przed miesiączka? Z góry dzięki za odpowiedź i trzymam kciuki bo psychicznie już mój facet się poddaje 

Ja po/w trakvie 1 opakowania ovarin zaszlam w ciaze, ale nie pamietalam jaki mialam sluz jak mam byc szczera... Bó u lekarki bylam w styczniu, a w lutym sie nam udalo... Taki moj przypadek... Pozniej "obrazilam" sie na ovarin... Ale znow zamowilam, I ná 1 opakowaniu 2tabl dziennie znow zaszlam... Ale dalej biore, po1 dziennie.. Kelarka kazala brac dopoki mí sie nie skonczy a pozniej jakies pregnant plus vitaminy...

Jedyne co, to nie wiem czy to miezzanka hormonow I ovarin, ale nawet szef u spodni I mam odczucie ze zwariuje... Libido jeszcze wieksze niz przed ciaza🙈😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. Ja tez znów zaczęłam brać ovarin. Gdzie zamawiacie? U mnie w aptece to koszt 60zl za 60 tabl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Justyna7412 napisał:

Cześć dziewczyny. Ja tez znów zaczęłam brać ovarin. Gdzie zamawiacie? U mnie w aptece to koszt 60zl za 60 tabl. 

Ja mieszka w Irl, zamawiam w pl aptece... Koszt €31 za 60szt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2020 o 19:17, Dora9876 napisał:

Ja po/w trakvie 1 opakowania ovarin zaszlam w ciaze, ale nie pamietalam jaki mialam sluz jak mam byc szczera... Bó u lekarki bylam w styczniu, a w lutym sie nam udalo... Taki moj przypadek... Pozniej "obrazilam" sie na ovarin... Ale znow zamowilam, I ná 1 opakowaniu 2tabl dziennie znow zaszlam... Ale dalej biore, po1 dziennie.. Kelarka kazala brac dopoki mí sie nie skonczy a pozniej jakies pregnant plus vitaminy...

Jedyne co, to nie wiem czy to miezzanka hormonow I ovarin, ale nawet szef u spodni I mam odczucie ze zwariuje... Libido jeszcze wieksze niz przed ciaza🙈😂😂

Ok dzięki za odpowiedź chociaż mnie pocieszylas, no ale dzisiaj już na papierze miałam chyba początki okresu, okaże się. Dziwne że bólu przedmiesiaczkowego narazie nie czuje ale jeszcze 3 dni zostały albo po Ovarinie nie ma boleści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, lovti napisał:

Ok dzięki za odpowiedź chociaż mnie pocieszylas, no ale dzisiaj już na papierze miałam chyba początki okresu, okaże się. Dziwne że bólu przedmiesiaczkowego narazie nie czuje ale jeszcze 3 dni zostały albo po Ovarinie nie ma boleści:)

Chyba coś w tym jest że nie ma boleści. Jak brałam miesiąc ovarin i potem dostałam okres to byłam w szoku bo się nie spodziewałam xD i też miałam w terminie co się u mnie rzadko zdarza. I bez żadnych bóli przez 5 dni. A miałam nieraz takie bóle że mdlałam i lądowałam w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Dora9876 napisał:

Ja mieszka w Irl, zamawiam w pl aptece... Koszt €31 za 60szt...

To jednak chyba 60 zł to nie jest tak źle 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2020 o 11:20, Justyna7412 napisał:

Cześć dziewczyny. Ja tez znów zaczęłam brać ovarin. Gdzie zamawiacie? U mnie w aptece to koszt 60zl za 60 tabl. 

Ja zawsze sprawdzałam na Ceneo gdzie najtaniej i tam zamawiałam 😆 Czasami  duze są różnice w cenie między aptekami internetowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny! Obserwuję forum od jakiegoś czasu i dzięki Wam skusiłam się na Ovarin. Skończyłam pierwsze opakowanie, jestem na drugim, ale... okres spóźnia mi się o 5 dni. Test ciążowy negatywny. Może któraś miała na początku podobnie? Nie wiem, czy brać dalej, czy odstawić 😶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, c@t napisał:

Hej Dziewczyny! Obserwuję forum od jakiegoś czasu i dzięki Wam skusiłam się na Ovarin. Skończyłam pierwsze opakowanie, jestem na drugim, ale... okres spóźnia mi się o 5 dni. Test ciążowy negatywny. Może któraś miała na początku podobnie? Nie wiem, czy brać dalej, czy odstawić 😶

Hey, wiec, ja 2 razy po 1 op zaszlam w ciaze, ale 2 kreski byly , na poczatku bardzo jasne, az z lampka nad testem siedzialam...😂

ale moja Pani Gin powiedziala zeby Ovarinu nie odstawiac mimo ze jestem w ciazy, bo sa to same witaminy, dzidziusiowi nie zaszkadza, a mi pomoga z hormonami lepiej niz kwas foliowy, wiec nadal biore, ale po 1 tabletce dziennie teraz...
Trzymam kciuki oby byl pozytywny😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dora9876, ale po 5 dniach powinien być raczej pozytywny... Po forum widzę, że dziewczyny bardzo szybko mają pozytywne testy. 🙂 Myślę, że po prostu musiało się mi coś obsunąć. Może przez upał, a  nie Ovarin? No ale liczę, że okres wróci i kolejny cykl będzie owocny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, c@t napisał:

@Dora9876, ale po 5 dniach powinien być raczej pozytywny... Po forum widzę, że dziewczyny bardzo szybko mają pozytywne testy. 🙂 Myślę, że po prostu musiało się mi coś obsunąć. Może przez upał, a  nie Ovarin? No ale liczę, że okres wróci i kolejny cykl będzie owocny. 

 

Czy tak szybko te pozytywne testy.. u mnie jak na razie pol roku i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Asia2211, u mnie trzeci miesiąc starań, pierwszy z Ovarinem. A ile bierzesz Ovarin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Asia2211 napisał:

 

Czy tak szybko te pozytywne testy.. u mnie jak na razie pol roku i nic..

Nie wiem...No ja mowie na moim przykladzie, w styczniu zaczelam brac ovarin, w lutym zaszlam w ciaze...
Poronilam pod koniec Marca.... Wrocialm do Ovarin, i na dzien dzisiejszy jestem 10t2d w ciazy...wiec zaszlam w ciaze 1 cykl po poronieniu...i nadal biore, po 1 tabletce dziennie...
Takze u nas to w miare szybko poszlo... I jestem 100% pewna ze to zasluga Ovarin... Bo po ciazy pozamacicznej w zeszlym roku, przez 5 m-cy nawet owulacji nie mialam... Dopiero Ovarin mi ja "przywrocil" Naleze do grupy kobiet ktore tylko z 1 jajnika mialy owul, wic jak migo wycieli, to i owu sie skonczyla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Dora9876 napisał:

Nie wiem...No ja mowie na moim przykladzie, w styczniu zaczelam brac ovarin, w lutym zaszlam w ciaze...
Poronilam pod koniec Marca.... Wrocialm do Ovarin, i na dzien dzisiejszy jestem 10t2d w ciazy...wiec zaszlam w ciaze 1 cykl po poronieniu...i nadal biore, po 1 tabletce dziennie...
Takze u nas to w miare szybko poszlo... I jestem 100% pewna ze to zasluga Ovarin... Bo po ciazy pozamacicznej w zeszlym roku, przez 5 m-cy nawet owulacji nie mialam... Dopiero Ovarin mi ja "przywrocil" Naleze do grupy kobiet ktore tylko z 1 jajnika mialy owul, wic jak migo wycieli, to i owu sie skonczyla....

Super. Mam nadzieję, że będzie tak u mnie od kolejnego cyklu. Na razie mam 7 dni spóźnienia okresu i negatywne testy. Boję się, że Ovarin namieszał, bo po raz pierwszy mam taką sytuację 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, c@t napisał:

Super. Mam nadzieję, że będzie tak u mnie od kolejnego cyklu. Na razie mam 7 dni spóźnienia okresu i negatywne testy. Boję się, że Ovarin namieszał, bo po raz pierwszy mam taką sytuację 😞

I rozumie ze l test Nadal negatywny? 😢 A beta? Robilas moze badania?💓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×